Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Wilio mi dalo možnosť spoznať nových ľudí, z ktorých sa už stali fixní zákazníci

|
Wilio mi dalo možnosť spoznať nových ľudí, z ktorých sa už stali fixní zákazníci

Wilio mi dalo možnosť spoznať nových ľudí, z ktorých sa už stali fixní zákazníci", hovorí Peter, ktorý zrealizoval už vyše 100 projektov. 

 

Peter pretavil svoje hobby v zárobkovú činnosť pomocou aplikácie Wilio. Väčšinou pracuje sám, no na veľkých prerábkach spolupracuje aj s kolegami. 

 

 

Vizitka 

 

 

Počet dokončených projektov:  75, no s projektami, ktoré som robil pred tým než som začal cielene zbierať hodnotenia je ich vyše 150.

 

Počet hodnotení: 111

Priemerné hodnotenie: 5/5

Poskytované služby: fuuu, je tam toho veľa

 

Aké boli vaše podnikateľské začiatky? 

 

Vyštudoval som Vysokú školu odbor Urgentná zdravotná starostlivosť, no popri práci mám veľa voľného času, a tak sa remeslá, ktoré sú moje hobby a psychohygiena, pretavili v zárobkovú činnosť.  Začínal som stavbárčinou, potom som asi štyri roky robil s kúrenárom, kde som sa naučil všetko okolo vodárčiny. Teraz už robím kompletné rekonštrukcie, čo zahŕňa elektroinštalácie, vodoinštalácie, sadrokartóny, stierky obklady, podlahy a všetko ostatné, čo v rámci prerábky potrebujete. 

 

Mám dve pravidlá, ktorých sa stále držím. Prvé je, že neberiem to, čo neviem urobiť. Nie je profesionálne učiť sa na zákazníkovom tovare, aby som mu ho náhodou nezničil.  Radšej nezoberiem zákazku, síce si na nej nezarobím, no určite si neurobím hanbu. Druhé pravidlo, ktoré dodržiavam  je, že vždy beriem iba toľko požiadaviek, koľko viem zvládnuť. Aby sa zo mňa nestala ,,Slubotechna,, a potom sa na mňa zákazník hneval, že sa sľúbim a neprišiel som....

 

 

Ako ste sa dozvedeli o Wilio?

Wilio som našiel cez Facebook. Vybehlo mi to na mojom profile. Najprv som bol skeptický, ale, keď som aplikáciu nainštaloval, prišiel som na to, že niekto vymyslel perfektnú vec. Teraz Wilio sám odporúčam v online diskusiách aj všetkým mojim známym, ktorí hľadajú majstra. Pretože vďaka nej najrýchlejšie poriešia remeselníka...

 

Prečo ste sa rozhodli pre Wilio? Čo vám dáva?

 

Wilio mi dalo možnosť spoznať kopec nových ľudí, z ktorých sa už stali fixní zákazníci, ktorí ma ďalej odporúčajú svojim známym. 

 

Ako trávite svoj voľný čas?

 

Voľný čas? Čo je to? Ale nie, žartujem. Priznávam som vorkoholik, a ak môžem idem aj cez víkend ku zákazníkovi ak ma problém. Ale snažím sa venovať čo najviac manželke a dcérke.

 

Ako používate aplikáciu Wilio?

 

Snažím sa, čo najrýchlejšie si každú jednu požiadavku prečítať, a ak si na ňu trúfam hneď reagujem. Tie požiadavky, ktoré neviem zrealizovať alebo nemám čas, posúvam ďalej kolegom, s ktorými realizujeme veľké prerábky.

 

 

Čo sa vám na Wilio páči najviac?

 

Na začiatku som mal isté výhrady, ale po všetkých aktualizáciách je z toho perfektná apka. Veľmi rýchlo si nájdete remeselníka, môžete si pozrieť hodnotenia, nejaké fotky z urobenej práce. Na druhej strane sa mi nepáči, že dnes sa kde kto hrá na remeselníka bez skúseností, bez hodnotení a bezhlavo ide za zárobkom. Mohli by ste pridať nejaký filter na požiadavky od remeselníkov, pretože to zbytočne zahlcuje aktuálne požiadavky.

 

V aplikácii dostávate za svoju prácu od zákazníkov hodnotenia. Majú podľa vás význam?

 

Určite áno! Na začiatku som asi 20-30-požiadaviek urobil a veľmi som neriešil hodnotenia. Ale potom ma niečo asi osvietilo a začal som si pýtať hodnotenia od zákazníkov a teraz mám na základe hodnotení vyššiu šancu na realizáciu požiadavky ako niekto bez hodnotenia. Každý jeden zákazník si najskôr pozerá hodnotenia.....

 

Máte nejaké odporúčanie pre ľudí, ktorí by chceli byť so svojimi službami na Wilio úspešní?

 

Áno! Byť v prvom rade ku zákazníkovi úprimný a milý. Robiť si svoju prácu na 100% a nebyť chamtivý! Ja mám fixný cenník a nestrieľam ceny z brucha. Ešte jedna rada – vždy si  dohodnite cenu dopredu.

 

Odporučili by ste Wilio.sk aj iným poskytovateľom? 

 

Určite áno, hlavne takým čo fungujú, ako partia a riešia viacerých zákaziek naraz.

 

Hľadáte šikovného odborníka na rekonštrukcie, alebo na niektorú zo stoviek ďalších služieb? Zadajte váš projekt zadarmo, alebo si prečítajte ako na to

 

Ak poskytujete služby, zaregistrujte sa a aj vy môžete na Wilio nájsť nových zákazníkov. Pozrite sa ako Wilio funguje pre poskytovateľov a na práve aktuálne projekty.

 

 

 

Najrýchlejšia cesta k riešeniu vášho projektu

Zadajte dopyt zadarmo a dostanete ponuky od šikovných odborníkov z vášho okolia

Zadajte dopyt zadarmo

autor: Peter, Simona