Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Inštalácia vodovodnej batérie, umývadla

Najmite si skúseného odborníka na inštaláciu vodovodnej batérie či umývadla, z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Inštalácia vodovodnej batérie, umývadla

Potrebujete službu z oblasti inštalácia vodovodnej batérie, umývadla? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na odpojenie starej batérie, inštaláciu novej batérie, výmenu sifónu. Cena montáže umývadlových batérií sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: náklady na dopravu, izolačná páska, tesnenie, ktoré vám poskytne niektorý z našich 20516 inštalatérov v danej kategórií.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Často kladené otázky

Prečo si objednať inštaláciu batérie či drezu cez Wilio?
Či už novým drezom alebo vodovodnou batériou inovujete svoju kuchyňu alebo potrebujete namontovať do novej kuchynskej linky drez po prvýkrát, najlepšie je nechať tieto práce na profesionála. Koniec koncov, drezy sú dôležitou časťou obydlia a neradi by ste riskovali katastrofu v kuchyni pre jeho nesprávnu inštaláciu. Najmite si odborníka na inštaláciu kuchynského drezu či vodovodnej batérie a môžete si byť istí, že dosiahnete trvalý výsledok bez nepríjemných prekvapení. Najlepším miestom na nájdenie odborníka, ktorý vám pomôže s inštaláciou kuchynského drezu či batérie, je Wilio. Odošlite svoju objednávku, vyberte preferovaný typ inštalácie, dátum a vhodný čas a práce môžu začať!
Kedy je najlepšie si zarezervovať inštaláciu kuchynského drezu?
Ak inštalujete novú kuchyňu alebo rekonštruujete starú kuchyňu, váš kuchynský drez by mal byť jedným z posledných krokov v zozname. Pred samotnou inštaláciou musíte mať namontované dosky a skrinky a vytvoriť tak priestor na nový drez.
Musím si na inštaláciu kuchynského drezu najať inštalatéra?
Profesionálny inštalatér je vždy lepšou voľbou ako váš sused či kamarát. Skôr ako si objednáte inštalatéra si však preverte jeho odbornosť a skúsenosti.
Existujú nejaké pravidlá, kam sa môže inštalovať kuchynský drez?
Áno. Hlavné pravidlo je, že medzi drezom a elektrickými bodmi musí byť dodržaná minimálna vzdialenosť.
Ako dlho trvá výmena kuchynského drezu?
Výmena kuchynského drezu je hotová v priemere už za 2 hodiny.
Koľko stojí výmena kuchynského drezu?
Náklady na inštaláciu drezu sú zvyčajne okolo 50 eur, v závislosti od typu a dĺžky inštalácie.
Koľko stojí inštalácia nového kuchynského drezu?
Táto služba sa zvyčajne pohybuje v rozmedzí 65 – 140 eur, ak si službu objednáte cez Wilio. Cena sa môže meniť v závislosti od typu drezu, ďalších funkcií/pripojení a dĺžky inštalácie.

Služby

Čo zahŕňa služba inštalácie kuchynského drezu?
Inštalatér kuchynského drezu z Wilio sa postará o všetko – vyberie pôvodný drez, aby tak vytvoril priestor pre nový, nainštaluje drez, osadí kohútiky a rúrky a zavedie tesnenie. Postará sa tiež o odstránenie starého kuchynského drezu (ak je to potrebné) a zvládne prípadné opravy. Čo môžete očakávať od poskytovateľa tejto služby na Wilio:
Krok 1: Odstránenie kuchynského drezu
Ak vymieňate starý kuchynský drez za nový, najskôr ho inštalatér demontuje. Uzavrie ventily prívodu vody pod umývadlom alebo hlavný prívod a otvorí kohútik, aby vypustil všetku vodu, ktorá ostala v rúrkach. Pod potrubia umiestni vedrá, ktoré zachytia všetku zostatkovú vodu po ich odstránení. Ďalším krokom je odstránenie prívodných potrubí vody spolu s odtokovou rúrou, armatúrami a prípojkou na umývačku riadu (ak existuje). Nájde spony na drez umiestnené pod vonkajším okrajom a uvoľní ich. Predtým, ako drez zdvihne, pomocou noža odreže tmel, ktorým je drez prichytený k doske.
Krok 2: Príprava
Po odstránení drezu inštalatér vyčistí priestor, odstráni akýkoľvek ďalší tmel z pracovnej dosky a umyje ju mydlovou vodou. Umyje a pripraví tiež všetky pôvodné časti, ktoré budú opätovne použité (napríklad odtok alebo vodovodnú batériu). Pred pokračovaním v inštalácii skontroluje váš nový drez a ubezpečí sa, že zapadne do existujúceho otvoru. Ak nie, odporučí buď zvoliť iný drez, alebo zväčšiť veľkosť otvoru rezaním pomocou pílky, až kým nebude mať vyhovujúcu veľkosť.
Krok 3: Inštalácia kuchynského drezu
Inštalácia kuchynského drezu zahŕňa, pred jeho vložením do otvoru, nanesenie silikónového tesnenia na spodnú stranu drezu. Následne inštalatér zotrie všetok tmel, ktorý presakuje spod okrajov, a to ešte predtým, ako pripevní spony k spodnej časti drezu a ich otočením zaistí umývadlo na svojom mieste.
Krok 4: Inštalácia vodovodnej batérie a opätovné pripojenie potrubí
Na záver sa nainštaluje kohútik a znova pripojí potrubie. Inštalatér zavedie vodovodnú batériu do otvoru v dreze pomocou vodnej podložky a matice, ktoré držia vodovodné potrubia na mieste. Umiestni odtokové sitko a utesní ho, odstráni prebytočný tmel a zakryje ho gumovým tesnením a prírubou. Pripojí potrubie na prívod vody a znova pripojí umývačku riadu a všetky potrubia znova spojí. Nakoniec spustí prívod vody, vyskúša drez a uistí sa, že nedochádza k žiadnym nežiaducim odtokom vody.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS