Dizajn a grafické práce

Najmite si skúseného odborníka na dizajn a grafické práce z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
1732 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si najať grafických dizajnérov cez Wilio?

Potrebujete navrhnúť logo, banner, brožúru alebo dokonca nový web? Či už je to pre vaše podnikanie alebo osobné použitie, grafik vám s tým môže pomôcť. Grafici na voľnej nohe majú zručnosti a skúsenosti a s využitím svojej kreativity oživia vaše nápady. Stačí poskytnúť zadanie – brief a grafik sa postará o zvyšok realizácie. Na Wilio nájdete cenovo dostupných a talentovaných nezávislých grafických dizajnérov. Po zadaní úlohy vás spojíme s najlepšími miestnymi grafickými dizajnérmi. Ušetríte čas a zároveň získate dizajn, o akom ste snívali.

Čo robí grafik?

Grafický dizajnér vezme koncept a značku a tie pomocou obrázkov, farieb, tvarov a rozložení oživuje a tým púta publikum. Aké sú konkrétne príklady úloh, s ktorými sa grafik bežne stretne v práci ? Väčšina grafikov pracuje s grafickým softvérom, v ktorom navrhuje zákazky pre klientov na tlač aj na digitálne použitie. Jedná sa napríklad o dizajn loga, dizajn vizitky, dizajn brožúry a obrázky na sociálnych sieťach.

Aký softvér a nástroje používajú grafici?

Grafickí dizajnéri používajú na vývoj svojich koncepcií celý rad nástrojov a softvéru vrátane tabletov na kreslenie, pera a papiera. Niektoré z najobľúbenejších produktov pochádzajú z balíka Adobe Creative Suite, vrátane programov InDesign, Illustrator a Photoshop.

V akom formáte dostanem svoju grafiku?

Konečný formát vašej grafiky bude závisieť od toho, ako a kde sa bude používať. Špecifikujete preto akými spôsobmi sa bude grafika požívať už pri zadaní. Pre účely tlače určuje preferovaný formát vaša tlačiareň (zvyčajne PDF). V prípade digitálneho využitia sú vhodné súbory PDF, PNG alebo JPEG.

Ako dlho bude trvať, kým dostanem môj hotový dizajn?

Čas potrebný na vytvorenie dizajnu bude závisieť od jeho typu, pracovného vyťaženia grafického dizajnéra a množstva práce, ktoré od neho potrebujete. Na termíne sa budete musieť dohodnúť so svojím dizajnérom, aby ste mali istotu, že finálny produkt dostanete včas.

Koľko stojí grafický dizajn?

Cena grafického dizajnu sa líši v závislosti od skúseností vášho dizajnéra, ich pracovnej pozície, času potrebného na vykonanie úlohy a konečných výsledkov. Skôr ako sa pustíte do realizácie je potrebné si potvrdiť rozpočet na základe vzájomnej dohody.

Služby

Čo zahŕňa služba grafického dizajnu?

Grafickí dizajnéri môžu dopomôcť profesionálnej prezentácii vás a vášho podnikania. Váš grafický dizajnér s vami môže spolupracovať na rôznych zákazkách, od tvorby značiek a umeleckých diel až po grafiku a reklamu na sociálnych sieťach. U nás môžete očakávať služby od najbežnejších:

Branding

Či už začínate s novým podnikaním, alebo potrebujete svoju existujúcu značku osviežiť, je dôležité si vybudovať obchodnú značku, ktorá osloví vaše cieľové publikum. S nezávislým grafikom prediskutujete víziu vášho podnikania spolu s publikom, cieľovými skupinami, farbami značky, písmom, obrázkami a preferenciami štýlov. Budú pokrývať celý rad vizuálnych úloh súvisiacich s brandingom, ako je dizajn značky a dizajn loga, a môžu vytvoriť pokyny pre značku, ktoré vám pomôžu v budúcnosti vytvoriť konzistentný vzhľad.

Grafika pre sociálne média

Mnoho grafikov na voľnej nohe sa špecializuje na tvorbu grafiky pre online obsah, napríklad vytváranie méme pre sociálne médiá, grafiky pre vaše webové stránky a pre blogy. Svojho grafického dizajnéra oboznámite s pokynmi týkajúcimi sa vašej značky, príkladmi štýlov, ktoré sa vám páčia, špecifikujete pre ktoré online kanály potrebujete grafiku. Ten potom s využitím programov ako Adobe Photoshop a Adobe InDesign realizuje vysoko kvalitnú grafiku, ktorú môžete použiť online. Väčšina grafických dizajnérov počíta s minimálne jedným kolom revízií, nebojte sa teda poskytnúť spätnú väzbu, ak pôvodný návrh nie je úplne podľa vašich predstáv. Konečný grafický produkt je zvyčajne vo formáte JPEG alebo PNG.

Grafika na propagáciu pomocou tlačovín

Potrebujete grafiku a dizajn propagačných materiálov, ako sú brožúry, letáky, vizitky, plagáty alebo dokonca obaly produktov? Grafický dizajnér na voľnej nohe pripraví návrhy pre tlač podľa špecifikácií profesionálnej tlačiarne. Informuje sa o vašej značke, vašich cieľoch, čo sa týka tlačovín, cieľových skupinách a špecifikáciách tlače a následne vytvoria návrh pripravený na spätnú väzbu. Keď budete spokojní s výsledkom, dodá návrh vo vysokom rozlíšení v správnom formáte (zvyčajne PDF), ktorý je pripravený na tlač.

Osobné projekty a pozvánky

Grafický dizajn nie je určený len pre firmy. Možno chcete originálnu pozvánku na večierok, svadobné oznámenie dokonale ladiace s vašou témou, alebo chcete svojich blízkych obdarovať jedinečnou ilustráciou, či kresbou. Grafik využije svoje kreatívne schopnosti k vytvoreniu jedinečného diela, z ktorého budete mať vy a vaši obdarovaní radosť.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia