Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Interiérové tienenie

Hľadáte žalúziara na interiérové tienenie? V tejto kategórii máme 13 199 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

32 339 profesionálov na Slovensku

85 383 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

252 005 + inštalácií aplikácie

Interiérové tienenie

Potrebujete službu z oblasti interiérové tienenie? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na zameranie, návrh, montáž, opravu. Cena tienenia do vnútorných priestorov sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: náklady na dopravu, pozáručný servis, náhradné diely, ktoré vám poskytne niektorý z našich 17 584 špecialistov v danej kategórií.

32 339 profesionálov na Slovensku

85 383 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

252 005 + inštalácií aplikácie

Poskytovatelia

17 584 poskytovateľov vo vašom okolí

Juraj T.

Firma
Nýrovce
5,0

Murárske práce

Som mladý ale velmi skúsený skoro vo všetkom. Môže to byť z dreva, železa, plast, sklo, betón, murárske práce ovládam perfektne, a všetko okolo domu, záhrada.,vyrábame aj záhradné domčeky a altánky na mieru. Veľmi rád poskytnem moje služby a skúsenosti.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Ivan Š.

Firma
Hlohovec
5,0

Servis okien, oprava okien

Poskytujeme kompletný pozáručný servis všetkých typov okien, dodávka a montáž tieniacej techniky ( žalúzie, siete proti hmyzu , rolety deň noc atď .) Renovácia eurookien , profesionálny prístup , poradenstvo . Mojím cieľom je vždy maximálne spokojný zákazník.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Stefan O.

Firma
Komárno
5,0

Obklady, dlažby

Prerábky bytového jadra,maliárské práce,murárske práce,oblkadačské práce,vybavovanie materiálov atď..Všestrannosť,spoĺahlivosť...Výmena plastových okien,vchodových dvier...Viac ako 17 rokov robím v stavebníctve,Svoje práce robím precízne a rýchlo...

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Roman Ž.

Firma
Zlaté Moravce
4,9

Servis okien, oprava okien

Profesionálny servis a opravy všetkých druhov okien ako aj dodanie a montáž sieťok proti hmyzu a žalúzií. Obhliadka a diagnostika okien zdarma. Západné a stredné Slovensko

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Andrej S.

Firma
Trnavský kraj
4,9

Servis okien, oprava okien

Sme firma poskytujúca kvalitné služby v oblasti servisu a údržby plastových a eurokien. Samy si uvedomujeme, že o okná sa treba pravidelne starať aby sa predĺžila ich životnosť a preto sme tu vždy pre Vás

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Lubomir O.

Firma
Bratislava
4,9

Servis okien, oprava okien

Stovky kvalitne servisovaných nehnuteľností. 1 rok záruka na zrealizovaný servis. Doprava v BA a obhliadka zdarma. Nové žalúzie a sieťky proti hmyzu. Vonkajšie predokenné rolety a žalúzie.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Jan H.

Živnostník
Bratislava
4,8

Rekonštrukcia bytu

Rekonštrukcie bytov a domov. Opravár, inštalatér, stavbár, búracie a demolačné práce , hodinový manžel, servisný technik klimatizácií a zariadení. Byty, domy, chaty ale aj komerčné priestory. Bratislava okolie.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt

Peter A.

Firma
Košice
4,7

Hodinový manžel

Som SZCO a venujem sa zámočníctvu kovovyrobe,stolarstvu,oprave,vyrobe,montáži skrin,servis okien,montáži svetiel,vodarstvu,instalaterstvu a kurenarstvu. Často niečo prerabam vyrabam opravujem. Rád vám pomôžem zo všetkým čo potrebujete.

Overený
Certifikovaný
TOP Poskytovateľ
Zadať dopyt
Zobraziť viac
Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Zistite, aká fantastická je služba montáže žalúzií cez Wilio! Technici, ktorí prinesú všetko potrebné vybavenie. Či už potrebujete tienenie pre váš domov alebo pracovisko, sme tu, aby sme vám ponúkli rýchle a efektívne riešenie. To znamená, že po zadaní dopytu na Wilio sa o zvyšok postaráme my. Preto vám odborníci na žalúzie prinesú všetko potrebné vybavenie a náradie, aby pre vás mohli montáž tienenia efektívne zrealizovať. Od skrutkovačov a vŕtačiek po matice a skrutky a ozubené kolesá je sada nástrojov vášho Wilio technika pripravená na inštaláciu u Vás.

Vďaka čomu je naša služba montáže tienenia ideálna pre každú nehnuteľnosť? Všetko podľa štandardov. S technikmi na Wilio získate kvalitu. Všetci technici, ktorí poskytujú služby na Wilio, sú špecializovaní odborníci, ktorých cieľom je priniesť vám výsledky, vďaka ktorým budete spokojní s vykonanou prácou. A musíte mať na pamäti, že takéto inštalácie už vykonali nespočetne krát. Inými slovami, získate robustnú a efektívnu inštaláciu tienenia. Je to bez rizika a časovo nenáročné Samotné osadenie tienenia môže byť ťažké, časovo náročné a dokonca nebezpečné. Nie je ale potrebné strácať voľný čas a riskovať svoje zdravie kvôli niečomu takému. Namiesto toho si najmite odborníka na montáž tienenia na Wilio, ktorý zvládne prácu bezpečne a rýchlo. Tiež majte na pamäti, že každý odborník, ktorý pôsobí na Wilio, má  uzavreté poistenie zodpovednosti za škodu. Môžete si byť istí, že si vaše tienenie bude namontované skutočnými odborníkmi. Zadajte svoj dopyt na Wilio iba niekoľkými kliknutiami na našom webe alebo cez aplikáciu Wilio (na stiahnutie v App Store alebo Google Play). Len choďte do toho a v priebehu niekoľkých minút sa vám ozvú naši profesionálni technici. Dohodnite si s nimi cenu, termín, ktorý vám najlepšie vyhovuje, a práve vtedy vami vybratý technik dorazí k vám. 

K dispozícii sú najrôznejšie interiérové tieniace prostriedky, ktoré si môžete zvoliť, pokiaľ ide o váš domov alebo kanceláriu. Máme technikov s know-how na pomoc bez ohľadu na to, aký typ interiérového tienenia si vyberiete, či už ide o žalúzie, rolety, japonské posuvné steny a podobne. Pre ľahšiu orientáciu uvádzame najbežnejšie typy žalúzií, ktoré zvyčajne inštalujeme: rímske, hliníkové, drevené, vertikálne. Z roliet sú to látkové, rímske, zatieňovacie rolety. Všetko závisí od funkčnosti a estetiky, ktorú sa snažíte dosiahnuť. Môžete si však byť istí, že naša služba montáže tienenia predstavuje kompletné riešenie vašich jedinečných požiadaviek. Povedzte nám presne, čo potrebujete, a zvyšok nechajte na našich špecializovaných technikov. Môžeme vám pomôcť s nasledujúcimi úlohami súvisiacimi s montážou žalúzií: demontáž starých žalúzií; montáž nových žalúzií; osadenie uzáverov na arkierové okná; natiahnutie rímskych roliet; nastrihanie roliet na mieru; bezpečnosť a zabezpečenie detí.

Rolety patria medzi zariadenie domácnosti, ktoré predstavuje prípadné nebezpečenstvo pre detí. Možno vás prekvapí, keď zistíte, že v skutočnosti existujú najrôznejšie zariadenia, vďaka ktorým môžu byť rolety pre deti oveľa bezpečnejšie (napínacie šnúry / reťaze, spojky na prerušenie reťaze, a pod.). Majte na pamäti, že technik z Wilio, ktorý k Vám príde, je schopný nainštalovať aj tieto zariadenia.

Často kladené otázky 

Otázka: Ako môžem urobiť zmeny v mojom dopyte na Wilio?

Odpoveď: Stačí sa prihlásiť do svojho účtu na Wilio a kliknúť na Moje projekty. Kliknite na projekt, ktorý chcete upraviť a v menu Možnosti vyberte Upraviť projekt. To je všetko, čo musíte urobiť.  Môžete nám tiež zavolať, aby ste hovorili s jedným z našich priateľských zástupcov zákazníckych služieb, ktorý pre Vás zmeny môžu urobiť. 

Otázka: Zahŕňa cena od poskytovateľa služby na Wilio aj materiál, teda dodanie tienenia?

Odpoveď: Závisí to od vašej dohody s poskytovateľom. Vo vašom dopyte by ste mali jasne uviesť, či chcete iba cenu za prácu alebo aj za dodaný materiál.

Otázka: Ako dlho trvá inštalácia žalúzií?

Odpoveď: To samozrejme závisí od ich počtu. Samotná montáž tienenia trvá zvyčajne 2-3 hodiny. Ak je potrebné žalúzie nastrihať na požadovanú veľkosť, práca môže trvať dlhšie. Samotná montáž však môže prebehnúť, až keď dorazia samotné žalúzie od dodávateľa, a za tým sa môže čakať niekoľko dní.

Otázka: Garantujete kvalitu vykonanej práce?

Odpoveď: Áno, Wilio technici sú kvalitní a poskytujú záruku za svoju prácu. A samozrejme, kedykoľvek môžete kontaktovať, ak niečo nie je podľa vašich predstáv. 

Otázka: Môžem platiť online?

Odpoveď: Spôsob platby si dohadujete priamo s vybraným technikom. Väčšina z nich preferuje platbu v hotovosti alebo na účet. 

Otázka: Môžete mi pomôcť aj so zavesením závesov?

Odpoveď: Áno, samozrejme. Môžeme vám tiež poskytnúť službu montáže garniží alebo záclon. 

Otázka: Aké je vaše pokrytie?

Odpoveď: Služba Wilio je dostupná na celom Slovensku a v niekoľkých ďalších krajinách.