Hodiny a lekcie

Najmite si skúseného odborníka na hodiny a lekcie z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
3482 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Najmite si dôveryhodných lektorov pomocou Wilio

Môžete si najať lektorov, ktorí vám pomôžu zvýšiť úroveň vašich vedomostí a zručností v škole alebo na univerzite, alebo sa naučiť novú zručnosť, napríklad hru na hudobný nástroj alebo cudzí jazyk. Lektor zhodnotí úroveň vašich schopností a vytvorí študijný plán, ktorý vás dostane na požadovanú vedomostnú úroveň. Môžu vám pomôcť s domácimi úlohami, vytvoriť individuálny plán výučby, ktorý vám pomôže dosiahnuť vaše ambície. Nájdite si toho najlepšieho lektora na Wilio. Vo vašom okolí máme skúsených lektorov / doučovateľov, ktorí vám pomôžu so špecializovanými znalosťami v rôznych odboroch. Nájdite si lektora na doučovanie učiva na strednej či vysokej škole. Lektori na Wilio ponúkajú najmä nasledujúce vzdelávanie: jazykové kurzy, programovanie, umenie, hudbu, kreslenie a oveľa viac!

Čo robí lektor?

Lektor vás doučí, aby vám pomohol dosiahnuť vaše vzdelávacie ciele, či už akademické vzdelanie, alebo celoživotné vzdelávanie s cieľom zlepšiť vedomosti, zručnosti a kompetencie. Lektori spravidla uprednostňujú individuálny prístup, občas skupinovú formu vyučovania.

Ako zistíte, či je pre vás doučovanie vhodné?

Ak sa snažíte udržať krok so spolužiakmi a nedosahujete požadovanú úroveň vzdelávania alebo známku, ktorá zodpovedá vašim ambíciám, môže vám pomôcť profesionálny lektor. Ak máte pred sebou významnú skúšku, v ktorej je pre vás dôležité uspieť, potom nič nenechajte na náhodu a zabezpečte si doučovanie od lektora cez Wilio. Ak sa chcete naučiť nové zručnosti, ktoré nie sú nevyhnutne akademické, môžete si najať lektora, ktorý Vám ich pomôže rýchlejšie nadobudnúť.

Ako často by som si mal rezervovať doučovanie?

Frekvencia doučovania , ktorú si rezervujete, závisí od vašej východiskovej vedomostnej úrovne, schopnosti, motivácie a času na dosiahnutie svojho vzdelávacieho cieľa. Štandardom je minimálne jedno doučovanie týždenne, často aj viac krát. Je dobré vašu situáciu zhodnotiť spoločne s lektorom a podľa toho nastaviť intenzitu doučovania.

Aké vzdelanie a odborné kvality by mal mať lektor?

Vyučujúci spravidla doučujú v predmete, s ktorým majú skúsenosti a väčšina z nich už má pedagogické univerzitné vzdelanie v danom odbore alebo štúdiom sa ho snažia získať. Mnoho školiteľov pre študentov základných a stredných škôl je z radu učiteľov týchto škôl, ale aj súčasných študentov univerzít. Veľa školiteľov pre študentov vysokých škôl sú pedagógovia vysokých škôl, ale aj absolventi univerzít alebo študujú postgraduálnou formou.

Potrebujem miestneho lektora alebo online lektora?

Či sa rozhodnete získať lektora vo vašom okolí alebo online lektora, je len na vás. Závisí to od vášho životného štýlu, rozpočtu, štýlu učenia a flexibility. Zhodnoťte, čo vám viac vyhovuje a čo bude pre vás efektívnejšie, či osobný kontakt s lektorom alebo online forma.

Koľko stojí doučovanie?

Náklady na doučovanie sa líšia v závislosti od vzdelania a skúsenosti lektora, predmetu, počtu lekcií a vašej polohy. Náklady na doučovanie sa zvyčajne pohybujú v rozmedzí 5-10€/lekcia, ale je to absolútne na vašej dohode, keď si najmete doučovateľa prostredníctvom Wilio. Na Wilio získate viacero ponúk, z ktorých si budete môcť vybrať najlepšiu kvalitu a cenu.

Čo zahŕňa doučovanie?

Doučovanie zahŕňa kombináciu vyučovania a koučingu, ktoré vám alebo vášmu dieťaťu pomôže dosiahnuť požadované študijné výsledky. Môžete si najať lektora pre deti, ktorý sa špecializuje na doučovanie študentov základných a stredných škôl, alebo lektora vyučujúceho cudzie jazyky, využívajúc kreatívne metódy nadobudnuté štúdiom na univerzite a možno aj praxe v zahraničí. Obvyklé je najať si lektora, ktorý vás doučuje mimo pracovného času, či už online alebo osobne. Môžete si najať lektora s individuálnou formou vyučovania alebo skupinovou formou, bez ohľadu, či už ich najímate pre seba, svoje deti alebo na podporu člena tímu na vašom pracovisku.

Služby

Doučovanie z matematiky a prírodných vied

Mnoho študentov využíva služby lektora matematiky alebo iných prírodovedných predmetov, ktorý im pomáha pochopiť zložité koncepty v danej oblasti, dokončiť domácu úlohu alebo pripraviť ich na skúšky. V závislosti od stupňa vášho štúdia, možno budete potrebovať lektora so špecifickými zručnosťami a znalosťami v danom odbore. Niektoré bežné špecializácie zahŕňajú učiteľov algebry, učiteľa fyziky, chémie a učiteľa biológie. Pomôžu vám so spracovaním študijných materiálov, diagnostikovať vaše nedostatky, strategicky vás usmerniť, aby ste nadviazali na svoje vedomosti, zdokonaľovali ich a zvýšili svoju sebadôveru.

Doučovanie cudzích jazykov

Angličtina je svetový jazyk a v dnešnej dobe týmto jazykom by už mal vedieť hovoriť každý ambicióznejší človek. Hoci vyučovanie angličtiny je už bežným predmetom pre väčšinu študentov základných a stredných škôl, kvalita výučby nie je často dostatočná. Je bežné, že mnoho študentov potrebuje, resp. vyhľadáva doučovanie z angličtiny, prípadne iných cudzích jazykov, odbornú pomoc pri plnení domácich úloh, zdokonalenie sa v čítaní textov, v spoločenskej konverzácii, aby na verejnosti vystupovali sebavedomejšie. Váš lektor cudzieho jazyka vás otestuje a klasifikuje vašu úroveň cudzieho jazyka a stanoví ciele, obsah a metodiku výučby. Bude vám pomáhať pri písaní úloh a poskytne spätnú väzbu o vašom pokroku. Okrem angličtiny medzi ďalšie populárne cudzie jazyky patria: nemčina, španielčina, taliančina a francúzština. Či už sa učíte jazyk pred zahraničnou cestou, novými pracovnými príležitosťami, školským vyučovaním alebo máte iný dôvod, váš lektor vám pomôže zvládnuť proces učenia od základov až po dosiahnutie pokročilejších jazykových zručností.

Doučovanie na vysokej škole

Mnoho univerzitných predmetov má týždenné prednášky a aktívnu formu výučby seminárom. Vyučovací proces prebieha najmä skupinovou formou a vyučujúci venuje menej času individuálnemu vzdelávaniu. Ak potrebujete ďalšiu pomoc, aby ste rozumeli pojmom, ktoré počujete na prednáškach, pomoc s riešením úloh alebo s prípravou na skúšky, môžu vám s doučovaním pomôcť vysokoškolskí pedagógovia. Na Wilio si môžete napríklad najať lektora ekonómie, lektora inžinierstva alebo lektora biochémie, ktorí vám pomôžu úspešne dokončiť semester.

Doučovanie hudby

Chcete sa zdokonaliť v hre na hudobnom nástroji? Pomôcť vám môže učiteľ hudby. Zistí vaše ciele, zhodnotí aktuálnu úroveň zručností a pomôže vám zostaviť plán, ktorý vám pomôže cvičiť efektívnejšie a tak rýchlejšie napredovať v hre na hudobný nástroj. Nájdete učiteľov hudby a lektorov, ktorí ponúkajú hodiny klavíra, huslí, spevu, gitary, flauty, klarinetu, bubnov, violončela a basgitary. Využite ideálnu možnosť na rozvoj svojho hudobného talentu.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia