Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Doprava, preprava, kuriér

Najmite si skúseného odborníka na dopravu, prepravu či, kuriérske služby z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Doprava, preprava, kuriér

Potrebujete službu z oblasti doprava, preprava, kuriér? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na prepravu balíkov, zabezpečenie poistenia prepravovaného tovaru, cenovú ponuku. Cena doručenia zásielok sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: dodatočná komunikácia, zmeny v preprave, ktoré vám poskytne niektorý z našich 21515 kuriérov v danej kategórií.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Služby

Čo zahŕňajú kuriérske služby ?
Možností na výber je mnoho a nie je potrebné obmedzovať svoj výber len na veľké kuriérske spoločnosti. Tu je niekoľko možností doručenia, ktoré si môžete vybrať:
Expresná zásielka
Ak potrebujete objednávku zákazníkovi doručiť urgentne alebo si nechať podpísať dôležité právne dokumenty, tak si môžete dohodnúť expresné doručenie prostredníctvom kuriéra. Expresné služby sa zvyčajne používajú pre položky s neskorým oznámením, ktoré je možné ľahko vyzdvihnúť a doručiť. Väčšina kuriérov vám ponúkne medzi vyzdvihnutím a odovzdaním 2 - 3 hodiny, v závislosti od vašej polohy. Kuriér príde k vám domov alebo k vám do firmy, vyzdvihne balíček a čo najrýchlejšie ho doručí na miesto určenia.
Mestské doručenie v ten istý deň
Mestské doručenie v ten istý deň je vhodným riešením pre tých zákazníkov, ktorí tovar doručujú na miesta, kde sa tak ľahko nedostanú. Tento typ doručenia môžete využiť aj na doručenie potravín alebo presun nábytku. Kuriér vám určite ponúkne niekoľko časov na vyzdvihnutie aj doručenie tak, aby to vyhovovalo vám.
Doručenie na druhý deň
Tento typ doručenia je vhodnou voľbou pre také doručenie, kedy sa váš tovar nemusí dostať z bodu A do bodu B urgentne rýchlo. Doručenie na druhý deň je lacnejšie ako doručenie v rovnaký deň. Je využívané najmä pri doručovaní nábytku, kobercov alebo automobilových dieloch. Zvyčajne bude počas dňa k dispozícii jeden čas vyzdvihnutia a určený čas na odovzdanie v závislosti od miesta doručenia. Túto službu môžete využiť jednorazovo alebo si môžete objednať pravidelného kuriéra zodpovedajúceho potrebám vášho podnikania.
Medzištátna preprava
Niektoré kuriérske služby majú vlastné medzištátne dodávky alebo spolupracujú s medzištátnymi kuriérskymi službami, vďaka ktorým vedia zabezpečiť, že vás balík dorazí na miesto určenia. Tovar si u vás doma vyzdvihne miestna služba , odnesie ho do depa, kde sa tovar roztriedi, naloží do príslušnej dodávky a ide na miesto doručenia. Tento tovar sa na miesto doručenia dostane v priebehu niekoľkých dní až týždňa v závislosti od miesta dodania.
Dodávka do zámoria
Možno podnikáte online alebo chcete potešiť rodinu v zámorí balíčkom. Práve využitie služby zahraničnej kuriérskej doručovacej služby bude to pravé. So svojim kuriérom sa viete ešte pred vyzdvihnutím dohodnúť na cene, možnej hmotnosti balíkov, aby ste si boli vedomí nákladov spojených s prepravou. Pri niektorých zámorských službách bude možno potrebné odovzdať vašu zásielku do skladu na ďalšie odoslanie.

Často kladené otázky

Prečo si prenajať kuriérsku službu cez Wilio?
Máte balík alebo dokumenty na doručenia ale nemáte čas vyraziť do mesta? Potrebujete poslať tovar medzištátne alebo až do zámoria? Pri zasielaní dokumentov sa už nemusíte spoliehať na „slimačiu poštu“ alebo na nákladné spoločnosti , ktoré vám prepravia väčšie zásielky. Kuriér váš tovar vyzdvihne a doručí v čase, ktorý bude vyhovovať práve vám. Najlepšie kuriérske služby nájdete na Wilio. Jednoducho zadajte svoju požiadavku a spojte sa s cenovo dostupným poskytovateľom kuriérskych služieb, ktorý doručí váš balík tam, kam ho potrebujete doručiť.
Potrebujete kuriéra so špeciálnou licenciou ?
Pri určitých druhoch prepráv možno budete potrebovať kuriéra so špeciálnou licenciou , ktorá je potrebná k vašej preprave. Pred potvrdením prepravy sa nezabudnite uistiť, že má kuriér príslušnú licenciu a poistenie.
Čo je kuriérska služba ?
Kuriérske služby vyzdvihujú a doručujú poštu, dokumenty, malé balíky a veľké zásielky. Tovar vyzdvihnú z miesta vášho bydliska alebo obchodnej adresy a doručia ho na miesto určenia za pomoci vhodne zvoleného a vybaveného vozidla.
Aké položky sú najbežnejšie doručované prostredníctvom kuriérskych služieb ?
Kuriéri môžu doručiť takmer všetko. Najbežnejšie položky sú právne dokumenty, darčeky, kancelárske potreby, knihy, súčiastky do auta a hudobné nástroje. Niektorí kuriéri vedia doručiť aj veľké predmety ako je nábytok alebo väčšie množstvo tovaru. Existuje však aj zoznam položiek, ktoré vám kuriér nenaloží a nedoručí. Tam patria napríklad živé zvieratá, strelné zbrane alebo nebezpečný tovar.
Aké výhody prináša prenájom dopravnej služby cez Wilio oproti kuriérskej spoločnosti?
Vyhľadaním dopravnej služby cez Wilio budete mať väčšiu kontrolu nad časmi vyzdvihnutia a doručenia, pretože je menej pravdepodobné, že táto služba bude obmedzená konkrétnym časovým harmonogramom.
Ako si mám pripraviť veci pre kuriéra?
Správne zabalenie položky pomôže doručiť tovar bezpečne a nepoškodený. Vyberte si vhodne veľkú krabicu a vyplňte všetky prázdne miesta obalovým materiálom, aby ste svoj tovar ochránili. Ak bude v balíku viac položiek, zabaľte každú položku jednotlivo, aby ste dosiahli lepšiu ochranu. Zalepte škatuľu a všetky voľné hrany, aby ste zabezpečili, že sa počas prepravy neotvorí. Meno a adresa doručenia by mala byť označená viditeľne.
Ako dlho trvá doručenie?
Spravidla si môžete zvoliť časový rámec doručenia, ktorý vyhovuje vám. Väčšina dopraných služieb ponúka expresné doručenie v ten istý deň, na druhý deň alebo štandardné doručenie. Niektorí kuriéri si môžu účtovať viac, ak potrebujete doručiť tovar skôr.
Koľko stojí kuriérska služba ?
Konečná cena bude závisieť od veľkosti položky, miesta a expresnosti doručenia.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS