Betónovanie

Najmite si skúseného odborníka na betónovanie z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
15738 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Priemerné hodnotenie poskytovateľov od našich zákazníkov je 4,6 z 5.

Zadať dopyt

Betónovanie

Do betónovanie podesty spodná časť schodov plus cca 2/3 schody, vrchné 3 schody zatočenie, pre betónovanie celého schodiska na rovnakú výsku a dĺžku našliapnice. Zamurovanie 2 x dvere, vybúranie 1 x dvere, 4 X nahodenie prekladov , Za betónovanie otvoru v podlahe 1 m x 1,5 m , Oprava stien po búraní cca 3 m2, zamurovanie 5 m2 štít strecha. Ponuka jednotkovú cenu celkom za prácu.
Zaujec Z.
Nitra, Slovensko

Betónovanie

Potrebujem vykopať základy a zaliať betónom. Je to asi 12 metrov dlhé, tak ako ukazuje červená čiara na obrázku. Sú to základy na dve posuvné brány, jedna z pravej a druhá z ľavej strany garáže. Ďakujem.
Juraj M.
Topoľčany, Slovensko

Betónovanie

Dobrý deň, potreboval by som vybetónovať novú podlahu ktorá bude od starej podlahy vo výške cca 1200mm. Plocha betónu je 2000x1500mm a hrúbka by mala byť cca 1250mm. Materiál na debnenie, kari rohož a suchú betónovú zmes dodám. Betónovú zmes už mám zaobstaranú, kari rohož a debnenie ešte dokúpim, poprípade ponúknite aká by bola cena práce s materiálom na debnenie + kari rohož. Vopred ďakujem za ponuky.
Peter G.
Bratislava, Slovensko

Betónovanie

Potrebujem betonovu platnu. Plotove tvarnice ako debnenie. Rozmer cca. 3x4 m. Cement, tvarnice, rohoz, zelezo, strk, rurky mam na mieste. Pod platnu odpad a zapojit
Martin C.
Trstín, Slovensko

Betónovanie

Jedná sa o rozbitie zvetranej cesty a odstavnej plochy v ktorej bol odtokový žľab na vodu a jej následné nanovo zabetónovanie . Pokiaľ sa betónová suť bude dať použiť ako podsyp pod betonáž, tak sa odvezie len zem spod výkopu a suť sa dá naspäť. Na ňu následne armovacia kari sieť a betón. Rozmery cca 14x3x1 meter. Ide o zmiernenie prechodu medzi cestou a odkladacími plochami na materiál. Prechod musí udržať váhu cca 7ton (vysokozdvižný vozík s materiálom).
Juraj K.
Kamanová, Slovensko

Betónovanie

Zháňam stavbárov ktorý do vykopaneho základu pod oporný múr spravia šalovanie dĺžka je 32m a vykopane je to s odskokmi keďže je zosikma pozemok. Aby sa dopostupna zalial základ a poprípade dohoda aj o pokracovani prac na DT plote 2m výška 30”DT
Michaela S.
Pružina, Slovensko

Betónovanie

Vykopanie drazky a osadenie obrubnikov a zlabov na odtok vody do sucheho betonu. Spolu 40 m. Dovoz materialu z Hornbachu. Odboz odpadu.
Jan L.
Bratislava, Slovensko

Betónovanie

betonovy zaklad pod zahradny domcek, rozmery 3,05 x 3,92, hlbka 0,2 m. +vybrat esxitujucu zahradnu branicku z povodneho miesta a zasadit ju na nove miesto do betonovej platne + odovoz odpadu a zeminy
Paula C.
Bratislava, Slovensko

Betónovanie

Vykopat jamu 60-80cm a utlacit zem zabou. Vysypat jamu strkom zrnitosti 35 mm a utlacit zabou. Vysypat 3-5 cm vrstvu jemneho strku so zrnitostou 6 mm. Debnenie podla prilohy (vratane vyrezaneho okraju 2x7 cm). Stavebna folia aspon 150μm proti vlhkosti. Vyliat betonovu dosku hrubky 15 cm vystuzenu ocelovou sietou.
Andrej S.
Kalinkovo, Slovensko

Betónovanie

Hladam zhotovitela na batonovy chodnik a vyliatie terasy betonom. Vsetko pripravene len beton a vyhladit.
Martin S.
Hurbanova Ves, Slovensko

Betónovanie

Vykopy a pripravne prace viem zabezpecit vo vlastnej rezii. Potrebujem zhotovit zaklady + zakladova doska
Marek G.
Veľký Grob, Slovensko

Betónovanie

Zakladova doska pre jazierko a zahradny domcek (+-2m3). Murovanie jazierka 280ks DT tvarnicami (260x15" + 20x20") na to kleber + sietovinu.
Milan L.
Malinovo, Slovensko

Betónovanie

Celková výmera je 80 m3. Ide o betónový múr na spevnenie svahu. Ide o postupne sa zvyšujúci múrik. V najvyššej časti bude mať múr cca 150-170cm.
Maťka M.
Bratislava, Slovensko

Betónovanie

Potrebujeme vystavat betonovu platnu pre altanok cca 5x5 m pre altanok vid foto-> idealne do max 2 tyzdnov (dojde k instalacii altanku). Potrebujeme to riesit komplexne, vratane materialu zabovania debnenia betonovania. Zakladny vykop hotovy - pre strkove lozko. Vid foto. Poda okolo sa vude navysovat. V pripade dotazom nas nevahajte kontaktovat. Dakujeme
Martin R.
Miloslavov, Slovensko

Betónovanie

Zháňam majstra/partiu na vybetónovanie garážovej podlahy, prípade s nejakou povrchovou úpravou po dohode. Veľkosť - 36 m². Rychlovka.
Michal P.
Teriakovce, Slovensko

Betónovanie

Dobrý deň, potreboval by som zväčšiť vybetónovať cca o 1 meter terasu zo zadnej strany domu na novostavbe (zistili sme že je menšia ako by sme chceli), najlepšie je prísť sa pozrieť osobne, nakoľko nemám odhad koľko betónu bude treba a dohodnúť sa. Prikladám aj foto s náčrtom (oranžovo som približne podfarbil kde potrebujem vybetónovať). Vopred ďakujem veľmi pekne za reakcie.
Juraj K.
Zálesie, Slovensko

Betónovanie

Hľadáme murára, ktorý by vedel zrealizovať murovanie základov, 2 rady DT tvárnic, debnenie a zaliatie deky. Jedna sa o 4-izbový rodinný dom vo Voderadoch so zastavanom plochou cca 230m2. Výkop a materiál bude zabezpečený.
Jakub O.
Voderady, Slovensko

Betónovanie

Dobrý deň, dopytujem seriozneho majstra/firmu, ktorý mi podľa projektovej dokumentácie vyhotový betonový monolitický strop. Jedná sa o kompletné vyhotovenie debnenia, vyztuže, aj betonáž. Cenovú ponuku poprosím zaslať spoločne aj s fotografiami prác. O prípadné detaily si prosím napíšte. Obratom ich zodpoviem. Vďaka
Ivan P.
Martin, Slovensko

Betónovanie

-Spravit debnenie na mur z DT tvarnic v dlzke 27m na vyrvorenie venca asi cca 5cm vysokeho. Dosky mam ale nebudu stacit, treba este nejake zabezpecit. Do muru sa zmesti cca 3 kubiky betonu -spravit debnenenie na terase a vyliat beton vo vyske 12cm do spadu aby voda odtekala prec od domu. Terasa 23m2 x na vysku 12cm betonu a k tomu nejake kari rohoze a roxory navrtat +penetracia
Michal T.
Kľačany, Slovensko

Betónovanie

Dobry den, potrebovali by sme spravit zaklady a taktiez betonovu platnu podla prilozeneho nakresu. Bude to pod garaz, zahradny domcek a plot, ktory je medzi nimi. V ramci zahradneho domceka je aj studna, tej bude treba v ramci platne vynechat 80x80cm priestor. Mame to uz na pozemku vytycene a mame uz schvelene aj vsetky drobne stavby - v podstate sa to da zacat realizovat, samozrejme podla pocasia. Idealne to vidiet osobne
Marek K.
Dunajská Lužná, Slovensko

Najlepšie hodnotení

experti na betónovanie z okolia

Zadať dopyt
Marko H.

Hodinový manžel

22 rokov. SPŠ Stavebná Priemyslovka. Na stavbách pracujem od 15tich rokov v skoro všetkých oblastiach.
Popritom opravujem elektroniku- konkrétne smartfóny/tablety (výmena displejov, batérií...)

FirmaPrešov, Slovensko
Tomáš V.

Elektroinštalácia

Pracujem ako elektrikár, viac ako 5 rokov. Pracujem aj na veľkých projektoch, ale nemám problém ani s menšími domami, alebo len zo zapojením el. spotrebičov v domácnostiach, prípadne hľadaní chýb a závad, ktoré sa môžu časom vyskytnúť.
Mám elektrikársku vyhlášku $23, ktorú si pravidelne aktualizujem. Kurz NIKO HOME CONTROL (inteligentná domácnosť), Jablotron (Zabezpečovacie systémy), skúsenosti z rôznych druhov video-vrátnikov a mnoho ďalšieho... Nieje nič čo by sa nedalo zapojiť, tak aby to splnilo chcený účel..

ŽivnostníkVeľké Ripňany, Slovensko
Ján K.

Nerezové komíny

Robim kompletné prerábky bytov a interiérov. Aj jednotlivé práce v interiéri. Miesto pôsobiska Bratislava

ŽivnostníkBratislava, Slovensko
Ľuboš M.

Murárske práce, murár

Vykonavame stavebne veškere práce oprava strech komínov omietky fasády izolácie domov zamkove dlažby výkopové práce búracie práce veškere iné práce

ŽivnostníkTrenčianske Teplice, Slovensko
Pavol J.

Zámočník

Zákazková výroba šitá na mieru kazdého zákazníka, zámočnícke práce, kovovýroba, ploty, brány, zábradlia, schody, kované, nerezové a hliníkové.

FirmaTrnovec nad Váhom, Slovensko
Tibor V.

Elektroinštalácia

Vykonávam práce ohľadne elektrických sieti do 1000V(odborná certifikácia), a okenárske práce(servis a údržba plastových okien a dverí a montáž nových žalúzií a sieťok, sieťových dverí). Vykonám aj drobné stavebné práce ako murárčenie a oprava drobných mechanických komponentov. 🙂

ŽivnostníkZlaté Klasy, Slovensko
Martin R.

Montáž, skladanie nábytku

Pomôžem s montážou nábytku, zvládam zakladne opravy v domacnosti, rad pracujem s drevom, natieranie a všetky možné práce okolo domu, či bytu. Som manuálne zručný, seriózny,férový a taký prístup vyžadujem aj ja.
Mám zmysel pre dizajn, estetiku, rád tvorím nové veci zo starých. prerabam, obnovujem, recyklujem stare veci a nabytok a dávam druhu šancu...

ŽivnostníkTrnava, Slovensko
Péter Á.

Hodinový manžel

Szép napot kívánok!

Több, mint 15 éve foglalkozom ingatlanok teljeskörű felújításával, karbantartásával és szervizelésével.
Referenciáim egy részét megtekintheti honlapomon.
Keressen bizalommal!

Üdvözlettel: Árpás Péter

FirmaBudapest, Maďarsko
Patrik P.

Dom na kľúč

http://*
Spoločnosť PPS design s.r.o. vznikla za účelom stavebno obchodnej činnosti. Postupne rozširujeme svoje portfólio s lídrami v oblasti stavebníctva a obchodu na Slovenskom a Českom trhu. Spolupracujeme tiež s významnou nemeckou spoločnosťou Wallpen, ktorá si patentovala revolučnú metódu tlačenia na vertikálne povrchy. Držíme prvensto na domácom a Českom trhu, kde sme prvá a jediná spoločnosť realizujúca vertikálnu tlač. Naším cieľom je poskytovať kvalitne odvedenú prácu za použitia najlepších matárialov a pracovných postupov. Máme viacero referenčných objektov, kde sa budúci zákazník môže osobne presvedčiť o našich kvalitách a výsledneho dojmu zrealizovaného diela.

FirmaZborov nad Bystricou, Slovensko
Jaroslav M.

Vodoinštalácia

dobrý deň , venujeme na montáži a servisu vody, kanalizácie , kúrenia , kombinované kúrenie , mont. plynových - elektrických - na tuhé palivá - peletové kotle , podlahové kúrenia , radiátory , kotolne , solárna technika , ponorné čerpadla , vodárničky atd.

FirmaChynorany, Slovensko
Štefan Š.

Pokládka dlažby a obkladov

Som profesionál s dlhoročnými skúsenosťami. Kvalita, rýchlosť a spokojnosť zákaznikov je u mňa na prvom mieste.

FirmaSnina, Slovensko
Nina S.

Upratovanie

Maľujem, tancujem, mam rada zvieratá, deti, učím ich tanec,... vypalujem do dreva, robím dekupaze... Hľadám pravidelnú brigádu--prácu, v daných činnostiach, alebo v obore obchod ( marchendising, predaj a vizual mam zvládnutý) Ak Vás niečo zaujalo, poprípade mate na mňa nejaké otázky, som k dispozícii.

ŽivnostníkBratislava, Slovensko
Sergej B.

Inštalácia a oprava vypínačov alebo zásuviek

Som Sales and Produk manager. Vo voľnom čase si rad privyrobím rukami. Mám vyštudovanú elektrotechniku školu. Zároveň vlastním aj osveďcenie na prácu elektrikára.


Som zručný a komunikatívny. Rad sa dohodnemem s každým.

ŽivnostníkBratislava, Slovensko
Peter S.

Upratovanie

Spoločnosť Ratto Servis s.r.o. poskytuje profesionálne služby v oblasti deratizácie, dezinfekcie a dezinsekcie v priemyselnej a komunálnej sfére a v domácnostiach s 20 ročnou praxou. Zabezpečujeme komplexné riešenia v problematike ochrany proti všetkým škodcom pomocou moderných prípravkov a bezpečných technológií s ohľadom na životné prostredie. Jediná reálne 24 hodinová fungujúca služba v meste! Garantovaný príchod do 3 hodín! Pre viac info volajte 0*, 0* alebo píšte *@g*.com, Bratislava a okolie

FirmaBratislava, Slovensko
Dávid M.

Nerezové komíny

Plavajuce podlahy, listovanie, zapojenie svetiel, zasuviek, vypinacov, male opravy aut, malovanie interierov, murovanie priecok, lepidlo + sietka, omietka, zateplovanie s polystyrenom

ŽivnostníkVeľký Folkmár, Slovensko
Majky t.

Vodár, inštalatér

36 rokov, návrhy-realizacie, zabezpečenie tovaru,koordinácia stavieb.15 rokov skúsenosť na stavbách-Domi na kľúč, rekonštrukcie bytov, kúpeľni, fasád.Vodarenske, kanalizačné práce.Vonkajsie úpravy.

FirmaJelšovce, Slovensko
Janno A.

Stolár

Diivanid, voodid, riidekapid, lauad, raamatukogud, garderoobid ja ka köögimööbleid hoolitsevad mööbli kokkupaneku eksperdid nende hea kokkupaneku ja kasutamise eest. Sageli on neil juba paljude tuntud kaubamärkide mööbli kokkupaneku kogemus. Kõik, mida peate tegema, on oma soovi kirjutada, milline mööbel tuleb kokku panna ja me tuleme teie juurde õigete tööriistade-ja võtetega. Kas soovite nautida kodumugavust terrassil, rõdul või aias? Need aitavad teid ka välimööbli paigaldamisel...
Ja ka Tallinna linna piires kokkuleppel, pakun kulleri teenust (pakki suurus max 45cm x 45cm).

ŽivnostníkTallinn, Estónsko
Dávid K.

Oprava strechy

Naša spoločnosť K&P Solvers s.r.o. sa zameriava na výkon klampiarskych, tesárskych a pokrývačských prác hlavne v oblasti východného Slovenska. Realizujeme strechy "na kľúč", ale náplňou našej práce sú aj opravy a rekonštrukcie striech. Taktiež realizujeme altánky, prístrešky, garáže aj drevostavby. Zatepľujeme a rekonštuujeme podkrovia a interiéry. Náš tím mladých, skúsených a kvalifikovaných strechárov sa každoročne pýši desiatkami nových realizácií.

FirmaSvidník, Slovensko
Milan K.

Nerezové komíny

Sme partia ľudí ktorým záleží na kvalite, majstri od remesla. Viac na facebook stranke: Katostav
A v galerii fotiek v profile na RUKI

ŽivnostníkIstebné, Slovensko
Martin V.

Pokládka dlažby a obkladov

Dobrý den prajem,

Naša firma sa venuje výstavbe a rekonstrukcii domov a bytov.
Zameriavame sa na hrubé stavby,holodomy ako aj domy na kľúč v štandarde ako aj z vyšším štandardom.
Ponúkame omietky,poter, pokladku nivelacej podlahy,murovanie odvodového muriva , priečok ,zatepľovacie prace, izolácie , sadrokartony, fasády, obklady a dlažby,pokladka plávajúcich podláh....
Tiež sa zaoberáme terennými úpravami strojovo.Výkopové prace a presun zeminy a všetkeho sypkého materiálu kolesovym nakladačom Lokust 753

Týmto by som Vás chcel osloviť a ponúknuť spoluprácu
Ak by ste maly záujem tuna je na mna kontakt

FirmaPrešov, Slovensko

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia