Hodiny plávania Bratislava

Najmite si skúseného odborníka na hodiny plávania z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
193 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si rezervovať inštruktora plávania cez Wilio?

Význam športu a zvlášť plávania pre ľudské zdravie je nespochybniteľný. Plávanie zohráva úlohu nielen v prevencii chorôb a v udržovaní optimálneho zdravotného stavu, ale pomáha zachovávať dobrú fyzickú a mentálnu kondíciu, otužilosť a odolnosť voči nepriaznivým vplyvom prostredia. Je to jeden z najmenej rizikových športov. Navyše, plávanie je aktivitou vhodnou pre každého jedinca – od najmladších po najstarších. Plávanie však nepríde každému prirodzene. Či už ste dospelý, ktorému sa to nikdy celkom nepodarilo, alebo rodič, ktorý sa stará o deti, a chce ich naučiť plávať, na Wilio si môžete jednoducho nájsť inštruktora plávania. Jednoducho zadajte dopyt, že inštruktora plávania hľadáte, popíšte podrobnosti, pre koho je to určené, ako často by lekcia mala prebiehať, a náš systém to pošle inštruktorom plávania vo Vašom okolí a čoskoro začnete dostávať relevantné ponuky, z ktorých si vyberiete.

Potrebujem na súkromné hodiny plávania vlastný bazén?

Aj keď prístup k vlastnému bazénu môže mať svoje výhody, nie je to nevyhnutné. Niektorí inštruktori budú mať svoj obľúbený bazén, ktorý radi používajú, alebo sa môžete dohodnúť na využití hociktorého verejne dostupného bazéna.

Akú kvalifikáciu by mal mať inštruktor plávania?

Aj keď je možné byť skvelým inštruktorom bez formálneho vzdelania, existujú celoštátne uznávané kurzy plaveckých inštruktorov. V prípade, že máte s plávaním profesionálnejší cieľ, ako napríklad byť plavčíkom, záchranárom alebo potápačom, Váš inštruktor by mal mať príslušný kurz. Ak sa hodiny konajú pre dieťa, potom je dobrý nápad obzrieť si inštruktora pri práci s deťmi.

Ako malé môže moje dieťa začať s plaveckými lekciami?

Bábätká môžu začať chodiť do vody už ako novorodenci, ale najčastejšie sa s lekciami v bazéne pre bábätka začína vo veku šiestich mesiacov. Je to príjemné spestrenie materskej dovolenky. Okrem sladkovodných bazénov, sa dokonca sa robia už aj kurzy v slanej vode.

Ako dlho trvá naučiť sa plávať?

To úplne závisí od Vašej ambície a množstva osobných faktorov. Žiadni dvaja ľudia sa neučia rovnakým tempom, ale veci môžete urýchliť pravidelným a častejším vyučovaním (napr. dvakrát týždenne namiesto raz týždenne). Dieťaťu, ktoré sa bojí vody, bude trvať dlhšie, kým sa vyrovná s plávaním, ako niekomu, kto rád špliecha po okolí, avšak zručnosti v plávaní, ktoré nadobudne mu budú slúžiť po celý život.

Kedy by som mal prestať s plaveckými lekciami?

Ak chodíte na lekcie týkajúce sa bezpečnosti vo vode, je dôležité si uvedomiť, že v bazéne a obzvlášť v mori vždy existuje určité riziko. Dobrým pravidlom však je, že mali by ste byť schopní zaplávať 100 metrov bez pomoci predtým, ako sa vzdáte lekcií.

Koľko stojí inštruktor plávania?

Priemerné náklady na lekcie plávania sú okolo 10-15 eur. Nezabudnite však, že na to, aby ste boli vo vode bezpečne, budete potrebovať viac ako jednu lekciu.

Čo čakať od inštruktora plávania?

Hodiny plávania môžu byť prispôsobené potrebám Vás alebo Vašich detí. Či už Vaše dieťa nikdy predtým nebolo vo vode alebo chcete, aby súťažilo v závodoch, Wilio má inštruktorov plávania všetkých úrovní, ktorí zodpovedajú Vašim požiadavkám. Len čo na Wilio načrtnete, čo chcete, môžete sa porozprávať s niekoľkými inštruktormi a nájsť toho, ktorý najlepšie vyhovuje Vašim cieľom. Budú Vám schopní poskytnúť osnovy lekcie a približnú predstavu o tom, koľko lekcií budete potrebovať, aby ste sa dostali tam, kam chcete. Pamätajte, že cena, na ktorej sa dohodnete, je iba na čas inštruktora. Ak potrebujete využiť verejný bazén alebo kúpiť špeciálne vybavenie (plavky, okuliare, plaváky), tieto náklady budú nad rámec rozpočtu úlohy.

Služby

Hodiny plávania pre deti

Ako rodič, je pre Vás rozvoj Vášho dieťaťa jednou z najdôležitejších vecí. Znamená to aj to, že vie plávať. Hodiny plávania pre deti zasvätia Vaše deti do vodného sveta a naučia ich byť v ňom obratní a cítiť sa bezpečne. Od batoliat po deti školského veku je možné pripraviť lekcie vo vode, ktoré im umožnia samostatne používať plávacie pomôcky a plávať. Nezabudnite, že skupinové lekcie pri malých bábätkách si vyžadujú aj Váš pobyt v bazéne.

Hodiny plávania pre dospelých

Nie všetci dospelí sa naučili plávať, keď boli mladší, ale nikdy nie je neskoro sa to naučiť. Bude to prospešné pre Vaše zdravie a zároveň si budete môcť spestriť Váš voľný čas. Niekoľko lekcií s kvalifikovaným inštruktorom vám pomôže prekonať strach a pochopiť základné pohyby a dýchacie techniky.

Tréning pre súťažné plávanie

Ak Vaše dieťa prejavilo veľký záujem o plávanie a je súťaživé, bolo by vhodné najať sú skúseného plaveckého inštruktora so skúsenosťami zo závodného plávania. Takýto profesionálny inštruktor bude vedieť prestaviť techniky plávania, nacvičiť profesionálne prvky (napríklad otočky pod vodou) a nastaviť aj tréningový plán mimo bazéna.

Kurzy plavčíkov

Bez ohľadu na to, ako dobre niekto vie plávať, vždy existuje riziko nehody. Poznanie správnych postupov na záchranu človeka vo vode môže zachraňovať životy. Navyše byť plavčíkom vie byť pre veľa študentov veľmi zábavná a prospešná brigáda. Pre tých sú určené kurzy plavčíkov, ktoré po úspešnom absolvovaní vydávajú aj certifikát plavčíka.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia