Fotograf na portrét

Najmite si skúseného fotografa na portrét z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
2136 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si zabezpečiť služby portrétneho fotografa cez Wilio?

Wilio má vo svojej databáze veľa talentovaných portrétnych fotografov, ktorí majú zručnosti a skúsenosti s vytváraním pútavých záberov. Stačí zadať požiadavku a spojíme vás s fotografmi z vášho okolia, ktorí vaše portrétne fotografie posunú na vyššiu úroveň. Naši portrétni fotografi sa zameriavajú na osobný prístup tak, aby získali čo najviac prirodzené a sebavedomé pózy. Robia všetko pre to, aby zachytili správny výraz vašej tváre, iskru v očiach, nefalšovaný úsmev a emócie. Vďaka správnemu osvetleniu, dokonalým uhlom kamery, expozícii a profesionálnym úpravám si môžete vo finále vychutnať fantastickú portrétnu fotografiu, ktorá si zaslúži veľký rám na stene. Dokážeme zabezpečiť všetko - od prípravy kulís a nastavenia potrebného vybavenia až po snímanie fotografií, úpravy a prípadne aj tlač, ak je to potrebné. Vy sa iba musíte predviesť v čo najlepšom svetle a o ostatné sa postarajú naši profesionáli!

Aké výhody prináša najímanie profesionálnych portrétnych fotografov cez Wilio?

Keď si najmete portrétového fotografa zo spoločnosti Wilio, ušetríte si množstvo času a energie. Nemusíte obtelefonovať všetky fotografické spoločnosti z okolia a prispôsobovať sa ich podmienkam alebo prísnemu časovému harmonogramu. Prostredníctvom našej platformy môžete niekoľkými kliknutiami ľahko nájsť skupinu talentovaných fotografov a osobne si vybrať najkreatívnejšieho jedinca, ktorý najlepšie zodpovedá vášmu štýlu a rozpočtu. Môžete si tiež preveriť ich profesionalitu revíziou ich fotografického portfólia, histórie práce a hodnotení.

Aký je rozdiel medzi portrétom a bežnou fotografiou zo života?

Portrét si nesmiete zamieňať s fotografiou bežného životného štýlu. Portrétna fotografia sa zameriava na pózu, pohyb a výraz tváre. Málokedy je to momentka, ale tiež by nemala v žiadnom prípade pôsobiť vynútene alebo bezducho. Namiesto toho, je celé fotenie zamerané na zachytenie najprirodzenejších emócii a prejavov, aby ste s pomocou profesionála čo najlepšie vykreslili posolstvo fotografie.

Musím pre portrétne fotografovanie poskytnúť svoj vlastný fotoaparát a svoje vybavenie?

Je veľmi pravdepodobné, že profesionálni fotografi už majú svoje vlastné vybavenie, a teda vlastný profesionálny fotoaparát, takže nebudete musieť poskytovať nič okrem svojej tváre. Ak plánujete kreatívne fotografie, môžete si priniesť vlastné príslušenstvo, rekvizity, make-up a ďalšie veci, aby ste sa počas fotenia cítili pohodlnejšie. V prípade, že potrebujete ďalšie vybavenie, neváhajte sa dohodnúť s vašim fotografom, aby ste sa mohli aj vy aj on adekvátne pripraviť na priebeh fotografovania.

Ako dlho bude trvať, kým dostanem svoje portrétne fotografie?

Závisí to od množstva potrebných služieb. Ak ste fotografa poverili iba fotografovaním, mal by byť schopný odovzdať fotografie ihneď po ich nasnímaní alebo v časovom rozmedzí jedného dňa. Rozsiahle úpravy a retuše môžu trvať aj viac dní, v závislosti od požadovaného následného spracovania a objemu fotografií. Ak potrebujete fotografie vytlačené na plátne alebo fólii, je vhodné fotografovi dopriať aspoň týždeň čas, aby sa mohol spracovaniu fotografií adekvátne venovať.

Čo by som si mal obliecť na portrétne fotenie?

Pretože portréty majú tendenciu zvýrazňovať vaše črty tváre a výraz, je dobré obliecť si niečo jednoduché a nie príliš nápadné. Aj keď i toto stále závisí od portrétnej služby, ktorú potrebujete, a témy, ktorej sa chystáte venovať. Pre istotu si môžete pred fotením dohodnúť konzultáciu so svojim fotografom a opýtať sa ho, čo je vhodné a čo práve vôbec nie je vhodné, si obliecť. Ak potrebujete pomôcť s účesom a líčením, môžete si tiež najať Wilio vizážistov alebo kaderníkov, ktorí vám upravia vzhľad profesionálne a podľa vašich predstáv.

Môže mi Wilio fotograf pomôcť aj s komerčnou fotografiou?

Rozhodne! Zabudnite na všetky starosti s prechádzaním rôznych webových stránok, aby ste našli spoľahlivého komerčného fotografa. Na našej platforme môžete ľahko nájsť celý rad fotografov, ktorí vám pomôžu s komerčnými fotografiami pre vaše podnikanie či iný účel. Naši fotografi sa špecializujú na módu, jedlo, produkty a mnohé ďalšie aspekty. Nezabudnite spomenúť podstatu vášho podnikania, aby sme vás mohli spojiť s vhodnými fotografmi.

Služby

Čo zahŕňa portrétna fotografia?

Wilio profesionálna služba fotografovania portrétov sa zameriava na zachytenie tvárových vlastností človeka s dôrazom na jeho identitu, osobnosť a emócie. Fotografovanie nemusí nevyhnutne prebiehať v štúdiu. Môže prebiehať vonku alebo v interiéri, v parku, na záhrade alebo kdekoľvek inde, pokiaľ prostredie nebude rušiť portrétovaný objekt. Ak si plánujete objednať profesionálnu portrétnu fotografiu, prinášame ponuku služieb, ktoré si u nás môžete rezervovať:

Čiernobiele portrétne fotografie

Čiernobiela portrétna fotografia zostáva vo svete fotografie dlhoročným favoritom. Aj v tejto digitálnej dobe je to jediný žáner, ktorý umožňuje vytvárať najdramatickejšie a najoduševnenejšie fotografie. Naši portrétni fotografi vám pomôžu naplánovať dokonalé čiernobiele nastavenie. Kvalifikovaní a profesionálni odborníci poznajú najlepší spôsob vyváženia svetla a tmy pre maximálne pútavý výsledok.

Kreatívna portrétna fotografia

Vďaka kreatívnym snímkam naši kreatívni portrétni fotografi vykročia z obvyklých statických obrázkov. Ako kontrast môžu použiť niekoľko rekvizít, jedinečný kostým alebo pútavý príbeh. Môžu tiež fotografovať v rôznych uhloch - zo zeme, zboku alebo dokonca zozadu. Ak chcete vedieť vopred ako vyzerajú kreatívne portréty, môžete pred fotografovaním požiadať svojho fotografa, aby vám predviedol niekoľko ukážok.

Štúdiová portrétna fotografia

Aj keď sa táto služba zdá byť podobná portrétnej fotografii, štúdiová portrétna fotografia je o niečo menej formálna a predstavuje fotografovanie umeleckejším spôsobom. Pri tomto fotografovaní váš fotograf vypracuje schému osvetlenia, pozadie, kombinácie farieb a textúr. Musíte sa len predviesť vo svojom dokonalom vzhľade a outfite a pripraviť si jedinečné pózy.

Svetelná portrétna fotografia

Kľúčom k úspešným svetelným portrétom je osvojenie si rôznych svetelných vzorov a techník. Aj keď stačí jediné svetlo, váš fotograf dokáže vytvoriť portrétne fotografie so zameraním na najrôznejšie emócie. Ale to nie je všetko. Môže tiež robiť kreatívne zábery pomocou reflexných rekvizít, ako sú napríklad rozprávkové svetlá, lampy, diagramy alebo diskogule. Vďaka správnym nastaveniam fotoaparátu upraveným podľa svetelných požiadaviek si môžete vychutnať ohromujúcu svetelnú portrétnu fotografiu, ktorá stojí za miesto na vašich sociálnych sieťach alebo vo vašej fotoknihe.

Úpravy a tlač

Na našej platforme nájdete šikovných odborníkov, ktorí vám pomôžu s retušami a úpravami fotografií. Podľa vašich potrieb odstránia akékoľvek nežiaduce detaily, pridajú umelecký efekt, upravia svetlosť a tóny, atď. Upravené fotografie sa odosielajú e-mailom alebo na USB kľúči. Chcete ich na plátne? Naši profesionáli dokážu zrealizovať tlač vašich finálnych portrétových fotografií a doručiť ich až priamo k vašim dverám.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia