Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Ako naši poskytovatelia chránia zdravie svojich zákazníkov aj svoje vlastné

|
Ako naši poskytovatelia chránia zdravie svojich zákazníkov aj svoje vlastné

Štyria naši posktovatelia nám povedali o tom ako pracujú a aké patrenia robia, aby ochránili zdravie seba aj svojich zákazníkov.

 

Top poskytovateľ Pavol: "Rúško a rukavice sú samozrjemosť"

 

"Prácu vykonávam naďalej aj počas Covidu 19, avšak realizujem zákazky, ktoré mám vopred dohodnuté s podmienkami a bezpečnostnými opatreniami proti šíreniu vírusu. A to tak, že si vždy pred potvrdením zákazky vyžiadam informáciu od zákazníka, či bol/nebol v poslednom období v zahraničí, alebo sa stretol s pozitívne otestovaným na vírus. Vyžiadam si vopred vyvetrať miestnosť a používať ochranné rúško. Na zákazku vždy idem zabezpečený s ochrannými rukavicami a rúško je samozrejmosť! Pred pracou a po práci vždy dezinfikujem dezinfekčným sprejom ruky, náradie, a v aute riadenie. Aktuálna situáciu s Covid 19 beriem veľmi zodpovedne a taktiež to vyžadujem aj od zákazníkov."

 

 

Murár Štefan L.: "Chápem, že ľudia sú opatrní a odložia niektoré projekty na neskôr"


"Samozrejme sa pohybujeme vždy s rúškami a rukavicami a dôkladne vždy všetko očistíme. Teraz dokončujeme rozrobené stavby, ale vo výhľade toho je menej. Niečo sa nám podarilo naplánovať tak cca na 2 mesiace dopredu, ale s minulým rokom na jar sa to nedá porovnať. Chápem však, že ľudia sú opatrní a každý kto nerobí teraz oveľa viac pozerá na každú korunu a projekty odloží radšej na neskôr."

 

Vodoinštalatér Martin: "Ľudia sa správajú zodpovedne"

 

"Moja práca sa často nedá odložiť a tak stále robím. Keď sa raz niekomu pokazí záchod, alebo sa pokazí sprcha, tak proste tú opravu potrebuje. Je pravda, že teraz viac riešim drobné veci ako sú opravy a havarijne stavy. Do veľkých projektov sa teraz ľudia nepúšťajú. So zákazníkom sa vždy dohodnem, že musia mať všetci rúška a rukavice. Oni rovnako ako aj ja. A všetko vždy dôkladne vydezinfikujem aj medzi jednotlivými zákazníkmi. Ľudia sú ústretoví a správajú sa zodpovedne, takže som nikdy nemal problém."

 

Hodinový manžel Dano: "So zákazníkom si miesto podania ruky radšej zamávam"


"Veľkých projektov je málo, ale práca sa stále nájsť dá. Robím teraz viac projektov vonku. Napríklad vydláždenie terasy nie je problém. So zákazníkom si radšej zamávam a vždy všetkých prosím, aby som mohol pracovať sám. Rúška a rukavice sú samozrejmosť. "

 

Hľadáte šikovného odborníka na rekonštrukcie, alebo na niektorú zo stoviek ďalších služieb? Zadajte váš projekt zadarmo, alebo si prečítajte ako na to

 

Ak poskytujete služby, zaregistrujte sa a aj vy môžete na Wilio nájsť nových zákazníkov. Pozrite sa ako Wilio funguje pre poskytovateľov a na práve aktuálne projekty.

 

 

Najrýchlejšia cesta k riešeniu vášho projektu

Zadajte dopyt zadarmo a dostanete ponuky od šikovných odborníkov z vášho okolia

Zadajte dopyt zadarmo

autor: Simona