Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Inteligentná elektroinštalácia

Najmite si skúseného odborníka na inteligentnú elektroinštaláciu z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Inteligentná elektroinštalácia

Potrebujete službu z oblasti inteligentná elektroinštalácia? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na návrh elektroinštalácie, cenovú ponuka, vyhotovenie a montáž komponentov, zapojenie jednotlivých častí do siete. Cena smart elektroinštalácie sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: pravidelné správy stavu, mobilná aplikácia, pozáručný servis, ktoré vám poskytne niektorý z našich 19378 inštalatérov v danej kategórií.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Čo je to inteligentná elektroinštalácia? 

Inteligentné zapojenie pomáha zabezpečiť váš domov. Existuje veľké množstvo káblov doma i vonku. Telefónne linky, optokáble, zvukové káble, počítačové, internetové káble a konektory, kabeláž na osvetlenie, bezpečnosť a domácu automatizáciu. Zaoberať sa inštaláciou každej z týchto komunikácií môže byť neuveriteľne komplikovaný proces - ba čo viac, každá inštalácia alebo údržba si zvyčajne vyžaduje extra poplatok a zapojenie môže tiež predĺžiť čas potrebný na údržbu a opravy. 

Mnoho ľudí si to mýli so sieťovými káblami. Inteligentná elektroinštalácia je systém, ktorý umožňuje kombináciu rôznych typov vodičov používaných v domácnosti na jednu platformu, ktorá umožňuje integráciu rôznych systémov a senzorov inteligentnej domácnosti v celom dome a umožňuje ďalšie pripojenie. Inteligentná elektroinštalácia zahŕňa okrem iného kabeláž na osvetlenie, zabezpečenie, internetovú komunikáciu, bezpečnostné a audiovizuálne systémy alebo systémy domácej zábavy. Inštaláciu systému vykonáva iba jeden akreditovaný technik. 

Vďaka tejto inteligentnej elektroinštalácii budete mať ľahko zapojené všetky potrebné zariadenia a navyše je možné ponuku aj dodatočne jednoducho a ľahko rozšíriť. Napríklad, ak momentálne doma nemáte smart televíziu, ale možno v budúcnosti by ste ju chceli, funkcia Inteligentná elektroinštalácia zabezpečí, že potrebné káble budú nainštalované a vy si to môžete dodatočne dovybaviť. 

Kto inštaluje Inteligentnú elektroinštaláciu?

Inštaláciu robí technik, ktorý je zárukou kvalitnej práce. Mali by ste mať na pamäti, že náklady na inteligentné zapojenie vášho domu počas výstavby alebo rekonštrukcie sú oveľa nižšie, ako keby ste inteligentné zapojenie inštalovali spätne do postaveného domu. Ak chcete zistiť, aký druh balíka Smart Wiring potrebujete, prediskutujte svoje možnosti s kvalifikovaným inštalatérom. Nech sa už rozhodnete pre čokoľvek, dobrou správou je, že rovnako ako „zabezpečenie budúcnosti“ vášho domu, Smart Wiring tiež zvyšuje hodnotu vášho domova.

Úspora nákladov 

Účinnou inteligentnou elektroinštaláciou môžete ušetriť okolo 30% nákladov na energiu. Vďaka automatizovanému riadeniu nástrojov a funkcií vo vašej domácnosti ponúka tento typ elektroinštalácie zvýšené zabezpečenie. Svoje žalúzie môžete automatizovať tak, aby sa pravidelne zatvárali, čím vzbudzujete dojem, že ste doma. Ak máte rušný a rýchly život, pri ktorom zabúdate na elektrické spotrebiče, tieto elektroinštalačné systémy vám pomôžu sledovať vašu rúru či varnú dosku. Kamery, klimatizáciu, rolety a dvere môžete ovládať pomocou automatizovaných systémov, ktoré sú prístupné zo vzdialených zariadení. V tom môže spočívať problém s inteligentným zapojením. Aby mohol systém fungovať, musíte vlastniť zariadenie, ktoré ho bude podporovať. Náklady na tieto zariadenia je ťažké kvantifikovať. Televízory, bezpečnostné systémy, kuchynské spotrebiče a ďalšie kompatibilné domáce prvky budú predstavovať ďalšie náklady. 

Bezpečnosť

Ak inštalujete inteligentné elektroinštalácie, treba pamätať na to, že sa pripájate na internet. Hackeri hľadajú chyby v domácich inteligentných elektroinštaláciách. Ak máte bezpečnostné kamery alebo vzdialený prístup k počítačovým systémom, je dôležité ubezpečiť sa, že používate zložité heslá a viacvrstvové zabezpečenie. Integrované zariadenia a senzory pre inteligentné elektroinštalácie sú drahšie ako ich bežné náprotivky. Musíte tiež vziať do úvahy skutočnosť, že tieto systémy používajú wi-fi a ďalšie signály. Ak chcete systém, ktorý pracuje na optimálnych úrovniach, môžete za dané privilégium nakoniec zaplatiť viac. Elektronické signály môžu zmiasť kompatibilné zariadenia. Tieto problémy sa dajú opäť vyriešiť iba kúpou drahších zariadení. 

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS