Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

DJ, hudba

Najmite si skúseného DJ z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

DJ, hudba

Potrebujete službu z oblasti dj, hudba? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na osvetlenie a ozvučenie hudobných akcií, svadieb a stužkových. Cena hudobníkov sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: náklady na dopravu, strava, vytvorenie špecifického playlistu, ktoré vám poskytne niektorý z našich 400 DJov a hudobníkov v danej kategórií.
Pozrite tiež:DJ, hudba cena

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Služby

Čo robia profesionálni DJ-i?
Aj keď hlavnou úlohou dídžeja je zabezpečovať hudbu na rôznych udalostiach, DJ toho robí oveľa viac. DJ je kľúčovou súčasťou každej udalosti. Na večierku je on tým človekom, ktorý dokáže rozhýbať miestnosť, vybrať správne piesne a zaplniť parket. Človek, ktorý má tieto zručnosti, je oveľa lepší ako jukebox alebo hudba streamovaná cez telefón. DJ nemusí byť vždy stredobodom pozornosti. Môžete jeho služby využiť na zabezpečenie sprievodnej hudby pri určitých udalostiach či navodenie požadovanej atmosféry pri rokovaniach bez toho, aby prekrýval to, čo je v skutočnosti ústrednou časťou udalosti. Zaistenie vhodného DJ-a vám zabezpečí noc, na ktorú nikdy nezabudnete. Ak je to váš svadobný deň, o to viac oceníte správne vybraného DJ-a.
Svadobní dídžeji
Vo svoj veľký deň chcete, aby bolo všetko perfektné. Od spustenia hudby pre váš prvý spoločný tanec až po vedomie, že si všetci na recepcii prídu na svoje. DJ a jeho hudba sú veľkou súčasťou svadobných osláv. Získanie najlepšieho svadobného DJ-a je jedným z prvých krokov k vytvoreniu nezabudnuteľného zážitku.
DJ-i narodeninových osláv
Či už si prenajímate veľkú sálu na svoju tridsiatku, alebo ste si rezervovali miestnosť v miestnej krčme, váš vlastný DJ vám vytvorí párty na ktorú sa nezabúda. DJ-i sú vhodní aj na tematické večierky - len s nimi vopred prekonzultujte repertoár hudby, na ktorý by sa mali zamerať pri výbere skladieb.
DJ-i na firemné večierky
Na firemné akcie by ste si mali najať spoľahlivého DJ-a, ktorý rozumie hodnotám vašej značky a má s touto prácou bohaté predošlé skúsenosti. Pri konzultácii s DJ-mi, ktorí vás kontaktujú, získate predstavu o ich schopnostiach a prístupe a teda o tom, či sa hodia pre vaše podujatie.
DJ-i na detské oslavy
Detské večierky a párty vyžadujú úplne iný typ DJ-ov. Niektoré hudobné žánre sa na detskú oslavu absolútne nehodia a iné sú zasa neoddeliteľnou súčasťou. Na detskej párty skutočne malých detičiek predsa nesmie chýbať hudba od Mira Jaroš-a či Spievanky a Zahrajka. Preto je vhodné zvoliť profesionála, ktorý sa preferovanej detskej hudbe rozumie.

Často kladené otázky

Poskytuje DJ iba hudbu?
V závislosti na vašom rozpočte a DJ-ovi, ktorého si najmete, budete pravdepodobne môcť dostať viac ako len hudbu. Medzi bežné doplnky patrí osvetlenie, dymové prístroje. Ak chcete udržať vaše náklady čo najnižšie, môžete požiadať, aby Dj tieto doplnkové služby nerealizoval.
Môžem požiadať o presný zoznam piesní?
Áno, väčšina DJ-ov vám umožní vybrať si obľúbené skladby alebo konkrétne žánre, ale nezabudnite, že si ich najímate kvôli ich odbornosti a nie sú len živým jukeboxom. Niektorí dídžeji sa špecializujú na určité typy hudby, takže predtým, ako niekoho najmete, preverte si, či má takú škálu druhov hudby, ktorú hľadáte a preferujete.
Musím niečo zadovážiť alebo poskytnúť?
Väčšina DJ-ov bude mať svoje vlastné vybavenie, ale vždy je najlepšie preveriť si situáciu skôr ako niekoho najmete. Prinajmenšom budú potrebovať prístup k napájaciemu bodu a v závislosti od dĺžky večierka môžu požadovať stravu a občerstvenie, pretože si nebudú môcť odbehnúť niekam sa najesť .
Čo si oblečie DJ?
Nie je od veci oznámiť dídžejovi dress code (alebo typ vhodného oblečenia) vopred, aby zodpovedal formálnym požiadavkám alebo téme udalosti. Vhodné je však na tieto požiadavky upozorniť už pri prvej konzultácii.
Môžem DJ-ovi predĺžiť pracovnú dobu počas večierka?
Ak sa vaša párty vydarí, väčšina DJ-ov rasa predĺži svoj pobyt. S veľkou pravdepodobnosťou však bude vyžadovať platbu naviac. Ak má však DJ ešte ďalšiu neskoršiu rezerváciu na daný večer, je možné že nebude môcť vašej žiadosti vyhovieť.
Koľko stojí najatie DJ-a?
Cena služieb DJ-a sa môže veľmi líšiť v závislosti od toho, ako dlho ho potrebujete, či je potrebné cestovať ďaleko alebo či požadujete ďalšie doplnky, ako napríklad osvetlenie.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS