Betónovanie Bratislava

Najmite si skúseného odborníka na betónovanie z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
15888 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Priemerné hodnotenie poskytovateľov od našich zákazníkov je 4,6 z 5.

Zadať dopyt

Betónovanie

Ajánlatot szeretnék kérni egy Budapest 11. kerület Fehérvári úton lévő ház 3. emeleti lakásának betonozására. A házban lift sajnos nincsen. Az esztich padlófűtés felé kerülne, aminek az ajánlott vastasága 4,5 cm a rendszerlemezbe fektetett csövek felet. A terület nagysága 58 m2. Köszönettel: Deák Balázs
Balázs D.
Budapest, Maďarsko

Betónovanie

Do betónovanie podesty spodná časť schodov plus cca 2/3 schody, vrchné 3 schody zatočenie, pre betónovanie celého schodiska na rovnakú výsku a dĺžku našliapnice. Zamurovanie 2 x dvere, vybúranie 1 x dvere, 4 X nahodenie prekladov , Za betónovanie otvoru v podlahe 1 m x 1,5 m , Oprava stien po búraní cca 3 m2, zamurovanie 5 m2 štít strecha. Ponuka jednotkovú cenu celkom za prácu.
Zaujec Z.
Nitra, Slovensko

Betónovanie

Potrebujem vykopať základy a zaliať betónom. Je to asi 12 metrov dlhé, tak ako ukazuje červená čiara na obrázku. Sú to základy na dve posuvné brány, jedna z pravej a druhá z ľavej strany garáže. Ďakujem.
Juraj M.
Topoľčany, Slovensko

Betónovanie

Dobrý deň, potreboval by som vybetónovať novú podlahu ktorá bude od starej podlahy vo výške cca 1200mm. Plocha betónu je 2000x1500mm a hrúbka by mala byť cca 1250mm. Materiál na debnenie, kari rohož a suchú betónovú zmes dodám. Betónovú zmes už mám zaobstaranú, kari rohož a debnenie ešte dokúpim, poprípade ponúknite aká by bola cena práce s materiálom na debnenie + kari rohož. Vopred ďakujem za ponuky.
Peter G.
Bratislava, Slovensko

Betónovanie

Potrebujem betonovu platnu. Plotove tvarnice ako debnenie. Rozmer cca. 3x4 m. Cement, tvarnice, rohoz, zelezo, strk, rurky mam na mieste. Pod platnu odpad a zapojit
Martin C.
Trstín, Slovensko

Betónovanie

Jedná sa o rozbitie zvetranej cesty a odstavnej plochy v ktorej bol odtokový žľab na vodu a jej následné nanovo zabetónovanie . Pokiaľ sa betónová suť bude dať použiť ako podsyp pod betonáž, tak sa odvezie len zem spod výkopu a suť sa dá naspäť. Na ňu následne armovacia kari sieť a betón. Rozmery cca 14x3x1 meter. Ide o zmiernenie prechodu medzi cestou a odkladacími plochami na materiál. Prechod musí udržať váhu cca 7ton (vysokozdvižný vozík s materiálom).
Juraj K.
Kamanová, Slovensko

Betónovanie

Zháňam stavbárov ktorý do vykopaneho základu pod oporný múr spravia šalovanie dĺžka je 32m a vykopane je to s odskokmi keďže je zosikma pozemok. Aby sa dopostupna zalial základ a poprípade dohoda aj o pokracovani prac na DT plote 2m výška 30”DT
Michaela S.
Pružina, Slovensko

Betónovanie

Vykopanie drazky a osadenie obrubnikov a zlabov na odtok vody do sucheho betonu. Spolu 40 m. Dovoz materialu z Hornbachu. Odboz odpadu.
Jan L.
Bratislava, Slovensko

Betónovanie

betonovy zaklad pod zahradny domcek, rozmery 3,05 x 3,92, hlbka 0,2 m. +vybrat esxitujucu zahradnu branicku z povodneho miesta a zasadit ju na nove miesto do betonovej platne + odovoz odpadu a zeminy
Paula C.
Bratislava, Slovensko

Betónovanie

Vykopat jamu 60-80cm a utlacit zem zabou. Vysypat jamu strkom zrnitosti 35 mm a utlacit zabou. Vysypat 3-5 cm vrstvu jemneho strku so zrnitostou 6 mm. Debnenie podla prilohy (vratane vyrezaneho okraju 2x7 cm). Stavebna folia aspon 150μm proti vlhkosti. Vyliat betonovu dosku hrubky 15 cm vystuzenu ocelovou sietou.
Andrej S.
Kalinkovo, Slovensko

Betónovanie

Hladam zhotovitela na batonovy chodnik a vyliatie terasy betonom. Vsetko pripravene len beton a vyhladit.
Martin S.
Hurbanova Ves, Slovensko

Betónovanie

Vykopy a pripravne prace viem zabezpecit vo vlastnej rezii. Potrebujem zhotovit zaklady + zakladova doska
Marek G.
Veľký Grob, Slovensko

Betónovanie

Zakladova doska pre jazierko a zahradny domcek (+-2m3). Murovanie jazierka 280ks DT tvarnicami (260x15" + 20x20") na to kleber + sietovinu.
Milan L.
Malinovo, Slovensko

Betónovanie

Celková výmera je 80 m3. Ide o betónový múr na spevnenie svahu. Ide o postupne sa zvyšujúci múrik. V najvyššej časti bude mať múr cca 150-170cm.
Maťka M.
Bratislava, Slovensko

Betónovanie

Potrebujeme vystavat betonovu platnu pre altanok cca 5x5 m pre altanok vid foto-> idealne do max 2 tyzdnov (dojde k instalacii altanku). Potrebujeme to riesit komplexne, vratane materialu zabovania debnenia betonovania. Zakladny vykop hotovy - pre strkove lozko. Vid foto. Poda okolo sa vude navysovat. V pripade dotazom nas nevahajte kontaktovat. Dakujeme
Martin R.
Miloslavov, Slovensko

Betónovanie

Zháňam majstra/partiu na vybetónovanie garážovej podlahy, prípade s nejakou povrchovou úpravou po dohode. Veľkosť - 36 m². Rychlovka.
Michal P.
Teriakovce, Slovensko

Betónovanie

Dobrý deň, potreboval by som zväčšiť vybetónovať cca o 1 meter terasu zo zadnej strany domu na novostavbe (zistili sme že je menšia ako by sme chceli), najlepšie je prísť sa pozrieť osobne, nakoľko nemám odhad koľko betónu bude treba a dohodnúť sa. Prikladám aj foto s náčrtom (oranžovo som približne podfarbil kde potrebujem vybetónovať). Vopred ďakujem veľmi pekne za reakcie.
Juraj K.
Zálesie, Slovensko

Betónovanie

Hľadáme murára, ktorý by vedel zrealizovať murovanie základov, 2 rady DT tvárnic, debnenie a zaliatie deky. Jedna sa o 4-izbový rodinný dom vo Voderadoch so zastavanom plochou cca 230m2. Výkop a materiál bude zabezpečený.
Jakub O.
Voderady, Slovensko

Betónovanie

Dobrý deň, dopytujem seriozneho majstra/firmu, ktorý mi podľa projektovej dokumentácie vyhotový betonový monolitický strop. Jedná sa o kompletné vyhotovenie debnenia, vyztuže, aj betonáž. Cenovú ponuku poprosím zaslať spoločne aj s fotografiami prác. O prípadné detaily si prosím napíšte. Obratom ich zodpoviem. Vďaka
Ivan P.
Martin, Slovensko

Betónovanie

-Spravit debnenie na mur z DT tvarnic v dlzke 27m na vyrvorenie venca asi cca 5cm vysokeho. Dosky mam ale nebudu stacit, treba este nejake zabezpecit. Do muru sa zmesti cca 3 kubiky betonu -spravit debnenenie na terase a vyliat beton vo vyske 12cm do spadu aby voda odtekala prec od domu. Terasa 23m2 x na vysku 12cm betonu a k tomu nejake kari rohoze a roxory navrtat +penetracia
Michal T.
Kľačany, Slovensko

Najlepšie hodnotení

experti na betónovanie z okolia

Zadať dopyt
Tomáš V.

Elektroinštalácia

Pracujem ako elektrikár, viac ako 5 rokov. Pracujem aj na veľkých projektoch, ale nemám problém ani s menšími domami, alebo len zo zapojením el. spotrebičov v domácnostiach, prípadne hľadaní chýb a závad, ktoré sa môžu časom vyskytnúť.
Mám elektrikársku vyhlášku $23, ktorú si pravidelne aktualizujem. Kurz NIKO HOME CONTROL (inteligentná domácnosť), Jablotron (Zabezpečovacie systémy), skúsenosti z rôznych druhov video-vrátnikov a mnoho ďalšieho... Nieje nič čo by sa nedalo zapojiť, tak aby to splnilo chcený účel..

ŽivnostníkVeľké Ripňany, Slovensko
Ján K.

Nerezové komíny

Robim kompletné prerábky bytov a interiérov. Aj jednotlivé práce v interiéri. Miesto pôsobiska Bratislava

ŽivnostníkBratislava, Slovensko
Pavol J.

Zámočník

Zákazková výroba šitá na mieru kazdého zákazníka, zámočnícke práce, kovovýroba, ploty, brány, zábradlia, schody, kované, nerezové a hliníkové.

FirmaTrnovec nad Váhom, Slovensko
Martin R.

Montáž, skladanie nábytku

Pomôžem s montážou nábytku, zvládam zakladne opravy v domacnosti, rad pracujem s drevom, natieranie a všetky možné práce okolo domu, či bytu. Som manuálne zručný, seriózny,férový a taký prístup vyžadujem aj ja.
Mám zmysel pre dizajn, estetiku, rád tvorím nové veci zo starých. prerabam, obnovujem, recyklujem stare veci a nabytok a dávam druhu šancu...

ŽivnostníkTrnava, Slovensko
Tibor V.

Elektroinštalácia

Vykonávam práce ohľadne elektrických sieti do 1000V(odborná certifikácia), a okenárske práce(servis a údržba plastových okien a dverí a montáž nových žalúzií a sieťok, sieťových dverí). Vykonám aj drobné stavebné práce ako murárčenie a oprava drobných mechanických komponentov. 🙂

ŽivnostníkZlaté Klasy, Slovensko
Pretty G.

Nerezové komíny

ZÁHRADNÉ SLUŽBY:
- pravidelné, jednorazové i občasné záhradné služby:
- záhradná architektúra a poradenstvo
- realizácia / založenie novej záhrady
- renovácia starej záhrady
- okresná výsadba, zakladanie skaliek, záhonov, výstavba jazierok
- záhradné dekorácie
- pravidelná bežná údržba - údržba záhradných elementov, starostlivosť o trávnik a výsadbu, kultivácia, ošetrovanie rastlín, strihanie živých plotov, rez ovocných drevín, údržba spevnených plôch, atď.
- renovácia záhradného nábytku a doplnkov
- záhradné práce podľa želania zákazníka

ČISTIACE A UPRATOVACIE SLUŽBY:
- jednorazové, občasné a pravidelné upratovanie domácností, obchodných a administratívnych priestorov
- hĺbkové čistenie
- tepovanie kobercov a čalúnení
- dezinfekcia interiéru, zariadenia a vybavenia domácností, obchodných a administratívnych priestorov
- čistenie koženého, koženkového a vinylového nábytku a doplnkov, farbenie kože

RENOVÁCIA KOŽE:
- profesionálna renovácia koženého, koženkového a vinylového nábytku, autosedačiek, sedačiek motocyklov, jazdeckých sediel a postrojov, a pod.
- odstránenie poškodení prírodnej i syntetickej kože a vinylu - trhliny, prepálené časti, poškodenie v dôsledku opotrebenia, atď.
- farbenie kože
- prepracovanie designu do štýlu vintage,
- čistenie a hĺbkové ošetrenie kože

ZO STARÉHO NOVÉ:
- renovácia menších kusov nábytku (stoly, stoličky, taburetky, komody, a pod.)
- renovácia individuálnych bytových doplnkov a zariadenia - drevo, kov, kameň, keramika
- kreatívna tvorba, návrhy a dekorovanie interiérov

ŽivnostníkČastá, Slovensko
Sergej B.

Inštalácia a oprava vypínačov alebo zásuviek

Som Sales and Produk manager. Vo voľnom čase si rad privyrobím rukami. Mám vyštudovanú elektrotechniku školu. Zároveň vlastním aj osveďcenie na prácu elektrikára.


Som zručný a komunikatívny. Rad sa dohodnemem s každým.

ŽivnostníkBratislava, Slovensko
Nina S.

Upratovanie

Maľujem, tancujem, mam rada zvieratá, deti, učím ich tanec,... vypalujem do dreva, robím dekupaze... Hľadám pravidelnú brigádu--prácu, v daných činnostiach, alebo v obore obchod ( marchendising, predaj a vizual mam zvládnutý) Ak Vás niečo zaujalo, poprípade mate na mňa nejaké otázky, som k dispozícii.

ŽivnostníkBratislava, Slovensko
Peter S.

Upratovanie

Spoločnosť Ratto Servis s.r.o. poskytuje profesionálne služby v oblasti deratizácie, dezinfekcie a dezinsekcie v priemyselnej a komunálnej sfére a v domácnostiach s 20 ročnou praxou. Zabezpečujeme komplexné riešenia v problematike ochrany proti všetkým škodcom pomocou moderných prípravkov a bezpečných technológií s ohľadom na životné prostredie. Jediná reálne 24 hodinová fungujúca služba v meste! Garantovaný príchod do 3 hodín! Pre viac info volajte 0*, 0* alebo píšte *@g*.com, Bratislava a okolie

FirmaBratislava, Slovensko
Majky t.

Vodár, inštalatér

36 rokov, návrhy-realizacie, zabezpečenie tovaru,koordinácia stavieb.15 rokov skúsenosť na stavbách-Domi na kľúč, rekonštrukcie bytov, kúpeľni, fasád.Vodarenske, kanalizačné práce.Vonkajsie úpravy.

FirmaJelšovce, Slovensko
Jozef O.

Murárske práce, murár

Dobrý deň zdravým vás zháňam na 2tyzdne 20 zamocnikov do Ružomberka plat 8€na h. Ďalej potrebujeme 10 zváračov elekrodarov - 10€na h. A 5 zváračov na argonov - 13€na h . V prípade záujmu a bližšie informácie sa môžte kontaktovať na tel. Kontakt - 0* Ďakujem s pozdravom Jozef

FirmaSenec, Slovensko
Peter L.

Nerezové komíny

Dobrý deň,som maliar s dlouhodobou praxou,som zodpovedný,pracujem rýchlo a kvalitne.Na cene sa viem vždy dohodnúť,po sebe zanecháva cisto.

ŽivnostníkPezinok, Slovensko
Alexander D.

Maliarske práce, maliar

Dobrý večer prajem. Ak chcete maľovať stierkovať alebo sadrokarton šrobovat kontaktujte mňa nebudete banovat.
Týmto prácam sa venujem už 10 rokov takže žiadny začiatočník, sme traja parťaci a kolegovia tiež majú bohaté skúsenosti. Dakujem a teším sa na spoluprácu

ŽivnostníkKuchyňa, Slovensko
Ivan P.

Nerezové komíny

Rôzne opravy, vypadnuté dvierka, pánty, výmena silonu na žalúzii. Montáž nábytku, osadenie poličiek, výmena zásuvky, šnúry na žehličke, lampe, rôzne práce možné aj nemožné v domácnosti, na chalupe.Všetko sa dá opraviť, nájdem spôsob ako to ide a nie sto výhovoriek ako to nejde :-).

ŽivnostníkBratislava, Slovensko
BOHUSLAV S.

Nerezové komíny

Ponúkam rôzne domáce kutilske práce, ako maľovanie, pokládka parkiet, dverí ,montáž kuchynských. liniek,obklady dlažby, atď.

ŽivnostníkPetržalka, Slovensko
Simon K.

Nerezové komíny

Stavebné, búracie a výkopové práce. Rekonštrukcia striech,odvoz a likvidácia stavebného a iného odpadu.

ŽivnostníkPiešťany, Slovensko
Samo L.

Elektrikár

Zdravím! Momentálne pracujem v Jadrovej elektrárni v Jaslovských Bohunickach ako elektrikár a pobehané už mám viaceré projekty, ako sú napríklad: JE Mochovce, práce pre PPA control, VUJE, a pod..
Aby som vás presvedčil popridával som pár neprofesionálnych fotiek.
Inak som mladý, flexibilný a hlavne mi nechýba chuť do roboty.
Nieje problém pokryť aj väčšie projekty týkajúce sa viacerých ľudí.

FirmaJaslovské Bohunice, Slovensko
Domy S.

Pokládka dlažby a obkladov

Realizujeme tieto sluzby

Maliarske práce, Fasády, stierky
Ponúkame vám:
- Stierkovanie
- Byty na komplet
- Domy na kľúč
- vrátane alebo kopane studne
- kanalizácie
- Orezy stromov
- Betonove ploty
- Potery
- Zimné záhrady podľa vašich predstáv
- Asfaltovie
- Demolačne prace
-upratovanie
- EPOXIDOVÉ dlažby
- Anhydrove potere
- Kamene koberce
- Sadrokartón a montáž sadrokartónu
- Zatepľovacie práce a zateplovanie fasád
- Pokladanie zámkovej dlažby + osadenie obrubníkov
- Murovky a stavby rodinných domov
- Rekonštrukčné práce
- Zemné a výkopové práce
- A iné podľa dohody
Pre viac info ma neváhajte kontaktovať správe

ŽivnostníkBratislava, Slovensko
Emil K.

Sadrokartón, montáž sadrokartónu

Dobrý den, síce tu mám profil ja (Emil) ale chcel by som vám predatavit náš tým 3 odborníkov vo svojej oblasti. Ja som Emil mám 27r vyštudoval som stavebnú učnovku a následovne nadstavbové štúdium(stavitelstvo) vdaka čomu mam všeobecný rozhlad v stavebnej problematike, od jednoduchých prvkou až po zložite statické prvky. Druhý z nás je Andrej ktorý ma 22r a špecializuje sa na sadrokartónové systémy. Tretí z nás je Matej ktorý doštudoval ako umelecký stolár a vdaka jeho šikovním rukám zvládame aj tie najzložitejšie detajly. Máme za sebou vela úspešných projektov doma a vo svete (Rakúsko, Nemecko, Švajčiarsko, Česká Republika, Lichtenštajsko)

ŽivnostníkTrnava, Slovensko
Peter K.

Nerezové komíny

Ponúkame kompletný servis v oblasti rekonštrukcii bytov, domov a kancelárií.
Bližšie info na

http://*

ŽivnostníkBratislava, Slovensko

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia