Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Elektroinštalácia Prešov

Hľadáte elektrikára na elektroinštaláciu v lokalite Prešov? V tejto kategórii máme 21 137 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

29 949 profesionálov na Slovensku

73 501 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Elektroinštalácia Prešov

Hľadáte elektroinštalácia Prešov? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Vydumaneci, Dúbrave. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Haniska, Gregorovce, Janov. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:kompletné položenie kabeláže, návrh rozmiestnenia. Zabezpečia pre vás zapojenie do rozvodovej skrine a použijú pri tom chrániče, žľaby, úchyty, mostíky. Vyberte si najlepšiu ponuku pre elektroinštalácia Prešov z našich elektrikárov.

29 949 profesionálov na Slovensku

73 501 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Elektroinštalácia

Potrebujem urobit v byte LAN rozvody od routra do dalsich 2 izieb plus v jednej izbe pripojit viacer zariadeni cez...Zobraziť viac

Potrebujem urobit v byte LAN rozvody od routra do dalsich 2 izieb plus v jednej izbe pripojit viacer zariadeni cez LAN kabel. Netreba nic sekat, vsetko cez listy, jednu stenu mozno bude treba prevrtat.

I. K.
Prešov
Elektroinštalácia

Dobrý deň prajem, Potrebujem zapojiť varnu dosku do kuchyni s revíziou aby mi platila záruka. Varna doska má trojfázové napájanie...Zobraziť viac

Dobrý deň prajem, Potrebujem zapojiť varnu dosku do kuchyni s revíziou aby mi platila záruka. Varna doska má trojfázové napájanie a kábel je privedený. Moje číslo je 0904 226 387 Volajte píšte

Václav K.
Prešov
Elektroinštalácia

Dobrý deň prajem potreboval by som elektrikára natiahnuť novú elektrinu káble do dvoch izieb alebo lepšie povedať co sa da...Zobraziť viac

Dobrý deň prajem potreboval by som elektrikára natiahnuť novú elektrinu káble do dvoch izieb alebo lepšie povedať co sa da stým robyt potreboval by som aby pozrel niekto nato vypínače sú ešte v zárubní ďakujem pekne vopred

Matus G.
Prešov
Elektroinštalácia

Elektroinstalacia kúpelne 2 x zasuvka 2 x dvojity vypinac 1 x vypinac 5 x bodove svetlo 1 x ventilator 1x svetlo nad zrkadlom Termin: polovica januára

Dominik P.
Prešov
Elektroinštalácia

Prosím o zaslanie cenovej ponuky elektroinštalácie pre dvojizbový byt 70m2. Nástup možný ihneď. Vedenie inštalácie v strope nad sadrokartonom. Vopred...Zobraziť viac

Prosím o zaslanie cenovej ponuky elektroinštalácie pre dvojizbový byt 70m2. Nástup možný ihneď. Vedenie inštalácie v strope nad sadrokartonom. Vopred ďakujem za skorú odpoved.

Juraj P.
Veľký Šariš
Elektroinštalácia

Hladam elektrikár, ktorý by v rodinnom dome prerobil kompletne káble v stenách, zásuvky, vypinace, svetlá a lustre. Postupne po jednotlivých...Zobraziť viac

Hladam elektrikár, ktorý by v rodinnom dome prerobil kompletne káble v stenách, zásuvky, vypinace, svetlá a lustre. Postupne po jednotlivých izbách.

Peter G.
Radatice
Elektroinštalácia

dobrý den, potrebujeme urobiť revíznu správu na elektrinu, treba pripojit pozemok a urobit rozvodovu skrinu, prípojka je pri pozemku

Ivana G.
Brežany
Elektroinštalácia

Potrebujem zrealizovat bleskozvod na drevenom zrubovom dome. Rozmer 8,5 x 10 metrov, komin prefabrikat, valbova strecha, 3 zvody do zeme....Zobraziť viac

Potrebujem zrealizovat bleskozvod na drevenom zrubovom dome. Rozmer 8,5 x 10 metrov, komin prefabrikat, valbova strecha, 3 zvody do zeme. Elektrikar by mal vediet ako to funkcne a esteticky spravit na zrube. + revizia elektroinstalacie v novostavbe.

Livia M.
Dulova Ves
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Kvalifikovaný elektrikár pre všetky vaše potreby pri elektro poruchách, opravách alebo inštaláciách. Efektívni, poistení a kvalifikovaní elektrotechnici s certifikáciou.
Kvalifikovaní a certifikovaní elektrikári sú schopní zvládnuť všetky domáce problémy s elektrickým prúdom, s ktorými sa môžete stretnúť - od jednoduchých inštalácií až po dôkladné prepájanie a opravy. Každý odborník je plne poistený a svoje povinnosti vykonáva podľa najnovších elektrotechnických a právnych predpisov (STN normy pre elektrikárov). Všetky služby poskytované licencovaným elektrikárom sú kryté 100%-nou zárukou spokojnosti. Certifikovaný elektrikár si náradie, vybavenie a všetko potrebné na vyriešenie vášho problému prinesie so sebou sám, dokonca aj rôzne rebríky na ťažko dostupné miesta! Nezabudnite nás však aspoň deň vopred informovať o tom, čo chcete urobiť. 

Priateľsky a profesionálne. Elektrikár je tu, aby urobil prácu za vás. Bude rád, keď vám počas práce na mieste odpovie na všetky vaše otázky. On-line rezervácia na Wilio je rýchla a jednoduchá. Na našej web stránke alebo v aplikácii Wilio budete postupovať štandardizovaným procesom, kde zadáte niekoľko základných parametrov o vašom projekte. Trvá to len pár okamihov.

Čo pre vás môže urobiť elektrikár z Wilio?

Či už sa jedná o elektrické opravy, výmenu dielov, modernizáciu existujúcej elektroinštalácie alebo nové inštalačné práce, špecializovaný a skúsený elektrikár z Wilio zabezpečí tú najprimeranejšiu odbornú pomoc. Prinesie všetko potrebné náradie a vybavenie a poradí vám, či budú potrebné ďalšie materiály / komponenty. Medzi elektrotechnické služby, ktoré môže špecialista urobiť, patria: inštalácia, montáž a upevnenie vnútorného a vonkajšieho osvetlenia, výmena poistkových skriniek, televízne a zvukové inštalácie, vydanie certifikátu o elektroinštalácii, osvedčenia o bezpečnosti plynu, certifikáty energetickej hospodárnosti, inštalácia a zapojenie elektrických spotrebičov (sporáky, chladničky, mrazničky, umývačky riadu, sušičky bielizne a práčky, či už zabudované, integrované alebo voľne stojace), hľadanie a odstraňovanie chýb.

Často kladené otázky 

Otázka: Musím zrušiť službu elektrikárovi. Aký je postup?

Odpoveď: Ak už našu službu nepotrebujete a chcete ju zrušiť, postupujte takto: Začnite prihlásením do svojho účtu Wilio a kliknutím na Moje projekty. Kliknite na projekt, ktorý chcete zrušiť a v menu Možnosti vyberte Zrušiť projekt. To je všetko, čo musíte urobiť. 

Otázka: Mám mimoriadnu situáciu! Môžete mi momentálne poslať blízkeho elektrikára?

Odpoveď: Svoju požiadavku môžete na Wilio zadať kedykoľvek a potom je už iba na elektrikároch, ako rýchlo zareagujú a ako rýchlo si niektorého vyberiete. 

Otázka: Nie som spokojný so službou elektrikára. Čo môžem urobiť?

Odpoveď: Kontaktujte nás čo najskôr a vysvetlite, o čo ide. Ak technik niečo zmeškal, môžeme ľahko zorganizovať spätnú návštevu. Každému remeselníkovi, s ktorým na Wilio komunikujete, môžete dať hodnotenie, a preto je v ich záujme byť čo najzodpovednejší a prácu robiť čo najlepšie. 

Otázka: Prinesie elektrikár materiály potrebné na opravu?

Odpoveď: Áno, elektrikár väčšinou prinesie so sebou všetok materiál potrebný na opravu. Pri zadaní svojho dopytu môžete špecifikovať, aký materiál potrebujete, alebo ktorý materiál máte doma a chcete ho poskytnúť elektrikárovi, ktorý ho tým pádom nezahrnie do svojej cenovej ponuky. 

Otázka: Prečo potrebujem certifikovaného elektrikára pre opravu alebo elektroinštaláciu v domácnosti?

Odpoveď: Pre určité elektrické projekty (napríklad inštalácia nového obvodu, sledovanie a oprava svetelných porúch, výmena poistkovej skrinky, nové zapojenie a inštalácia nového svetla atď.) je povinná služba od certifikovaného elektrikára. Po dokončení práce dostanete certifikát. 

Otázka: Ako zistím, či je potrebná oprava elektroinštalácie?

Odpoveď: Niektoré z výstražných znamení, ktorým by ste mali venovať pozornosť, zahŕňajú vytrvalý zápach horenia, uvoľnené spojenia v zásuvkách, stlmenie alebo blikanie svetiel, viditeľný zlý stav elektroinštalácie (platí najmä pre staršie nehnuteľnosti) a mnohé ďalšie. Ak máte podozrenie, že existujúce elektroinštalácie sú nebezpečné, najlepším riešením by bolo zavolať certifikovaného elektrikára z Wilio vo vašej oblasti, ktorý vykoná dôkladnú kontrolu bezpečnosti vo vašej domácnosti. 

Otázka: Môj nový sporák nebol dodávaný s napájacím káblom. Čo robiť?

Odpoveď: Zavolajte si elektrikára cez Wilio, ktorý Vám dodá aj kábel. Pri zadaní svojho dopytu na Wilio uveďte, že súčasťou práce má byť aj dodanie kábla.