Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Bezplatne

Vyhľadaj šikovných profesionálov

Elektroinštalácia
Zadať projekt
Spokojný zakazníkSkvelá komunikácia, všetko prebehlo podľa dohody, na miesto projektu došiel presne načas ako sme sa dohodli. Práca spravená super, ako človek veľmi fajn, takže odporúčam :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Prečo Wilio
33 613 profesionálov na Slovensku
93 381 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
252 005 + inštalácií aplikácie
Elektroinštalácia Trnava

Hľadáte elektroinštalácia Trnava? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Linčianskej, Kopánke. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Brestovany, Horné Orešany, Majcichov. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:kompletné položenie kabeláže, návrh rozmiestnenia. Zabezpečia pre vás zapojenie do rozvodovej skrine a použijú pri tom chrániče, žľaby, úchyty, mostíky. Vyberte si najlepšiu ponuku pre elektroinštalácia Trnava z našich elektrikárov.

DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Elektroinštalácia

Jedná sa o novú elektroinštaláciu v 1 izbovom panelovom byte (s tým spojené aj sekanie do panelu). Stropy budu SDK. Materiál mám.

Matúš K.
Trnava
Elektroinštalácia

Zdravim, potrebovala by som opravit / vymenit reproduktor v stene, ktory praska a chrapci. Okrem toho potrebujem prepojit reproduktory s pocitacom, aby sme si vedeli na prevadzke pustar hudbu cez pocitac. Vopred dakujem za ponuky.

profile image
Denisa K.
Trnava
Elektroinštalácia

Pokazil sa nám stroj na kebab. Spodná časť prestala horieť. Ostatné fungujú. Vedel by mi to niekto šikovný prísť opraviť na prevádzku? Nemôžeme ho priviezť. Ďakujem

profile image
Zuzana K.
Trnava
Elektroinštalácia

Zmena pozície + montáž novej isticovej skrinke, elektroinstalacia v byte (výmena hliníkových káblov za medené) poprosil by som približnú cenu a časové možnosti realizácie

František C.
Trnava
Elektroinštalácia

Potrebujem zabezpecit vymenu hlavneho istica k bytu v rozvadzaci bytoveho domu z 25A na 32A, uz mam podpisanu zmluvu o navyseni kapacity so Zapadoslov. Distribucnou, k zmluve treba vystavit aj doklady o vymene.

Tomas H.
Trnava
Elektroinštalácia

Dobry den, potrebujem demontaz vstavanej elektrickej rury a montaz novej el. rury vstavanej. Trnava. Potrebujem vediet dopredu pevnu cenu.

Eva S.
Trnava
Elektroinštalácia

Dobry den, chcela by som poprosiť cca o predbeznu cenovu ponuku na vymenu elektro v 1 izbovom byte 36 m2, kde je este hlinik a zaroven treba nové zasuvky, vypinace, svetlo v chodbe aj kupelni a istice. Dakujem vopred

profile image
Emília R.
Trnava
Elektroinštalácia

Potrebujem kupit a vymenit ziarovky, zmontovat jednoduchy regal a dat ho do pivnice a odniest do pivnice aj trezor (velmi tazky(vytah mame), nabit obraz (pripadne demontovat postel a namontovat v inej izbe. Trnava

Dominika H.
Trnava
Elektroinštalácia

Dobrý den potreboval by som pripojiť svietidla na strop kde mi trčia zo steny iba káble . Ak sa tu medzi vami niekto nájde budem rád ak ma budete kontaktovať . Ďakujem veľmi pekne

Erik M.
Trnava
Elektroinštalácia

Potrebujem elektrikárov (živnostníkov) na krátkodobý projekt (do 15.12.2018) na: montáž mechanických a pneumatických komponentov podľa technickej dokumentácie, montáž a zapájanie káblov a elektro komponentov podľa technickej dokumentácie v súlade s platnou legislatívou a normami, identifikácia jednoduchých porúch a ich odstraňovanie, zapájanie elektrorozvádzačov podľa príslušnej normy a technickej dokumentácie. Skúsenosti s jednoúčelovými strojmi výhodou. Cena je 12 € na hodinu.

Simona Š.
Bučany
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Kvalifikovaný elektrikár pre všetky vaše potreby pri elektro poruchách, opravách alebo inštaláciách. Efektívni, poistení a kvalifikovaní elektrotechnici s certifikáciou.
Kvalifikovaní a certifikovaní elektrikári sú schopní zvládnuť všetky domáce problémy s elektrickým prúdom, s ktorými sa môžete stretnúť - od jednoduchých inštalácií až po dôkladné prepájanie a opravy. Každý odborník je plne poistený a svoje povinnosti vykonáva podľa najnovších elektrotechnických a právnych predpisov (STN normy pre elektrikárov). Všetky služby poskytované licencovaným elektrikárom sú kryté 100%-nou zárukou spokojnosti. Certifikovaný elektrikár si náradie, vybavenie a všetko potrebné na vyriešenie vášho problému prinesie so sebou sám, dokonca aj rôzne rebríky na ťažko dostupné miesta! Nezabudnite nás však aspoň deň vopred informovať o tom, čo chcete urobiť. 

Čo pre vás môže urobiť elektrikár z Wilio?

Či už sa jedná o elektrické opravy, výmenu dielov, modernizáciu existujúcej elektroinštalácie alebo nové inštalačné práce, špecializovaný a skúsený elektrikár z Wilio zabezpečí tú najprimeranejšiu odbornú pomoc. Prinesie všetko potrebné náradie a vybavenie a poradí vám, či budú potrebné ďalšie materiály / komponenty. Medzi elektrotechnické služby, ktoré môže špecialista urobiť, patria: inštalácia, montáž a upevnenie vnútorného a vonkajšieho osvetlenia, výmena poistkových skriniek, televízne a zvukové inštalácie, vydanie certifikátu o elektroinštalácii, osvedčenia o bezpečnosti plynu, certifikáty energetickej hospodárnosti, inštalácia a zapojenie elektrických spotrebičov (sporáky, chladničky, mrazničky, umývačky riadu, sušičky bielizne a práčky, či už zabudované, integrované alebo voľne stojace), hľadanie a odstraňovanie chýb.