Čalúnenie nábytku Bratislava

Najmite si skúseného odborníka na čalúnenie nábytku z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
15328 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Priemerné hodnotenie poskytovateľov od našich zákazníkov je 4,6 z 5.

Zadať dopyt

Čalúnenie nábytku

Dobry den, Hladam niekoho kto by mi vedel urobit sedak v chodbe na mieru (foto v prilohe je ilustracne, ze o com sa cca bavime). Predpoklady: - na mieru - moznot zvolit farbu (idealne vacsi vyber aby sme vedeli zladit so sedackou) - upevnenie na suchy zips (ked by v buducnosti sa uvazovalo o vymene)
Alexandra H.
Bratislava, Slovensko

Čalúnenie nábytku

Mam sedaciu supravu kozenu ktora sa para a je poskodena aj vypln......rovnako aj struny.....je velmi tazka ale na pohlad pekna......potrebujem opravit struny doplnit vypln a dat nove calunenie
Eva K.
Dolný Kubín, Slovensko

Čalúnenie nábytku

Kto by toto vedel dať do pôvodného alebo aspoň vyzorovo do dobrého stavu po útoku pitbula?ponuky alebo rady poprosím?! Ale nie že vyhodiť! Pol roka má gauč a stala 700 e dakujem
Erik G.
Košice, Slovensko

Čalúnenie nábytku

Pohovka je starsia no velmi zachovala a kvalitna, material je vsak neprijemne drsny a preto by som chcel precalunit vratane troch opierkovych vankusov a dvoch malych vankusov.
Martin M.
Trnava, Slovensko

Čalúnenie nábytku

Mame zaujem precalunit sedacku na obrazku. Hladam calunika, ktory nam ukaze referencie, dokaze sa s nami dohodnut na novom caluneni, sedacku privezie aj odvezie. Cenu pozadujem konecnu vratane materialu, prace, odvozu a dovozu.
Juraj S.
Trnava, Slovensko

Čalúnenie nábytku

Hľadám čalunnika/čku na prečalunenie manželskej postele. pôvodný poťah je z koženky a na bočných stranách v miestach s najväčším opotrebovanim je popraskaná koža. Tieto časti by som chcel na novo ,alebo kľudne aj na pôvodnú vrstvu prečalúnit najlepšie asi textilnou látkou. Hlavová opierka zostáva v pôvodnom stave.
Juraj L.
Branč, Slovensko

Čalúnenie nábytku

Chcem vediet, či sa dá moje pracovné kreslo prečalúniť a aká by bola cena, alebo či ho mám rovno vyhodiť. Nemusí byť kožené, látkový poťah je v poriadku, nebránim sa ani tomu, aby sa prečalúnila len jeho časť, nemusí vyzerať reprezentačne, len nech je pohodlné a čisté.
Martin H.
Bratislava, Slovensko

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si najať odborníka na opravu čalúnenia cez Wilio?

Potrebujete hladko a bezproblémovo opraviť čalúnenie? Wilio je tu pre vás! Prepojíme vás s miestnymi čalúnnikmi, ktorí majú tie správne zručnosti a odborné znalosti v oblasti opravy čalúnenia pohoviek. Od odstraňovania drobných škvŕn až po opravy väčších trhlín, naši dodávatelia to všetko zvládnu v pohodlí vášho domova. Nie ste si istí kvalitou čalúnnickych služieb, ktoré sú vám k dispozícii? Nemusíte sa báť. Profil každého remeselníka si môžete sami skontrolovať, prečítať recenzie ich predchádzajúcich prác a porovnať hodnotenia s ostatnými. Takto si môžete byť istí, že si vyberiete toho správneho profesionála na realizáciu vašej práce. S Wiliom nemusíte krvopotne zháňať odborníkov na opravy čalúnenia. Stačí zadať úlohu, vybrať dátum a čas a najbližší remeselníci vám pošlú ponuky z ktorých si môžete vybrať. Zarezervujte si u nás ešte dnes čokoľvek, čo z oblasti opráv čalúnenia potrebujete a my vám zaručíme kvalitné čalúnenie, ktoré vám po dlhom a náročnom dni dopraje pohodlie.

Ako zistím, či by som nemal namiesto opravy nanovo prečalúniť nábytok?

Ak je poškodenie vašej pohovky príliš výrazné, jednoduché opravy nemusia stačiť. Dobrým spôsobom ako zistiť, či by ste si mali dať svoj nábytok prečalúniť, je kontrola pružín v ráme. Vysoko kvalitné pohovky majú vinuté pružiny zviazané špagátom vo vzore pripomínajúcim snehové vločky, alebo hviezdičky. Ak je toto váš prípad, je možné vašu pohovku jednoducho prečalúniť. Ak však vaša pohovka obsahuje namiesto pružín gumové panely, zvážte jej výmenu.

Ako dlho vydrží čalúnený nábytok?

Kvalitný čalúnený nábytok vydrží zvyčajne sedem až pätnásť rokov. Nábytok v domácnosti s deťmi a domácimi miláčikmi môže podliehať vyššej záťaži a utrpieť väčšie škody a tým pádom mať kratšiu životnosť. Pri správnej údržbe a starostlivosti však môže váš nábytok vydržať dlhšie. Akonáhle spozorujete akúkoľvek nestabilitu, počujete praskavé zvuky alebo pri sadaní na pohovku pocítite "klesnutie", je najlepšie nechať si nábytok čím skôr opraviť alebo vymeniť za nový.

Ako dlho trvá oprava čalúnenia?

Všetko závisí od rozsahu a závažnosti poškodenia vašej pohovky či kresla. Vo všeobecnosti je oprava čalúnenia jednoduchým a priamočiarym procesom, ktorý môže trvať niekoľko hodín. Avšak ak potrebujete svoju pohovku úplne prečalúniť, je možné, že práca bude trvať dlhšie. Pre bližšie informácie ohľadne časového rámca čalúnnickej služby sa opýtajte svojho remeselníka, ktorý vás harmonogramom práce rád prevedie.

Ako by som sa mal správne starať o čalúnenie?

Správna údržba vašich čalúnených pohoviek a stoličiek vám pomôže predĺžiť životnosť a zachovať kvalitu nábytku. V prvom rade odporúčame vyhýbať sa priamemu slnečnému žiareniu na čalúnený nábytok, aby nedošlo k jeho znehodnoteniu. Pravidelne tiež nábytok vysávajte, aby ste zabránili presakovaniu prachu, špiny a nečistôt do vlákien čalúnenia. Špecializované prostriedky na ochranu proti škvrnám sú tiež účinným spôsobom ako spomaliť proces starnutia vášho nábytku.

Okrem čalúnenia nábytku, aké ďalšie služby týkajúce sa údržby domu si môžem u Wilia rezervovať?

S Wiliom je možné rezervovať si prakticky akýkoľvek servis v domácnosti. Ak ste si kúpili nový nábytok, ale ste príliš zaneprázdnení alebo unavení na to, aby ste ho zložili dohromady, môžete si najať profesionálneho montážneho technika, ktorý to urobí za vás. Ak máte záujem o okrášlenie alebo modernizáciu svojej terasy, kuchyne, či obývacej izby, u náš nájdete miestneho dodávateľa stavby či remeslníka, ktorý vám pomôžu s projektom renovácie domu.

Pomôže mi remeselník aj s inštalatérskymi a elektrickými prácami?

Samozrejme! S Wiliom ľahko nájdete miestneho opravára pre skutočne akúkoľvek prácu, ktorú potrebujete. Či už hľadáte opravu tesnenia, potrubia alebo vyčistenie zablokovaných toaliet, máme k dispozícii kvalifikovaných inštalatérov, ktorí vám s týmito problémami pomôžu. Ak sa jedná o kontrolu a opravu svetelných a elektrických systémov, môžete si tiež najať licencovaného elektrikára, ktorý za vás bezpečne urobí prácu.

Služby

Čo všetko zahŕňajú služby opravy čalúnenia?

Na dobrom čalúnení stojí a padá vzhľad vášho nábytku a dokonca aj celého priestoru. Preto hneď ako zistíte akékoľvek poškodenie čalúnenia, je dobré nechať ho čo najskôr skontrolovať a opraviť. Oprava čalúnenia zahŕňa všetky drobnosti, ale i väčšie opravy potrebné k tomu, aby bolo vaše poškodené alebo staré čalúnenie znovu uvedené do dobrého stavu. Remeselník posúdi súčasný stav vášho čalúnenia, ponúkne rýchle a efektívne riešenie a vykoná záverečnú kontrolu k zaručeniu dobre vykonanej práce. Pre lepšiu predstavu o postupe opravy uvádzame ďalšie podrobnosti.

Hodnotenie stavu čalúnenia

Remeselník musí najskôr posúdiť stav vášho čalúnenia, čo zahŕňa kontrolu látky, čalúnenia, rámu a podporného systému stoličiek a pohoviek. Kontroluje akékoľvek známky poškodenia, ako sú škvrny, praskliny, či miesta s vyšším opotrebovaním. Svojho remeselníka tiež informujte v prípade, že na vašom čalúnenom nábytku došlo k incidentom, ktoré mohli mať za následok poškodenie. Mal váš domáci miláčik na gauči nehodu? Zafarbili ste si omylom stoličku farbou na vlasy alebo atramentom? Ak dáte remeselníkovi o týchto situáciách vedieť, pomôžete im presne určiť problém a rýchlo ponúknuť najúčinnejšie riešenie.

Oprava čalúnenia

Oprava čalúnenia môže zahŕňať širokú škálu rôznych procesov v závislosti od typu a závažnosti poškodenia vášho nábytku. Ak máte problémy s trhlinami, remeselník môže látku znovu zošiť a skryť steh pomocou väčšej náplasti. V prípade, že sú na čalúnení vašej stoličky odolné škvrny od pleťovej vody, farbív, lepivých jedál a iných tekutín, je možné jemnými ťahmi zoškrabať všetky zvyšky a použiť výrobcom odporúčaný čistič. Ak máte záujem o prečalúnenie nábytku, môžu vám pomôcť aj naši poradcovia! Celý proces od správnych meraní, až po použitie zvoleného textilného materiálu môžete prenechať našim odborníkom na čalúnenie.

Záverečná kontrola čalúnenia

Po vykonaní potrebných opráv na vankúšoch je potrebná konečná kontrola domácej opravy čalúnenia. Remeselník skontroluje, či sú všetky škody opravené a predchádzajúce problémy vyriešené, požiada vás, aby ste vyskúšali svoj gauč, a aby ste sa uistili, že ste s jeho prácou spokojní. V prípade, že si chcete nechať čalúnený nábytok vyrobiť na mieru, u nás nájdete takisto šikovných stolárov, ktorí sa o prípravu vášho projektu postarajú.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia