Bezpečnostné služby

Najmite si skúseného odborníka na bezpečnostné služby z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
2558 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si rezervovať inštaláciu bezpečnostnej kamery cez Wilio?

Inštalácia bezpečnostných kamier je jedným z najúčinnejších prostriedkov proti zločincom. Môže tiež poskytnúť cenné dôkazy, ak reálne dôjde k trestnému činu. Pokiaľ ide o ochranu vašej rodiny a majetku, mali by ste sa uistiť, že ste si vybrali službu inštalácie domácej bezpečnostnej kamery od takej spoločnosti, ktorej môžete dôverovať. Spoločnosť, ktorá vie, kam umiestniť vaše kamery pre najlepšie pokrytie a ako nainštalovať káble bezpečnostných kamier bez toho, aby váš domov vyzeral neupravene. Ak si nie ste istí, kam sa obrátiť, Wilio vám pomôže! Na Slovensku máme viac ako 200 spoločností zaoberajúcich sa inštaláciou bezpečnostných kamier a profesionálov, ktorí vás a váš majetok zabezpečia.

Naozaj potrebujem bezpečnostný systém?

CCTV inštaláciu odporúčajú bezpečnostní experti, pretože je to jeden z najlepších odstrašujúcich prostriedkov proti vlámaniu a môže byť neoceniteľný, ak dôjde k trestnému činu. Existuje veľa dobrých dôvodov na zváženie inštalácie bezpečnostných kamier v budovách, či už kvôli zabezpečeniu vašich cenností alebo kvôli sledovaniu zamestnancov a návštevníkov.

Koľko bezpečnostných kamier potrebujem?

Pre čo najlepšie pokrytie by ste sa mali zamerať na inštaláciu kamery cez každý vstupný bod do vášho objektu a do všetkých citlivých oblastí vo vnútri. Rovnako ako vonkajšie dvere by ste mali myslieť aj na okná, balkóny a všetky miestnosti, kde sa nachádzajú cennosti. V závislosti od veľkosti a usporiadania vášho domu môžete potrebovať aj viacero kamier.

Aké typy bezpečnostných kamier potrebujem?

Väčšina spoločností zaoberajúcich sa inštaláciou bezpečnostných kamier ponúka na výber množstvo produktov – v závislosti od vašich potrieb a vášho rozpočtu. Môžu to byť napríklad širokouhlé kamery na sledovanie rozsiahlych oblastí, infračervené kamery pre nočné sledovanie, IP kamery pracujúce cez internet a HD kamery pre vyššiu kvalitu obrazu.

Môžu sa záznamy z bezpečnostných kamier použiť ako dôkaz?

Áno. Ak dôjde na vašom majetku k trestnému činu, kamerové záznamy môžu byť dôležitými dôkazmi potrebnými na preukázanie toho, že k udalosti došlo, identifikáciu podozrivého a zaistenie páchateľa.

Vzťahuje sa na inštaláciu bezpečnostnej kamery záruka?

Väčšina spoločností zaoberajúcich sa inštaláciou bezpečnostných kamier ponúka záruku, ktorá sa vzťahuje na produkt a inštaláciu, je však dôležité to skontrolovať pre prípad, že sa niečo pokazí.

Koľko stojí inštalácia bezpečnostnej kamery?

Náklady na inštaláciu budú závisieť od toho, aký typ bezpečnostných kamier chcete, koľko ich potrebujete a aký voliteľný doplnok si vyberiete. Môžete si porovnať ponuky rôznych spoločností a nájsť tú, s ktorou budete spokojní. Priemerné náklady na inštaláciu bezpečnostnej kamery vo Wilio sa pohybujú medzi 125 - 350 eur.

Čo robia inštalatéri bezpečnostných kamier?

Spoločnosti zaoberajúce sa inštaláciou bezpečnostných kamier navrhnú na mieru CCTV systém, ktorý ponúka najväčšiu ochranu pre vás a vašu rodinu. Vysvetlia prednosti a slabiny rôznych dostupných typov kamier a odporučia, kde by mali byť tieto kamery nainštalované, aby vám poskytli maximálne pokrytie, a to aj v kombinácii s inými systémami domácej bezpečnosti, ako sú alarmy a svetlá senzorov.

Služby

Inštalácia vonkajšej bezpečnostnej kamery

Vonkajšie kamerové systémy môžu byť účinným odstrašujúcim prostriedkom proti zločincom pri strážení vstupných bodov do vášho majetku, musia však byť tiež vysoko funkčné. Vonkajšie kamery sú navrhnuté tak, aby boli odolné voči poveternostným vplyvom a mali by byť vybavené denným / nočným videním, aby ponúkali nepretržité sledovanie, funkcie posúvania, nakláňania a zväčšovania, keď je potrebná bližšia kontrola. Prevádzkové náklady môžete znížiť výberom funkcie detekcie pohybu alebo infračervených senzorov, aby sa kamery aktivovali iba v prípade potreby.

Inštalácia vnútornej bezpečnostnej kamery

CCTV vo vnútorných priestoroch, ktoré sú rovnako dôležité ako vonkajšie kamery, poskytujú jasnejší pohľad na všetkých narušiteľov alebo vám umožňujú sledovať príchody a odchody vo vašej domácnosti. Mali by byť inštalované kdekoľvek, kde sú uložené cennosti a môžu byť dokonca vybavené reproduktormi a mikrofónmi na monitorovanie dieťaťa.

Inštalácia bezdrôtovej bezpečnostnej kamery

Bezdrôtová vonkajšia bezpečnostná kamera a vnútorná kamera sa ľahko inštalujú a sú menej komplikované ako drôtové systémy. Na nastavenie montážnych konzol a prijímačov a na kontrolu správneho fungovania systému však budete potrebovať profesionálneho inštalatéra. Niektoré bezdrôtové kamery majú stále základné káblové pripojenie, zatiaľ čo iné sú napájané z batérií, ktoré je potrebné pravidelne nabíjať.

Inštalácia IP bezpečnostnej kamery

Tam, kde tradičné drôtové kamery nahrávajú priamo na pásku alebo pevný disk, bezdrôtové IP kamery streamujú dáta cez zabezpečenú domácu wifi sieť. To má výhodu v tom, že máte prístup k záznamom svojej bezpečnostnej kamery a môžete si ich pozrieť kdekoľvek, aj keď ste v práci alebo na dovolenke.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia