Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Autoservis

Hľadáte automechanika na autoservis? V tejto kategórii máme 2 300 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

4 533 profesionálov na Slovensku

82 481 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

252 005 + inštalácií aplikácie

Autoservis

Potrebujete službu z oblasti autoservis? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na výmenu oleja, prezutie pneumatík, výmenu a oprava čelného skla. Cena opravovní automobilov sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: servisná prehliadka, olej, letné a zimné pneumatiky, ktoré vám poskytne niektorý z našich 3 155 servisných technikov v danej kategórií.

Pozrite tiež:CenníkyRady a tipy

4 533 profesionálov na Slovensku

82 481 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

252 005 + inštalácií aplikácie

Rady a tipy

Dobré zadanie je základ

Automechanici sú zvyčajne zodpovední za celý rad prác od servisných prehliadok auta, až po rôzne opravy. Napíšte do zadania čo najpresnejší popis aké práce potrebujete vykonať a v akom rozsahu aby odborník presne vedel, aká je vaša predstava.

Skontrolujte si realizáciu

Aby ste si mohli byť istí, že všetky práce boli urobené kvalitne, kontrolujte prácu počas jej priebehu, rovnako ako aj po jej dokončení.

Rozpočet a čas

Do zadania nezabudnite pridať vaše požiadavky na termín dokončenia realizácie. Ak máte určený rozpočet ktorý treba dodržať, upozornite na to poskytovateľa služby už na začiatku.

S akými bežnými opravami auta mi môže automechanik pomôcť?

Výmena oleja a filtrov
Výmena oleja, olejového filtra, palivového filtra a vzduchového filtra je nevyhnutná pre hladký chod vozidla. Zabezpečuje tiež úspornejšiu prevádzku a nižšiu spotrebu paliva oproti zaneseným a znečisteným filtrom. Ide o jedny z najdôležitejších častí pravidelného servisu vozidla.
Malá servisná prehliadka
Do malej servisnej prehliadky patrí výmena oleja a filtrov; kontrola karosérie a podvozku; doplnenie všetkých tekutín v motore, vrátane kvapaliny do ostrekovačov, brzdovej kvapaliny, chladiacej kvapaliny a kontrolu ďalších 35 kľúčových komponentov, ako sú svetlá, pneumatiky a brzdy. Väčšina mechanikov postupuje podľa pokynov výrobcu a odporučí prípadné ďalšie práce, ktoré auto môže vzhľadom na svoj typ a vek potrebovať.
Veľká servisná prehliadka
Do veľkej servisnej prehliadky patria všetky služby, ktoré sú súčasťou malej servisnej prehliadky no zároveň zahŕňa aj kontrolu ďalších 15 až 30 komponentov vozidla medzi ktoré patria napríklad kontrola náprav, uloženia kolies, kontrola posilňovača riadenia, kontrola tlmičov, čerpadiel, nastavenie svetiel, kontrola klimatizačného obvodu a ďalšie.
Opravy, výmena a údržba
Či už ide o výmenu spotrebného materiálu akými sú olej, filtre, sviečky, alebo opotrebované brzdové doštičky. Medzi ďalšie pravidelné úkony patrí tiež čistenie a dezinfekcia klimatizácie, či výmena stieračov. Skúsený automechanik sa postará aby vaše auto bolo v dobrom prevádzkovom stave, bezpečné a aby spĺňalo normy technickej kontroly TK a emisnej kontroly EK.
Opravy skla, karosérie a interiéru
Ak je na čelnom skle prasklina alebo poškodená farba na karosérii, je najlepšie poškodenie opraviť čo najskôr, aby sa ďalej nerozširovali. V prípade poškodeného čalúnenia alebo plastov interiéru ide najmä o estetické vady, ktoré sa môžu vykonať aj neskôr.
Údržba kolies a pneumatík
Geometria a vyváženie kolies, či kvalita pneumatík na leto a zimu, sú rozhodujúce pre bezpečnú jazdu, brzdenie a optimálny výkon vozidla na cestách.
Často kladené otázky

Prečo hľadať autoservis na Wilio?
Či už potrebujete bežnú servisnú prehliadku auta, prezutie, geometriu, alebo väčšiu opravu, na Wilio nájdete automechanika, ktorý to zvládne. Skontroluje vaše auto, diagnostikuje problém a vykoná potrebné opravy a výmeny. Stačí zadať dopyt a počkať na cenovú ponuku. Bez ohľadu na značku a model vášho auta, vám pomôžeme nájsť mechanika alebo autoservis, v ktorom dajú vaše auto do prvotriedneho stavu. Ak vaše vozidlo potrebuje bežný servis či opravu Wilio vám pomôže nájsť odborníkov, na ktorých sa môžete sa spoľahnúť, že urobia kvalitnú prácu za dobrú cenu.
Aké najbežnejšie problémy s autom mi automechanik pomôže vyriešiť?
Medzi najčastejšie problémy s vozidlom, patria poruchy motora, elektroniky, či defekty, alebo opravy drobných poškodení karosérie vozidla. Aby ste si zaistili svoju bezpečnosť a predišli prípadným problémom na ceste, je potrebné absolvovať pravidelnú servisnú prehliadku minimálne každý rok a urobiť potrebné opravy hneď, ako si všimnete problém.
Ako dlho trvá oprava automobilu?
Koľko potrvá oprava bude záležať od toho, aké kritické sú poruchy a koľko komponentov vozidla je potrebné vymeniť alebo opraviť. Vo všeobecnosti je možné väčšinu bežných opráv automobilu vykonať za jeden deň - od kontroly a diagnostiky, až po opravu alebo výmenu. V prípade výmeny dielov však môže dobu opravy natiahnuť samotné dodanie náhradného dielu. Šikovný automechanik urobí, všetko pre to aby vás dostal naspäť na cestu čo najskôr, ale bezpečnosť zostáva vždy tou najvyššou prioritou, preto práce neuponáhľa na úkor kvality.
Ako dlho trvá servisná prehliadka?
Servisná prehliadka auta môže trvať priemerne 1 - 2 hodiny. Ak budú potrebné aj opravy nad rámec bežného servisu, môže to trvať dlhšie.
Ako nájdem spoľahlivý autoservis, alebo automechanika vo svojom okolí?
Wilio vám pomôže nájsť autoservis vo vašom okolí, ktorý dokáže vyriešiť váš problém. Stačí zadať dopyt a dohodnúť sa na termíne a cene.
Prečo si dohodnúť autoservis cez Wilio?
Pravidelný servis automobilu je potrebný aby auto jazdilo spoľahlivo a bezpečne. Pomocou Wilio dokážete nájsť mechanika s potrebnými zručnosťami, skúsenosťami a vybavením. Jednoducho porovnať rôzne cenové ponuky a vybrať si tú najlepšiu. Wilio je ten najrýchlejší a najjednoduchší spôsob, ako nájsť spoľahlivého automechanika na okolí.
Ako často je potrebný autoservis?
Spravidla je potrebné, aby auto absolvovalo servisnú prehliadku každých 12 mesiacov (15 000 km alebo 30 000 km) v závislosti od odporúčaní výrobcu a typu motora.
Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

AutoservisPeter S.
AutoservisStano R.
AutoservisSamuel M.
AutoservisBrian S.
AutoservisBranislav S.
AutoservisJán N.
AutoservisKristián N.
AutoservisMarek B.