Elektrická prípojka Bratislava

Najmite si skúseného odborníka na elektrické prípojky z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
18264 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Priemerné hodnotenie poskytovateľov od našich zákazníkov je 4,6 z 5.

Zadať dopyt

Elektrikár

rozsah prac: osadenie zasuviek osadenie vyvodov pre osvetlenie zapojenie spotrebicov uprava vyvodov pre svietidla LED podsvietenie pracovnej dosky LED podsvietenie polic revizna sprava
Marian V.
Bratislava, Slovensko

Elektrikár

Elektrika v byte. Jedna sa o elektrinu v kuchyni a predsieni jeden istic nefunguje, po zapnuti sa hned vypne.
Andrej C.
Bratislava, Slovensko

Elektrikár

Potrebujem spojazdnit bezsnurovy domový audiovratnik namiesto toho snuroveho. Zapojené všetko podľa snurovej svorkovnice a predsa nejde.
Rajnald Š.
Bratislava, Slovensko

Elektrikár

Dobry den, potrebujem vymenit povodny hlinikovy privodny elektricky kabel od el. hodin za medeny. Novy kabel je potrebne prevrtat cez stenu (priklepovu vrtacku aj vrtaky mam, mozem na mieste zabezpecit aj sam - podla dohody) z chodbovej elektrickej skrine do bytu a vyviest vo vnutri bytu na vchodovymi dverami, kde bude nova isticova skrinka. Zatial netreba nic zasekavat, to sa bude robit az neskor. V pripade spokojnosti budem potrebovat neskor aj zapojenie isticov. Poprosim o reakciu len elektrikarov s prislusnym osvedcenim a skusenostami s touto pracou. Termin je flexibilny, idealne tento tyzden, ale prisposobim sa. Vdaka za vase ponuky.
Ján S.
Bratislava, Slovensko

Elektrikár

Zavedenie elektriny na záhradku (vypracovať projektovú dokumentáciu, vybudovanie elektrickej inštalácie, následná revízia)
Peter R.
Bratislava, Slovensko

Elektrikár

Potrebujem opraviť ventilátor v kúpeľni, zapina sa vypínačom na stene, pravdepodobne zhorený motorček alebo zanesený možno stačí vyčistiť, problém je že je zamurovaný v stene.
Peter P.
Bratislava, Slovensko

Elektrikár

V garazi mam jednu zasuvku na 380V a ziadnu inu... Potreboval by som ju zredukovat na 220V, aby som nemusel mat predlzovacku z inej stavby. Okrem zastrcky, by som si tam hned rad zaviedol aj osvetlenie s jednym vypinacom a 4mi svetlami (svietidla mam) vymera garaze je cca 2x2metre. Hladam elektrikara, ktory ma povolenie na takuto pracu a vedel by to spravit.
Tomas M.
Bratislava, Slovensko

Elektrikár

Potrebujem upraviť káble elektroinštalácie (viď obr.), aby nešli krížom cez dvere, čiže ich potiahnuť ponad horný okraj zárubne. Tieto dvere do kuchyne boli zamurované, ale ja ich chcem znovu používať. Je tam aj jedna zásuvka, ktorú treba umiestniť do panelu. Predným bola v tej priečke, ktorá bola namiesto dverí.
Michal S.
Bratislava, Slovensko

Elektrikár

"Strelila" nám led lampa, vid foto, v kuchyni, vyhodila istic na chodbe. Teraz nam nejde svetlo v kuchyni, chodbe, kupelni a wc, zastrcky ok. Potrebujeme co najrychlejsie zistit problem, opravit.
Martina K.
Bratislava, Slovensko

Najlepšie hodnotení

experti na elektrické prípojky z okolia

Zadať dopyt
Tomáš V.

Elektroinštalácia

Pracujem ako elektrikár, viac ako 5 rokov. Pracujem aj na veľkých projektoch, ale nemám problém ani s menšími domami, alebo len zo zapojením el. spotrebičov v domácnostiach, prípadne hľadaní chýb a závad, ktoré sa môžu časom vyskytnúť.
Mám elektrikársku vyhlášku $23, ktorú si pravidelne aktualizujem. Kurz NIKO HOME CONTROL (inteligentná domácnosť), Jablotron (Zabezpečovacie systémy), skúsenosti z rôznych druhov video-vrátnikov a mnoho ďalšieho... Nieje nič čo by sa nedalo zapojiť, tak aby to splnilo chcený účel..

ŽivnostníkVeľké Ripňany, Slovensko
Jaro G.

Solárne, fotovoltaické panely

Dobrý deň,ponukam Vám elektroinstalačné služby v bytoch domoch. Ponukam opravu softveru a hardveru vo vypočtovej technike, material viem pozhanať lacno , nepreplatíte ,cena práce sa dohaduje individuálne aby bol spokojný zákazník ;) s uctou Garbár

ŽivnostníkBratislava, Slovensko
Ján K.

Nerezové komíny

Robim kompletné prerábky bytov a interiérov. Aj jednotlivé práce v interiéri. Miesto pôsobiska Bratislava

ŽivnostníkBratislava, Slovensko
Iľja G.

Solárne, fotovoltaické panely

Pracujem v IT 15 rokov, za túto dobu som sa naučil robiť veľmi veľa. Ak niečo potrebujete neváhajte sa obrátiť. Programujem, robím siete, servisujem PC, čistím mobilné telefóny aj notebooky, robím kamerové a zabezpečovacie systémy atď...

ŽivnostníkBratislava, Slovensko
Pavol J.

Zámočník

Zákazková výroba šitá na mieru kazdého zákazníka, zámočnícke práce, kovovýroba, ploty, brány, zábradlia, schody, kované, nerezové a hliníkové.

FirmaTrnovec nad Váhom, Slovensko
Radoslav Ž.

Inštalácia a oprava vypínačov alebo zásuviek

Volám sa Rado, elektromontážam sa venujem už 4 rok 1 rok praxe na slovensku a 3 v nemecku. Venujem sa prácam od bytových jednotiek az po priemyselne haly. Vyhlaska 21 idem si robit 22 a nasledne 23. Ovladam nemecky jazyk na urovni A2/B1. Doklady aj skúsenosti od práce s vysokozdvižnou plošinou. Za každú ponuku dakujem.

FirmaBratislava, Slovensko
Tibor V.

Elektroinštalácia

Vykonávam práce ohľadne elektrických sieti do 1000V(odborná certifikácia), a okenárske práce(servis a údržba plastových okien a dverí a montáž nových žalúzií a sieťok, sieťových dverí). Vykonám aj drobné stavebné práce ako murárčenie a oprava drobných mechanických komponentov. 🙂

ŽivnostníkZlaté Klasy, Slovensko
Lukáš B.

Elektroinštalácia

Venujem sa Elektrotechnike aj profesionálne aj vo voľnom čase, ponúkam vám tieto služby

- Revízie vyhradených technický zariadení v kategórií E2A
- Revízie spotrebičov, naradia, bleskozvodov, pracovných strojov
- Revízie EVSE
- Revízie elektrických prípojok, inštalácií, zemné odpory, rezistivita pôdy
- Elektrické inštalácie domov, bytov
- Elektrické inštalácie zariadení, zásuvky, svetla, vypínače
- Elektrické opravy strojov

FirmaNitra, Slovensko
Peter L.

Nerezové komíny

Dobrý deň,som maliar s dlouhodobou praxou,som zodpovedný,pracujem rýchlo a kvalitne.Na cene sa viem vždy dohodnúť,po sebe zanecháva cisto.

ŽivnostníkPezinok, Slovensko
Ivan P.

Nerezové komíny

Rôzne opravy, vypadnuté dvierka, pánty, výmena silonu na žalúzii. Montáž nábytku, osadenie poličiek, výmena zásuvky, šnúry na žehličke, lampe, rôzne práce možné aj nemožné v domácnosti, na chalupe.Všetko sa dá opraviť, nájdem spôsob ako to ide a nie sto výhovoriek ako to nejde :-).

ŽivnostníkBratislava, Slovensko
BOHUSLAV S.

Nerezové komíny

Ponúkam rôzne domáce kutilske práce, ako maľovanie, pokládka parkiet, dverí ,montáž kuchynských. liniek,obklady dlažby, atď.

ŽivnostníkPetržalka, Slovensko
Pretty G.

Nerezové komíny

ZÁHRADNÉ SLUŽBY:
- pravidelné, jednorazové i občasné záhradné služby:
- záhradná architektúra a poradenstvo
- realizácia / založenie novej záhrady
- renovácia starej záhrady
- okresná výsadba, zakladanie skaliek, záhonov, výstavba jazierok
- záhradné dekorácie
- pravidelná bežná údržba - údržba záhradných elementov, starostlivosť o trávnik a výsadbu, kultivácia, ošetrovanie rastlín, strihanie živých plotov, rez ovocných drevín, údržba spevnených plôch, atď.
- renovácia záhradného nábytku a doplnkov
- záhradné práce podľa želania zákazníka

ČISTIACE A UPRATOVACIE SLUŽBY:
- jednorazové, občasné a pravidelné upratovanie domácností, obchodných a administratívnych priestorov
- hĺbkové čistenie
- tepovanie kobercov a čalúnení
- dezinfekcia interiéru, zariadenia a vybavenia domácností, obchodných a administratívnych priestorov
- čistenie koženého, koženkového a vinylového nábytku a doplnkov, farbenie kože

RENOVÁCIA KOŽE:
- profesionálna renovácia koženého, koženkového a vinylového nábytku, autosedačiek, sedačiek motocyklov, jazdeckých sediel a postrojov, a pod.
- odstránenie poškodení prírodnej i syntetickej kože a vinylu - trhliny, prepálené časti, poškodenie v dôsledku opotrebenia, atď.
- farbenie kože
- prepracovanie designu do štýlu vintage,
- čistenie a hĺbkové ošetrenie kože

ZO STARÉHO NOVÉ:
- renovácia menších kusov nábytku (stoly, stoličky, taburetky, komody, a pod.)
- renovácia individuálnych bytových doplnkov a zariadenia - drevo, kov, kameň, keramika
- kreatívna tvorba, návrhy a dekorovanie interiérov

ŽivnostníkČastá, Slovensko
Sergej B.

Inštalácia a oprava vypínačov alebo zásuviek

Som Sales and Produk manager. Vo voľnom čase si rad privyrobím rukami. Mám vyštudovanú elektrotechniku školu. Zároveň vlastním aj osveďcenie na prácu elektrikára.


Som zručný a komunikatívny. Rad sa dohodnemem s každým.

ŽivnostníkBratislava, Slovensko
Nina S.

Upratovanie

Maľujem, tancujem, mam rada zvieratá, deti, učím ich tanec,... vypalujem do dreva, robím dekupaze... Hľadám pravidelnú brigádu--prácu, v daných činnostiach, alebo v obore obchod ( marchendising, predaj a vizual mam zvládnutý) Ak Vás niečo zaujalo, poprípade mate na mňa nejaké otázky, som k dispozícii.

ŽivnostníkBratislava, Slovensko
Peter S.

Upratovanie

Spoločnosť Ratto Servis s.r.o. poskytuje profesionálne služby v oblasti deratizácie, dezinfekcie a dezinsekcie v priemyselnej a komunálnej sfére a v domácnostiach s 20 ročnou praxou. Zabezpečujeme komplexné riešenia v problematike ochrany proti všetkým škodcom pomocou moderných prípravkov a bezpečných technológií s ohľadom na životné prostredie. Jediná reálne 24 hodinová fungujúca služba v meste! Garantovaný príchod do 3 hodín! Pre viac info volajte 0*, 0* alebo píšte *@g*.com, Bratislava a okolie

FirmaBratislava, Slovensko
Radovan M.

Elektroinštalácia

Ponúkam Vám kompletné elektroinštalačné práce rôzneho druhu. Opravu a výmenu elektrických zásuviek,vypínačov,svietidiel, montáž led pásov, výmenu a výrobu rozvodných skríň, komplet domové a bytové elektroinštalácie, montáž bleskozvodov,el. prípojok a pod. Práce vykonávam vždy s vysokým dôrazom na odbornosť, flexibilitu,spoľahlivosť a dodržanie dohodnutých termínov. Bezplatná obhliadka samozrejmosťou, neváhajte ma kontaktovať kedykoľvek.

ŽivnostníkTrnava, Slovensko
Zoltán K.

Elektroinštalácia

Ponukáme komplexné elektroinštalácie od A po Z obytných, obchodných, administratívnych a priemyselných objektov.
0*
*@h*.com

FirmaAndovce, Slovensko
Vladimir P.

Solárne, fotovoltaické panely

Ponúkam kompletné elektroinštalačné práce bytov, rodinných domov, novostavieb. Tak isto aj výmenu starej elektroinštalácie za novú, nakoľko staré inštalácie predstavujú určité bezpečnostné riziko. Robím aj montáž svietidiel, zásuviek, videovrátnikov a iných elektronických zariadení. Západné Slovensko, cenové ponuky zdarma. Môžete ma kontaktovať e-mailom: *@g*.com alebo tel.č. 0*

ŽivnostníkMalacky, Slovensko
Jozef O.

Murárske práce, murár

Dobrý deň zdravým vás zháňam na 2tyzdne 20 zamocnikov do Ružomberka plat 8€na h. Ďalej potrebujeme 10 zváračov elekrodarov - 10€na h. A 5 zváračov na argonov - 13€na h . V prípade záujmu a bližšie informácie sa môžte kontaktovať na tel. Kontakt - 0* Ďakujem s pozdravom Jozef

FirmaSenec, Slovensko
Peter K.

Nerezové komíny

Ponúkame kompletný servis v oblasti rekonštrukcii bytov, domov a kancelárií.
Bližšie info na

http://*

ŽivnostníkBratislava, Slovensko

Skúsenosti našich spokojných zákazníkov

Priemerné hodnotenie poskytovateľov od našich zákazníkov je 4,6 z 5.

Zadať dopyt
Peter Š.

Bratislava, Slovensko

Elektrikár

Skvelá komunikácia, všetko prebehlo podľa dohody, na miesto projektu došiel presne načas ako sme sa dohodli. Práca spravená super, ako človek veľmi fajn, takže odporúčam :)
Michal B.
Zákazník
Vladimir V.

Košice, Slovensko

Elektrikár

Veľká spokojnosť. Odbornosť, precíznosť, cit pre detail. Jednoznačne odporúčam všetkým ktorí hľadajú spoľahlivého odborníka a čestného človeka.
Alexander D.
Zákazník
Miroslav S.

Košice, Slovensko

Elektrikár

Profesionalny pristup a vystupovanie. Urcite odporucam. Zaroven si ukladam kontakt pre potrebu akehokolvek zasahu v buducnosti. Dakujem
Zdenko M.
Zákazník
Peter P.

Bratislava, Slovensko

Elektrikár

Maximalna spokojnost. P. Poli navrhol a zrealizoval super riesenia a zlepsenia, o ktorych sme netusili. Bol na 100% dochvilny, pracoval velmi precizne, naozaj velky odbornik a profesional. Uz chapem, preco ma tolko pozitivnych hodnoteni, pridavam dalsie a to opravnene :)
Jana S.
Zákazník
Ľubomír L.

Bratislava, Slovensko

Elektrikár

Pan Lassan nam pomohol s presunutim zasuviek, vsetko prebehlo bez problemov, na cas, promptne a ochotne reagoval. Ukladame cislo aj na dalsie projekty.
Martina M.
Zákazník
Matej G.

Ivanka pri Dunaji, Slovensko

Elektrikár

Velmi dobra spolupraca, profesionalny pristup, rychle riesenie, maximalna flexibilita, zakaznik na prvom mieste.
Dana J.
Zákazník
Patrik H.

Sokoľ, Slovensko

Elektrikár

Bezproblémová komunikácia, rýchla realizácia, výborná práca, prijateľná cena. Som maximálne spokojný a môžem len doporučiť každému, kto potrebuje šikovného elektrikára.
Marek J.
Zákazník
Pavel R.

Sološnica, Slovensko

Elektrikár

Flexibilny a ochotny pan, vec sme vyriesili rychlo. prijemna komunikacia, cena zodpoveda vykonanej praci.
Zuzana S.
Zákazník
Roman T.

Ivanka pri Dunaji, Slovensko

Elektrikár

Za mňa jednoznačná spokojnosť. Pán Tatara mi pomohol vyriešiť dlho sa vlečúci a opakujúci problém s čerpadlom a riadiacou jednotkou. Oceňujem jeho profi prístup a precíznosť. Ďakujem a určite odporúčam jeho služby.
Zuzana B.
Zákazník
Janík Š.

Bratislava, Slovensko

Elektrikár

mlady chalan. silovny. dobra komunikacia. dodrzal cas. vyriesil aj dalsie doplnkove ulohy. objedname ho znova ak budeme potrebovat.
Marián M.
Zákazník
Milan m.

Bratislava, Slovensko

Elektrikár

suma podla dohody, nakolko sme sa dohodli navyše aj na oskrabani a stierkovani celej haly a nie len sekania a schovaniu kablov. praca vynikajuca, v prislusnom časovom intervale. maximalna spokojnosť.
Marcel N.
Zákazník
Ján B.

Bratislava, Slovensko

Elektrikár

výborná a zrozumiteľná komunikacia, jasné pomenovanie nedostatkov a potrebnych krokov na ich odstranenie vratane cenového odhadu. určite odporúčam
Peter K.
Zákazník
Ján L.

Hamuliakovo, Slovensko

Elektrikár

pan Lovas nam zablendoval zastrcku a presunul na ine miesto. dobra komukacia, rychla sluzba. odporucam
CIMENTART S.
Zákazník
housee s.r.o. _ .

Martin, Slovensko

Elektrikár

Veľmi príjemné, profesionálne ale najmä rýchle jednanie a vyriešenie. Požiadavka bola prijatá a vyriešená v priebehu jedného dňa (pár hodín od zadania). ODPORÚČAM!
Ondrej L.
Zákazník
Miroslav S.

Košice, Slovensko

Elektrikár

S komunikáciou ako aj s prácou pána Miroslava Szaba som nadmieru spokojná, boli zrealizované všetky dohodnuté práce, aj tie, ktoré sa dohodli v priebehu prác, vrelo odporúčam každému jeho profesionálne služby.
Zuzana D.
Zákazník
Ľubomír L.

Levice, Slovensko

Elektrikár

Môžem odporučiť. S kvalitou práce, prístupom, ako aj s komunikáciou a spoluprácou s p.Laššanom som spokojný.
Roman M.
Zákazník
Martin S.

Košice, Slovensko

Elektrikár

Pana Sedlaka mozem len odporucat, profesionalny pristup, dochvilnost ustretovost, problematiku pekne vysvetli, navrhne riesenie a zrealizuje.
Jozef R.
Zákazník
Marián U.

Bernolákovo, Slovensko

Elektrikár

Veľká spokojnosť s mladým majstrom. Urobil nám zapájanie sieťových koncoviek, ktoré nám dvaja elektrikári odmietli robiť, keď to videli. Pan Urban kúpil a osadil všetky koncovky, bol precízny a cenovo férový.
Tomáš F.
Zákazník
Štefan P.

Senec, Slovensko

Elektrikár

Dakujeme za profi pristup, odvedenu pracu a ukazkovu komunikaciu. Pan Pal je odbornik a vrele ho odporucam!
Julia S.
Zákazník
Dominik M.

Banská Bystrica, Slovensko

Elektrikár

Veľmi dobrá komunikácia, pán milí a odborník. Urobil, pomohol so všetkým, čo som potreboval. Určite odporúčam.
Milan G.
Zákazník

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia