Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Elektroinštalácia Trnava

Hľadáte elektrikára na elektroinštaláciu v lokalite Trnava? V tejto kategórii máme 21 141 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

29 956 profesionálov na Slovensku

73 533 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Elektroinštalácia Trnava

Hľadáte elektroinštalácia Trnava? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Linčianskej, Kopánke. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Brestovany, Horné Orešany, Majcichov. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:kompletné položenie kabeláže, návrh rozmiestnenia. Zabezpečia pre vás zapojenie do rozvodovej skrine a použijú pri tom chrániče, žľaby, úchyty, mostíky. Vyberte si najlepšiu ponuku pre elektroinštalácia Trnava z našich elektrikárov.

29 956 profesionálov na Slovensku

73 533 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Elektroinštalácia

Jedná sa o novú elektroinštaláciu v 1 izbovom panelovom byte (s tým spojené aj sekanie do panelu). Stropy budu SDK....Zobraziť viac

Jedná sa o novú elektroinštaláciu v 1 izbovom panelovom byte (s tým spojené aj sekanie do panelu). Stropy budu SDK. Materiál mám.

Matúš K.
Trnava
Elektroinštalácia

Zdravim, potrebovala by som opravit / vymenit reproduktor v stene, ktory praska a chrapci. Okrem toho potrebujem prepojit reproduktory s...Zobraziť viac

Zdravim, potrebovala by som opravit / vymenit reproduktor v stene, ktory praska a chrapci. Okrem toho potrebujem prepojit reproduktory s pocitacom, aby sme si vedeli na prevadzke pustar hudbu cez pocitac. Vopred dakujem za ponuky.

Denisa K.
Trnava
Elektroinštalácia

Pokazil sa nám stroj na kebab. Spodná časť prestala horieť. Ostatné fungujú. Vedel by mi to niekto šikovný prísť opraviť...Zobraziť viac

Pokazil sa nám stroj na kebab. Spodná časť prestala horieť. Ostatné fungujú. Vedel by mi to niekto šikovný prísť opraviť na prevádzku? Nemôžeme ho priviezť. Ďakujem

Zuzana K.
Trnava
Elektroinštalácia

Zmena pozície + montáž novej isticovej skrinke, elektroinstalacia v byte (výmena hliníkových káblov za medené) poprosil by som približnú cenu...Zobraziť viac

Zmena pozície + montáž novej isticovej skrinke, elektroinstalacia v byte (výmena hliníkových káblov za medené) poprosil by som približnú cenu a časové možnosti realizácie

František C.
Trnava
Elektroinštalácia

Potrebujem zabezpecit vymenu hlavneho istica k bytu v rozvadzaci bytoveho domu z 25A na 32A, uz mam podpisanu zmluvu o...Zobraziť viac

Potrebujem zabezpecit vymenu hlavneho istica k bytu v rozvadzaci bytoveho domu z 25A na 32A, uz mam podpisanu zmluvu o navyseni kapacity so Zapadoslov. Distribucnou, k zmluve treba vystavit aj doklady o vymene.

Tomas H.
Trnava
Elektroinštalácia

Dobry den, potrebujem demontaz vstavanej elektrickej rury a montaz novej el. rury vstavanej. Trnava. Potrebujem vediet dopredu pevnu cenu.

Eva S.
Trnava
Elektroinštalácia

Dobry den, chcela by som poprosiť cca o predbeznu cenovu ponuku na vymenu elektro v 1 izbovom byte 36 m2,...Zobraziť viac

Dobry den, chcela by som poprosiť cca o predbeznu cenovu ponuku na vymenu elektro v 1 izbovom byte 36 m2, kde je este hlinik a zaroven treba nové zasuvky, vypinace, svetlo v chodbe aj kupelni a istice. Dakujem vopred

Emília R.
Trnava
Elektroinštalácia

Potrebujem elektrikárov (živnostníkov) na krátkodobý projekt (do 15.12.2018) na: montáž mechanických a pneumatických komponentov podľa technickej dokumentácie, montáž a zapájanie káblov...Zobraziť viac

Potrebujem elektrikárov (živnostníkov) na krátkodobý projekt (do 15.12.2018) na: montáž mechanických a pneumatických komponentov podľa technickej dokumentácie, montáž a zapájanie káblov a elektro komponentov podľa technickej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou a normami, identifikácia jednoduchých porúch a ich odstraňovanie, zapájanie elektrorozvádzačov podľa príslušnej normy a technickej dokumentácie. Skúsenosti s jednoúčelovými strojmi výhodou. Cena je 12 € na hodinu.

Simona Š.
Bučany
Elektroinštalácia

Potrebujem výmenu káblov zásuviek, a spínačov v rodinnom dome. Káble sú totiž staré dvojžilové a potrebujem tam natiahnuť nový.

Marek H.
Voderady
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Kvalifikovaný elektrikár pre všetky vaše potreby pri elektro poruchách, opravách alebo inštaláciách. Efektívni, poistení a kvalifikovaní elektrotechnici s certifikáciou.
Kvalifikovaní a certifikovaní elektrikári sú schopní zvládnuť všetky domáce problémy s elektrickým prúdom, s ktorými sa môžete stretnúť - od jednoduchých inštalácií až po dôkladné prepájanie a opravy. Každý odborník je plne poistený a svoje povinnosti vykonáva podľa najnovších elektrotechnických a právnych predpisov (STN normy pre elektrikárov). Všetky služby poskytované licencovaným elektrikárom sú kryté 100%-nou zárukou spokojnosti. Certifikovaný elektrikár si náradie, vybavenie a všetko potrebné na vyriešenie vášho problému prinesie so sebou sám, dokonca aj rôzne rebríky na ťažko dostupné miesta! Nezabudnite nás však aspoň deň vopred informovať o tom, čo chcete urobiť. 

Priateľsky a profesionálne. Elektrikár je tu, aby urobil prácu za vás. Bude rád, keď vám počas práce na mieste odpovie na všetky vaše otázky. On-line rezervácia na Wilio je rýchla a jednoduchá. Na našej web stránke alebo v aplikácii Wilio budete postupovať štandardizovaným procesom, kde zadáte niekoľko základných parametrov o vašom projekte. Trvá to len pár okamihov.

Čo pre vás môže urobiť elektrikár z Wilio?

Či už sa jedná o elektrické opravy, výmenu dielov, modernizáciu existujúcej elektroinštalácie alebo nové inštalačné práce, špecializovaný a skúsený elektrikár z Wilio zabezpečí tú najprimeranejšiu odbornú pomoc. Prinesie všetko potrebné náradie a vybavenie a poradí vám, či budú potrebné ďalšie materiály / komponenty. Medzi elektrotechnické služby, ktoré môže špecialista urobiť, patria: inštalácia, montáž a upevnenie vnútorného a vonkajšieho osvetlenia, výmena poistkových skriniek, televízne a zvukové inštalácie, vydanie certifikátu o elektroinštalácii, osvedčenia o bezpečnosti plynu, certifikáty energetickej hospodárnosti, inštalácia a zapojenie elektrických spotrebičov (sporáky, chladničky, mrazničky, umývačky riadu, sušičky bielizne a práčky, či už zabudované, integrované alebo voľne stojace), hľadanie a odstraňovanie chýb.

Často kladené otázky 

Otázka: Musím zrušiť službu elektrikárovi. Aký je postup?

Odpoveď: Ak už našu službu nepotrebujete a chcete ju zrušiť, postupujte takto: Začnite prihlásením do svojho účtu Wilio a kliknutím na Moje projekty. Kliknite na projekt, ktorý chcete zrušiť a v menu Možnosti vyberte Zrušiť projekt. To je všetko, čo musíte urobiť. 

Otázka: Mám mimoriadnu situáciu! Môžete mi momentálne poslať blízkeho elektrikára?

Odpoveď: Svoju požiadavku môžete na Wilio zadať kedykoľvek a potom je už iba na elektrikároch, ako rýchlo zareagujú a ako rýchlo si niektorého vyberiete. 

Otázka: Nie som spokojný so službou elektrikára. Čo môžem urobiť?

Odpoveď: Kontaktujte nás čo najskôr a vysvetlite, o čo ide. Ak technik niečo zmeškal, môžeme ľahko zorganizovať spätnú návštevu. Každému remeselníkovi, s ktorým na Wilio komunikujete, môžete dať hodnotenie, a preto je v ich záujme byť čo najzodpovednejší a prácu robiť čo najlepšie. 

Otázka: Prinesie elektrikár materiály potrebné na opravu?

Odpoveď: Áno, elektrikár väčšinou prinesie so sebou všetok materiál potrebný na opravu. Pri zadaní svojho dopytu môžete špecifikovať, aký materiál potrebujete, alebo ktorý materiál máte doma a chcete ho poskytnúť elektrikárovi, ktorý ho tým pádom nezahrnie do svojej cenovej ponuky. 

Otázka: Prečo potrebujem certifikovaného elektrikára pre opravu alebo elektroinštaláciu v domácnosti?

Odpoveď: Pre určité elektrické projekty (napríklad inštalácia nového obvodu, sledovanie a oprava svetelných porúch, výmena poistkovej skrinky, nové zapojenie a inštalácia nového svetla atď.) je povinná služba od certifikovaného elektrikára. Po dokončení práce dostanete certifikát. 

Otázka: Ako zistím, či je potrebná oprava elektroinštalácie?

Odpoveď: Niektoré z výstražných znamení, ktorým by ste mali venovať pozornosť, zahŕňajú vytrvalý zápach horenia, uvoľnené spojenia v zásuvkách, stlmenie alebo blikanie svetiel, viditeľný zlý stav elektroinštalácie (platí najmä pre staršie nehnuteľnosti) a mnohé ďalšie. Ak máte podozrenie, že existujúce elektroinštalácie sú nebezpečné, najlepším riešením by bolo zavolať certifikovaného elektrikára z Wilio vo vašej oblasti, ktorý vykoná dôkladnú kontrolu bezpečnosti vo vašej domácnosti. 

Otázka: Môj nový sporák nebol dodávaný s napájacím káblom. Čo robiť?

Odpoveď: Zavolajte si elektrikára cez Wilio, ktorý Vám dodá aj kábel. Pri zadaní svojho dopytu na Wilio uveďte, že súčasťou práce má byť aj dodanie kábla.