Deratizér Bratislava

Najmite si skúseného deratizéra z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
2205 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si rezervovať likvidáciu škodcov cez Wilio?

Hľadáte vo vašej blízkosti najlepšieho miestneho deratizéra? Skúsený likvidátor škodcov sa dostane priamo k zdroju a bezpečne a dôkladne odstráni neželaných hostí. Váš lokálny odborník na hubenie škodcov vám pomôže zbaviť sa termitov, pavúkov i hlodavcov - a vďaka pravidelnej údržbe už škodcovia nezavítajú vášho obydlia. Wilio je ideálnym miestom na vyhľadanie deratizérov vo vašom okolí a porovnanie ich cenových ponúk. Získate tak toho najvhodnejšieho odborníka ktorý prácu urobí vo vašom rozpočte. Vďaka nášmu transparentnému systému hodnotení si môžete byť istí, že najímate odborníka na likvidáciu škodcov s preukázateľnými skúsenosťami a odbornými znalosťami.

Čo robí likvidátor škodcov?

Likvidátori škodcov nájdu a identifikujú hmyz, hlodavce a iných škodcov vo vašej domácnosti alebo firme. Na odstránenie škodcov používajú chemikálie alebo lapače. A znižujú pravdepodobnosť opakovania sa problému.

Ako často potrebujete služby deratizéra?

Spravidla by ste si mali zabezpečiť služby deratizéra aspoň raz za rok, aby ste sa ubezpečili, že váš dom nenapadli škodcovia. Ale v závislosti od typu škodcov, podnebia a rozsahu napadnutia vám môžu miestni deratizéri odporučiť aj kratší interval, napríklad po niekoľkých mesiacoch,.

Ako dlho po deratizácii, či dezinsekcii musíte zostať mimo svojho domova?

V závislosti od typu zásahu a použitých prípravkov môžete zostať doma, alebo sa od vás bude vyžadovať, aby ste zostali niekoľko hodín mimo čistených priestorov. Váš špecialista na likvidáciu škodcov vás bude o spôsobe riešenia problému a následnom postupe vopred informovať. Tiež vám odpovie na ďalšie otázky, napríklad kedy môžete vyčistiť a umyť povrchy interiéru, či ako bezpečne vyvetrať obytný priestor.

Ako pripravím svoj domov na hubenie škodcov?

Bezpečne odložte jedlo, riad, hračky pre domáce zvieratá a všetku detskú výbavu. Pokiaľ je to možné, urobte hĺbkové čistenie podláh a kobercov. Overte si u deratizéra, či potrebuje prístup k stenám. Ak áno, bude potrebné odsunúť od nich nábytok.

Koľko stoja služby deratizéra?

Štandardná služba na ničenie škodcov začína zhruba na 80 euro. Náklady budú závisieť v prvom rade od druhu škodcu a rozsahu zamorenia, ale tiež od veľkosti zamorenej plochy a použitého spôsobu odstraňovania.

Čo zahŕňajú miestne služby deratizácie a dezinsekcie?

Každá služba na ničenie škodcov je navrhnutá tak, aby chránila váš domov a vaše zdravie. Konkrétne postupy a procesy však závisia od typu zásahu, ktorý potrebujete.

Aké služby deratizácie a dezinsekcie si môžem objednať?

Hubenie hmyzích škodcov

Získajte vo svojom okolí služby deratizérov, ktorí vám pomôžu zvládnuť boj proti švábom, osám a sršňom vo vašom dome. Špecializovaní pracovníci ešte pred použitím tých správnych chemikálií a postupov vyhodnotia situáciu pre daný druh hmyzu a potvrdia rozsah zamorenia.

Identifikácia a odstránenie termitov

Termity alebo biele mravce môžu v prípade neriešenia problému spôsobiť škody na majetku vo výške tisícov euro. Ovplyvňujú nie len statiku a štruktúru nehnuteľnosti, ale aj jej hodnotu a teda predajnú cenu. Ochrana vášho domova je našťastie jednoduchá a to pravidelnými kontrolami termitov a bariérovými úpravami v najzraniteľnejších oblastiach, napríklad drevených konštrukciách domu a v zalesnených častiach záhrady. Využite služby certifikovaného lokálneho odborníka na termity a dezinsekciu vo vašej lokalite.

Odchyt kún a inej zveri

Profesionálny odborník na odstraňovanie vám pomôže aj s väčšími neželanými návštevníkmi. Tchora, lasice, kunu či iné väčšie zviera nájde, odchytí a následne premiestni bezpečne a humánne. Pracovník zájde do vášho podkrovia, či pivnice, aby nastražil pascu, zviera odchytí a premiestni ďalej od vášho domova. Následne zalepí, alebo inak zatarasí všetky vstupné a výstupné body, aby sa k vám nič ďalšie neprisťahovalo.

Odstránenie osieho hniezda

Našli ste vo svojom dome alebo na záhrade hniezdo ôs alebo včiel? Neodstraňujte ho sami - mohli by ste tým rozdráždiť jeho obyvateľov a ohroziť svoje zdravie, či dokonca poškodiť majetok. Zavolajte odborníka na odstraňovanie hniezd bodavého hmyzu pre bezpečné, rýchle a ľahké vykonanie tejto práce. Donesie so sebou správne nástroje, chemikálie a ochranné prostriedky na zničenie ôs a premiestnenie včiel, aby ste si mohli pokojne vydýchnuť bez strachu z nepríjemného poštípania.

Odstránenie hlodavcov

Myši, krysy a potkany sa rýchlo množia. Poškodzujú káble elektrického vedenia, nábytok, trusom ničia potraviny a prenášaním rôznych chorôb spôsobujú zdravotné problémy. Miestny deratizér zistí, kde žijú a majú svoju noru. Potom sa ich pomocou návnad a pascí rýchlo zbaví. Navyše vám tiež poradí, ako účinne zabrániť hlodavcom opäť sa vrátiť.

Kontrola škodcov pred kúpou nehnuteľnosti

Pred kúpou akejkoľvek nehnuteľnosti je dobré najať si v jej blízkosti profesionálneho odborníka na boj proti škodcom, ktorý vám skontroluje a preverí možný výskyt škodcov. Miestni deratizéri dôkladne skontrolujú všetky prístupné časti pozemku, či nevykazujú známky prítomnosti termitov, presušenia či hnitia dreva a iných vonkajších faktorov, ktoré by mohli škodcov lákať. Kontrolu vykonajú v podkroví, ak je to potrebné aj v priestoroch pod úrovňou zeme a rovnako tak prejdú aj ploty a prístrešky. Po vykonaní inšpekcie, ktorá bude trvať asi 2 hodiny, môžete dostať podrobnú správu o kontrole škodcov v domácnosti s fotografiami a informáciami o kontrolovaných oblastiach, vrátane prípadných problémových miest, či tých už škodcami poškodených. Miestny deratizér môže mať o novej nehnuteľnosti aj informácie, ktoré nie sú nikde uvedené, napríklad ak je lokalita známa tým, že sa v nej zvykne niektorý zo škodcov častejšie vyskytovať.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia