Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Wilio - skúsenosti a recenzie

|
Wilio - skúsenosti a recenzie

Čo to je Wilio?

Wilio.sk je služba, ktorá vám nájde spoľahlivých odborníkov z vášho okolia na rôzne služby pre dom, byt, stavbu či záhradu.
 
Wilio nie je obyčajný katalóg v ktorom musíte vyhľadávať, a potom sami oslovovať odborníkov a firmy. Remeselníkov, majstrov a firmy, pre vás nájdeme my, na základe požiadaviek, ktoré zadáte do vášho projektu. Zohľadníme pri tom požadovanú kvalitu, cenu, aj kedy a kde projekt potrebujete zrealizovať. Stačí ak zadáte svoj projekt a do pár hodín dostanete ponuky od odborníkov.

Ako na to?

  1. Zadáte svoj dopyt na stránke www.wilio.sk a popíšete službu, ktorú potrebujete
  2. Za chvíľu dostanete ponuky od odborníkov z okolia, ktorí môžu prácu urobiť v požadovanom termíne
  3. Vyberiete si na základe cenovej ponuky, hodnotení od ostatných zákazníkov a fotografií vykonaných prác

Skúsenosti pani Silvie

"Zadala som dopyt na vymaľovanie obývačky, prvá ponuka mi prišla za 8 minút."

Po niekoľkých rokoch od posledného maľovania som sa rozhodla, že si nechám vymaľovať obývaciu izbu. Od známych som dostala pár odporúčaní na maliarov. Každého som obtelefonovala, zisťovala som si od nich termíny a pýtala sa na cenu. Chcela som stihnúť vymaľovať ešte pred sviatkami, ale žiadny z odporúčaných maliarov v požadovanom termíne nemohol.

Dcéra mi odporučila ešte ďalšiu možnosť - aplikáciu Wilio. Keďže je aplikácia Wilio dostupná aj na webe, inzerát som zadala cez počítač. Na stránke som sa dočítala, že je tam registrovaných niekoľko tisícov maliarov.

Odpovedala som na pár základných otázok ohľadom môjho dopytu. Pýtali sa napríklad koľko m2 potrebujem vymaľovať, akou farbou a či mám doma materiál. Zadala som adresu, preferovanú cenu, termín, kedy potrebujem mať vymaľované a pridala som aj fotografiu obývačky. 

Prvú odpoveď s ponukou som dostala už za 8 minút. Okrem prvej ponuky mi do druhého dňa postupne prišli ešte ďalšie 4. Z piatich ponúk som si nakoniec vybrala pána, ktorý milo a slušne komunikoval a vedel prísť rýchlo. Neponúkol síce úplne najnižšiu cenu, ale mal výborné hodnotenia od predošlých zákazníkov.

V dohodnutý termín maliar prišiel a obývačku vymaľoval. Bol nielen ochotný, ale aj si po sebe upratal a odpad vyhodil. Po ukončení práce som mu do profilu pridala pozitívne hodnotenie, aby ho po mojej skúsenosti mohli najať ďalší zákazníci.

Referencie od zákazníkov, ktoré hovoria za všetko 

Hodinový manžel

Maximálna spokojnosť, veľmi dobrý prístup a okrem práčky a umývačky nám stihol pán Andrej cestou opraviť aj kľučku na bráničke.
Štefan K. ⭐⭐⭐⭐⭐

Výroba nábytku

S pánom Braňom sa nám komunikuje výborne. Jeho prístup a vizuálne návrhy nás oslovili natoľko, že sme ani dlho nerozmýšľali, či si vyberieme jeho služby alebo nie. Cena je vzhľadom na rozsah práce a množstvo materiálu tiež veľmi dobrá.
Tomáš L. ⭐⭐⭐⭐⭐

Klimatizácia

Perfektný prístup a profesionalita, mali so sebou všetko potrebné náradie, upratali si po sebe a vysvetlili všetko na čo som sa pýtal. Dohodnutá cena sa nemenila a vedeli sa časovo prispôsobiť. Odporúčam.
Gabriel J. ⭐⭐⭐⭐⭐

Pokladač, obklady

Obdivuhodný majster. Veľmi mi záležalo na kvalite obloženia v novostavbe. Som nadšený. Rýchlo, profesionálne, kvalitne, ľudsky. Patrik poradil (mnohokrát aj za cenu komplikácie pri jeho práci), vždy bol ochotný, a výsledok je jedna paráda. Ďakujem
Michal G. ⭐⭐⭐⭐⭐

Elektroinštalácia

Elektroinštalácia prebehla podľa mojich predstáv. Profesionálny prístup s najnovšími strojmi (tiché, bezprašné) som nesmierne spokojný. Pán mi ešte navrhol lepšie riešenia ako som mal v pláne.
Peter Z.⭐⭐⭐⭐⭐

Stavebné práce

Ďakujem vám pán Denis úžasne ste to spravili nečakali sme taký výkon aj keď to stálo o kúsok viac než sme čakali, sme úplne spokojní s vašou prácou. Aj keď ste mladý, ste veľmi šikovný. Ďakujeme a odporúčame ďalej.
Gertrúda V. ⭐⭐⭐⭐⭐

Rekonštrukcia bytu, prerábka bytu

Tohto pána odporúčam na kompletné rekonštrukcie. Je to odborník v tom čo robí, zvládol aj nečakané problémy pri rekonštrukcii. Takisto sa postaral aj o nákup materiálu, poradil nám s výberom produktov a značky. Všetky zásahy v byte vedel pekne vysvetliť a myslel do detailu na každú drobnosť. Ďakujeme
František Z. ⭐⭐⭐⭐⭐

Vodoinštalácia

Najali sme si pána Igora na vodoinštalačné prace, potiahnutie vlastného prívodu potrubia z pivnice do bytu na prvom poschodí, inštalácia Geberitu, prečistenie prívodu vody v kuchyni. Všetko nám vysvetlil a prácu odviedol naozaj rýchlo a kvalitne. Sme spokojní.
Darina K. ⭐⭐⭐⭐⭐

Pokladanie alebo výmena podlahy

S Marekom sme boli veľmi spokojní, robil nám podlahy, prišiel na čas, všetko pripravil, bolo vidieť, že vie čo robí :) veľmi milý a pracovitý človek, všetkým ho odporúčame :)
Veronika P. ⭐⭐⭐⭐⭐

Plynár

Práca na tomto projekte bola kvalitne odvedená. Počas projektu sa vyskytli ďalšie neočakávané závady, ktoré pán inštalatér tiež bez problémov vyriešil, dobre nám poradil a dokonca ani nenavýšil cenu projektu. Výborná skúsenosť a servis, ktorý odporúčame. Dávame plných 5 hviezdičiek.
Martin L. ⭐⭐⭐⭐⭐

Oprava strechy

Mal som dlhodobý problém so zatekaním šindľovej strechy. V minulosti sa mi ju snažili opraviť samozvaní profesionáli no bez úspechu a na prípadnú reklamáciu si vypli telefón. Nakoniec celý problém vyriešil pán Štefan, ktorý je podľa všetkého skutočný profesionál aj so svojim kolegom. Strecha zvládla aj úporné dažde bez akéhokoľvek zatekania. Myslím si, že cena je adekvátna vykonanej práci. Dostal som doklad aj záruku. Môžem len odporučiť a poďakovať!
Igor Z. ⭐⭐⭐⭐⭐

Maliarske práce, maliar

Potreboval som narýchlo maliarov na vymaľovanie a stierkovanie viacerých miestnosti v dome. Komunikácia vynikajúca, dohodnutá cena bola pevná bez ďalších nákladov. Prišli viacerí maliari a pracovali s vysokým nasadením. najprv všetko pozakrývali a na konci všetko poupratovali. Kvalitu maľby hodnotím vysoko. Som naozaj spokojný a s pokojným svedomím odporúčam ďalej.
Rasťo U. ⭐⭐⭐⭐⭐

Krby, kachle

Práca bola odvedená na jednotku. Pán Emil bol ochotný popremýšľať a nájsť čo najvhodnejší spôsob pripojenia našich dosť atypických kachlí ako z hľadiska ceny tak aj kvality. Za mňa teda veľká pochvala a vďaka. Môžem len odporúčať tohto majstra.
Peter Ž. ⭐⭐⭐⭐⭐

Zapojenie spotrebičov

Potrebovali sme zapojiť umývačku riadu a s prácou sme veľmi spokojní. Ráno som ponuku zadala, v priebehu dňa sme sa dohodli a večer sme už umývali riady.
Hana L. ⭐⭐⭐⭐⭐

Upratovanie

Veľmi sympatický a príjemný prístup a komunikácia. Spoľahlivý, dochvíľny pán. Odvedená práca veľmi dobrej kvality, okna umyté úplne perfektne, taktiež kúpeľná, kuchyňa atď. Po šiestich rokoch nájomníkov, ktorí zanechali byt pod vrstvou špiny, odviedol pán Stano super prácu, za ktorú mu ďakujeme! Okná boli k tomu obzvlášť náročné, dvojité v starom dome.
Ivan J. ⭐⭐⭐⭐⭐

Najrýchlejšia cesta k riešeniu vášho projektu

Zadajte dopyt zadarmo a dostanete ponuky od šikovných odborníkov z vášho okolia

Zadajte dopyt zadarmo

autor: Simona