Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Elektroinštalácia Nitra

Hľadáte elektrikára na elektroinštaláciu v lokalite Nitra? V tejto kategórii máme 21 071 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

29 905 profesionálov na Slovensku

73 168 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Elektroinštalácia Nitra

Hľadáte elektroinštalácia Nitra? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Čermáni, Zobore. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Mojmírovce, Veľké Zálužie, Nová Ves nad Žitavou. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:kompletné položenie kabeláže, návrh rozmiestnenia. Zabezpečia pre vás zapojenie do rozvodovej skrine a použijú pri tom chrániče, žľaby, úchyty, mostíky. Vyberte si najlepšiu ponuku pre elektroinštalácia Nitra z našich elektrikárov.

29 905 profesionálov na Slovensku

73 168 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Elektroinštalácia

Skrinka a ističe sú nainštalované, treba spraviť rozvody , zásuvky a vypinače. Nákres s rozmermi objektu je v prílohe.

Tomas T.
Nitra
Elektroinštalácia

Dobrý deň, hľadame šikovného elektrikára na výmenu poistkovej skrinky a revíznu správu/potvrdenie o výmene skrinky cca v priebehu mája/júna podľa...Zobraziť viac

Dobrý deň, hľadame šikovného elektrikára na výmenu poistkovej skrinky a revíznu správu/potvrdenie o výmene skrinky cca v priebehu mája/júna podľa vzájomnej dohody.

Lucia S.
Nitra
Elektroinštalácia

Potrebujem zriadit nove zastrcky v kuchynskej linke a novy privod elektriky ku kuchynskemu osvetleniu (zasekany do stropu-panel).

Sona H.
Nitra
Elektroinštalácia

Potrebujem presunúť jeden spínač na chodbe na druhú stenu, kvôl inštalácii nových posuvných dverí. Temostat potrebujem presunúť z horného poschodia...Zobraziť viac

Potrebujem presunúť jeden spínač na chodbe na druhú stenu, kvôl inštalácii nových posuvných dverí. Temostat potrebujem presunúť z horného poschodia na dolné a k tomu zapojiť 2 lampy do obvodu na schodisku.

Ivan S.
Nitra
Elektroinštalácia

Výmena 1 fazeveho ističa za 3 fazovy a kompletná predpríprava na výmenu 1 fazoveho elektromer za 3 fazovy

Tomáš E.
Nitra
Elektroinštalácia

- oprava elektriky na streche, ktora niekedy pri silnych burkach vypadava - potiahnutie elektriky do druhej izby - a mozno dalsie po...Zobraziť viac

- oprava elektriky na streche, ktora niekedy pri silnych burkach vypadava - potiahnutie elektriky do druhej izby - a mozno dalsie po obhliadke odbornikom -cenu neviem odhadnut, tiez pri obhliadke

Milo S.
Dolné Obdokovce
Elektroinštalácia

Do externej 12 modulovej skrinky na trojfazu kde nieje miesto na dalsiu trojfazu potrebujem zapojit dalsiu trojfazu do zahradneho domceka....Zobraziť viac

Do externej 12 modulovej skrinky na trojfazu kde nieje miesto na dalsiu trojfazu potrebujem zapojit dalsiu trojfazu do zahradneho domceka. Kabel je uz vyvedeny v skrinke. Pripadne ak nepojde napriamo alebo na uz existujuci istic 3fazy tak vymenit skrinku za viacmodulovu exterierovu skrinku a zapojit. Skrinka sluzi na pretlakove cerpadlo s drvicom na kanalizaciu. Preto radcsej zvlast istic aby domcek nevyhodil aj kanalizaciu. V pripade casu a ochoty dopojit zastrcky a vedenia v domceku a ozivit system ale to viem aj sam uz keby sa nestihalo. V domceku bude napajat 1x380, 3x220,a dve lampy a v polceste zahradny stlpik. Na toto material mam. Len na tu skrinku a pripadne nove istice do tej novej skrinky nemam material este.

Stanislav Š.
Malý Cetín
Elektroinštalácia

Potrebujem zmeniť na byte istič z 1x16B na 3x20B Materiál mám. No potrebujem aj revíziu správu pre ZSE Distribúciu.

Andrej M.
Lukáčovce
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Kvalifikovaný elektrikár pre všetky vaše potreby pri elektro poruchách, opravách alebo inštaláciách. Efektívni, poistení a kvalifikovaní elektrotechnici s certifikáciou.
Kvalifikovaní a certifikovaní elektrikári sú schopní zvládnuť všetky domáce problémy s elektrickým prúdom, s ktorými sa môžete stretnúť - od jednoduchých inštalácií až po dôkladné prepájanie a opravy. Každý odborník je plne poistený a svoje povinnosti vykonáva podľa najnovších elektrotechnických a právnych predpisov (STN normy pre elektrikárov). Všetky služby poskytované licencovaným elektrikárom sú kryté 100%-nou zárukou spokojnosti. Certifikovaný elektrikár si náradie, vybavenie a všetko potrebné na vyriešenie vášho problému prinesie so sebou sám, dokonca aj rôzne rebríky na ťažko dostupné miesta! Nezabudnite nás však aspoň deň vopred informovať o tom, čo chcete urobiť. 

Priateľsky a profesionálne. Elektrikár je tu, aby urobil prácu za vás. Bude rád, keď vám počas práce na mieste odpovie na všetky vaše otázky. On-line rezervácia na Wilio je rýchla a jednoduchá. Na našej web stránke alebo v aplikácii Wilio budete postupovať štandardizovaným procesom, kde zadáte niekoľko základných parametrov o vašom projekte. Trvá to len pár okamihov.

Čo pre vás môže urobiť elektrikár z Wilio?

Či už sa jedná o elektrické opravy, výmenu dielov, modernizáciu existujúcej elektroinštalácie alebo nové inštalačné práce, špecializovaný a skúsený elektrikár z Wilio zabezpečí tú najprimeranejšiu odbornú pomoc. Prinesie všetko potrebné náradie a vybavenie a poradí vám, či budú potrebné ďalšie materiály / komponenty. Medzi elektrotechnické služby, ktoré môže špecialista urobiť, patria: inštalácia, montáž a upevnenie vnútorného a vonkajšieho osvetlenia, výmena poistkových skriniek, televízne a zvukové inštalácie, vydanie certifikátu o elektroinštalácii, osvedčenia o bezpečnosti plynu, certifikáty energetickej hospodárnosti, inštalácia a zapojenie elektrických spotrebičov (sporáky, chladničky, mrazničky, umývačky riadu, sušičky bielizne a práčky, či už zabudované, integrované alebo voľne stojace), hľadanie a odstraňovanie chýb.

Často kladené otázky 

Otázka: Musím zrušiť službu elektrikárovi. Aký je postup?

Odpoveď: Ak už našu službu nepotrebujete a chcete ju zrušiť, postupujte takto: Začnite prihlásením do svojho účtu Wilio a kliknutím na Moje projekty. Kliknite na projekt, ktorý chcete zrušiť a v menu Možnosti vyberte Zrušiť projekt. To je všetko, čo musíte urobiť. 

Otázka: Mám mimoriadnu situáciu! Môžete mi momentálne poslať blízkeho elektrikára?

Odpoveď: Svoju požiadavku môžete na Wilio zadať kedykoľvek a potom je už iba na elektrikároch, ako rýchlo zareagujú a ako rýchlo si niektorého vyberiete. 

Otázka: Nie som spokojný so službou elektrikára. Čo môžem urobiť?

Odpoveď: Kontaktujte nás čo najskôr a vysvetlite, o čo ide. Ak technik niečo zmeškal, môžeme ľahko zorganizovať spätnú návštevu. Každému remeselníkovi, s ktorým na Wilio komunikujete, môžete dať hodnotenie, a preto je v ich záujme byť čo najzodpovednejší a prácu robiť čo najlepšie. 

Otázka: Prinesie elektrikár materiály potrebné na opravu?

Odpoveď: Áno, elektrikár väčšinou prinesie so sebou všetok materiál potrebný na opravu. Pri zadaní svojho dopytu môžete špecifikovať, aký materiál potrebujete, alebo ktorý materiál máte doma a chcete ho poskytnúť elektrikárovi, ktorý ho tým pádom nezahrnie do svojej cenovej ponuky. 

Otázka: Prečo potrebujem certifikovaného elektrikára pre opravu alebo elektroinštaláciu v domácnosti?

Odpoveď: Pre určité elektrické projekty (napríklad inštalácia nového obvodu, sledovanie a oprava svetelných porúch, výmena poistkovej skrinky, nové zapojenie a inštalácia nového svetla atď.) je povinná služba od certifikovaného elektrikára. Po dokončení práce dostanete certifikát. 

Otázka: Ako zistím, či je potrebná oprava elektroinštalácie?

Odpoveď: Niektoré z výstražných znamení, ktorým by ste mali venovať pozornosť, zahŕňajú vytrvalý zápach horenia, uvoľnené spojenia v zásuvkách, stlmenie alebo blikanie svetiel, viditeľný zlý stav elektroinštalácie (platí najmä pre staršie nehnuteľnosti) a mnohé ďalšie. Ak máte podozrenie, že existujúce elektroinštalácie sú nebezpečné, najlepším riešením by bolo zavolať certifikovaného elektrikára z Wilio vo vašej oblasti, ktorý vykoná dôkladnú kontrolu bezpečnosti vo vašej domácnosti. 

Otázka: Môj nový sporák nebol dodávaný s napájacím káblom. Čo robiť?

Odpoveď: Zavolajte si elektrikára cez Wilio, ktorý Vám dodá aj kábel. Pri zadaní svojho dopytu na Wilio uveďte, že súčasťou práce má byť aj dodanie kábla.