Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Ako vytvoriť svoj profesionálny Wilio profil

|
Ako vytvoriť svoj profesionálny Wilio profil

Tvoj profil prezentuje tvoje zručnosti. Preto by mal odrážať kto si, a ako pristupuješ k zákazníkom a k svojej práci.


Zákazníci tvoj profil uvidia, keď budú porovnávať tvoju ponuku s ponukami od ďalších profesionálov. Mal by teda vytvárať dobrý a zapamätateľný prvý dojem, aby si vynikol oproti konkurencii.


Napíš niečo o sebe a prečo si ten pravý odborník pre vybrané typy projektov. Pozornosť upútaš pomocou fotografií hotových prác a pozitívnych hodnotení, ktoré dokazujú ako boli zákazníci s tvojou prácou spokojní. Profil, ktorý ťa dobre reprezentuje je pre získanie zákazníkov rozhodujúci.


Viac než 70% zákazníkov si vždy prezerá profily odborníkov, aby sa o nich dozvedeli viac pred tým než sa rozhodnú ich najať.


Vyplň svoj profil


Pri vytváraní profilu musíš zadať nielen svoj email, ale aj telefónne číslo, aby sme ťa vedeli identifikovať a overiť tvoju registráciu. 


Je dôležité aby tvoj profil bol kompletný, preto nezabudni uviesť:


Základné informácie:

Obchodné meno, profilová fotografia, telefónne číslo, adresa  – budeme ťa informovať o projektoch z okruhu pôsobenia 50km (okruh pôsobenia môžeš kedykoľvek upraviť).


Vybrané služby:

Vyber všetky služby, ktoré chceš cez Wilio poskytovať. V ďalšom kroku môžeš pre každý typ služby určiť či si v nej profesionál, alebo menej skúsený. 


Fotografie prác:

Pridaj aspoň päť ukážok tvojich najlepších prác. Hovorí sa, že je lepšie raz vidieť ako desať krát počuť, preto využi možnosť ukázať zákazníkom kvalitu svojej práce.


Popis: 

V popise vyzdvihni tie tipy prác v ktorých si najlepší a máš o ne najväčší záujem.


Hodnotenia:

Zákaznícke hodnotenia sú dôležitou súčasťou tvojho profilu. Zákazníci hodnotia kvalitu tvojej práce, cenu a aj tvoju komunikáciu. Je preto dôležité, aby si získaval hodnotenia od spokojných zákazníkov. Čím viac, tým lepšie. Pri výbere odborníka ktorého najmú, zákazníci nevychádzajú len z tvojej ceny, veľkú váhu kladú aj na to aby bola tvoja práca dobre hodnotená ostatnými zákazníkmi.


Buď dôveryhodným partnerom pre zákazníkov. Staň sa overeným poskytovateľom.


Pre zákazníkov je nájdenie odborníka, ktorému môžu dôverovať na prvom mieste. Overenie ti pomôže zvýšiť tvoju dôveryhodnosť u zákazníkov a získať tak viac práce a zárobkov.


Overovaním zároveň budujeme férovú profesionálnu komunitu pre všetkých poskytovateľov služieb.  


Overenie je bezplatné a jednoduché.


Overenie pre živnostníkov a firmy:

Aby si získal odznak Overený poskytovateľ stačí poslať meno tvojho profilu a tvoje IČO na [email protected]


Overenie pre súkromné osoby:

Ak nemáš IČO stačí ak nám pošleš meno tvojho profilu a fotku svojho občianskeho preukazu na [email protected]. (Tvoje osobné údaje budú použité iba na tvoje overenie. Bude s nimi nakladané podľa Pravidiel ochrany osobných údajov. Nebudú poskytnuté tretím stranám ani zverejnené.) 


Buduj svoje dobré meno


Tým, že si vyplnil svoj základný profil sa tvoja práca na ňom nekončí. Priebežne pokračuj v pridávaní podrobností, ďalších fotografii prác a zbieraní hodnotení a buduj tak svoje dobré meno.


Nájdi nových zákazníkov a začni zarábať


Po vyplnení profilu, uvidíš aktuálne otvorené projekty, na základe služieb, ktoré ponúkaš a okruhu pôsobenia, ktorý si zadal. Začni reagovať na zverejnené projekty a na základe detailov uvedených v projekte pošli zákazníkom cenové odhady šité na mieru.


Najrýchlejšia cesta k riešeniu vášho projektu

Zadajte dopyt zadarmo a dostanete ponuky od šikovných odborníkov z vášho okolia

Zadajte dopyt zadarmo

autor: Simona