Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Top 5 najžiadanejších zručností na ktorých si môžete okamžite zarobiť

|
Top 5 najžiadanejších zručností na ktorých si môžete okamžite zarobiť

Ak chcete byť svojim vlastným pánom, pracovať na voľnej nohe, či si privyrábať popri zamestnaní, potom je Wilio pre vás tá správna voľba. Či sa venujete remeslám ako maľovanie, obkladačské či murárske práce alebo upratujete, fotografujete, organizujete podujatia, doučujete deti, alebo produkujete videá môžete si vytvoriť profil a začať poskytovať vaše služby cez Wilio už dnes. 

 

Ako to funguje? 

Princíp je jednoduchý. Wilio spája odborníkov na rôzne služby so zákazníkmi. Zákazník na Wilio zadá akú službu potrebuje. Wilio odošle tento dopyt odborníkom, ktorí sú nablízku a danú službu poskytujú. Tí, ktorí majú záujem pošlú svoje ponuky priamo zákazníkovi. Zákazník si potom porovná ponuky a vyberie odborníka, ktorý prácu vykoná. 

 

Toto je top 5 najžiadanejších zručností:

 

Medzi najžiadanejšie zručnosti patrí robenie obkladov a dlažby. Stanislav, ktorý Wilio požíva už dva roky je jedným z Top poskytovateľov v tejto kategórii. „Za jednu zákazku si beriem v priemere tak 1100€. Najčastejšie ľudia riešia obklady kúpeľní, ale často robím aj dlažby do chodieb či na terasy,“ hovorí Stanislav. „Najlepšie je, že mi chodia dopyty samé od seba. Nemusím hľadať žiadne inzeráty, riešiť telefonáty. Stačilo sa zaregistrovať a vyplniť si v profile aké práce poskytujem.

 


 

Ak ste šikovní so štetcom a farbou, na Wilio si viete zarobiť aj poskytovaním maliarskych prác. Marek z Banskej Bystrice hovorí, že maliarske práce často stoja okolo 500€ za zákazku. „Do aplikácie mi príde inzerát, v ktorom je popísané všetko, čo potrebujem vedieť. O aké veľké maľovanie ide, čo všetko je treba urobiť, aký je byt veľký, kedy chcú mať byt vymaľovaný. Ľahšie sa mi tak projekt nacení, viem koľko farby a materiálu potrebujem a rýchlejšie sa dohodneme. Ak mám práce veľa, proste to nemusím zobrať.“

 


Patríte medzi domácich kutilov? Na Wilio o prácu tiež nebudete mať núdzu. Ak viete pomôcť s drobnými opravami a údržbárskymi prácami v domácnosti ako sú vešanie obrazov, montáž nábytku, zapojenie spotrebičov, inštalácia svietidiel, vešanie garniží a robiť rôzne drobné opravy, môžete si zarábať ako hodinový manžel. Štefan z Piešťan si začal privyrábať ako hodinový manžel popri zamestnaní. Dnes už pracuje sám pre seba na plný úväzok. „Viete byť sám sebe pánom. Sami sa rozhodnete, ktoré zákazky sú pre vás zaujímavé a viete si tak slušne zarobiť. Za zákazku to býva obvykle okolo 45€ podľa toho čo všetko treba urobiť a koľko to trvá.

 

 

Marta si na Wilio privyrába ako upratovačka. „Na Wilio som si našla mnohých zákazníkov ktorí potrebujú upratovanie pravidelne. Pri takýchto zákazníkoch ku ktorým chodím každý týždeň zarobím aj 350€ mesačne. Naozaj to stojí za tú trošku práce vyplniť si profil a potom ľudom napísať a osloviť ich.“  Profil na Wilio prezentuje vaše zručnosti. Dôležité údaje ako sú meno, profilová fotografia, telefónne číslo a lokalita, teda okruh pôsobenia, v ktorom viete svoje služby poskytovať. Následne si treba vybrať služby, ktoré chcete cez Wilio poskytovať. „V popise treba treba vyzdvihnúť tie tipy prác, v ktorých ste najlepší a máte o ne najväčší záujem. Popísať svoje skúsenosti a zručnosti. Ja napríklad žehlím, čo nerobí každý a vďaka tomu si viem zarobiť viac. Je dobré sa prezentovať aj fotografiami už hotových prác,“ hovorí Marta.“

 

 

Ondrej je profesionálny murár, ktorý si veľmi často nájde zákazníkov práve cez Wilio. Za murárske práce berie okolo 2 800€ na zákazku. „Odporučil by som každému, kto na Wilio začína aby sa nebál vypýtať si od zákazníka hodnotenie. Na začiatku som asi 20-30-požiadaviek urobil a veľmi som neriešil hodnotenia aišlo to ťažko. Ale potom ma niečo asi osvietilo a začal som si pýtať hodnotenia od zákazníkov a teraz mám na základe hodnotení vyššiu šancu že si ma zákazník vyberie. Každý jeden zákazník si najskôr pozerá hodnotenia."
 

 

O tom, že Wilio stojí za vyskúšanie, svedčí aj takmer päťnásobný medziročný nárast počtu projektov. Cez Wilio ich už bolo zrealizovaných vyše 50 000. Celková hodnota zrealizovaných projektov presiahla už 68 miliónov eur. 

 

Najrýchlejšia cesta k riešeniu vášho projektu

Zadajte dopyt zadarmo a dostanete ponuky od šikovných odborníkov z vášho okolia

Zadajte dopyt zadarmo

autor: Simona