Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Inteligentná elektroinštalácia Nitra

Hľadáte elektrikára na inteligentnú elektroinštaláciu v lokalite Nitra? V tejto kategórii máme 20 588 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

29 906 profesionálov na Slovensku

73 191 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Inteligentná elektroinštalácia Nitra

Hľadáte inteligentná elektroinštalácia Nitra? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Dolných Krškanoch, Čermáni. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Podhorany, Klasov, Ivanka pri Nitre. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:montáž svetiel, svetelné stropy, zabezpečenie a alarmy do domu. Zabezpečia pre vás návrh elektroinštalácie, vyhotovenie a montáž komponentov, zapojenie jednotlivých častí do siete a použijú pri tom elektroinštalačný materiál, kabeláž, spínacie moduly. Vyberte si najlepšiu ponuku pre inteligentná elektroinštalácia Nitra z našich inštalatérov.

29 906 profesionálov na Slovensku

73 191 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Dopyty

Najnovšie dopyty od našich zákazníkov

Elektrikár

vypadol mi prud v dome a asi treba pozret hlavnu skrinku z ulice. neviem ju ani otvorit a nevyznam sa

Juraj K.
Nitra
Elektrikár

Potrebujeme na poschodovy rodinny dom a pristavbu garaze instalovat hromozvody podla aktualnej normy. Na steny sa bude nasledne instalovat zateplenie...Zobraziť viac

Potrebujeme na poschodovy rodinny dom a pristavbu garaze instalovat hromozvody podla aktualnej normy. Na steny sa bude nasledne instalovat zateplenie a fasada takze zvedenie v zrezich po fasade by mala byt jednoducha praca pre skuseneho specialistu. dakujeme za ponuky.

Jan V.
Nitra
Elektrikár

Hladam elektrikara, ktory by mi pozrel byt, ktory som kupila - nachadza sa v Nitre. Zapojila som vstavane spotrebice pricom...Zobraziť viac

Hladam elektrikara, ktory by mi pozrel byt, ktory som kupila - nachadza sa v Nitre. Zapojila som vstavane spotrebice pricom mi vyhodilo poistky. Vyhorela predlzovacka do ktorej boli zapojene varna doska aj rura. Vyhorela samozrejme aj nova predlzovacka ked sme skusali a museli sme hladat hlavny istic. Potrebovala by som skonstatovat stav elektriny v bytovej jednotke pripradne aj opravu zastrcky z varnej dosky samozrejme ak je to mozne ak nie tak len skonstatovanie v com moze byt problem. Zaroven chcem predist nezrovnalostiam a dohadovaniu sa o cene. Preto by som orientacne rada vedela o cene vasich sluzieb. (Pripadne aj vymena neonky, vymena vypinacov (3ks) vymena zasuviek (3ks) vsetko mam uz doma. Pripdne skonstatovanie ze je vsetko na nic 😊 Dakujem za info. Michaela

Michaela S.
Nitra
Elektrikár

Oprava(výmena) elektrických zásuviek, výmena pohybového snímača bodových svetiel na chodbe, inštalácia led pásika pod vrchné skrinky kuchynskej linky(resp.výmena starého led...Zobraziť viac

Oprava(výmena) elektrických zásuviek, výmena pohybového snímača bodových svetiel na chodbe, inštalácia led pásika pod vrchné skrinky kuchynskej linky(resp.výmena starého led pásika za nový).Nejedná sa o žiadne búracie práce len o výmenu komponentov(zásuvky, snímač a pod.)

Jozef Š.
Nitra
Elektrikár

Potrebujem namontovať na novu Rozvodovu skriňu zastrcky zo zadnej strany,ideme stavat rodinny dom,chlapi potrebujú elektrinu k práci.

Dezider G.
Ivanka pri Nitre
Elektrikár

Dobrý deň, potrebujem vymeniť cca 5 kusov starých el. zásuviek za nové a jeden vypínač vymeniť za Smart vypínač.

Andrej P.
Lehota
Elektrikár

potrebujem v hlavnej elektrickej rozvodnej skrini v dome zapojiť predpripraveny vypínač a externé osvetlenie dvora. Káble sú natiahnuté,potrebujem len zapojiť.Práca...Zobraziť viac

potrebujem v hlavnej elektrickej rozvodnej skrini v dome zapojiť predpripraveny vypínač a externé osvetlenie dvora. Káble sú natiahnuté,potrebujem len zapojiť.Práca max na 1 hodinu. foto prilozim večer.

Lubomir T.
Branč
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Vychutnajte si rýchlu a spoľahlivú inštaláciu inteligentného zariadenia priamo na mieste. Všetky materiály dodané až k vašim dverám. Váš technik prinesie všetko potrebné náradie a vybavenie (skrutky a zástrčky, elektrický multitester, rebrík atď.). Zarezervujte si inštaláciu inteligentného spínača svetla, inteligentného/diaľkového zámku dverí a ďalšie. Zaručená spokojnosť zákazníkov. S Wiliom si môžete byť istí, že kvalita služieb je zaručená. Pohodlná a bezproblémová online rezervácia. Jednoduchá komunikácia. Vysoká dostupnosť kvalitných technikov. A navyše hodnotenie technikov na základe predošlých prác. 

Typy inteligentných zariadení, ktoré Vám odborný technik môže nainštalovať: V súčasnosti existujú pomôcky pre takmer čokoľvek - od vylepšenia estetiky vášho domu až po vylepšenie zabezpečenia domácnosti a dokonca aj optimalizáciu účtov za energie. Miestny technik má vybavenie a know-how, aby zabezpečil bezchybné fungovanie všetkého, čo je uvedené nižšie: Inštalácia termostatu, ktorou prispejete k zníženiu znečistenia planéty ale aj svojich mesačných účtov za energie. Vďaka inteligentnej inštalácii svetelného spínača technik nastaví vašu bezdrôtovú sieť takým spôsobom, ktorý vám umožní ovládať osvetlenie vášho domova odkiaľkoľvek; Inštalácia inteligentného zámku umožňuje sledovať, kto prichádza a odchádza z vášho domova tým, že umožňuje vášmu smartphonu komunikovať so zámkom na diaľku. To je len príklad najnovších inteligentných zariadení do domácnosti. Zadajte na Wilio čokoľvek, čo potrebujete a naši technici na inteligentné zariadenia sa Vám ohlásia.

Často kladené otázky 

Otázka: Aké je vaše pokrytie oblasti?

Odpoveď: Wilio Vám sprostredkuje profesionála na vašu službu kdekoľvek na Slovensku, a aj v niekoľkých ďalších krajinách. 

Otázka: Nevlastním žiadne nástroje, bude to problém?

Odpoveď: Vôbec nie. Potrebné vybavenie a elektronické súčiastky doručí váš technik. Bude to samozrejme odzkadlené v cene. 

Otázka: Môžem si zajednať inštaláciu v rovnaký deň?

Odpoveď: Dostupnosť závisí od jednotlivých technikov. Nemal by to však byť problém. 

Otázka: Môžem v prípade potreby zrušiť alebo preplánovať službu?

Odpoveď: Áno, môžete! Stačí sa prihlásiť do svojho účtu na Wilio a kliknúť na Moje projekty. Kliknite na projekt, ktorý chcete upraviť alebo zrušiť a v menu Možnosti vyberte Upraviť / Zrušiť projekt. To je všetko, čo musíte urobiť.  Môžete nám tiež zavolať, aby ste hovorili s jedným z našich priateľských zástupcov zákazníckych služieb, ktorý pre Vás zmeny môžu urobiť. Preplánovanie termínu si dohodnete priamo s vašim vybraným technikom.