Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Bezplatne

Vyhľadaj šikovných profesionálov

Elektroinštalácia
Zadať projekt
Spokojný zakazníkSkvelá komunikácia, všetko prebehlo podľa dohody, na miesto projektu došiel presne načas ako sme sa dohodli. Práca spravená super, ako človek veľmi fajn, takže odporúčam :)
profile image
Peter Š.Zákazník
Prečo Wilio
33 514 profesionálov na Slovensku
92 191 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
252 005 + inštalácií aplikácie
Elektroinštalácia Žilina

Hľadáte elektroinštalácia Žilina? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Mojšovej Lúčke, Vlčinciach. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Kunerad, Višňové, Lietavská Lúčka. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:kompletné položenie kabeláže, návrh rozmiestnenia. Zabezpečia pre vás zapojenie do rozvodovej skrine a použijú pri tom chrániče, žľaby, úchyty, mostíky. Vyberte si najlepšiu ponuku pre elektroinštalácia Žilina z našich elektrikárov.

DopytyNajnovšie dopyty od našich zákazníkov
Elektroinštalácia

Mam zaujem o obhliadku, nacenenie a realizaciu kompletnej re-konstrukcie (vymeny) povodnych elektrickych rozvodov (vratane zasuviek, vypinacov, poistokvej skrine......) v 3 izbovom byte v Ziline (tehla).

Peter F.
Žilinský kraj
Elektroinštalácia

Hladam sikovneho elektrikara v Ziline, potrebujem spravit par veci na prevadzke, viac info do spravy.

profile image
Filip H.
Žilina
Elektroinštalácia

Hľadám elektrikára na výmenu dvoch rozvodných skríň v menšej 3-podlažnej administratívnej budove v širšom centre Žiliny.

Rastislav M.
Žilina
Elektroinštalácia

Dobrý deň. Hľadám dvoch elektrikárov paragraf 21,22,23. Práce na obchdných priestoroch Plat 8€/hod.Nástup 20.6.2019.

Michal K.
Žilina
Elektroinštalácia

Dobrý deň, Potreboval by som zapojiť do prerobeného lodného kontajnera elektrinu. Jednalo by sa o jednu poistkovu skriňu, 6 zásuviek a svetlo. Práca by sa vykonávala v Žiline.

Marcel K.
Žilina
Elektroinštalácia

dobrý deň, potrebujeme kompletnú výmenu elektroinštalácie v starom rodinnom dome v Dolnom Hričove pri Žiline. Dom je v pôvodnom stave, jednalo by sa o 2-3 miestnosti

Matej M.
Dolný Hričov
Elektroinštalácia

Dobrý deň, potreboval by som vypracovať projekt novej inštalácie na chalupe, ktorej stavebným materiálom sú predovšetkým kameň a drevo. Účelom je kompletná výmena starej hliníkovej inštalácie za novú s aktuálnymi požiadavkami na bezpečnosť a spoľahlivosť. Elektrická prípojka je na priemyselné napätie (400V trojfáza) umiestnená na dome spolu s elektromerom (časom sa zrekonštruuje i tá podľa aktuálnych noriem). Rozvod by sa mal týkať 3 izieb (kuchyňa, izba, chodba) kúpelňa, vstup do pivnice, pivnica a garáž, kam by som chcel premiestniť zásuvku priemyselného napätia. Predpokladám cenu vypracovania projektu aj s rozpisom materiálu v stovkách Eur vrátane ohliadky.

Tomáš P.
Belá
Užitočné informácieČo potrebujete vedieť

Kvalifikovaný elektrikár pre všetky vaše potreby pri elektro poruchách, opravách alebo inštaláciách. Efektívni, poistení a kvalifikovaní elektrotechnici s certifikáciou.
Kvalifikovaní a certifikovaní elektrikári sú schopní zvládnuť všetky domáce problémy s elektrickým prúdom, s ktorými sa môžete stretnúť - od jednoduchých inštalácií až po dôkladné prepájanie a opravy. Každý odborník je plne poistený a svoje povinnosti vykonáva podľa najnovších elektrotechnických a právnych predpisov (STN normy pre elektrikárov). Všetky služby poskytované licencovaným elektrikárom sú kryté 100%-nou zárukou spokojnosti. Certifikovaný elektrikár si náradie, vybavenie a všetko potrebné na vyriešenie vášho problému prinesie so sebou sám, dokonca aj rôzne rebríky na ťažko dostupné miesta! Nezabudnite nás však aspoň deň vopred informovať o tom, čo chcete urobiť. 

Čo pre vás môže urobiť elektrikár z Wilio?

Či už sa jedná o elektrické opravy, výmenu dielov, modernizáciu existujúcej elektroinštalácie alebo nové inštalačné práce, špecializovaný a skúsený elektrikár z Wilio zabezpečí tú najprimeranejšiu odbornú pomoc. Prinesie všetko potrebné náradie a vybavenie a poradí vám, či budú potrebné ďalšie materiály / komponenty. Medzi elektrotechnické služby, ktoré môže špecialista urobiť, patria: inštalácia, montáž a upevnenie vnútorného a vonkajšieho osvetlenia, výmena poistkových skriniek, televízne a zvukové inštalácie, vydanie certifikátu o elektroinštalácii, osvedčenia o bezpečnosti plynu, certifikáty energetickej hospodárnosti, inštalácia a zapojenie elektrických spotrebičov (sporáky, chladničky, mrazničky, umývačky riadu, sušičky bielizne a práčky, či už zabudované, integrované alebo voľne stojace), hľadanie a odstraňovanie chýb.