Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Inteligentná elektroinštalácia Košice

Hľadáte elektrikára na inteligentnú elektroinštaláciu v lokalite Košice? V tejto kategórii máme 19512 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Inteligentná elektroinštalácia Košice

Hľadáte inteligentná elektroinštalácia Košice? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Dargovských hrdinov, Ťahanovciach. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Rozhanovce, Medzev, Kysak. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:montáž svetiel, svetelné stropy, zabezpečenie a alarmy do domu. Zabezpečia pre vás návrh elektroinštalácie, vyhotovenie a montáž komponentov, zapojenie jednotlivých častí do siete a použijú pri tom elektroinštalačný materiál, kabeláž, spínacie moduly. Vyberte si najlepšiu ponuku pre inteligentná elektroinštalácia Košice z našich inštalatérov.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Elektrikár

Prosím o ponuku na realizáciu bleskozvodu. Strecha plechová RUUKI, komín, štyri zvody. Uzemňovací pás je v základoch a vývody sú zo zeme vyvedené na rohoch domu. Dom má 7,7x13,7m a strecha terasy cca. 5x2m. Ďakujem.

Marek J.
Sokoľ
Elektrikár

Hľadám elektrikára,ktorý by prekontroloval fusingovú elektrickú pec provetro s regulátorom Bentrup TC 405/30 vykazuje chybu F9 pri kroku 3 a 1 stupeň. Mali sme prúdový náraz a vypli zopárkrát prúd.Odvtedy regulátor vyjde na tretí krok a zastane t.j. regulátor je v poriadku ,ale asi v peci sa stalo niečo.Je to nová pec .

Lia V.
Turňa nad Bodvou
Elektrikár

Hľadáme skúseného elektrikára s revíznou správou, na piatok 8.1. Prosím aby ma kontaktovali iba elektrikári s revíznou správou z Košíc alebo blízkeho okolia, ktorí vedia aj poradiť ale hlavne spoľahlivo spraviť prácu na ktorej sa dohodne. Ide o staré hliníkové rozvody, chceme doplniť o ďalšie nové zásuvkové (viď foto). Vymeniť rozvádzač, výmena starých poškodených zásuviek (cca 4 ks), výmena svietidiel (foto) nie rozvod, len svetlo. Navrhnúť a poradiť k ventilátorom kúpeľňa, wc, kuchyňa - digestor. Prácu odovzdať s revíznou správou. Sekať nechceme.

Tatiana V.
Košice
Elektrikár

Jedna sa o vysekanie drážok do panela pre novú elektroinštaláciu. Byt je 3izbovy . SDK bude v chodbe ,WC a kúpeľni. Možná dlhodobá spolupráca.

Michal P.
Košice
Elektrikár

Je to byt na KVP, chodba-odstranenie starého el. panelu, na ktorom je zásuvka, zvonček a vypínač..svetlo treba preinstalovat na strop a znova nainštalovať vypinac so zvončeky.. IZBA-vypinac preinstalovat zo starej zárubne na stenu, plus nova inštalácia svetla, vypinaca a dvoch zástrčiek..

Ingrida R.
Košice
Elektrikár

Prestal nám fungovať stmievací spínač, treba zistiť či ho treba len znovu nastaviť alebo dať nový namontovať a nastaviť

Marian V.
Košice
Elektrikár

Jedná sa o novostavbu rodinného domu typu bungalov ,zastavaná plocha 150 m2,úžitková 120 m2 v obci Prakovce,okres Gelnica,Košický kraj.Potrebujem cenovú ponuku na kompletnú elektroinštaláciu + bleskozvod s revíziami, prípadne bezpečnostný systém napr.Paradox + vonkajší kamerový systém cca 3 - 4 kamerový.

Radoslav O.
Prakovce
Elektrikár

Oprava rúry, termostat,vupina zapina počas nastavenia teploty čím mi znehodnocuje výrobok ktorý nieje naďalej použiteľný na ďalšie spracovanie. Ďakujem

Miriam S.
Zemplínska Teplica
Elektrikár

realizacia odberneho elektrickeho zariadenia podla pokynov distributora a podla situacie osadenia rodinneho domu v obci: Kokošovce, 08252

Pavol I.
Kokošovce
Elektrikár

požadujem zručnosť pri ťahaní káblov na vytvorenie kamerového systému. 9 kamier s dlžkou káblov 30-50m. vytvorenie káblových trás.

Tomáš S.
Prešov
Elektrikár

Rozmišľam či by nebolo vyhodnejšie, dať elektricke podlahove kurenie do bytu, ktory prave prerabam. Potreboval by som vedieť, ake druhy su, ake mam moznosti a ake su dlhodobe financne vyhody. Samozrejme cena. Je tu niekto kto sa venuje podlahovemu kureniu ( elektrickemu ) ? Dakujem Krizovensky.

Václav K.
Prešov
Elektrikár

Oprava bleskozvodu na rodinnom dome, po poškodení zosunom snehu. Pravidelná odborná skúška revízia elektroinštalácie rodinného domu.

Stanislav P.
Prešov
Elektrikár

Dopytujem realizáciu montáže telefónnej/ internetovej zásuvky, v čo možno najkratšej dobe. Vopred ďakujem za ponuku

Juraj P.
Veľký Šariš
Elektrikár

Hľadám elektrikára Spišská Nová Ves potrebujem zapojit nové káble na svetlo všetko mám už potahane len treba zapojiť káble do skrinky,v skrinke sú viac káble cca asi 10. Ak ano mozre mi poslať cenovú ponuku ďakujem

Mici K.
Spišská Nová Ves
Elektrikár

Potrebujeme projektovú dokumentáciu na prechod z 1 na 3 fázy v rodinnom dome v Beňuši okr. Brezno. Elektrikár by nám mal vedieť okrem vypracovania aj zapojiť hl. istič, natiahnuť pripojovací kábel, jednoducho všetko čo sa prechodu na 3 fázy bude týkať.

Miroslav P.
Beňuš
Elektrikár

Dobrý deň. Potrebujem zapojiť termostat na kotol Junkers. Som elektrikár, venujem sa silnoprúdu a zákazník má požiadal namontovať termostat... tak si idem po radu. Bol by niekto ochotný mi poradiť, ako termostat pripojiť na kotol? Jeho konfiguráciu už zvládnem. Samozrejme, za radu rád zaplatím na účet. Ďakujem, všetko dobre do nového roka.

Milan G.
Banská Bystrica
Elektrikár

Dobry den, potreboval by som vytvorit v stene elektricku zastrcku pre vstavanu mikrovlnnu ruru. Trci tam len kabel, vid. foto. Dalej by som potreboval spravit na troch miestach v byte v novostavbe provizorne svietenie, napojit obycajne usporne ziarovky vo wc, kupelni a kuchyni. Finalne osvetlenie ako lustre alebo LED svetl budem riesit neskor, nateraz pri zariadovani mi postaci toto. Jedna sa o byt v novostavbe na rohu ulic Motovska a Jesenskeho.

Ondrej P.
Zvolen
Elektrikár

Dobry den, potrebujem demontovat dosku s ventilatorom v kozmetickom pristroji. Na fotke je uz novy diel, poslany z Hongkongu. V pristroji je taky isty, potrebujem to vymenit kus za kus. Dakujem.

Ondrej P.
Zvolen
Elektrikár

Potrebujem pretiahnut elektricky kabel cez asi 30 metrovy duty gumeny kabel veduci pod zemou k cisticke odpadovych vod a pripojit ho na jednej strane na istic.

Miroslav M.
Kordíky
Elektrikár

Dobrý deň, Bývam v bytovej jednotke na prvom poschodí. Potreboval by som dotiahnuť elektriku do pivnice (pivnica je na 0 poschodí) z bytu. Pivnica sa nachádza priamo pod kúpeľnou bytu. Do sieti v pivnici chcem zapojiť sušičku prádla. Ďakujem.

Andrej Č.
Banská Štiavnica
Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Vychutnajte si rýchlu a spoľahlivú inštaláciu inteligentného zariadenia priamo na mieste. Všetky materiály dodané až k vašim dverám. Váš technik prinesie všetko potrebné náradie a vybavenie (skrutky a zástrčky, elektrický multitester, rebrík atď.). Zarezervujte si inštaláciu inteligentného spínača svetla, inteligentného/diaľkového zámku dverí a ďalšie. Zaručená spokojnosť zákazníkov. S Wiliom si môžete byť istí, že kvalita služieb je zaručená. Pohodlná a bezproblémová online rezervácia. Jednoduchá komunikácia. Vysoká dostupnosť kvalitných technikov. A navyše hodnotenie technikov na základe predošlých prác. 

Typy inteligentných zariadení, ktoré Vám odborný technik môže nainštalovať: V súčasnosti existujú pomôcky pre takmer čokoľvek - od vylepšenia estetiky vášho domu až po vylepšenie zabezpečenia domácnosti a dokonca aj optimalizáciu účtov za energie. Miestny technik má vybavenie a know-how, aby zabezpečil bezchybné fungovanie všetkého, čo je uvedené nižšie: Inštalácia termostatu, ktorou prispejete k zníženiu znečistenia planéty ale aj svojich mesačných účtov za energie. Vďaka inteligentnej inštalácii svetelného spínača technik nastaví vašu bezdrôtovú sieť takým spôsobom, ktorý vám umožní ovládať osvetlenie vášho domova odkiaľkoľvek; Inštalácia inteligentného zámku umožňuje sledovať, kto prichádza a odchádza z vášho domova tým, že umožňuje vášmu smartphonu komunikovať so zámkom na diaľku. To je len príklad najnovších inteligentných zariadení do domácnosti. Zadajte na Wilio čokoľvek, čo potrebujete a naši technici na inteligentné zariadenia sa Vám ohlásia.

Často kladené otázky 

Otázka: Aké je vaše pokrytie oblasti?

Odpoveď: Wilio Vám sprostredkuje profesionála na vašu službu kdekoľvek na Slovensku, a aj v niekoľkých ďalších krajinách. 

Otázka: Nevlastním žiadne nástroje, bude to problém?

Odpoveď: Vôbec nie. Potrebné vybavenie a elektronické súčiastky doručí váš technik. Bude to samozrejme odzkadlené v cene. 

Otázka: Môžem si zajednať inštaláciu v rovnaký deň?

Odpoveď: Dostupnosť závisí od jednotlivých technikov. Nemal by to však byť problém. 

Otázka: Môžem v prípade potreby zrušiť alebo preplánovať službu?

Odpoveď: Áno, môžete! Stačí sa prihlásiť do svojho účtu na Wilio a kliknúť na Moje projekty. Kliknite na projekt, ktorý chcete upraviť alebo zrušiť a v menu Možnosti vyberte Upraviť / Zrušiť projekt. To je všetko, čo musíte urobiť.  Môžete nám tiež zavolať, aby ste hovorili s jedným z našich priateľských zástupcov zákazníckych služieb, ktorý pre Vás zmeny môžu urobiť. Preplánovanie termínu si dohodnete priamo s vašim vybraným technikom. 

 

Regióny