Kaderníčka na svadbu alebo akciu

Najmite si skúsenú kaderníčku na svadbu alebo akciu z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
293 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si rezervovať kaderníčku na svadbu cez Wilio?

Zažeňte obavy z vášho veľkého dňa tým, že si cez Wilio rezervujete kaderníka z vášho okolia! Skôr ako vyrazíte do salónu vo vašom meste, predstavte si, aké by to bolo nechať si upraviť účes priamo doma. Schôdzku si môžete nastaviť na čas a dátum, ktorý vám najviac vyhovuje. Zadajte si požiadavku na našom portáli a nájdite vo svojom okolí kaderníčky pre váš veľký deň. Čoskoro po zadaní požiadavky dostanete ponuky od dostupných kaderníčiek. Potom už nemusíte robiť nič, iba si pozrieť fotky účesov ktoré robila a zvoliť tú najlepšiu ponuku a počkať, kým kaderníctvo dorazí k vašim dverám. Mobilné kadernícke služby sú rovnaké, a niekedy dokonca lepšie, ako dostanete v salóne. Služby zahŕňajú strihanie, úpravu, stylingové a farbiace kúry. Rozdiel je v tom, že sa môžete nechať rozmaznávať bez toho, aby ste museli opustiť gauč. Čo môže byť lepšie ako takáto služba? Kliknite na tlačidlo „Zadať dopyt“ a pripravte sa na rýchle vybavenie vašej požiadavky!

Čo robí kaderníčka na svadbu?

Na rozdiel od tradičných kaderníkov, kaderníčky na svadbu strihajú, zastrihujú, upravujú a farbia vlasy na mieste, ktoré si zákazník vyberie. Namiesto práce v salóne poskytujú svoje služby v domovoch zákazníkov alebo prakticky kdekoľvek. Ak nemáte chuť na výlet do salónu, môžete si prenajať kaderníčku na základné strihanie vlasov alebo si ho môžete rezervovať na kompletnú úpravu účesu na svadby, spoločenské udalosti a rôzne špeciálne príležitosti.

Ako dlho vopred si mám rezervovať kaderníka na svadbu?

Odporúčame rezervovať si termín u kaderníčky na svadbu niekoľko týždňov vopred. Získate tak dostatok času nielen na výber správneho odborníka, ktorému budete dôverovať, ale tiež na prípravu a premyslenie strihu a štýlu , ktorý chcete vyskúšať, v predstihu. Ak si potrebujete zarezervovať termín urgentne, pomôžeme vám nájsť vo vašej blízkosti kaderníčku, ktoré je k dispozícii v ten istý alebo nasledujúci deň.

Potrebujú kaderníčky na svadbu kvalifikáciu?

Špeciálna kvalifikácia nie je potrebná. Aj keď kaderníčky na svadbu nepotrebujú žiadnu formálnu kvalifikáciu, aby mohli poskytovať kvalitné služby. Väčšina z nich často absolvuje certifikované kurzy a formálne školenia, aby získali správne zručnosti a znalosti v oblasti strihania, farbenia a rôznych druhov vlasových služieb. Zákazníci sa zároveň cítia komfortnejšie keď sú ich stylisti certifikovanými odborníkmi vo vykonávanej oblasti.

Musím si pred termínom umyť vlasy?

To závisí od toho, o aký druh služby máte záujem. Ak chcete jednoduchý účes môžete si vlasy umyť tesne pred dohodnutým termínom. Bežné použitie šampónu a kondicionéru môže vaše vlasy zjemniť a uľahčiť tak ich úpravu a ošetrenie. Ak máte farbené vlasy, najlepšie je nechať ich suché alebo neumyté. Vlhké alebo mokré farbené vlasy môžu ovplyvniť štruktúru vlasov a viesť k nerovnomernému zafarbeniu vlasov alebo problémom s úpravou.

Ako dlho bude trvať stretnutie s kaderníčkou na svadbu?

Dĺžka trvania stretnutia závisí od štýlu, ktorý si zvolíte a od služieb, ktoré plánujete využiť. Vytvorenie jednoduchého účesu zvyčajne trvá od 20 do 40 minút, zatiaľ čo celková premena účesu môže trvať hodinu alebo viac. Ak si chcete vlasy nechať profesionálne zafarbiť alebo upraviť do dokonalého účesu, je najlepšie rezervovať si niekoľko hodín.

Ako sa pripraviť na stretnutie?

Ako prípravu pred stretnutím môžete urobiť niekoľko vecí. Prezrite si svoje priestory a rozhodnite sa, ktorá časť bude najlepšia pre kadernícku službu. Kuchyne majú zvyčajne pevnú podlahu, robustné stoličky a umožňujú ľahký prístup k vode a elektrickým zásuvkám. Svojmu vybratému stylistovi môžete tiež poslať fotografie svojho aktuálneho stavu vlasov a fotografie požadovanej premeny, aby už pred stretnutím mal predstavu o vašom želanom vzhľade alebo štýle.

Služby

Čo zahŕňajú mobilné kadernícke služby?

Chcete vylepšiť svoj vzhľad, ale nemáte čas vyraziť do salónu? Nerobte si starosti! Mobilné kaderníctvo poskytuje služby, ako je strihanie, zastrihávanie, fénovanie, úprava vlasov a ďalšie vlasové procedúry, priamo doma alebo kdekoľvek vám to vyhovuje. Žiadne meškanie, žiadne čakacie doby, žiadny rozruch! S Wiliom je ľahké nájsť vo vašom okolí miestne mobilné kaderníctvo, ktoré vám môže poskytnúť niektorú z nasledujúcich služieb:

Zastrihávanie a strihanie u vás doma

Potrebujete zastrihnúť poškodené konce alebo chcete premeniť svoje dlhé a rovné vlasy elegantným strihom ? Pomôžeme vám nájsť vo vašom okolí mobilných kaderníkov, ktorí vám pomôžu dosiahnuť krásne a zdravé vlasy. Pretože mobilné kaderníctva pracujú kdekoľvek, môžete si nechať vlasy ostrihať a upraviť v pohodlí domova bez obáv z časových či iných obmedzení. Môžete dokonca požiadať o ďalšie služby, ako je fénovanie alebo dokonca masáž hlavy. Naša platforma vám tiež umožňuje najať si niekoho, kto vám zároveň urobí nechty, a vy tak zažijete absolútne úplné rozmaznávanie v pohodlí domova!

Predlžovanie vlasov u vás doma

Ak máte pocit, že vašim vlasom chýba dĺžka, objem alebo hustota, zvážte objednanie mobilného predĺženia vlasov. Predĺženie vlasov je skvelý spôsob, ako vylepšiť svoj vzhľad bez zbytočných chemických zásahov. Váš mobilný kaderník s vami najskôr celý zákrok prekonzultuje a potom odporučí najlepší spôsob predĺženia vlasov, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám a preferovanému štýlu. V prípade, že si chcete predĺžiť vlasy na svadbu, môžete spojiť viacero služieb naraz a prostredníctvom Wilia nájsť tiež niekoho, kto vám poskytne aj líčenie v pohodlí domova. Týmto spôsobom môžete zladiť dokonalý vzhľad vlasov a svadobného mejkapu, vďaka ktorému budete vo svoj veľký deň vyzerať úplne fantasticky.

Úpravy vlasov pre seniorov

Dokonalý upravený vzhľad môže zvýšiť sebadôveru v každom veku. Či už žijete doma alebo v domove seniorov, chápeme, že starší ľudia môžu čeliť problémom s mobilitou alebo rôznymi zdravotnými problémami, vďaka čomu je starostlivosť o vlasy trochu zložitejšia. Nie je potrebné sa obávať, pretože vás hravo môžeme spojiť so skúsenými mobilnými kaderníkmi vo vašom okolí, ktorí sa špecializujú aj na seniorov a starších zákazníkov. Už nemusíte ďalej úpravu vašich vlasov odkladať, pretože profesionálni mobilní kaderníci z vášho okolia dokážu strihať, ošetrovať a upravovať staršie vlasy rôznymi spôsobmi vďaka vysoko kvalitnej starostlivosti.

Špecialisti na kučeravé vlasy

Mobilné špecializované kaderníčky a kaderníci vám pomôžu upraviť aj prirodzene kučeravé a neposlušné vlasy, akonáhle sa vám začnú vymykať spod kontroly. Afro vlasy či veľmi kudrnaté typy vlasov vyžadujú špeciálny typ starostlivosti, ktorý tradiční kaderníci nemusia byť schopní poskytnúť. Môžete byť pokojní, pretože špecializovaní kaderníci majú správne vedomosti a skúsenosti s riešením zložitého procesu strihania a upravovania kučeravých vlasov. Profesionálni kaderníci dokážu upraviť aj náročné vlasy do rôznych strihov či dokonca do dredov. Nechajte si upraviť vlasy odborníkmi, aby ste mohli s hrdosťou a sebadôverou predvádzať svoje prirodzene krásne vlasy.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia