Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Fotograf na svadbu alebo event

Najmite si skúseného fotografa na svadbu alebo event z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Fotograf na svadbu alebo event

Potrebujete službu z oblasti fotograf na svadbu alebo event? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na kompletnú sériu fotografií, video záznam, strih a postprodukciu. Cena svadobného fotografa sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: náklady na dopravu a konzumné, ktoré vám poskytne niektorý z našich 2354 fotografov v danej kategórií.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Služby

Svadobné fotenie
Svadobného fotografa si môžete objednať na celý deň alebo len na niektoré svadobné okamihy, akými sú napríklad svadobný obrad, recepcia či svadobná hostina. Fotograf zachytí momenty tak, aby konečné fotografie obsahovali celý rad rôznych momentov, ktoré sú profesionálne a zachytávajú šťastný pár v ich deň D. Po úprave fotografií vám fotograf pošle digitálne kópie vo vysokom rozlíšení a prevedie vás možnosťami tlače.
Promócie a formálne fotografie
Fotografa si môžete prenajať aj na tieto udalosti – fotografie budú individuálne alebo skupinové, vytvorené pred alebo počas celej udalosti. Fotograf si predtým zorganizuje a zabezpečí všetko potrebné, zistí vaše požiadavky týkajúce sa miesta a nápadov na fotografie. Ak budete potrebovať zelené alebo iné pozadie, tak vám to fotograf buď zabezpečí alebo pomôže s jeho prenájmom. Profesionálny fotograf zabezpečí, aby boli snímky zachytené počas ceremoniálu úprimné a zachytili ozaj všetko od vášho vstupu do miestností až po pózovanie s hosťami. Všetky snímky fotograf následne upraví a pošle vám ich v digitálnej forme spolu s tlačenými kópiami.
Narodeninové fotenie
Áno, aj na túto udalosť si môžete prenajať profesionála, ktorý zabezpečí, že si oslavu užijete a nebudete behať pomedzi hostí s fotoaparátom. Váš fotograf si s vami dohodne stretnutie pár dní pred samotnou akciou, aby zistil, či sa bude oslava konať v interiéri alebo v exteriéri, či bude počas dňa alebo v noci a iné špeciálne požiadavky. Počas oslavy zachytí kľúčové momenty, ako napríklad fotografie oslávenca s hosťami, výzdobu, narodeninovú tortu, hry. Po oslave bude potrebovať jeden až dva týždne na to, aby vaše fotografie upravil a poslal vám ich digitálne kópie.
Fotografovanie firemných akcií
Firemná akcia, ktorá si vyžaduje prítomnosť fotografa môže byť napríklad konferencia, veľtrh alebo vianočný večierok. Fotograf si zistí konkrétne informácie o udalosti, aby zabezpečil všetok potrebný inventár pre vyhotovenie tých najlepších fotografií. Fotografovanie firemných akcií zahŕňa aj zachytenie takých snímok, ktoré prezentujú vašu značku, služby, produkty a v neposlednom rade sú to aj fotografie zamestnancov. Tieto obrázky potom môžete zverejniť na váš firemný web, blog alebo na sociálne siete. Po ukončení akcie si fotograf zbalí inventár a vráti sa do ateliéru, kde snímky upraví. Hotové snímky vám pošle mailom alebo vám ich doručí na USB kľúči.
Konzultácia a fotenie zásnub
Ak chcete mať zo svojho svadobného dňa tie najlepšie fotografie zorganizujte si s fotografom schôdzku alebo mu zatelefonujte. Objednajte si ho napríklad na fotenie zásnub. Berte to ako príležitosť pre lepšie spoznanie sa, zdieľanie predstáv o fotografiách (môžete si vytvoriť zoznam snímok) a tak isto aj precvičenie základných póz. Fotografa oboznámte o podrobnostiach ako sú napríklad miesto konania, denný harmonogram (aby mohol byť na najlepších miestach v najlepšom čase) a podrobnostiach o fotografiách rodiny či svadobnej hostiny.
Svadobný deň
Rezervácia svadobného fotografa (alebo fotografov) na celý deň znamená, že už pár hodín pred obradom začnú zachytávať kľúčové momenty. Odfotografujú vás pri úprave vlasov, líčení, obliekaní sa na túto príležitosť a určite urobia aj pár fotografií doplnkov, ako sú topánky, kytica, šperky. Môžu vám urobiť spoločné fotografie s rodinou a známymi – to však nemusíte mať ak chcete, aby váš fotograf začal so svojou prácou až počas obradu.
Svadobné fotenie
Po skončení oficialít požiada fotograf vás a vášho partnera, aby ste nachvíľu opustili hostí a mohli sa venovať fotografovane len vás dvoch. Toto je oficiálne svadobné fotenie. Predtým, ako si vás zavolá, tak si zmapuje okolie a nájde tie najvhodnejšie miesta pre perfektné fotografie (berúc do úvahy svetlo a kulisy) a zavedie vás tam (či už autom alebo pešo). Keď budú fotografie hotové, tak sa znova pripojíte k rodine a známym a urobíte si pár spoločných snímok. To, ako dlho ostane fotograf na svadbe a čo všetko zachytí je len na vás.
Úprava a dodanie fotografií
Väčšina služieb svadobných fotografov zahŕňa aj úpravy a retušovanie fotografií. Počet upravených obrázkov, ktoré dostanete závisí od balíka, ktorý ste si objednali. Úpravy zahŕňajú vylepšenia ako je vyváženie farieb, pridanie efektov a úprava fotografií tak, aby boli dokonalé. Fotografie vám budú dodané pomocou zabezpečenej online galérie, na USB kľúči, niekedy aj v oboch formách. Po prezretí fotografií môžete požiadať svojho fotografa aj o ďalšie služby ako napríklad tlač na plátno, potlač albumov alebo samotné výtlačky.

Často kladené otázky

Prečo si rezervovať fotografa cez Wilio ?
Chystáte špeciálnu udalosť ? Chcete si byť istý, že zábery, na ktoré si chcete pamätať budú ozaj kvalitné ? Svoj fotoaparát môžete nechať doma a fotenie udalosti nechať na profesionálov. Či už chystáte malú párty, alebo veľkú svadbu buďte si istý, že profesionálny fotograf bude mať dostatok zručností a profesionálne vybavenie na to, aby vaše špeciálne momenty zachytil čo najlepšie. Vaše fotografie následne upraví, pripraví sa tlač alebo zdieľanie s vašimi priateľmi. Na Wilio nájdete spoľahlivého a profesionálneho fotografa, ktorý má s fotografovaním rôznych udalostí bohaté skúsenosti. Či už ide o pózovanie, skupinové fotenie, fotenie portrétov alebo fotenie rôznych udalostí, môžete si byť istý, že váš fotograf zachytí všetky dôležité okamihy.
Prečo si prenajať profesionálneho fotografa ?
Profesionálny fotograf má zmysel pre detail, bohaté skúsenosti a profesionálne vybavenie, ktoré mu umožňuje vytvárať vysoko kvalitné fotografie. Vďaka profesionálnemu fotografovi už nemusíte počas akcie myslieť na fotografie a môžete si ju užiť naplno, pretože profesionálny fotograf sa o všetko postará.
Na akú udalosť si môžem svadobného fotografa objednať ?
Profesionálny fotograf zachytí každú udalosť, z ktorej plánujete mať veľa fotografií. Medzi bežné udalosti, na ktoré si môžete fotografa prenajať patria napríklad svadby, zásnuby, promócie, oslavy či už veľké alebo malé, rôzne veľtrhy alebo konferencie.
Dokáže fotograf zachytiť správny okamih aj pri slabom osvetlení ?
Samozrejme. Ak sa bude udalosť konať v noci alebo počas zamračeného dňa profesionálny fotograf bude mať k dispozície správny fotoaparát, osvetlenie a nástroje na následné úpravy, vďaka ktorým budú vaše fotografie dokonalé.
Čo by som mal o fotografovi vedieť pred objednaním jeho služieb ?
Okrem preverenia profesionality a pozitívnych recenzií by ste si mali prelistovať aj jeho portfólio, aby ste si boli istý, že jeho štýl vyhovuje vašim nárokom a charakteru udalostí.
Ako dlho budem na svoje fotografie čakať ?
Digitálne kópie sú zvyčajne pripravené do 7 dní. To však závisí aj od počtu obrázkov, typu udalosti a od toho či chcete svoje fotografie dostať ako nespracované, upravené alebo tlačené kópie.
Čo zahŕňa príprava na fotografovanie?
Váš profesionálny fotograf si s vami dohodne všetky podrobnosti, aby sa uistil, že v deň akcie bude mať so sebou správne objektívy, statívy a ďalšie vybavenia vhodné pre dané miesto, osvetlenie a počet hostí. Počas udalosti nafotí dynamické fotografie, pózovanie ale aj výzdobu, kulisy a jedlo, aby ste po udalosti mali k dispozícií celý rad rôznych obrázkov a spomienok.
Kedy by ste si mali rezervovať fotografa na svadbu ?
Čím skôr, tým lepšie. Či sa už vaša svadba koná o rok alebo o pár týždňov, tak si ho rezervujte hneď, ako nájdete takého, ktorý vyhovuje vašim nárokom a rozpočtu. Zabránite tak tým možnosti, že si ho rezervuje niekto iný.
Čo by ste si o svojom fotografovi mali zistiť ?
Pozrite si portfólio, aby ste získali prehľad o jeho štýle a zistili, či sa práve tento štýl hodí k vašej svadobnej vízii. Skontrolujte si, čo všetko zahŕňajú ceny a balíky (počet hodín fotografovania, počet fotografií, úpravy atď.). Ak je to možné, stretnite sa s ním, alebo mu zavolajte, aby ste sa uistili, že sa vaše vízie zhodujú.
Čo zahŕňa svadobné fotenie?
Ak chcete mať vysnívané svadobné fotografie, tak si starostlivo preštudujte ponúkané služby. Každý fotograf má svoj vlastný spôsob práce a ten sa môže líšiť napríklad v dĺžke rezervácie, počte vyhotovených fotografií či v procese úprav.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS