Interierový dizajn a návrh interiéru

Najmite si skúseného odborníka na interierový dizajn a návrh interiéru z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
15123 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si hľadať interiérového dizajnéra cez Wilio?

Hľadáte interiérového dizajnéra vo vašom okolí, ktorý vdýchne život vaším predstavám a urobí váš priestor úžasným? Prenájom služby interiérového dizajnéra je investícia do vášho domova, ktorá sa vám môže vyplatiť kopou voľného času, lepšie fungujúcim usporiadaním a vhodnými povrchovými úpravami na správnych miestach. Ušetríte čas, menej sa budete stresovať a získate dizajn, aký ste vždy chceli. Wilio je ideálne miesto na vyhľadanie návrhára interiérov vo vašej blízkosti. Či už potrebujete poradiť so svojim pôdorysom alebo pomôcť s výberom najvhodnejších farieb stien pre váš priestor, žiadna práca nie je príliš veľká ani príliš malá na to, aby ste ju nemohli zverejniť na Wilio.

Aký je rozdiel medzi návrhárom interiérov a interiérovým dekoratérom?

Aj keď sa tieto profesie do určitej miery prekrývajú, interiérový dizajnér je kvalifikovaný odborník, ktorý môže konzultovať všetky aspekty interiérov vrátane toho, ako sa využíva fyzický priestor. Interiérový dekoratér sa zameriava na estetiku a povrchové úpravy, ako je nábytok, tkaniny, farby a maľby na stenách.

Potrebujem interiérového dizajnéra?

Aj keď sa niektorí ľudia rozhodnú túto časť rekonštrukcie urobiť svojpomocne, ak vo svojom okolí nájdete dobrého interiérového dizajnéra, môže to byť solídna investícia, ktorá vám ušetrí mnoho chýb. Ak plánujete projekt renovácie domu, interiérový dizajnér vám môže hneď od začiatku poskytnúť správnu radu, ktorá pomôže hladkým priebehom dosiahnuť cieľ.

Čo zahŕňa návrh interiéru?

Návrhári interiérov vám pomôžu urobiť váš priestor funkčnejším, krajším a príjemnejším na použitie. Zahŕňa to proces konzultácie, plánovania a následnej realizácie zmien.

Ako pracujú návrhári interiérov?

Najprv budete musieť povedať návrhárovi interiérov aké sú vaše ciele, predstavy a najmä vkus, aby mohol klásť správne otázky a vytvoriť plán. Tiež zapojí všetkých dodávateľov potrebných na realizáciu vašich predstáv, nákup spotrebného materiálu a dokončovacích prác a potom poskladanie a doladenie vášho priestoru.

Akú kvalifikáciu majú návrhári interiérov?

Pred súhlasom so spoluprácou sa na to svojho interiérového dizajnéra opýtajte, ale všeobecne môžete očakávať, že bude mať adekvátne vzdelanie, alebo aspoň náležitú prax a obvykle tiež členstvo v príslušných odborných skupinách a spoločenstvách.

Koľko stojí interiérový dizajnér?

Náklady na prácu v oblasti interiérového dizajnu závisia od úrovne potrebného poradenstva a úpravy, ale aj od reputácie a zvučnosti mena odborníka. Ceny môžu začínať zhruba od 50 euro za malé úlohy. Ak potrebujete komplexnejšie poradenstvo a / alebo riadenie projektu, budete musieť vyčleniť väčšiu čiastku. Tú vám dizajnér jasne určí vopred.

Čo zahŕňa interiérový dizajn?

Návrhári interiérov poskytujú profesionálne poradenstvo týkajúce sa využitia priestoru a úpravy interiéru pre váš domáci alebo komerčný priestor. Ich úlohou je pomôcť vám vyhnúť sa drahým chybám v dizajne, vyťažiť viac z vášho priestoru a dúfajme, že aj zvýšiť jeho hodnotu. Preto je vyhľadanie kvalifikovaného interiérového dizajnéra v blízkom okolí niečo, čo by mal urobiť každý majiteľ nehnuteľnosti. Proces, ktorý bude váš interiérový dizajnér riadiť a postupy, ktoré môžete očakávať, budú závisieť od typu požadovaných služieb.

Služby

Celý dom

Najatie interiérového dizajnéra, ktorý použije svoje kúzla na celý váš domov, dodá priestoru nový vzhľad a celistvejší pocit miestnosti za miestnosťou. Ak nájdete vo svojom okolí skvelého návrhára interiérov, pravdepodobne už bude dobre rozumieť vášmu prostrediu a životnému štýlu. Ale skôr ako začne, pozrie sa tiež na to, ako využívate priestor, zistí, čo sa vám páči alebo nepáči a prediskutuje vaše predstavy a ciele. Budete spolupracovať na vytvorení plánu, zakúpení všetkého potrebného spotrebného materiálu a vytváraní nového vzhľadu za pomoci obchodníkov a dodávateľov.

Návrh miestnosti

Či už ide o renováciu kuchyne, modernizáciu kúpeľne alebo zariadenie miestnosti pre adolescenta, váš interiérový dizajnér vám môže veľmi pomôcť! Menšia prestavba miestnosti bude znamenať vypracovanie plánu a následné obstaranie a modernizáciu vašich doplnkov a bytového nábytku. Alebo ak sa jedná o veľký projekt, napríklad renovácia kuchyne, kúpeľne, či inštalácia novej podlahy, môže interiérový dizajnér na jeho riadení spolupracovať s tímom odborníkov. Po dokončení stavebných prác návrhár interiérov vyberie dokonalé doplnky, ktoré váš priestor oživia.

Dizajn chytrých riešení úložných priestorov

Ak máte pocit, že vám došlo miesto alebo neviete, kam dať svoje veci, môže vám pomôcť interiérový dizajnér. Príde k vám domov, zhodnotí vašu situáciu a odporučí úložné riešenia, ktoré sa hodia do vášho priestoru a vytvoria dostatok miesta pre vaše veci. Takto bude váš domov vyzerať lepšie, bude ľahšie udržiavať v ňom poriadok a hľadanie vecí sa stane oveľa menej namáhavou misiou. Interiérový dizajnér vám pomôže čo najlepšie využiť váš priestor pomocou rád o skriniach, policiach, skrytých zásuvkách a usporiadaní šatníka.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia