Asanácie a demolácie

Najmite si skúseného odborníka na asanácie a demolácie z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
16061 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si najať odborníka na demolácie cez Wilio?

Hľadáte demolačné služby? Odborník na demolácie efektívne zlikviduje vnútorné aj vonkajšie stavby alebo napríklad odstráni obklady vo vašej nehnuteľnosti. Má skúsenosti s demolačnými nástrojmi takže všetky demolácie budú vykonané bezpečne a v súlade s predpismi, aby ste mohli pokračovať v ďalšej fáze vášho projektu. Pridajte váš projekt na Wilio a spojíme vás s najlepšími miestnymi demolačnými spoločnosťami. Jednoducho vysvetlite, čo potrebujete zbúrať, kedy je prácu potrebné urobiť a či majú byť materiály zachované, alebo zlikvidované.

Kto je dodávateľ demolácií?

Vyškolený dodávateľ demolácií bezpečne demontuje rôzne trvalé aj dočasné konštrukcie. Na začiatku väčšiny rekonštrukcií býva potrebné vykonať demolácie, aby ste mohli začať s prácami.

Aké sú bežné typy demolačných služieb?

Odborníci na demolácie bežne búrajú, demontujú a odstraňujú kúpeľne, dlaždice, kôlne a steny. Zvyčajne zlikvidujú akýkoľvek odpad prípadne odvezú materiál na recykláciu.

Aké sú bežné nástroje a techniky používané demolačnými firmami?

Váš dodávateľ demolácií vyberie vhodné nástroje a techniky v závislosti od veľkosti a umiestnenia vášho objektu, ale najbežnejšie používané metódy sú dekonštrukcia alebo mechanické demolácie. Dekonštrukcia sa vykonáva ručne pomocou sekier, kladív a skrutkovačov, zatiaľ čo mechanické demolácie zahŕňajú zbíjačky, buldozéry a rýpadlá.

Existujú nejaké zákony alebo povolenia, ktoré by mohli mať vplyv na demoláciu?

Áno. Rozhodnutie o povolení je ovplyvnené faktormi, ako je prostredie, kultúrne dedičstvo a vplyv demolácie na vzhľad oblasti. Demolačné licencie a povolenia upravujú štátne zákony a miestne samosprávy.

Koľko stojí najať si dodávateľa demolačných prác?

Priemerné náklady na demolačné služby sú bežne od 60 – 80 Eur za meter štvorcový. Váš dodávateľ demolácií môže účtovať viac alebo menej v závislosti od zložitosti práce, nákladov na prenájom mechanického demolačného náradia, času potrebného na demoláciu a toho, či potrebujete odvoz odpadu.

Čo zahŕňa demolačná služba?

Odborníci na demolácie odstraňujú vnútorné a vonkajšie konštrukcie, obklady a dlažby, ručne alebo pomocou väčších strojov, ako sú rýpadlá a buldozéry. Ak potrebujete zlikvidovať stavbu, detaily sa dozviete keď si objednáte demolačné služby prostredníctvom Wilio.

Služby

Búranie múrov

Potrebujete odstrániť záhradné steny, vnútorné steny alebo stĺpy? Najmite si dodávateľa na demolácie, ktorý ich zbúra a odstráni sutiny. V závislosti od veľkosti a umiestnenia steny bude váš odborník pracovať buď ručne alebo použije stroje ako napríklad bager. Ak budú potrebné špecializované stroje, odborník s vami prediskutuje prístup k nehnuteľnosti a náklady na nájom strojov a pridá do vašej cenovej kalkulácie. Ak je stena vyrobená z tehál alebo dreva, upozornite dodávateľa ak chcete materiály uchovať a znovu použiť alebo predať.

Búranie kúpeľne

Chystáte sa na renováciu kúpeľne? Potom budete potrebovať demoláciu svojej súčasnej kúpeľne. Demolácia kúpeľne zahŕňa demontáž umývadla, vane, sprchy, toalety, obkladov a stien. Odborník na demolácie môže tieto predmety za poplatok zlikvidovať alebo ich uložiť do prenajatého skladu. Po demolácii môžu remeselníci ktorí kúpeľňu renovujú znovu použiť sanitu a materiály, ktoré ste sa rozhodli zachovať.

Odstránenie dlaždíc

Zabezpečte profesionálne odstránenie dlaždíc, aby ste zaistili ochranu svojho domova a zdravia pred prachom a nebezpečnými úlomkami. Ak si dlaždice chcete nechať, váš dodávateľ ich pomocou kladiva, dláta a škrabky opatrne odlepí. Ak môžu byť dlaždice zlikvidované, použije kladivo alebo zbíjačku. Bez ohľadu na spôsob odstraňovania by profesionálne odstránenie dlaždíc malo spôsobiť minimálne poškodenie podkladového povrchu. Dodávateľ demolácií môže tiež ponúknuť úpravu povrchu tak, aby bol pripravený na nové obklady. Pred odchodom vyčistí oblasť a (ak je to zahrnuté v cene demolácie), vezme so sebou rozbité dlaždice.

Demontáž prístrešku

Ak potrebujte nechať strhnúť kovové alebo drevené prístrešky asi budete potrebovať viac ako jedného demolačného robotníka a dodávku alebo kontajner na odvoz vzniknutého odpadu. Keď váš dodávateľ príde na miesto, demontuje prístrešok, materiály ako kov odvezie do šrotu a opätovne použiteľné materiály zachová. Niektorí dodávatelia demolačných prác to berú do úvahy pri stanovení ceny práce, takže je dobré poskytnúť fotografie a čo najviac podrobností o tom, z čoho je váš prístrešok postavený.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia