Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Inštalácia domáceho kina

Najmite si skúseného odborníka na inštaláciu domáceho kina z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Inštalácia domáceho kina

Potrebujete službu z oblasti inštalácia domáceho kina? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na pokladanie a zapustenie kabeláže, zapojenie zvukovej techniky a televízie. Cena montáže ozvučenia a prehrávacieho zariadenia sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: náklady na dopravu, držiak TV, audio rozhranie,ktoré priemerne stoja 15-70 eur, ktoré vám poskytne niektorý z našich 17735 majstrov v danej kategórií.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Často kladené otázky

Najmite si dôveryhodných odborníkov na inštaláciu domáceho kina cez Wilio
V súčasnosti žijeme v dobe, v ktorej má každý predpoklady na to, aby si vytvoril kino vo svojom vlastnom dome. Vďaka technológií Ultra HD, ktorá ponúka neuveriteľne jasný obraz, a plnohodnotnému priestorovému zvuku máme pri pozeraní filmov alebo hudobných relácií skutočne skvelý zážitok aj v našich domácnostiach.. Systémy domáceho kina sú v posledných rokoch čoraz populárnejšie. Vzrušenie z tak dokonalého zážitku sa ukázalo byť dosť nákazlivé. Aj keď sú domáce kina dosť jednoduché na nákup, ich pripojenie a nastavenie je pomerne zložité. Musíte mať slušné znalosti z elektrotechniky, aby ste sa ubezpečili, že všetko je pripojené podľa príručky užívateľa (návodu.) V závislosti od požadovaného nastavenia bude pravdepodobne potrebné nainštalovať na steny konzoly alebo znova prebudovať elektroinštaláciu, aby ste dostali káble na miesto, kam potrebujete. Ako sa vyhnúť problémom s ťahaním káblov? V súčasnosti sú v ponuke aj domáce kina s bezdrôtovým pripojením zadných reproduktorov a bezdrôtovým subwooferom. Nastavenie systému domáceho kina sa môže ukázať ako úloha plná nebezpečenstva a nervov. Prečo teda riskovať? Profesionáli v oblasti inštalácie domáceho kina majú vedomosti a odborné znalosti, aby zabezpečili, že váš nový systém bude nastavený správne a na prvýkrát. Ušetrite sklamanie a ešte dnes si najmite – objednajte odborníka na domáce kino!
Aké sú výhody inštalácie domáceho kina?
Len čo si doma nainštalujete domáce kino, môžete si filmy vychutnať tak, ako sa majú pozerať – s televízorom s veľkou obrazovkou a priestorovým zvukom, vo vašom rodinnom súkromí, a bez akýchkoľvek nákladov a nepríjemnosti, ktoré by ste mali pri návšteve verejného kina.
Čo potrebujete pre systém domáceho kina?
Slušné domáce kino začína pri High definition television (HDTV) – formát vysielania televízneho signálu s výrazne vyšším rozlíšením, ako umožňujú tradičné formáty - alebo pri projektore a systéme priestorového zvuku 5.1 ( 5 reproduktorov + subwoofer) alebo najmodernejších zvukových systémov 7.1 ( 7 a viac reproduktorov, zvuková lišta + subwoofer), ktoré vám umožnia vytvoriť atmosféru veľkej kinosály. Svoje zážitky si môžete doplniť pohodlnými elektrickými sklopnými sedadlami s držiakmi pohárov.
Ako funguje nastavenie domáceho kina?
Technik domáceho kina skontroluje vašu mediálnu miestnosť a poradí vám, ako najlepšie využiť priestor a akustiku vo vašej miestnosti. Nainštalujú váš televízor alebo projektor, zvukovú lištu a reproduktory, navzájom ich prepoja a ukážu vám, ako ich ovládať.
Prečo si najať profesionála na nastavenie domáceho kina?
Nastavenie domáceho kina môže byť stresujúce, ak bežne nepracujete so všetkými technológiami. Profesionál zaistí rýchlejšie pripojenie vašich zariadení, schová neestetické káble, a zabezpečí bezproblémovú integráciu a fungovanie celého vášho zariadenia.
Ako dlho zvyčajne trvá inštalácia domáceho kina?
Inštalácia domáceho kina môže trvať niekoľko hodín (3 a viac), v závislosti od zložitosti vášho systému a toho, aký mate priestor.
Koľko stojí nastavenie domáceho kina?
Inštalácia a nastavenie domáceho kina stojí cca. 50€, inštalácia tv prijímača na stenu cca 30 €, zapojenie a nastavenie komponentov domáceho kina u zákazníka – 25 €.

Služby

Čo obsahuje inštalácia domáceho kina?
Vaše domáce kino môže byť jednoduché alebo sofistikované, podľa toho čo za zostavu si vyberiete. Či už je to televízor s veľkou obrazovkou a reproduktory priestorového zvuku alebo plne automatizované nastavenie mediálnej miestnosti. Všetko je to o vytvorení správnej atmosféry, vďaka ktorej budete mať autentický zážitok z pozerania filmov, bez toho, aby ste opustili pohodlie domova.
Inštalácia projektora
Pri výbere veľkosti obrazovky ( projektora) domáceho kina treba zvážiť priestor miestnosti, v ktorej bude umiestnené . Bez ohľadu na dobrú akustiku, malá obrazovka neposkytuje požadovaný efekt. Väčšina projektorov je namontovaná na strope, aby im neprekážali a poskytli skutočný zážitok z domáceho kina. Môžete si vybrať, či máte obrazovku, ktorá sa dá schovať, keď sa práve nepoužíva, alebo dokonca môžete vo svojej mediálnej miestnosti použiť prázdnu stenu. Projektory sú dokonalou voľbou pre veľké priestory a väčší počet ľudí. Pre optimálne sledovanie však musíte blokovať- regulovať prirodzené svetlo .
Montáž TV
Televízor s vysokým rozlíšením (HDTV) môžete zvoliť v domácom kine pre jednoduchšie nastavenie alebo kvôli svetelným a priestorovým obmedzeniam. Váš techník namontuje televízor na stenu, aby maximalizoval priestor v miestnosti a navyše nebudete potrebovať skrinky ani police na jeho umiestnenie. Zvyčajne použijú existujúce napájacie body, ale upozornia vás, ak potrebujete vykonať ďalšie elektrické práce na napájanie všetkých komponentov alebo nainštalovať ďalší anténny bod. Inštalačný technik pri umiestňovaní televízora na stenu zváži zdroje prirodzeného svetla a oslnenia a poradí vám, aká je ideálna poloha, aby ste zo sledovania mali maximálny pôžitok. Nakoniec schovajú všetky káble vyrezaním tunela do steny a jej zamurovaním (použijú plastovú lištu, ktorá sa upevní na stenu, výroba televíznej steny zo sadrokartónu s podsvietením), aby nerozptyľovali vašu pozornosť.
Inštalácia reproduktorov a zvuku
Zážitok z domáceho kina môžete dosiahnuť strategickou konfiguráciou, t.j. vhodným umiestnením zvukových líšt, reproduktorov a zosilňovačov v mediálnej miestnosti, aby ste dosiahli plnohodnotný priestorový zvuk. Najskôr sa namontuje centrálny reproduktor (nad alebo pod televízor, aby zvuk prirodzene vychádzal zo smeru obrazu) a potom sa rozmiestnia ďalšie reproduktory a zosilňovače, ktoré zaisťujú čo najlepší zvuk. Váš audiovizuálny expert prehodnotí akustiku miestnosti a umiestnenie sedadiel, aby sa zabezpečilo, že všetci diváci získajú optimálny akustický zážitok z pozerania filmov alebo počúvania hudby.
Inteligentné (smart) domáce kino
Automatizácia domáceho kina zahŕňa bezproblémovú integráciu všetkých technológií vo vašej mediálnej miestnosti, aby bolo sledovanie filmov čo najjednoduchšie. Integrovaná automatizácia znamená, že môžete ovládať všetky technológie v dome jedným ovládačom. Praktickou funkciou je napríklad zosúladenie ovládania multimédií v mediálnej miestnosti. Systém dokáže integrovať do smart home systému aj satelitnú TV, Netflix. Dokonalé nastavenie domáceho kina znamená, že na prevádzku projektora potrebujete iba jeden ovládač, ktorý ponúka bohatý výber možnosti streamovania alebo súbežne komunikuje aj s tienením, nastavením teploty či osvetľovaním v miestnosti, aby ste vytvorili správnu atmosféru. Televízny technik domáceho kina predvedie, ako celý tento inteligentný (smart) ekosystém funguje, takže budete môcť svoje obľúbené filmy streamovať okamžite.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS