DJ, hudba

Najmite si skúseného DJ z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
276 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Poskytuje DJ iba hudbu?

V závislosti na vašom rozpočte a DJ-ovi, ktorého si najmete, budete pravdepodobne môcť dostať viac ako len hudbu. Medzi bežné doplnky patrí osvetlenie, dymové prístroje. Ak chcete udržať vaše náklady čo najnižšie, môžete požiadať, aby Dj tieto doplnkové služby nerealizoval.

Môžem požiadať o presný zoznam piesní?

Áno, väčšina DJ-ov vám umožní vybrať si obľúbené skladby alebo konkrétne žánre, ale nezabudnite, že si ich najímate kvôli ich odbornosti a nie sú len živým jukeboxom. Niektorí dídžeji sa špecializujú na určité typy hudby, takže predtým, ako niekoho najmete, preverte si, či má takú škálu druhov hudby, ktorú hľadáte a preferujete.

Musím niečo zadovážiť alebo poskytnúť?

Väčšina DJ-ov bude mať svoje vlastné vybavenie, ale vždy je najlepšie preveriť si situáciu skôr ako niekoho najmete. Prinajmenšom budú potrebovať prístup k napájaciemu bodu a v závislosti od dĺžky večierka môžu požadovať stravu a občerstvenie, pretože si nebudú môcť odbehnúť niekam sa najesť .

Čo si oblečie DJ?

Nie je od veci oznámiť dídžejovi dress code (alebo typ vhodného oblečenia) vopred, aby zodpovedal formálnym požiadavkám alebo téme udalosti. Vhodné je však na tieto požiadavky upozorniť už pri prvej konzultácii.

Môžem DJ-ovi predĺžiť pracovnú dobu počas večierka?

Ak sa vaša párty vydarí, väčšina DJ-ov rasa predĺži svoj pobyt. S veľkou pravdepodobnosťou však bude vyžadovať platbu naviac. Ak má však DJ ešte ďalšiu neskoršiu rezerváciu na daný večer, je možné že nebude môcť vašej žiadosti vyhovieť.

Koľko stojí najatie DJ-a?

Cena služieb DJ-a sa môže veľmi líšiť v závislosti od toho, ako dlho ho potrebujete, či je potrebné cestovať ďaleko alebo či požadujete ďalšie doplnky, ako napríklad osvetlenie.

Služby

Čo robia profesionálni DJ-i?

Aj keď hlavnou úlohou dídžeja je zabezpečovať hudbu na rôznych udalostiach, DJ toho robí oveľa viac. DJ je kľúčovou súčasťou každej udalosti. Na večierku je on tým človekom, ktorý dokáže rozhýbať miestnosť, vybrať správne piesne a zaplniť parket. Človek, ktorý má tieto zručnosti, je oveľa lepší ako jukebox alebo hudba streamovaná cez telefón. DJ nemusí byť vždy stredobodom pozornosti. Môžete jeho služby využiť na zabezpečenie sprievodnej hudby pri určitých udalostiach či navodenie požadovanej atmosféry pri rokovaniach bez toho, aby prekrýval to, čo je v skutočnosti ústrednou časťou udalosti. Zaistenie vhodného DJ-a vám zabezpečí noc, na ktorú nikdy nezabudnete. Ak je to váš svadobný deň, o to viac oceníte správne vybraného DJ-a.

Svadobní dídžeji

Vo svoj veľký deň chcete, aby bolo všetko perfektné. Od spustenia hudby pre váš prvý spoločný tanec až po vedomie, že si všetci na recepcii prídu na svoje. DJ a jeho hudba sú veľkou súčasťou svadobných osláv. Získanie najlepšieho svadobného DJ-a je jedným z prvých krokov k vytvoreniu nezabudnuteľného zážitku.

DJ-i narodeninových osláv

Či už si prenajímate veľkú sálu na svoju tridsiatku, alebo ste si rezervovali miestnosť v miestnej krčme, váš vlastný DJ vám vytvorí párty na ktorú sa nezabúda. DJ-i sú vhodní aj na tematické večierky - len s nimi vopred prekonzultujte repertoár hudby, na ktorý by sa mali zamerať pri výbere skladieb.

DJ-i na firemné večierky

Na firemné akcie by ste si mali najať spoľahlivého DJ-a, ktorý rozumie hodnotám vašej značky a má s touto prácou bohaté predošlé skúsenosti. Pri konzultácii s DJ-mi, ktorí vás kontaktujú, získate predstavu o ich schopnostiach a prístupe a teda o tom, či sa hodia pre vaše podujatie.

DJ-i na detské oslavy

Detské večierky a párty vyžadujú úplne iný typ DJ-ov. Niektoré hudobné žánre sa na detskú oslavu absolútne nehodia a iné sú zasa neoddeliteľnou súčasťou. Na detskej párty skutočne malých detičiek predsa nesmie chýbať hudba od Mira Jaroš-a či Spievanky a Zahrajka. Preto je vhodné zvoliť profesionála, ktorý sa preferovanej detskej hudbe rozumie.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia