Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Autoklampiar, karosár

Najmite si skúseného autoklampiara, karosára z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Autoklampiar, karosár

Potrebujete službu z oblasti autoklampiar, karosár? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na opravu priehlbín na karosériach, odstraňovanie škôd na aute spôsobených iný vonkajším vplyvom. Cena karosárov sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: autoklampiarske náradie, digitálny merač hrúbky laku, hoblík, špachtľa, kladivo a hák, ktoré vám poskytne niektorý z našich 2603 karosárov v danej kategórií.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Služby

Oprava karosérie automobilu
Deformácie po krupobití a priehlbiny sú len niektoré z poškodení, ktorým bude vaše auto pravidelne čeliť – či už v dôsledku počasia, nevinných detských loptových hier alebo zásahov kamienkov z vozovky. Najrýchlejším riešením je v takom prípade objednanie profesionálneho opravára cez Wilio, ktorý jednoducho ošetrí všetky nepekné deformácie na vašej karosérii. Berte však na vedomie, že ak sú priehlbiny výraznejšie a hlbšie, môže to vyžadovať úplnú výmenu časti karosérie.
Opravy škrabancov
Škrabance, či už veľké alebo malé, narušujú celkový vzhľad vozidla. Kamene odstrelené z vozovky, menšie nehody a úmyselné poškodenie sú zvyčajne hlavnými príčinami ich vzniku. V závislosti od závažnosti, váš opravár použije špeciálne pero na odstránenie ľahkých alebo malých škrabancov, avšak hlbšie ryhy môžu vyžadovať intenzívne leštenie pomocou odolného brúsneho papiera a krycí náter.
Oprava skla
Praskliny a otvory spôsobujú, že je celistvosť sklenenej konštrukcie veľmi nestabilná a náchylná na rozbitie aj pri najjemnejšom tlaku. Vyhnite sa týmto nebezpečným rizikám tým, že si objednáte opravára karosérie, ktorý si poradí s drobnými prasklinami a škrabancami. Ak to bude nutné, vymení celé sklenené časti a vy sa už nebudete musieť báť o svoju bezpečnosť za volantom.
Oprava laku
Lakovanie karosérie je jedným z faktorov, ktoré môžu výrazne ovplyvniť jeho vonkajší vzhľad. Praskliny a blednúca farba spôsobia, že vaše vozidlo bude vyzerať staro a opotrebovane, no aj s tým si vie opravár z Wilio poradiť. Lakovaním karosérie ľahko odstránite menšie estetické problémy, ale ak dávate prednosť dôkladnejšiemu lakovaniu, možno bude na mieste zvážiť úplné prestriekanie svojho auta.

Často kladené otázky

Prečo si objednať opravára karosérie cez Wilio?
Ak sa vám alebo iným účastníkom cestnej premávky nechtiac podarí poškodiť karosériu auta, nečakajte. Najlepšie urobíte, ak karosériu ihneď zveríte do rúk odbornému opravárovi, ktorý zabráni vzniku ďalších problémov a nepríjemností. Vďaka Wilio už nemusíte prehľadávať mesto ani internet, aby ste našli kvalitný servis karosérií. Na Wilio zverejníte úlohu, popíšete potrebné opravy, ako rýchlo ich budete potrebovať a určíte rozpočet. Potom stačí už len čakať na ponuky od našich poskytovateľov tejto služby a vybrať toho správneho. Najlepšie zo všetkého je, že náš transparentný systém hodnotení vám poskytne dôležité informácie o každom potenciálnom opravárovi karosérie. Je už len na vás, pre ktorého sa rozhodnete.
Koľko stoja služby opravy karosérie?
Náklady na opravu karosérie sa líšia v závislosti od konkrétnej úlohy. Menšie opravy, ako je napríklad lakovanie, nevyžadujú veľa práce a sú lacnejšie. Väčšie opravy sú však zvyčajne nákladnejšie, pretože môžu zahŕňať výmenu celých dielov – či už nárazníkov alebo čelného skla.
Ako dlho trvá oprava karosérie?
Podobne ako náklady, čas vykonania opravy bude závisieť od závažnosti daného problému. Väčšie škody si pochopiteľne budú vyžadovať viac času na opravu v porovnaní s menšími, kým leštenie a brúsenie môže trvať len pár hodín.
Musím opravárovi poskytnúť vlastné náradie?
Mať po ruke náradie je nápomocné, ale nie nutné. Opravára môžete už počas objednávky informovať, že nemáte k dispozícii náradie potrebné na vykonanie danej úlohy. To im pomôže pripraviť si svoje vybavenie skôr, ako sa vydajú na vaše miesto alebo si ho cestou vyzdvihnú v špecializovanom obchode.
Ako nájdem vo svojej blízkosti profesionálneho opravára karosérií?
Portál Wilio umožňuje spojiť sa s profesionálnymi opravármi vo vašom okolí, ktorí vám pomôžu splniť všetky vaše požiadavky na karosériu vášho vozidla. Stačí zadať objednávku a počkať, kým vám ponuky pošlú poskytovatelia týchto služieb. Zvolený opravár pre danú prácu príde v stanovenom čase až k vám, aby ste nemuseli opustiť svoj domov, kanceláriu alebo garáž.
Čo zahŕňajú služby opravy karosérie?
Služby spojené s opravou karosérie sa najčastejšie zameriavajú na ošetrenie poškodenej karosérie alebo jej kozmetické vylepšenia. Aj keď sa niektoré zo základných úkonov môžu zdať jednoduché, stále je najlepšou voľbou profesionálny opravár, ktorý má s týmto službami a špeciálnym náradím dlhodobé skúsenosti. Nižšie nájdete niektoré zo služieb opravárov karosérie, ktoré si môžete na Wilio objednať:

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS