Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Interiérové tienenie

Najmite si skúseného odborníka na interiérové tienenie z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Interiérové tienenie

Potrebujete službu z oblasti interiérové tienenie? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na zameranie, návrh, montáž, opravu. Cena tienenia do vnútorných priestorov sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: náklady na dopravu, pozáručný servis, náhradné diely, ktoré vám poskytne niektorý z našich 15559 špecialistov v danej kategórií.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Zistite, aká fantastická je služba montáže žalúzií cez Wilio! Technici, ktorí prinesú všetko potrebné vybavenie. Či už potrebujete tienenie pre váš domov alebo pracovisko, sme tu, aby sme vám ponúkli rýchle a efektívne riešenie. To znamená, že po zadaní dopytu na Wilio sa o zvyšok postaráme my. Preto vám odborníci na žalúzie prinesú všetko potrebné vybavenie a náradie, aby pre vás mohli montáž tienenia efektívne zrealizovať. Od skrutkovačov a vŕtačiek po matice a skrutky a ozubené kolesá je sada nástrojov vášho Wilio technika pripravená na inštaláciu u Vás.

Vďaka čomu je naša služba montáže tienenia ideálna pre každú nehnuteľnosť? Všetko podľa štandardov. S technikmi na Wilio získate kvalitu. Všetci technici, ktorí poskytujú služby na Wilio, sú špecializovaní odborníci, ktorých cieľom je priniesť vám výsledky, vďaka ktorým budete spokojní s vykonanou prácou. A musíte mať na pamäti, že takéto inštalácie už vykonali nespočetne krát. Inými slovami, získate robustnú a efektívnu inštaláciu tienenia. Je to bez rizika a časovo nenáročné Samotné osadenie tienenia môže byť ťažké, časovo náročné a dokonca nebezpečné. Nie je ale potrebné strácať voľný čas a riskovať svoje zdravie kvôli niečomu takému. Namiesto toho si najmite odborníka na montáž tienenia na Wilio, ktorý zvládne prácu bezpečne a rýchlo. Tiež majte na pamäti, že každý odborník, ktorý pôsobí na Wilio, má  uzavreté poistenie zodpovednosti za škodu. Môžete si byť istí, že si vaše tienenie bude namontované skutočnými odborníkmi. Zadajte svoj dopyt na Wilio iba niekoľkými kliknutiami na našom webe alebo cez aplikáciu Wilio (na stiahnutie v App Store alebo Google Play). Len choďte do toho a v priebehu niekoľkých minút sa vám ozvú naši profesionálni technici. Dohodnite si s nimi cenu, termín, ktorý vám najlepšie vyhovuje, a práve vtedy vami vybratý technik dorazí k vám. 

K dispozícii sú najrôznejšie interiérové tieniace prostriedky, ktoré si môžete zvoliť, pokiaľ ide o váš domov alebo kanceláriu. Máme technikov s know-how na pomoc bez ohľadu na to, aký typ interiérového tienenia si vyberiete, či už ide o žalúzie, rolety, japonské posuvné steny a podobne. Pre ľahšiu orientáciu uvádzame najbežnejšie typy žalúzií, ktoré zvyčajne inštalujeme: rímske, hliníkové, drevené, vertikálne. Z roliet sú to látkové, rímske, zatieňovacie rolety. Všetko závisí od funkčnosti a estetiky, ktorú sa snažíte dosiahnuť. Môžete si však byť istí, že naša služba montáže tienenia predstavuje kompletné riešenie vašich jedinečných požiadaviek. Povedzte nám presne, čo potrebujete, a zvyšok nechajte na našich špecializovaných technikov. Môžeme vám pomôcť s nasledujúcimi úlohami súvisiacimi s montážou žalúzií: demontáž starých žalúzií; montáž nových žalúzií; osadenie uzáverov na arkierové okná; natiahnutie rímskych roliet; nastrihanie roliet na mieru; bezpečnosť a zabezpečenie detí.

Rolety patria medzi zariadenie domácnosti, ktoré predstavuje prípadné nebezpečenstvo pre detí. Možno vás prekvapí, keď zistíte, že v skutočnosti existujú najrôznejšie zariadenia, vďaka ktorým môžu byť rolety pre deti oveľa bezpečnejšie (napínacie šnúry / reťaze, spojky na prerušenie reťaze, a pod.). Majte na pamäti, že technik z Wilio, ktorý k Vám príde, je schopný nainštalovať aj tieto zariadenia.

Často kladené otázky 

Otázka: Ako môžem urobiť zmeny v mojom dopyte na Wilio?

Odpoveď: Stačí sa prihlásiť do svojho účtu na Wilio a kliknúť na Moje projekty. Kliknite na projekt, ktorý chcete upraviť a v menu Možnosti vyberte Upraviť projekt. To je všetko, čo musíte urobiť.  Môžete nám tiež zavolať, aby ste hovorili s jedným z našich priateľských zástupcov zákazníckych služieb, ktorý pre Vás zmeny môžu urobiť. 

Otázka: Zahŕňa cena od poskytovateľa služby na Wilio aj materiál, teda dodanie tienenia?

Odpoveď: Závisí to od vašej dohody s poskytovateľom. Vo vašom dopyte by ste mali jasne uviesť, či chcete iba cenu za prácu alebo aj za dodaný materiál.

Otázka: Ako dlho trvá inštalácia žalúzií?

Odpoveď: To samozrejme závisí od ich počtu. Samotná montáž tienenia trvá zvyčajne 2-3 hodiny. Ak je potrebné žalúzie nastrihať na požadovanú veľkosť, práca môže trvať dlhšie. Samotná montáž však môže prebehnúť, až keď dorazia samotné žalúzie od dodávateľa, a za tým sa môže čakať niekoľko dní.

Otázka: Garantujete kvalitu vykonanej práce?

Odpoveď: Áno, Wilio technici sú kvalitní a poskytujú záruku za svoju prácu. A samozrejme, kedykoľvek môžete kontaktovať, ak niečo nie je podľa vašich predstáv. 

Otázka: Môžem platiť online?

Odpoveď: Spôsob platby si dohadujete priamo s vybraným technikom. Väčšina z nich preferuje platbu v hotovosti alebo na účet. 

Otázka: Môžete mi pomôcť aj so zavesením závesov?

Odpoveď: Áno, samozrejme. Môžeme vám tiež poskytnúť službu montáže garniží alebo záclon. 

Otázka: Aké je vaše pokrytie?

Odpoveď: Služba Wilio je dostupná na celom Slovensku a v niekoľkých ďalších krajinách.

 

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS