Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Doprava materiálu Trenčín

Hľadáte prepravcu na dopravu materiálu v lokalite Trenčín? V tejto kategórii máme 18 262 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

29 597 profesionálov na Slovensku

71 449 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Doprava materiálu Trenčín

Hľadáte doprava materiálu Trenčín? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Kubrej, Opatovej. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Drietoma, Trenčianske Stankovce, Dolná Súča. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:prepravu stavebného materiálu, nábytku a nadrozmerného tovaru. Zabezpečia pre vás naloženie a vyloženie tovaru a použijú pri tom ťažné zariadenie, sťahovací pás. Vyberte si najlepšiu ponuku pre doprava materiálu Trenčín z našich prepravcov.

29 597 profesionálov na Slovensku

71 449 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Ako si zajednať dopravu materiálu? Kontaktujte nás 24 hodín denne, 7 dní v týždni Kontaktujte nás online alebo telefonicky a povedzte nám viac o svojich potrebách v oblasti sťahovania. Na základe vašich konkrétnych požiadaviek vám poskytneme bezplatnú ponuku na sťahovaciu službu vo vašej oblasti. Vo všetkých prípadoch to bude zahŕňať náklady na nakládku, prepravu a vykládku. Zohľadníme tiež cenu konečnej sťahovacej služby, ktorá bude odrážať počet pomocníkov, ktorí budú potrební pre túto prácu, typ dodávky, ktorá bude použitá, deň a čas (napr. Po hodinách, víkend, štátny sviatok), počas ktorých bude sťahovanie prebiehať. V deň vášho sťahovania, či už požadujete len pár vecí prepravených na inú adresu alebo presunúť všetok obsah vášho bytu, tím pomocníkov s dodávkou zvládnu nakládku opatrne a s dôrazom na detail. Kusy nábytku zabalia do sťahovacích prikrývok a zaistia ich lanami. Na požiadanie sú k dispozícii aj poťahy na ochranu matracov a mäkkého nábytku. Všetky vaše predmety budú starostlivo uložené v dodávke. 

Proces prepravy: Vaše veci sú počas prepravy plne poistené a zabalené profesionálmi. Nenesieme zodpovednosť za škatule zabalené zákazníkmi, pretože veľa z nich nevie, ako správne zabaliť škatule na sťahovanie. Váš náklad bude prepravený v dodávke. Tím sa vydá najkratšou cestou na doručovaciu adresu pomocou spoľahlivého systému GPS. To znižuje pravdepodobnosť meškania na minimum. Na mieste dodania tím pomocníkov dokončí vykládku vašich vecí s najvyššou efektivitou. Pomáha, keď pomôžete zabezpečiť výhodné parkovacie miesto na doručovacej adrese, ideálne čo najbližšie k vstupným dverám. To pomôže posádke nestrácať čas hľadaním parkoviska a bezpečne vyložia vaše veci do domu. Budú sa riadiť vašimi pokynmi a umiestnia každú položku a škatuľu presne tam, kam si prajete, aby ste si pri rozbaľovaní uľahčili prácu.

1) Moderné a pravidelne servisované vozidlá: Bez ohľadu na to, či presúvate celý svoj dom alebo len jednu chladničku, spôsob prepravy vecí je nesmierne dôležitý. Všetky naše dodávkové vozidlá sú pravidelne kontrolované, majú zdvíhací chvost a sú vybavené bezpečnostnými prvkami, aby neprišlo k odcudzeniu vašich vecí počas sťahovania. Podrobne si pozrite veľkosť našich dodávkových vozidiel. 2) Možnosť prepravy individuálnych predmetov: Ak potrebujete prepraviť iba jeden predmet, napríklad klavír, pomôžeme vám. Naše sťahovacie služby sú vhodné pre rezidenčných aj komerčných zákazníkov, ktorí potrebujú premiestniť jednotlivé objemné predmety, nábytok, či vybavenie v rámci relatívne krátkej vzdialenosti. 

Viac o našej sťahovacej službe resp. preprave predmetov. Preprava na krátku vzdialenosť: Ak máte pochybnosti o tom, aké služby si viete zarezervovať, nezabudnite, že naša sťahovacia služba pokrýva dlhé aj krátke vzdialenosti. Takže ak si plánujete prenajať nový byt v rámci Trenčína alebo pomáhate svojmu synovi alebo dcére osamostatniť sa a opustiť rodičovský dom, potom sú naše sťahovacie služby pre túto príležitosť ideálne. 

Bonusový tip: Informujte nás o akýchkoľvek starožitnostiach alebo drahých predmetoch, ktoré budú predmetom sťahovania dopredu. Staráme sa o všetko, čo je naložené a prepravené na vašu novú adresu. Radi by sme však tiež dostali upozornenie na akékoľvek starožitné alebo vzácne predmety, aby sme ich mohli lepšie zabaliť pomocou špeciálnych  materiálov a pomôcok. Tím sťahovačov bude taktiež s nimi manipulovať veľmi opatrne, aby bola zaručená bezpečnosť týchto vecí. 
Presuny v rovnaký deň: Ďalšou pohodlnou vlastnosťou sťahovacej služby je, že vám môžeme do 48 hodín poskytnúť bezplatnú cenovú ponuku bez záväzkov. To znamená, že stačí vyplniť online požiadavku na Wilio a jednoducho v nej špecifikovať rozsah sťahovania / prepravy, aby ste následne dostali presnú cenovú ponuku od našich poskytovateľov sťahovacích služieb. Poskytovatelia sťahovacích služieb dokážu pomerne často reagovať v krátkom čase alebo dokonca v ten istý deň. Na porovnanie, niektoré rozsiahle sťahovacie úlohy vyžadujú predbežnú obhliadku predtým, ako sa cenová ponuka vypracuje. Bonusový tip: Nájdite príručky k nábytku. Sťahováci tím, ktorý príde k vám domov, je zručný v demontáži a spätnom zostavení každodenného nábytku. Ak však máte nejaké neobvyklé predmety pre domácnosť, ktoré si vyžadujú zložitejšie postupy alebo zručnosti, uistite sa, že k nim pripravíte návod pred tým, než príde sťahovacia služba. 

Doplnkové služby: Sťahovanie z 3-izbového rodinného domu vyžaduje plánovanie a prípravu. A naše riešenia sťahovania domov sú navrhnuté tak, aby odstránili všetky možné problémy. Môžete si napríklad objednať kontrolný zoznam na sťahovanie alebo zoznam baliacich materiálov, požiadať o našu pomoc s balením a nechať si bezplatne demontovať všetok nábytok pred procesom nakládky. Vaše sťahovanie vybavia dvaja alebo traja sťahovací profesionáli, ktorí prídu v dodávkach správnej veľkosti, aby sa do nich zmestili všetky vaše veci. Ponúkame tiež služby krátkodobého a dlhodobého uskladnenia, kde môžete svoje veci uchovávať v bezpečí tak dlho, ako potrebujete. Bonusový tip: Označte všetky zástrčky. Všetky elektrické spotrebiče s odnímateľnými zástrčkami by sa mali zodpovedajúcim spôsobom odpojiť. Každú zástrčku označte štítkom, aby ste mohli elektroniku v novom dome znovu uviesť do prevádzky za pár minút. Táto inteligentná technika zabráni aj nesprávnemu zapojeniu spotrebiča do elektrickej siete. 

Kompletné pokrytie: Naše pokrytie sťahovacími službami zahŕňa akékoľvek miesto na celom Slovensku. Môžete tiež využiť službu nočného sťahovania a nestrácať tak čas počas pracovného dňa. To znamená, že najskôr môžete začať vybaľovať a usadzovať sa v novom domove, ak ste si správne naplánovali svoje premiestnenie. Ďalej teraz rozširujeme naše služby a ponúkame medzinárodnú prepravu do a z ktorejkoľvek krajiny EÚ. Bonusový tip: Zabezpečte miesto na parkovanie. Vyhraďte si parkovisko pre dodávku najmenej na 1 deň. Úloha bude dokončená efektívne, iba ak bude dodávka zaparkovaná blízko vášho domu.
Kompletný zoznam služieb. Uvedomujeme si, že existuje veľa ďalších úloh, ktoré je potrebné zrealizovať. Možno budete musieť príslušnú položku rozobrať. Preto si sťahováci prinášajú svoje vlastné nástroje, ktoré im pri plnení tejto úlohy pomáhajú a urýchlia tak celý proces sťahovania. Na druhej strane vám môžeme poskytnúť obalové materiály, ako sú škatule rôznych veľkostí a rôzne fólie, ak si chcete zabaliť nejaké veci. Ak naozaj potrebujete niečo premiestniť, ale nemáte to kam umiestniť, môžete využiť našu službu zabalenia a uskladnenia. Akonáhle nadíde čas ich presunúť, dovezieme ich na adresu doručenia, ktorú ste zadali. Vybalenie a montáž je samozrejme opäť niečo, s čím vám môžeme pomôcť.

Často kladené otázky 

Otázka: Koľko ľudí zvyčajne posielate na pomoc so sťahovaním?

Odpoveď: Vo väčšine prípadov to budú 2-3 profesionáli. 

Otázka: Sťahujem sa iba pár kilometrov. Môžeme do dodávky naložiť aj domáce zvieratko?

Odpoveď: Bohužiaľ, nemôžeme prepravovať domáce zvieratá, aj keď sú zabezpečené v nosiči a miesto dodania nie je ďaleko od vašej starej adresy. 

Otázka: Existujú nejaké ďalšie poplatky, keď musím zrušiť službu objednanú cez Wilio?

Odpoveď: Ak už našu službu nepotrebujete a chcete ju zrušiť, postupujte takto: Začnite prihlásením do svojho účtu Wilio a kliknutím na Moje projekty. Kliknite na projekt, ktorý chcete zrušiť a v menu Možnosti vyberte Zrušiť projekt. To je všetko, čo musíte urobiť.

Otázka: Môže prísť sťahovacia služba v ten istý deň, keď si ju objednám?

Odpoveď: Áno. Sťahovacie služby sú veľmi flexibilné. Stačí, keď zadáte svoju požiadavku na Wilio a do niekoľkých minút by ste mali mať reakcie od niekoľkých poskytovateľov sťahovacích služieb.

Otázka: Čo musím urobiť pred tým, než príde na miesto sťahovací tím?

Odpoveď: Pred dňom sťahovania by ste mali zabezpečiť parkovacie miesto. Zaistite tiež, aby boli predmety, ktoré potrebujete premiestniť, pripravené na sťahovanie (napr. Odpojte spotrebiče zo zásuviek, demontujte televízory umiestnené na stene atď.). 

Otázka: Čo ak sa koberce poškodia počas procesu sťahovania / prepravy?

Odpoveď: Snahou sťahovacích firiem je stále minimalizovať riziko poškodenia, jednak kvalitným zabalením predmetov, a jednak opatrnou manipuláciou. Na požiadanie môžeme použiť extra ochrannú vrstvu na zabalenie rizikových predmetov.