Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Odporúčania pre používateľov Wilio v súvislosti s koronavírusom

|
Odporúčania pre používateľov Wilio v súvislosti s koronavírusom

Či už ako zákazník hľadáte toho správneho odborníka, alebo ste poskytovateľ, ktorý hľadá zákazníkov pre svoje služby. Wilio je tu na to aby vám pomohlo nájsť tých správnych ľudí. 


Dnes je potrebné, aby sme si udržiavali od seba odstup. Situácia sa mení rýchlo a všetci spoločne čelíme neistote, čo nás čaká v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch.


Vo Wilio je našou najvyššou prioritou zdravie a bezpečnosť všetkých našich používateľov. Preto sa prispôsobujeme a hľadáme spôsoby, ako vám pomôcť. Chceme vás uistiť, že Wilio bude aj naďalej slúžiť všetkým zákazníkom a poskytovateľom. Ak sa budeme všetci správať zodpovedne, vzájomne sa podporovať a pomáhať si, spoločne to zvládneme. 


Informácie pre zákazníkov


Čo môžem urobiť, aby som pomohol poskytovateľom?

Ak máte príležitosť, podporte profesionálov a drobných podnikateľov tým, že objednáte ich služby. Spoluprácu môžete nadviazať bez obáv ak môže poskytovateľ napríklad pracovať na diaľku (návrh kuchyne, záhradná architektúra, online lekcie jazyka či hodiny hudby, web dizajn a pod. ), alebo ak môže pracovať oddelene od vás (záhradné dlažby, vonkajšie omietky, stavba garáže, výkopové práce, záhradné práce, rekonštrukcia prázdneho bytu a pod.). Oýtajte sa poskytovateľov napríklad aj na to či by vám vedeli doviesť stavebné materiály.


Pri realizácii postupujte zodpovedne a bezpečne 

Dohodnite sa s poskytovateľom na bezpečnostných opatreniach ešte pred realizáciou projektu. V prípade nevyhnutných opráv, havarijných stavov a pod. odporúčame pri realizácii obmedziť osobný kontakt, dodržiavať odstup, nepodávať ruky, nedotýkať sa vlastnej tváre, predovšetkým okolia očí, úst a nosa, dôkladne si umývať ruky po dobu aspoň 20 sekúnd a vydezinfikovať povrchy po dokončení práce. 


Naplánujte si projekty do budúcnosti

Vytvorte dopyt na projekty, ktoré plánujete do budúcnosti. Napríklad ak máte v pláne novú kuchyňu, s prípravami ako je návrh dizajnu, alebo objednať stolárske práce môžete začať už teraz. Viete tak podporiť poskytovateľov v tomto ťažkom období. 


Buďte zodpovední a myslite na zdravie ostatných

Ak sa vy, alebo niekto z vášho blízkeho okolia necítite dobre, kontaktujte poskytovateľa a dohodnite sa na náhradnom termíne s minimálnym odkladom realizácie o 14 dní.Informácie pre poskytovateľov


Upozornite zákazníka ak nemôžete prísť

Ak máte aktuálne otvorené projekty, na ktoré sa nemôžete dostaviť, využite funkciu „Dohodnúť termín“ a upravte termín vášho projektu. Na náhradnom termíne realizácie sa môžete dohodnúť aj formou správy zákazníkovi. Ak vás zákazník požiada o zmenu termínu, vyjdite mu v ústrety.


Informujte zákazníkov o bezpečnostných opatreniach, ktoré robíte proti Kornavírusu

Pridajte do popisu vo vašom profile informácie o tom, aké bezpečnostné opatrenia používate – rúška na tvár, rukavice, dodržovanie odstupu minimálne 2 metre a pod. Ak oslovujete zákazníkov s ponukami uveďte tieto bezpečnostné opatrená aj vo vašej ponuke.


Pridajte si do profilu služby, ktoré sú teraz žiadané

Pridajte medzi služby vo vašom profile tie, ktorých je teraz nedostatok a sú žiadané. Napríklad prepravu stavebných materiálov, alebo pomoc s nákupmi, ak máte auto či dodávku. Alebo ak napríklad navrhujete kuchyne, ste záhradný architekt rozšírte ponuku vašich služieb napríklad o video konzultácie pre budúce projekty.


Zamerajte sa na projekty, pri ktorých môžete pracovať samostatne, alebo v exteriéri

Odporúčame vám vyberať si projekty, kde počas práce môžete dodržiavať odstup od zákazníkov.


Ak riešite nevyhnutné opravy a havarijné stavy, chráňte sa

V prípade nevyhnutných opráv, havarijných stavov a pod. odporúčame pri realizácii obmedziť osobný kontakt, dodržiavať odstup, nepodávať ruky, nedotýkať sa vlastnej tváre, predovšetkým okolia očí, úst a nosa, dôkladne si umývať ruky po dobu aspoň 20 sekúnd a vydezinfikovať povrchy po dokončení práce.

  

Buďte zodpovední a myslite na zdravie ostatných

Ak sa vy, alebo niekto z vášho blízkeho okolia necítite dobre, kontaktujte zákazníka a dohodnite sa na náhradnom termíne s minimálnym odkladom realizácie o 14 dní.


Čo je to koronavírus?

Koronavírus je vírus, ktorý spôsobuje respiračné infekcie. Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie sú najbežnejšími príznakmi COVID-19 horúčka, únava a suchý kašeľ. COVID-19 môžu ľahko šíriť ľudia, ktorí sú asymptomatickí - ľudia, ktorí sa vôbec necítia zle. U starších ľudí a tých, ktorí majú zdravotné problémy, je väčšia pravdepodobnosť, že priebeh ochorenia bude závažný a môže spôsobiť ohrozenie života. Ľudia s horúčkou, kašľom a ťažkosťami s dýchaním by mali telefonicky kontaktovať lekára.


Najrýchlejšia cesta k riešeniu vášho projektu

Zadajte dopyt zadarmo a dostanete ponuky od šikovných odborníkov z vášho okolia

Zadajte dopyt zadarmo

autor: Simona

Články, ktoré by sa vám mohli páčiť