Fotograf, video

Najmite si skúseného fotografa či videografa z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
2150 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si najať služby fotografov cez Wilio?

Najať si najbližšieho komerčného fotografa na Wilio je pre váš rozpočet pohodlnejšie a flexibilnejšie. Môžete ušetriť pri hľadaní profesionálneho fotografa, ktorý vám poskytne najlepšie výsledky pri fotografovaní vašich výrobkov. Niektorí z našich miestnych komerčných fotografov majú rozsiahle portfólio, zručnosti a skúsenosti a reputáciu vynikajúcej práce. Majú dokonca aj hodnotenia a recenzie, ktoré to dokazujú. Okrem toho, že sa takmer okamžite uistíte o kvalite a cene prenajímaní si profesionálov, ušetríte si aj námahu s prechádzaním viacerých stránok či webov. Na naplánovanie schôdzky nemusíte volať na zaneprázdnené čísla ani navštevovať rôzne kancelárie a agentúry. Stačí, ak zverejníte svoj dopyt na našej platforme. Potenciálnym zhotoviteľom tak poskytnete prehľad o svojich produktoch, časovom rámci a rozpočte, počte snímok, ktoré potrebujete, veľkosti, kvalite a rozlíšení, umiestnení a všetkých ďalších dôležitých detailoch. Fotografi vám môžu za ich služby poskytnúť bezplatnú cenovú ponuku. Hneď, ako sa dohodnete na cene, môžete začať so spoluprácou. Rezervujte si svojho fotografa ešte dnes a buďte pripravení na všetky svetlá, fotoaparát a akciu!

Aké výhody prináša, keď si cez Wilio najmem fotografa na komerčné fotografie?

Prenájom komerčných fotografov z Wilio ponúka veľa výhod. Pre začiatočníkov je to pohodlnejšie a môže vám to ušetriť čas a peniaze. Ak chcete nájsť správneho fotografa, nemusíte obchádzať mesto alebo prechádzať niekoľkými webovými stránkami. Pošlite dopyt a miestni profesionálni fotografi vás sami oslovia. Môžete si vybrať zo skupiny skúsených fotografov, ktorí sú preverení a dôveryhodní mnohými značkami a kreatívnymi jednotlivcami.

Musím poskytnúť svoje vlastné nástroje alebo vybavenie pre služby svojho komerčného fotografa?

Nie, nie ste povinní dodávať nástroje alebo vybavenie. Najatí fotografi majú svoje vlastné digitálne fotoaparáty DSLR, objektívy, svetlá a ďalšie veci, ktoré dobre poznajú a sú pripravené na používanie. Možno budú potrebovať elektrickú zásuvku na nabíjanie batérií, notebooku a fotoaparátu. Musíte však vopred prehlásiť, že súhlasíte s tým, že produkty, ktoré sa majú natáčať či fotografovať, rekvizity, predmety v šatníku a modely, budú použité výhradne na účely fotografovania či natáčania.

Ako dlho trvá vyhotovenie komerčnej fotografie?

Štandardnou praxou je venovať fotografovaniu jeden celý deň. Ak prebieha fotografovanie vonku alebo ak chcete dosiahnuť špecifické svetelné podmienky, je potrebných viac dní. Aj tie najexpresnejšie komerčné fotenia trvajú jeden deň, a ak fotografa požiadate o retuš alebo úpravu, práca sa predĺži o deň navyše. Zvážte, aké služby potrebujete a koľko snímok chcete, pretože i to ovplyvní počet dní fotografovania či natáčania.

Môže mi Wilio fotograf pomôcť aj s mojou vlastnou komerčnou fotografiou?

Môže mi Wilio fotograf pomôcť aj s mojou vlastnou komerčnou fotografiou? Niektorí profesionálni fotografi môžu súhlasiť s tým, že budú pracovať ako vaši asistenti. Upozorňujeme však, že pre vás to nemusí byť rentabilné kvôli sadzbe, ktorú si zvyčajne účtujú. Môže to byť tiež ťažké pre fotografov s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí tvrdo pracovali na vybudovaní svojho portfólia komerčnej fotografie, aby zvážili tento typ práce.

Môže mi fotograf z Wilio pomôcť aj s úpravou a retušovaním fotografií?

Kúzla sa môžu diať aj v oblasti úpravy fotografií, ale ak nie ste profesionál, môže to byť časovo náročné. Editor fotografií môže pomôcť s retušou fotografií z vášho fotenia, skrášli vaše rodinné fotografie s pomocou programu Photoshop alebo urobí z priemernej fotografie majstrovské dielo pomocou správnych úprav osvetlenia. Profesionálni fotografi používajú programy ako Photoshop a Lightroom, aby fotografie z vášho fotenia ešte viac vylepšili.

Služby

Čo zahŕňajú služby komerčného fotografa?

Môžu zahŕňať celý rad služieb pre marketingové kampane, vrátane fotografovania potravín, módnych fotografov, úpravy a retušovania fotografií, produktových fotografov, manipuláciu s fotografiami a služby modelov.

Fotografi jedla

Úspešné potravinárske podniky používajú príťažlivé fotografie svojich jedál pre svoj jedálny lístok, letáky, webovú stránku alebo nástenky s jedlami. Rovnako kvalitné zábery môžete mať aj pre svoje potravinárske podnikanie s fotografom jedla od spoločnosti Wilio! Váš Wilio fotograf dokáže odfotiť vaše jedlo v správnom uhle, použiť triky na osvetlenie a štýl jedla tak, aby vynikli a vyzerali chutnejšie. Doprajte svojmu menu, webovým stránkam, e-shopu, letákom, tlačeným reklamám alebo akejkoľvek inej aplikácii vylepšenie o fotografie jedál, ktoré vám chutia a skvelo vyzerajú.

Módni fotografi

Či už ste študentom módy, začínajúcim návrhárom alebo začínajúcou módnou značkou či e-shopom predávajúcim oblečenie, budete potrebovať vynikajúce zábery svojich návrhov a finálnych produktov. Najmite si ostrieľaného módneho fotografa, ktorý do najmenšieho detailu zachytí to najlepšie z vašich módnych výrobkov, či už ide o vašu líniu oblečenia, šperky alebo módne doplnky. Naši módni fotografi nasnímajú tie najlepšie snímky vašich módnych návrhov a produktov, takže môžete mať nádherné snímky, ktoré si zaslúžia redakčné šírenie, dizajnérske portfóliá, katalógy, obsah webových stránok elektronického obchodu, obsah blogov webových stránok a ďalšie.

Úpravy, retuše a manipulácie s fotografiami

Drobné detaily alebo chyby môžu pokaziť dokonalý záber. Na vašom krásnom šperku môžete vidieť škvrnu od prachu. Farby vášho produktu nemusia vynikať z dôvodu použitia nesprávneho filtra. Toto je situácia, kde prichádzajú na rad retušovanie, úpravy a manipulácia s fotografiami. Ako samostatná služba od profesionálnych fotografov môžu retušéri, editori a odborníci v oblasti softvéru na úpravu fotografií upravovať alebo manipulovať s fotografiami a opraviť a upraviť ich podľa vašich potrieb.

Produktoví fotografi

Profesionálny produktový fotograf môže zvýrazniť vizuálne prvky tak, aby vaše výrobky vynikli. Fotografi produktov vedia nájsť najlepšie uhly a osvetliť vaše produkty tak, že vyzerajú príťažlivejšie. Nechajte kamene svojich šperkov iskriť. Doprajte svojmu autu lesk. Zdôraznite mäsovú dobrotu svojho hamburgeru. Môžeme vás spojiť s mnohými odborníkmi na Wilio, vrátane špecialistov na komerčnú fotografiu automobilov alebo komerčnú fotografiu šperkov.

Modelky

Ak chcete, aby váš výrobok mal ľudský prvok, môžete spolu s komerčným fotografom najať aj modelov a modelky. Výhodou tohto postupu cez Wilio je, že nemusíte strácať čas kontaktovaním agentov alebo organizovaním pohovorov s výberom vhodných modelov.

Fotografovanie pri zvláštnych príležitostiach

Profesionálna fotografia je v dnešnej dobe dosť obľúbená aj čo sa špeciálnych príležitostí, ako sú svadby, večierky a udalosti, týka. Fotograf, ktorého si vyberiete, s vami vopred prediskutuje vstupy a výstupy vašej udalosti, aby sa ubezpečil, že sú na správnom mieste v správny čas. Pripraví sa skôr, ako prídu hostia a zachytí všetky dôležité okamihy, vďaka čomu si budete môcť váš deň užiť.

Portrétna fotografia

Potrebujete vo svojej blízkosti nájsť rodinného alebo detského fotografa? Z portrétov sa môžu stať vzácne spomienky, ktoré ukážu, ako sa ľudia v priebehu času menili a rástli – a môžu vytvárať nádherné rodinné darčeky. Môžete dokonca nájsť skúseného zvieracieho fotografa, ktorý zachytí portréty vašich domácich miláčikov alebo ich zahrnie do rodinnej fotografie. Váš portrétový fotograf zabezpečí, aby všetci pózovali a boli jasne viditeľní a až potom urobí profesionálne zábery.

Móda a produktová fotografia

Špecializovaný módny fotograf alebo produktový fotograf vo vašom okolí môže pomôcť so správnym osvetlením, fotoaparátom a know-how. Pomôže upraviť vaše obrázky tak, aby vyčnievali z davu, rozšírili sledovanosť a predali viac produktov.

Fotografovanie pomocou dronov

Letecká fotografia priniesla revolúciu vo fotografovaní a videozáznamoch - v týchto dňoch môžete získať úžasné skupinové fotografie, zábery nehnuteľností a letecké snímky takmer všetkého. Či už sa nachádzate v oblasti nehnuteľností, stavebníctva alebo cestovného ruchu alebo plánujete svadbu, profesionálny fotograf použije vysokokvalitný fotoaparát drona na odborné zachytenie dokonalého leteckého záberu.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia