Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenník
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Deratizér

Najmite si skúseného deratizéra z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Deratizér

Potrebujete službu z oblasti deratizér? Willio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na prevenciu a likvidáciu hlodavcov, elimináciu hmyzu, odtraňovanie osích hniezd. Cena špecialistu na elimináciu škodcov sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: ochranné pomôcky, dezinfekcia, respirátor, ktoré vám poskytne niektorý z našich 2443 deratizérov v danej kategórií.
Pozrite tiežDeratizér cena

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Poskytovatelia

Najlepší poskytovatelia v kategórii Deratizér

Populárne

Zobraziť viac

všetky

Často kladené otázky

Prečo si rezervovať likvidáciu škodcov cez Wilio?
Hľadáte vo vašej blízkosti najlepšieho miestneho deratizéra? Skúsený likvidátor škodcov sa dostane priamo k zdroju a bezpečne a dôkladne odstráni neželaných hostí. Váš lokálny odborník na hubenie škodcov vám pomôže zbaviť sa termitov, pavúkov i hlodavcov - a vďaka pravidelnej údržbe už škodcovia nezavítajú vášho obydlia. Wilio je ideálnym miestom na vyhľadanie deratizérov vo vašom okolí a porovnanie ich cenových ponúk. Získate tak toho najvhodnejšieho odborníka ktorý prácu urobí vo vašom rozpočte. Vďaka nášmu transparentnému systému hodnotení si môžete byť istí, že najímate odborníka na likvidáciu škodcov s preukázateľnými skúsenosťami a odbornými znalosťami.
Čo robí likvidátor škodcov?
Likvidátori škodcov nájdu a identifikujú hmyz, hlodavce a iných škodcov vo vašej domácnosti alebo firme. Na odstránenie škodcov používajú chemikálie alebo lapače. A znižujú pravdepodobnosť opakovania sa problému.
Ako často potrebujete služby deratizéra?
Spravidla by ste si mali zabezpečiť služby deratizéra aspoň raz za rok, aby ste sa ubezpečili, že váš dom nenapadli škodcovia. Ale v závislosti od typu škodcov, podnebia a rozsahu napadnutia vám môžu miestni deratizéri odporučiť aj kratší interval, napríklad po niekoľkých mesiacoch,.
Ako dlho po deratizácii, či dezinsekcii musíte zostať mimo svojho domova?
V závislosti od typu zásahu a použitých prípravkov môžete zostať doma, alebo sa od vás bude vyžadovať, aby ste zostali niekoľko hodín mimo čistených priestorov. Váš špecialista na likvidáciu škodcov vás bude o spôsobe riešenia problému a následnom postupe vopred informovať. Tiež vám odpovie na ďalšie otázky, napríklad kedy môžete vyčistiť a umyť povrchy interiéru, či ako bezpečne vyvetrať obytný priestor.
Ako pripravím svoj domov na hubenie škodcov?
Bezpečne odložte jedlo, riad, hračky pre domáce zvieratá a všetku detskú výbavu. Pokiaľ je to možné, urobte hĺbkové čistenie podláh a kobercov. Overte si u deratizéra, či potrebuje prístup k stenám. Ak áno, bude potrebné odsunúť od nich nábytok.
Koľko stoja služby deratizéra?
Štandardná služba na ničenie škodcov začína zhruba na 80 euro. Náklady budú závisieť v prvom rade od druhu škodcu a rozsahu zamorenia, ale tiež od veľkosti zamorenej plochy a použitého spôsobu odstraňovania.
Čo zahŕňajú miestne služby deratizácie a dezinsekcie?
Každá služba na ničenie škodcov je navrhnutá tak, aby chránila váš domov a vaše zdravie. Konkrétne postupy a procesy však závisia od typu zásahu, ktorý potrebujete.

Aké služby deratizácie a dezinsekcie si môžem objednať?

Hubenie hmyzích škodcov
Získajte vo svojom okolí služby deratizérov, ktorí vám pomôžu zvládnuť boj proti švábom, osám a sršňom vo vašom dome. Špecializovaní pracovníci ešte pred použitím tých správnych chemikálií a postupov vyhodnotia situáciu pre daný druh hmyzu a potvrdia rozsah zamorenia.
Identifikácia a odstránenie termitov
Termity alebo biele mravce môžu v prípade neriešenia problému spôsobiť škody na majetku vo výške tisícov euro. Ovplyvňujú nie len statiku a štruktúru nehnuteľnosti, ale aj jej hodnotu a teda predajnú cenu. Ochrana vášho domova je našťastie jednoduchá a to pravidelnými kontrolami termitov a bariérovými úpravami v najzraniteľnejších oblastiach, napríklad drevených konštrukciách domu a v zalesnených častiach záhrady. Využite služby certifikovaného lokálneho odborníka na termity a dezinsekciu vo vašej lokalite.
Odchyt kún a inej zveri
Profesionálny odborník na odstraňovanie vám pomôže aj s väčšími neželanými návštevníkmi. Tchora, lasice, kunu či iné väčšie zviera nájde, odchytí a následne premiestni bezpečne a humánne. Pracovník zájde do vášho podkrovia, či pivnice, aby nastražil pascu, zviera odchytí a premiestni ďalej od vášho domova. Následne zalepí, alebo inak zatarasí všetky vstupné a výstupné body, aby sa k vám nič ďalšie neprisťahovalo.
Odstránenie osieho hniezda
Našli ste vo svojom dome alebo na záhrade hniezdo ôs alebo včiel? Neodstraňujte ho sami - mohli by ste tým rozdráždiť jeho obyvateľov a ohroziť svoje zdravie, či dokonca poškodiť majetok. Zavolajte odborníka na odstraňovanie hniezd bodavého hmyzu pre bezpečné, rýchle a ľahké vykonanie tejto práce. Donesie so sebou správne nástroje, chemikálie a ochranné prostriedky na zničenie ôs a premiestnenie včiel, aby ste si mohli pokojne vydýchnuť bez strachu z nepríjemného poštípania.
Odstránenie hlodavcov
Myši, krysy a potkany sa rýchlo množia. Poškodzujú káble elektrického vedenia, nábytok, trusom ničia potraviny a prenášaním rôznych chorôb spôsobujú zdravotné problémy. Miestny deratizér zistí, kde žijú a majú svoju noru. Potom sa ich pomocou návnad a pascí rýchlo zbaví. Navyše vám tiež poradí, ako účinne zabrániť hlodavcom opäť sa vrátiť.
Kontrola škodcov pred kúpou nehnuteľnosti
Pred kúpou akejkoľvek nehnuteľnosti je dobré najať si v jej blízkosti profesionálneho odborníka na boj proti škodcom, ktorý vám skontroluje a preverí možný výskyt škodcov. Miestni deratizéri dôkladne skontrolujú všetky prístupné časti pozemku, či nevykazujú známky prítomnosti termitov, presušenia či hnitia dreva a iných vonkajších faktorov, ktoré by mohli škodcov lákať. Kontrolu vykonajú v podkroví, ak je to potrebné aj v priestoroch pod úrovňou zeme a rovnako tak prejdú aj ploty a prístrešky. Po vykonaní inšpekcie, ktorá bude trvať asi 2 hodiny, môžete dostať podrobnú správu o kontrole škodcov v domácnosti s fotografiami a informáciami o kontrolovaných oblastiach, vrátane prípadných problémových miest, či tých už škodcami poškodených. Miestny deratizér môže mať o novej nehnuteľnosti aj informácie, ktoré nie sú nikde uvedené, napríklad ak je lokalita známa tým, že sa v nej zvykne niektorý zo škodcov častejšie vyskytovať.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Čo môžete očakávať od deratizácie myší? Liečba napadnutia myšami sa zvyčajne vykonáva pri jednej veľkej návšteve deratizéra. Majte na pamäti, že táto služba nie je hodinová a odborník zostane, kým nebude hotový. Tu je rozpis procesu. 1) Kontrola miesta deratizácie: Pred samotnou deratizáciou deratizér starostlivo skontroluje vašu nehnuteľnosť. Každá služba na ničenie škodcov začína kontrolou. Cieľom je nájsť všetky vstupné body, ktoré hlodavce používajú. Deratizér vás upozorní, ak myši spôsobili akékoľvek závažné škody, ktoré je potrebné odstrániť / opraviť.  2) Utesnenie všetkých otvorov veľkosti hlodavcov: Je nevyhnutné zablokovať dutiny a otvory, ktoré hlodavce používajú na vstup do objektu. Deratizér ich zalepí expandujúcou penou, vlneným drôtom a špeciálnymi tmelmi. Upozorňujeme, že je možné utesniť iba otvory do veľkosti hlodavcov. Čokoľvek väčšie by mal opravovať iný odborník. 3) Nastavenie návnad: Keď je miesto úplne zapečatené a prístup prerušený, môže sa niekoľko hlodavcov nachádzať uväznených v interiéri. Preto deratizér nastaví na strategické miesta návnady a možno nechá ošetreným hlodavcom jedno východisko, ktorým sa dostanú von. Podobný postup sledujeme aj v prípade deratizačnej služby pre potkany.

Niekoľko ďalších dôvodov, prečo si najať deratizéra cez Wilio. Vykynoženie hlodavcov vo vlastnej réžií môže byť dosť stresujúce bez znalosti overených spôsobov. Zajednať si deratizéra cez Wilio je veľmi jednoduché. A ponúkame aj ďalšie výhody, napríklad: nepretržitá dostupnosť Wilio platformy, flexibilný čas deratizérov - na požiadanie sú k dispozícií aj počas víkendov či štátnych sviatkov. Núdzová dostupnosť - Certifikovaný deratizér môže prísť do dvoch hodín, aby vám pomohol, bez ohľadu na to, či je deň alebo noc. Spoľahliví odborníci - Každý deratizér je preverený, plne vybavený a jeho práca je pravidelne kontrolovaná nadriadeným. Navyše, Wilio pokrýva po celom Slovensku.

Čo musíte urobiť pred procesom vyhladzovania myši? Existuje niekoľko vecí, ktoré môžete urobiť vopred, než dorazí deratizér, aby ste zlepšili konečný výsledok: Odstráňte všetky pasce alebo jedy, ktoré ste sami umiestnili. Zaistite, aby v budove neboli cez noc vystavené žiadne jedlá. Najlepšie postupy, ako sa vyhnúť zamoreniu: Pravidelne zlikvidujte domáci odpad a nádoby udržujte zapečatené. Nenechajte svoju záhradu zarastenú.

Často kladené otázky 

Otázka: Ako môžem urobiť zmeny vo svojej požiadavke na Wilio?

Odpoveď: Stačí sa prihlásiť do svojho účtu na Wilio a kliknúť na Moje projekty. Kliknite na projekt, ktorý chcete upraviť a v menu Možnosti vyberte Upraviť projekt. To je všetko, čo musíte urobiť.  Môžete nám tiež zavolať, aby ste hovorili s jedným z našich priateľských zástupcov zákazníckych služieb, ktorý pre Vás zmeny môžu urobiť. Termín a čas služby si dohadujete priamo s vybraným poskytovateľom, a teda akúkoľvek zmenu v termíne a čase si dohodnite priamo s ním.

Otázka: Môžete mi pomôcť, ak sú myši v stenách?

Odpoveď: Áno, ničiteľ myší bude schopný určiť svoju polohu a prijať potrebné opatrenia. 

Otázka: Je táto služba bezpečná pre ľudí a domáce zvieratá v objekte?

Odpoveď: Áno. Všetky opatrenia proti myšiam a produkty, ktoré sú súčasťou tejto služby, sú úplne bezpečné pre všetkých obyvateľov objektu (samozrejme okrem hlodavcov). 

Otázka: Aké sú príznaky napadnutia domácnosti myšami?

Odpoveď: No, môžete si ľahko všimnúť niekoľko zaujímavých vecí, ako sú malé valcovité výkaly, silný pižmový zápach vychádzajúci z odľahlých častí objektu, obhryzené časti nábytku a ďalšie. 

Otázka: Ako sa myši dostali do môjho domu?

Odpoveď: Myši sú zručné akrobatky, ktoré môžu ľahko vstúpiť cez malé otvory a praskliny v stenách budovy. Medzi ďalšie vstupné body patria medzery v oknách a stropoch, odtoky vaní a umývadiel, kanalizačné potrubie a dokonca aj plynový systém. 

Otázka: V akých priestoroch sa najčastejšie objavujú myši?

Odpoveď: Vďaka svojej záludnej povahe myši radšej zostávajú skryté pred zrakom a vychádzajú iba vtedy, keď v ich blízkosti nie je nikto. Medzi oblasti, ktoré s najväčšou pravdepodobnosťou narazíte, patria podkrovie, suterén, pivnice, priestory za kuchynskými spotrebičmi, za nábytkom a pod ním, ako aj v dutinách stien.

Otázka: Sú myši nebezpečné?

Odpoveď: Áno. Na jednej strane môžu spôsobiť škodu na vašom majetku. Na druhej strane môžu tiež prenášať určité choroby prostredníctvom svojho trusu, preto by ste sa mali za každú cenu vyhnúť priamemu kontaktu so zvieratami.

 

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS