Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Epoxidové podlahy

Najmite si skúseného odborníka na epoxidové podlahy z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Epoxidové podlahy

Potrebujete službu z oblasti epoxidové podlahy? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na zameranie a výpočet potrebného materiálu, prípravu povrchu, liatie epoxidovej podlahy. Cena živicovej podlahy sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: penetračný valec, rakla so zubovými násadami, klincové násady na topánky, ochranné pracovné prostriedky, ktoré vám poskytne niektorý z našich 18661 podlahárov v danej kategórií.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Výhody a nevýhody epoxidových podláh 

Epoxidové podlahy predstavujú kreatívny spôsob pokrytia vašej podlahy a tvorby bezpečného, odolného a príťažlivého pracovného priestoru. Epoxidové podlahy stále viac získavajú na obľube a je ľahké pochopiť, prečo. Inštalácia epoxidových podláh vo vašej domácnosti má veľa výhod, a to práve vďaka týmto podlahám. 

Čo potrebujete vedieť: 

Ľahko sa udržujú čisté. Asi najlepšou vlastnosťou epoxidových podláh je to, aká jednoduchá je ich údržba. Sú známe tým, že sa ľahko čistia. Smeti jednoducho pozametáte a prípadné rozliate tekutiny bez námahy utriete handričkou dočista. Máločo je jednoduchšie! Epoxidové podlahy sú v garážach najobľúbenejšie a nie je problém rýchlo a úplne odstrániť dokonca aj znečistenie olejmi a automobilovými kvapalinami. 

Extrémne odolné – tieto  podlahy sú tiež známe svojou odolnosťou a vydržia nárazy akéhokoľvek typu. Môžete po nich jazdiť, parkovať na nich, skladovať ťažké vybavenie alebo rozložiť svoje náradie a pracovať na veľkom projekte bez toho, aby ste poškodili podlahu. Na poškodenie tohto robustného materiálu, ktorý dlho vydrží, by ste museli použiť naozaj ostrý alebo ťažký nástroj. 

Mimoriadne bezpečné – epoxid je veľmi bezpečným krycím materiálom na vaše tvrdé podlahy. Je protišmykový, odolný proti nárazom a neobrusuje sa tak ako betón a iné typy priemyselných podláh. Takisto odoláva vode a ochráni vašu podlahu pri rozliatí čohokoľvek vrátane agresívnych chemikálií, ktoré by iné typy podláh poškodili. Navyše odoláva teplu až do 200 stupňov, čím z pohľadu požiarnej odolnosti vedie nad väčšinou ostatných druhov podláh. 

Leštený, čistý vzhľad – epoxidové podlahy sú v podstate bezproblémové a vyznačujú sa hladkým a jednotným vzhľadom. Lesklý povrch navyše pôsobí profesionálnym a čistým dojmom. Z garáže alebo skladu dokáže urobiť showroom a priestor akéhokoľvek typu zmení na prístavbu vášho domu. Niektorí majitelia domov sa dokonca rozhodnú pre epoxidové podlahy vo svojich kuchyniach, kúpeľniach či kdekoľvek inde. Povrchová úprava dodáva moderný vzhľad a navyše je tu mnoho ďalších výhod. 

Farebnosť – ako bonus je epoxid k dispozícii v širokej škále farieb alebo farebných kombinácií. Na zaistenie jednotného vzhľadu použite jednoliatu sivú alebo béžovú farbu, prípadne si vyberte vzrušujúcu farebnú kombináciu či farby svojho obľúbeného športového tímu a vytvorte si tak svoj vlastný priestor. 

Nevýhodou epoxidových podláh je ich náročná inštalácia. Ide o časovo veľmi náročný a veľmi komplikovaný DIY (urob si sám) projekt. Dokonca aj ostrieľaní DIY veteráni často zavrhnú ideu osobného projektu a skrátka si najmú spoločnosť zbehlú v inštalácii epoxidu. Hoci sú súpravy pre domácich majstrov k dispozícii vo väčšine obchodov s náčiním a náradím, často ponúkajú materiály nízkej kvality, ktoré neprinášajú uspokojivé výsledky. Inštalácia epoxidovej podlahy vyžaduje veľa prípravných prác. Pred nanášaním epoxidovej farby musí byť podklad dokonale zbavený všetkých rozpúšťadiel, mastnoty, oleja a iných nečistôt. V mnohých prípadoch by ste museli investovať aj do špecializovaných čistiacich materiálov a vybavenia. Takisto si budete musieť prenajať brúsku a zdrsniť povrch betónu, aby sa epoxid správne prilepil a vytvoril hladkú plochu. 

Existuje veľa zábavných a uspokojujúcich domácich remeselníckych projektov, ale inštalácia epoxidovej podlahy  medzi ne naozaj nepatrí. Aj tento jediný výrazný problém epoxidovej podlahy má riešenie – nájdite si kvalitnú spoločnosť na inštaláciu epoxidových podláh, ktorá všetku prácu urobí za vás! 

Postupujeme podľa najmodernejšieho vzorca komerčnej kvality a najlepších spôsobov inštalácie, aby sme zabezpečili, že vaše epoxidové podlahy budú vyzerať skvele a odolajú možným poškodeniam. Vykonávame intenzívne prípravné práce vrátane dôkladného vyčistenia povrchu a jeho prípravy brúsením a leptaním, aby došlo k hladkému a dokonalému spojeniu epoxidových živíc. Vrstvu po vrstve inštalujeme tónovaný základný epoxidový náter a farebné úlomky a odštiepky, po ktorých nasleduje lesklý povrchový náter, ktorý je zárukou pevnej a dlhodobo kvalitnej podlahy. Trvá to len deň alebo dva, potom podlaha za ďalší deň alebo dva vyschne a vytvrdne a je pripravená na použitie. 

Zistite, prečo sa nás majitelia domov na Wilio obracajú s interiérovými a exteriérovými maliarskymi projektmi, povrchovými úpravami chát, inštaláciou epoxidových podláh a akýmikoľvek ďalšími službami, ktoré zabezpečia ochranu a skvelý vzhľad ich domov! 

Koľko stoja epoxidové podlahy? 

Epoxid možno použiť na drevo, cement, betón alebo kovové povrchy či ako podkladový náter pod iné podlahy. Zistite, koľko u vás stojí epoxidová podlaha. Ste pripravení použiť ju vo vašej garáži, na obchodnom mieste alebo ako podlahu v suteréne? Bez ohľadu na to, kde ste, robíte veľké rozhodnutie – tento typ podlahy je známy svojou odolnosťou, nenáročnou údržbou a ľahkým čistením. Je tu však otázka nákladov a toho, či sa aplikácia epoxidu oplatí. Čítajte ďalej a dozviete sa všetko o epoxidových podlahách a nákladoch na ne! 

 

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS