Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Dom na kľúč Košice

Hľadáte staviteľa domu na kľúč v lokalite Košice? V tejto kategórii máme 18149 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Dom na kľúč Košice

Hľadáte dom na kľúč Košice? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Kavečanoch, Myslave. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Kalša, Seňa, Haniska. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:výber pozemku, návrh vhodného riešenia, cenové ponuky, financovanie projektu, žiadosť o stavebné povolenie. Zabezpečia pre vás výrobu domu a realizáciu projektu a použijú pri tom materiál, náradie, ťažké stroje, administratívne pomôcky. Vyberte si najlepšiu ponuku pre dom na kľúč Košice z našich špecialistov.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Čo je to stavba na kľúč?

Vieme, aké stresujúce môže byť budovanie domu – od získania súhlasov po hľadanie stavebných materiálov to môže byť zdĺhavý proces. Aby sme klientom pomohli vyhnúť sa všetkým zbytočným ťažkostiam a stresu, poskytujeme im u nás stavby na kľúč. Nie ste si celkom istí, čo je to domov na kľúč? Nerobte si starosti, ukážeme vám to. Domov na kľúč je jednoducho hotový dom, do ktorého sa môžete nasťahovať. Bremeno dokončenia a právna zodpovednosť za návrh a stavbu domu je na nás, nie na vás. Náš tím odborníkov na dizajn a stavbu vám pomôže vytvoriť domov, o ktorom ste snívali. Od začiatku do konca sa postaráme o celý proces, aby ste sa nemuseli starať o žiadne detaily.

Ako stavebná spoločnosť sme zmluvne zaviazaní k projektu, kým nebude dokončený a objekt pripravený na nasťahovanie. Pretože sme za projekt právne zodpovední, sme motivovaní dokončiť dom čo najrýchlejšie a najefektívnejšie. Pýšime sa výstavbou kvalitných domov v rýchlom časovom rámci (zvyčajne 10 – 12 týždňov). Dodržiavame naše termíny, aby ste dostali domov, aký si zaslúžite, bez dlhého čakania.

Od mnohých ľudí počúvame, aké komplikované môžu byť stavebné úvery. Zabezpečiť ich býva často ťažké a zvyčajne majú vyššiu úrokovú sadzbu ako iné pôžičky. Pri stavbe na kľúč sa vyhnete problémom s potrebou stavebného úveru. Namiesto toho použijete hotovosť, ktorou disponujete na vyskladanie svojho nového domu, a tým vlastne ušetríte peniaze vložené do úverov a pôžičiek. 

Päť vecí, ktoré by ste mali vedieť o kúpe domu a balíka nehnuteľností na kľúč

1. Vyberte si správneho developera a pozemok.

Uistite sa, že máte dobrý vzťah s architektom, ktorého si vyberiete – to pomôže zvýšiť transparentnosť celého procesu. Bude to tiež znamenať, že pohotovo môžete klásť akékoľvek otázky, na ktoré vám budú poskytnuté relevantné odpovede. Dôležité je tiež preskúmať oblasť a miesto na stavbu, aby ste sa uistili, že s pôdou, pozemkom a príjazdovými cestami nebudú žiadne problémy. Jedna spoločnosť, s ktorou sa rokuje, znamená pre všetkých zúčastnených jednoduchší proces. 

Eugen H. „Výhodou rokovania s jednou spoločnosťou je rýchlejší proces rozvoja a schvaľovania a kratšie čakanie medzi vysporiadaním pozemkov a výstavbou, čo vám môže ušetriť čas. Znamená to tiež menej frustrácie a plynulejší priebeh.“ 

2. Vyberte si vhodnú lokalitu.

Zistite si, či je správne naplánovaná a má vybudovanú potrebnú infraštruktúru. Pred kúpou projektu myslite na to, čo hľadáte. Ak sa spoliehate na verejnú dopravu, skontrolujte si, či je v okolí dostatok služieb, aby ste sa dostali tam, kam potrebujete. Zelené priestory sú atraktívne pre väčšinu ľudí, najmä pre mladé rodiny, takže sa informujte o plánovaných parkoch a ihriskách v okolí. Preskúmajte oblasť a vyhľadajte všetky plánované parky, rekreačné zariadenia a zelené plochy. Ak si nie ste istí, kde začať, začnite prieskumom oblastí vo vašom okolí.

 3. Každý developer ponúka v balíčku niečo iné, takže je veľmi dôležité skontrolovať, čo presne je súčasťou vášho nákupu.

Spýtajte sa, či projekt výstavby zahŕňa terénne úpravy, príjazdové cesty a všetky náklady na stavenisko, ako aj všetky extra veci, ktoré robia z domu domov, ako je napríklad šnúra na bielizeň, poštová schránka, záclony, mreže a svetlá. Majte jasno v tom, čo kupujete. Terénne úpravy a príjazdové cesty nie sú vždy zahrnuté v projekte.

4. Pochopte zmluvu.

Stavebné zmluvy sa líšia aj medzi stavebnými firmami, takže musíte pochopiť, k čomu sa zaväzujete. Domov s pevnou cenou na kľúč vám dá istotu ceny, ale nezabudnite si dôkladne skontrolovať, či zmluva nevyprší po uplynutí platnosti ponuky. Pozorne si prečítajte drobné písmo, aby ste vedeli, ako dlho platí ponuka. Je veľmi dôležité skontrolovať aj to, ako dlho platí fixná cena. Niektorí stavitelia poskytujú dostupnú cenovú ponuku iba na prvé tri alebo šesť mesiacov, ale začnú stavať neskôr, čo znamená, že kvôli následnému zvýšeniu ceny môžete nakoniec zaplatiť viac. Ak si nie ste istí, či sú v ponuke zahrnuté detaily, ako sú napríklad vodovodné kohútiky a zábradlia, opýtajte sa.

 5. Pýtajte sa vopred.

Pochopte, čo je a čo nie je vo vašom balíku, aby ste sa vyhli problémom s rozpočtom. Nezabúdajte, že v niektorých spoločnostiach nedostanete vždy to, čo vidíte doma vo vašom počítači alebo v tablete. Pred kúpou si všetko dvakrát skontrolujte, hovorí Michal. „Pozor na skryté klauzuly s potenciálnymi chytákmi.“

Regióny