Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Animátor

Najmite si skúseného animátora z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Animátor

Potrebujete službu z oblasti animátor? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na zábavný program, detský program, športový program. Cena zabávačov sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: športové vybavenie, ozvučenie, spoločenské hry, ktoré vám poskytne niektorý z našich 765 animátorov v danej kategórií.
Pozrite tiež:Animátor cena

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Služby

Hudba a tanec
Každá udalosť potrebuje hudbu, tak prečo celú akciu nevylepšiť so živými hudobníkmi a tanečníkmi? Vyvolajte pozitívne emócie pomocou talentovaného gitaristu, tradičných krojov alebo hudobníkov a spevákov. Alebo zvoľte DJ-a, ktorý vám zahrá niektoré z najnovších hitov a naplní tanečný parket na prasknutie. Zapôsobte na hostí vo vašej reštaurácii alebo na večierku a najmite si brušné tanečnice, ktoré rozhýbu všetkých v miestnosti. Umelci zapoja publikum, povzbudia účasť na programe a zabezpečia vašim hosťom úžasné zážitky, na ktoré sa nezabúda.
Balóny a maľovanie na tvár
Ak hľadáte detského zabávača, nemôžete vynechať umelca, ktorý tvorí postavičky a zvieratká z balónov a maliara na tvár. Prinesú si vlastné vybavenie, náradie a potreby a pripravia sa skôr, ako deti dorazia na večierok alebo akciu. Po vystúpení všetko po sebe upracú. Animátora pre deti môžete najať na celú oslavu alebo len na jedno vystúpenie.
Klauni a rozprávkoví hrdinovia
Vytvorte na vami organizovanej detskej párty špeciálnu atmosféru a splňte sny detí, keď sa objavia ich obľúbené rozprávkové postavy! Klaun či zabávač v kostýme sa nielen prezlečie, ale tiež sa počas celej akcie bude s deťmi zabávať a hrať. Okrem detí, očarí aj ostatných hostí. Obľúbení filmový hrdinovia prispejú k lepšej zábave aj na firemnom večierku a dokonca môžu pomôcť s propagáciou firmy!
Mágia
Bez ohľadu na to, aký veľký alebo malý sú vaši hostia, na večierkoch alebo spoločenských udalostiach všetci budú s napätím sledovať ako kúzelník predvádza triky. Kúzelník si prinesie všetko svoje vybavenie a príde dostatočne včas, aby sa na všetky magické vystúpenia nachystal. Súčasťou kúzelníckej šou, môžu byť triky zmiznutia, triky s kartami, rôzne ilúzie a ďalšie magické čary. Mnoho kúzelníkov do svojich vystúpení zapája publikum. Pohybujú sa medzi stolmi a hľadajú dobrovoľníkov na predvádzanie svojich kúziel.

Často kladené otázky

Prečo najať animátorov cez Wilio?
Potrebujete nájsť zabávačov z vášho okolia na vašu slávnostnú udalosť? Keď organizujete alebo usporadúvate večierok či inú spoločenskú udalosť, animátori môžu osviežiť celý priebeh akcie. Budú vašich hostí neustále zabávať a zapájať do rôznych zábavných aktivít, vďaka čomu budete vaša akcia nezabudnuteľná. Či už sa jedná o svadbu, firemnú akciu, večierok alebo spoločenské stretnutie, najatie profesionálnych animátorov pomôže vašim hosťom dobre sa zabaviť a zapamätať si vašu oslavu na dlhú dobu. Zabávačov, animátorov či moderátorov z vášho okolia najľahšie nájdete cez Wilio. V našom portfóliu sa nachádzajú stovky talentovaných umelcov vďaka čomu vás ľahko spojíme s ideálnym zabávačom pre vašu špeciálnu príležitosť a rozpočet.
Čo robí zabávač či animátor?
Animátori sú najímaní na vystupovanie pred publikom a interakcie s ním. Môžu používať rôzne kostýmy, make-up a rekvizity na to, aby sa transformovali do rôznych postáv, alebo môžu ľ udržiavať pozornosť ľudí pomocou hudby, tanca, trikov alebo hereckých výkonov.
Aké typy animátorov ponúkame?
Medzi populárnych zabávačov patria detskí animátori, zabávači na večierky, klauni, hudobníci, herci, moderátori, tanečníci, umelci či kúzelníci.
Aké sú výhody najatia animátora?
Najväčším prínosom animátorov je fakt, že už inak skvelú spoločenskú udalosť dokážu urobiť ešte viac úžasnou. Animátor je pridanou hodnotou akejkoľvek akcie, na ktorú hostia len tak nezabudnú. Zabávač dokáže vytvoriť slávnostnú atmosféru, povzbudí účasť publika na programe a pomôže vašej udalosti vyniknúť.
Aké vybavenie budem musieť dodať svojmu animátorovi?
Najatý zabávač bude možno potrebovať prístup k napájacím káblom a nejaký priestor na zostavenie príslušenstva. Ak je udalosť vonku, v závislosti od typu zábavy, môžu animátori požiadať o stoličku a stôl, prístup k vode alebo prezliekareň.
Ako dlho zvyčajne trvá zábava na podujatí?
Dĺžka zábavy poskytnutá animátorom bude závisieť od konkrétnej udalosti. Môžete si najať speváka alebo kúzelníka na jedno alebo dva vstupy, čo môže trvať 10 - 15 minút. Zatiaľ čo zabávači, moderátori, DJ alebo napríklad niekto kto maľuje deťom na tvár môže byť súčasťou vašej akcie niekoľko hodín.
Koľko stojí najatie zabávača?
Ceny animátorov sa rôznia od ponúkaných služieb a od dĺžky a intenzity vystúpení. Suma však bude závisieť od typu zábavy, druhu udalosti, miesta konania a dĺžky ich výkonu.
Čo zahŕňa animovanie?
Animátori dodajú vašej párty, firemnej akcii, detskej oslave alebo kultúrnej udalosti ešte ďalšiu pridanú hodnotu. Môžu so sebou priniesť oživenie v podobe hudby, zábavy, mágie a rôznych aktivít, vďaka ktorým vašim hosťom vytvoria zábavnú a pútavú atmosféru.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS