Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Deratizér Nitra

Hľadáte deratizéra na deratizáciu v lokalite Nitra? V tejto kategórii máme 3 200 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

29 956 profesionálov na Slovensku

73 533 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Deratizér Nitra

Hľadáte deratizér Nitra? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Dolných Krškanoch, Čermáni. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Mojmírovce, Veľké Zálužie, Nová Ves nad Žitavou. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:prevenciu a likvidáciu hlodavcov, elimináciu hmyzu. Zabezpečia pre vás odstraňovanie osích hniezd a použijú pri tom ochranné pomôcky, dezinfekciu, respirátor. Vyberte si najlepšiu ponuku pre deratizér Nitra z našich deratizérov.

29 956 profesionálov na Slovensku

73 533 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Deratizér

Dobry den, Trapia nas mysi z vonkajswj strany domu len na jednom mieste, nezabrali na navnadu, mame podozrenie, ze su v...Zobraziť viac

Dobry den, Trapia nas mysi z vonkajswj strany domu len na jednom mieste, nezabrali na navnadu, mame podozrenie, ze su v zatepleni. Nevieme sa k nim dostat. Jladam niekoho, kto by mi pomohol nielen s nastrahou, sale aj uvolnenim 2-3 dosiek ma terase, pod ktoru sa mohli dostat. Vdaka za pomoc

Natalia O.
Nová Dedinka
Deratizér

Dobrý deň. V garáži rodinného domu máme myš, ktorej by sme sa potrebovali čo najrýchlejšie, ideálne okamžite, zbaviť. Polozti pasce,...Zobraziť viac

Dobrý deň. V garáži rodinného domu máme myš, ktorej by sme sa potrebovali čo najrýchlejšie, ideálne okamžite, zbaviť. Polozti pasce, prípadne aj vydenzifikovat priestor. Potrebujeme to co najskôr. Ďakujem.

Jozef C.
Bratislava
Deratizér

Potrebujeme zlikvidovať hubu, ktorá vznikla po prívalových dažďoch v pivnici a odborníka na izoláciu daného miesta. Ďakujem Laurenčíkova

Oľga L.
Dubnica nad Váhom
Deratizér

Kupila som si byt a evidovala som mravce(faraon) v kuchyni este skor nez som si ju tam vobec zriadila. byvam...Zobraziť viac

Kupila som si byt a evidovala som mravce(faraon) v kuchyni este skor nez som si ju tam vobec zriadila. byvam v bytovke na 6tom pos. z 12tich a u susedov moc mravce neevidujem, ale ak treba obeham to. Pytala som sa len par susedov. mam ich v kuchyni a ani jedovate granule a ani domceky-pasce nezaberaju. Neviem ako mam pokracovat tak hladam pomoc tu.

Eny Henrieta K.
Bratislava
Iné produkty a služby

Dobry den, chceli by sme poziadat sikovneho majstra, ktory by nam vedel strhnut povodne logo na recepcii, ktore je na...Zobraziť viac

Dobry den, chceli by sme poziadat sikovneho majstra, ktory by nam vedel strhnut povodne logo na recepcii, ktore je na drevenej alebo laminatovej stene a nalepit nove. Neviem do akej skupiny treba zadelit tuto poziadavku.

Darina I.
Bratislavský kraj
Iné produkty a služby

Kolko by stalo priblizne komplet vymalovanie 3 izboveho bytu v petrzalke vratanie vymalovanie kupelne a WC byt MA...Zobraziť viac

Kolko by stalo priblizne komplet vymalovanie 3 izboveho bytu v petrzalke vratanie vymalovanie kupelne a WC byt MA rozmery 70 metro stvorcovych dakujem pekne

Zuzana N.
Bratislava
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť o deratizácii potkanov

Takto funguje proces deratizácie: Existujú tri hlavné aspekty prístupu k ničeniu škodcov, samozrejme, pre každého škodcu sa to môže líšiť. Upozorňujeme, že služba nie je hodinová, čo znamená, že deratizér zostane, kým nebude všetko hotové a nesplní vysoký štandard kvality. Všetko sa začína prvotnou kontrolou nehnuteľnosti. Toto je podstatná súčasť služby. Technik starostlivo skontroluje miesto, aby určil všetky otvory a dutiny, ktoré hlodavce používajú ako vstupné / výstupné body. Tiež vás upozorní, ak zistí vážne poškodenie spôsobené potkanmi. Nasleduje blokovanie prístupu. Cieľom je obmedziť prístup do interiéru. Preto deratizér zablokuje všetky otvory a dutiny veľkosti hlodavcov pomocou expandujúcej peny, tmelov a vlneného drôtu. Majte na pamäti, že to platí iba pre otvory veľkosti potkana. Akékoľvek väčšie otvory by mal namiesto deratizéra riešiť majiteľ nehnuteľnosti. Po tretie je to umiestňovanie návnad. Keď sú všetky vstupné body zapečatené, vo vnútri objektu môžu byť uviaznuté potkany. Preto technik umiestni návnady na kľúčové miesta, aby zachytil zvyšných škodcov.

Čo robiť pred príchodom deratizéra? Aby ste si mohli vychutnať rýchlu a efektívnu deratizáciu, zvážte prijatie niekoľkých opatrení: Vyprázdnite všetky odpadkové koše; Zlikvidujte akékoľvek nástrahy alebo pasce, ktoré ste si sami nastavili. Najlepšie postupy na zabránenie napadnutiu potkanmi: Pravidelne vyprázdňujte všetky odpadkové koše okolo domu a udržiavajte ich čisté; Udržujte svoju záhradu dobre upravenú a očistenú od hromady odpadkov; Skladujte potraviny tesne uzavreté a nerozkladajte v skladovacích priestoroch.

Objednanie deratizéra cez Wilio má mnoho výhod. Keď potkany zaútočia na vaše zariadenie, sme vždy pripravení pomôcť vám tým, že deratizáciu cez Wilio si môžete objednať v pracovné dni, víkendy a sviatky, skrátka kedykoľvek. Našim zákazníkom navyše ponúkame niekoľko ďalších výhod: vyškolení a preverení odborníci, každý deratizér prešiel kurzom, prichádza plne vybavený a vie bezpečne používať pesticídy. Deratizácia inkognito - Na požiadanie môžeme vykonať deratizáciu diskrétne, aby sme udržali vašu reputáciu nedotknutú. Kontrolné obhliadky - Získajte až dve kontrolné obhliadky po vykonaní deratizácie zdarma. Pokrytie po celom Slovensku. Bezpečné výrobky na ničenie škodcov -  Všetky používané pesticídy spĺňajú príslušné normy.

Často kladené otázky 

Otázka: Komu zavolám, aby som urobil zmeny v mojej rezervácii?

Odpoveď: Môžete kontaktovať náš tím zákazníckych služieb. Môžete tiež ušetriť čas a upraviť si svoju požiadavku aj sami. Stačí sa prihlásiť do svojho účtu na Wilio a kliknúť na Moje projekty. Kliknite na projekt, ktorý chcete upraviť a v menu Možnosti vyberte Upraviť projekt. To je všetko, čo musíte urobiť.  Vytvorte si účet hneď teraz, pretože vám to nebude trvať minútu! 

Otázka: Ako môžem zabrániť potkanom vo vstupe do môjho domu?

Odpoveď: Existuje mnoho intervencií, ktoré môžete urobiť proti napadnutiu potkanmi. Napríklad nikdy nenechajte svoju záhradu prerásť. Dbajte tiež na to, aby ste nenechali jedlo odkryté cez noc. A ak sú zjavné vchody, ktoré môžu krysy používať, potom zvážte, čo sa s nimi dá urobiť. 

Otázka: Môžu potkany liezť?

Odpoveď: Potkany sú neuveriteľne akrobatické a zdatné v lezení. Vedia ľahko vyliezť aj na vertikálne povrchy. Preto sú schopné dostať sa do vyšších častí nehnuteľnosti, napríklad do podkrovia. 

Otázka: Ako dlho trvá, kým deratizácia začne účinkovať?

Odpoveď: Závisí to od veľkosti potkanov a od toho, ako často budú jesť z návnad, ktoré umiestnil technik. Nemôžeme to povedať naisto. Aby mohli byť vykynožené, musia z produktu jesť aspoň dvakrát alebo trikrát. 

Otázka: Potkany sa objavujú aj po zablokovaní otvorov. Čo sa dá robiť?

Odpoveď: Ak je to skutočne tak, potom sa technik vráti a ošetrí váš majetok silným produktom odpudzujúcim krysy. Nerobte si z toho starosti. Bez ohľadu na to, aké sú potkany vytrvalé, budeme schopní nájsť bezpečné a efektívne riešenie. 

Otázka: Ako môžem udržať potkany ďalej od svojej záhrady?

Odpoveď: V prvom rade je vaša záhrada zarastená? Poskytuje potkanom prístup k potrave a strave? Najprv zvážte tieto aspekty. Na druhej strane sa môžete uchýliť k výsadbe mäty, ktorá je prírodným repelentom proti potkanom. Ak to nepomôže, mali by ste sa radšej uchýliť k návnadám a nástrahám. 

Otázka: Existuje spôsob, ako sa prirodzene zbaviť potkanov bez použitia jedu?

Odpoveď: Môžete vyskúšať niekoľko vecí. Pomôcť vám môže použitie olejov, ako napríklad korenia alebo mäty piepornej alebo narcisov v blízkosti postihnutých oblastí, v interiéri, či exteriéri. 

Otázka: Čo mám robiť, ak chcem zmeniť čas svojho ošetrenia škodcami?

Odpoveď: Termín a čas služby si dohadujete priamo s vybraným poskytovateľom v chate, v ktorom s ním komunikujete. 

Otázka: Práve som vo svojom dome spozoroval škodcu, môžete prísť práve teraz?

Odpoveď: Absolútne! Cez Wilio si môžete zajednať odborníka okamžite. 

Otázka: Kedy by som si mal rezervovať ošetrenie proti škodcom?

Odpoveď: Hneď ako zistíte akékoľvek príznaky napadnutia škodcami, mali by ste zavolať deratizéra. V závislosti od zvieraťa, ktoré obýva vašu budovu, to môže byť vo forme nepríjemných zápachov, zvláštnych zvukov vychádzajúcich zo stien, rozžuvaných predmetov a káblov, fekálnych látok a ďalších. 

Otázka: Ako môžem zaplatiť za prácu deratizéra?

Odpoveď: Dohodnutú cenu môžete zaplatiť deratizérovi priamo na mieste alebo zaslaním na účet. Je to na Vašej dohode. 

Otázka: Môže sa deratizácia vykonať aj cez víkend?

Odpoveď: Áno. Termín a čas služby si dohadujete priamo s vybraným poskytovateľom. Väčšina z nich ponúka svoje služby aj cez víkend alebo štátny sviatok.