Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Máme pre vás nové Wilio Fér

|
Máme pre vás nové Wilio Fér

Chceme aby Wilio čo najlepšie slúžilo celej komunite našich používateľov. Preto sme sa počas uplynulých mesiacov intenzívne rozprávali s našimi poskytovateľmi služieb a pýtali sa ich na skúsenosti, názory a spätnú väzbu. Tú sme potom pretavili do novej funkcionality, ktorú sme dnes naživo predstavili v našej aplikácii a na stránke.

 

Na čo sa môžete tešiť?

 

 • Férové poplatky len za to čo vďaka aplikácii naozaj zarobíte.
 • Zbavíme vás obmedzení, ktoré predstavuje súčasný systém kreditov. 
 • Nebudete už prichádzať o kredity za kontaktovanie zákazníka, ktorý aktuálne neodpovedá.
 • Získate výhody ak dlhodobo odvádzate kvalitnú a poctivú prácu.
 • S vybranými balíkmi tiež môžete:
  • požiadať zákazníka o telefónne číslo a zavolať mu ako prvý,
  • reagovať na zaujímavé hodnotné dopyty, ktoré sa rýchlo naplnili a vy ste nestihli na ne reagovať,
  • získať upozornenia v predstihu a byť tak prvý poskytovateľ, ktorý sa prihlási.
  • získať špeciálnu propagáciu, keď zákazník dostane výrazné upozornenie, že sa na dopyt prihlásil výnimočný poskytovateľ

 

Ako to bude vyzerať?


Všetky spomínané výhody, vám prinesie nové členstvo a férové provízie, ktoré nahradia doterajší systém platieb za kontaktovanie každého jedného zákazníka. Členstvo vám umožní naplno využívať Wilio ako poskytovateľ služieb. Vďaka novému členstvu budete môcť reagovať na neobmedzené množstvo dopytov od zákazníkov. Podľa toho, či zatiaľ iba rozbiehate svoje podnikanie, alebo patríte medzi skúsených odborníkov, si môžete vybrať z niekoľkých typov členstva, ktoré obsahujú rôzne funkcie podľa toho akým spôsobom Wilio používate. Aby ste mohli poskytovať služby a oslovovať zákazníkov potrebujete mať aktívne členstvo.

 

Súčasťou nového systému je tiež férová provízia za sprostredkovanie zákazky. Tá je však najnižšia na trhu a tvorí iba 5% z úspešne dokončeného projektu. A to pri akomkoľvek typu členstva. Stačí aby ste ukončili projekt v aplikácii do 48 hodín od dokončenia vašej práce. Pri projektoch, ktoré neboli ukončené do 48 hodín je provízia 10%. Informácie k platbe provízie nájdete v aplikácii a na stránke v záložke Môj účet – Provízie.

 

Pri príprave novej cenovej štruktúry sme kládli dôraz na to aby bola naozaj férová, prispôsobená vašim potrebám a predovšetkým aby vám prinášala skutočnú hodnotu. 

 

Ako sa ukončuje projekt? 
Aby ste mohli ukončiť projekt je potrebné aby vás zákazník na projekt najal. Zákazníka môžete požiadať aby Vás najal tak, že v detaile projektu kliknete na tlačidlo „Najmi ma“. Keď Vás zákazník už najal, môžete projekt ukončiť. V detaile projektu kliknite na tlačidlo „Ukonči projekt“, vyplňte konečnú cenu projektu a ohodnoťte zákazníka, potom kliknite na „Odoslať“ a projekt je ukončený.Prečo zavádzame Wilio Fér?


Naším cieľom je aby sa zákazníci mohli spoľahnúť na kvalitu služieb, ktoré na Wiliu nájdu a naši poskytovatelia na kvalitu aplikácie, podpory a výšku svojich zárobkov. Členstvo nám pomáha odradiť neserióznych používateľov, ktorí podvodným správaním znižujú kvalitu služieb a ohrozujú zárobky poskytovateľov aj kvalitu služieb. Zároveň pokrýva časť základných nákladov na prevádzku a údržbu aplikácie. 

 

Tržby získané z férovej provízie za sprostredkovanie sú určené na získavanie nových zákazníkov a dopytov, ktoré prinesú nové príležitosti a ešte vyššie zárobky pre poskytovateľov služieb, ako aj na ďalšie skvalitňovanie aplikácie Wilio, na vývoj nových funkcii a zlepšovanie zákazníckej podpory. 

 

Čo sa stane s mojim kreditom?


Ak ste doteraz používali Wilio a máte kúpené kredity o nič neprídete. Vaše kredity automaticky vymeníme za členstvo, rovnakej alebo vyššej hodnoty voči vášmu aktuálnemu kreditu. Od tejto zmeny budete môcť 30 dní kontaktovať zákazníkov bez obmedzení. Potom sa sami rozhodnete, ktorý balík Wilio Fér chcete ďalej využívať. 
 

Aké typy členstva Wilio Fér existujú, a aký je medzi nimi rozdiel?


Máme pre vás tri tipy členstva, podľa toho ako intenzívne aplikáciu plánujete využívať.

 

Start
Mesačné: 9,90€
Ročné: 7,90€ (99€ pri platbe na 1 rok)

 

Je vhodný pre tých, ktorí Wilio používajú aby si privyrobili popri zamestnaní, alebo aby našli zákazníkov v čase keď sa im krátkodobo uvoľní kapacita. S balíkom Start môžete reagovať na neobmedzený počet projektov, vo všetkých kategóriách, počas 30 alebo 365 dní – podľa toho, na aké obdobie si balík zvolíte.

 

Súčasťou členstva je aj základná podpora cez e-mail. 

 

Pro
Mesačné: 29,90€
Ročné: 27,90€ (299€ pri platbe na 1 rok)

 

Členstvo Pro je vhodné pre tých poskytovateľov služieb, ktorí Wilio využívajú naplno, alebo sa zameriavajú na väčšie projekty. Opäť sú súčasťou balíka neobmedzené projekty a neobmedzené kategórie.

 

Navyše získate funkciu, ktorá vám umožní jednoducho si vyžiadať od zákazníka telefónne číslo jediným kliknutím a zavolať mu. Okrem toho budete vždy medzi prvými, ktorí majú prístup k najnovším dopytom od zákazníkov. Budete sa tiež môcť prihlásiť na zaujímavé projekty, aj vtedy keď sú plne obsadené.

 

Súčasťou členstva je aj prémiová podpora telefonicky, cez e-mail, chatom.

 

Premium
Mesačné: 49,90€
Ročné: 45,90€ (499€ pri platbe na 1 rok)  

 

Ak ste skúsený a zručný poskytovateľ a viete ako ponúkať svoje služby, balík Premium vám dá prístup ku všetkým funkciám a výhodám, ktoré vám pomôžu získavať ešte viac zákazníkov. 

 

Samozrejmosťou sú neobmedzené projekty a neobmedzené kategórie. Ďalej si môžete vyžiadať od zákazníka telefónne číslo jediným kliknutím a zavolať mu. Budete vždy medzi prvými, ktorí dostanú prístup k najnovším dopytom a budete sa môcť prihlásiť aj na plne obsadené projekty.

 

Ak odvádzate kvalitnú prácu a má v uplynulom mesiaci priemerné hodnotenie 4 a viac hviezdičiek, pri minimálne desiatich uzavretých projektoch, alebo obrate nad 5000€, vždy keď sa prihlásite na projekt, zákazníka špeciálne upozorníme, že sa mu na projekt prihlásil výnimočný poskytovateľ. Táto funkcia je dostupná exkluzívne iba pre poskytovateľov s Premium balíkom.

 

Ďalšia funkcia dostupná exkluzívne pre našich Premium poskytovateľov je pomoc nášho experta, ktorý vám pomôže zdokonaliť váš profil tak aby ste ním zaujali čo najviac zákazníkov.

 

Súčasťou členstva je aj prémiová podpora telefonicky, cez e-mail, chatom.

 

A čo ďalej?


Ďalej pracujeme na zlepšeniach, ktoré predstavíme v nadchádzajúcich mesiacoch. Našim cieľom je aby vám Wilio prinášalo skutočnú hodnotu a záruku dobrých pravidelných zárobkov. Dúfame, že budete s novým férovým Wilio spokojný a aj naďalej chceme počuť, čo si o novom Wilio Fér myslíte a čo by ste ešte vylepšili. Napíšte nám kedykoľvek na [email protected] 

 

Najrýchlejšia cesta k riešeniu vášho projektu

Zadajte dopyt zadarmo a dostanete ponuky od šikovných odborníkov z vášho okolia

Zadajte dopyt zadarmo

autor: Simona