Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Wilio má novú ikonu!

|
Wilio má novú ikonu!

Wilio sa za posledných pár mesiacov dynamicky zmenilo. Rastieme a nespomaľujeme. Máme viac skvelých poskytovateľov služieb a viac zákazníkov, než kedykoľvek pred tým. Cítili sme, že to potrebujeme vyjadriť aj vizuálne. Navrhli sme preto novú ikonu, ktorá bude odpovedať tejto dynamike. Ikonu, ktorá bude v súlade s naším poslaním, víziou a hodnotami. Ikonu, ktorá odráža kultúru Wilio, ktorá je založená na zodpovednosti, transparentnosti a neustálej snahe zlepšovať sa. 


Prečo teraz?


Wilio dnes predstavuje najväčší marketplace svojho druhu na Slovensku. Máme vyše 23 000 poskytovateľov služieb a viac než 36 000 zrealizovaných projektov, v celkovej hodnote vyše 35,8 miliónov €. Wilio dospieva a vyvíja sa každý deň. Bolo zjavné, že sme prerástli ranné štádium tohto projektu a treba odštartovať novú etapu.


Našim cieľom je zlepšiť spôsob akým ľudia hľadajú a objednávajú služby. Spájame zákazníkov s vynikajúcimi miestnymi odborníkmi z celého Slovenska. Rýchlo, komfortne, bezproblémovo, pomocou pár klikov online, alebo v aplikácii na telefóne vyriešite veľké projekty ako sú stavby a rekonštrukcie, aj tie menšie ako napríklad maľovanie, opravy, upratovanie a stovky ďalších. Stačí zadať dopyt, počkať na ponuky od profesionálov z vášho okolia, vybrať si na základe referencii a naplánovať si čas schôdzky. 


Pre všetkých jednotlivcov, živnostníkov a firmy, ktoré poskytujú služby prináša Wilio nový spôsob ako nájsť zákazníkov. Pomáhame im rýchlo reagovať na dopyty, efektívne komunikovať a získavať od zákazníkov odporúčania, ktoré budujú dôveru. 


Nová ikona odráža kultúru Wilio


Wilio vedú dvaja vysoko angažovaní zakladatelia. František Duračinský a Martin Winkler vytvorili spoločnosť, kde sa cení tvrdá práca, rovnováha medzi pracovným a súkromným životom a kde je zábava súčasťou každého dňa. Cítili sme, že tieto hodnoty by mala vyjadrovať naša ikona. Výsledkom je, že naša ikona, farby, fonty a tón komunikácie sú odvážne, pracovité, s nádychom hravosti.


Hlavný element v našej ikone je hviezda, ktorá nesie celý rad významov. Je abstraktným vyjadrením kvality služieb našich poskytovateľov. Zároveň vyjadruje našu ašpiráciu vyrásť v najlepší marketplace, na sprostredkovanie služieb v Európe. 


Biele pozadie zároveň reprezentuje transparentnosť a otvorenosť. Aby si zákazníci vedeli vybrať kvalitného odborníka, kladieme dôraz na overené hodnotenia od skutočných zákazníkov.  


Dobrú povesť a dôveru sme si vybudovali pomocou niekoľkých atribútov, ktoré považujeme za nedotknuteľné. Naša modrá farba je jedným z nich. Symbolizuje spoľahlivosť, stabilitu a dôveryhodnosť. Bodka ako tvar naznačuje hravosť a nekonvenčnosť a oživuje inak čistú ikonu. Dúfame, že sa vám naša nová ikona páči. Toto je iba prvý pohľad do našej kuchyne, no môžete očakávať ďalšie, najmä funkčné novinky v blízkej budúcnosti


Najrýchlejšia cesta k riešeniu vášho projektu

Zadajte dopyt zadarmo a dostanete ponuky od šikovných odborníkov z vášho okolia

Zadajte dopyt zadarmo

autor: Simona