Rady a tipy
Ako to funguje?
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník
Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Kaderníctvo

Hľadáte kaderníka? V tejto kategórii máme 608 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt
32 759 profesionálov na Slovensku
87 780 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Potrebujete poradiť pri zadávaní dopytu? Neváhajte a zavolajte nám na +421 232 111 030
Kaderníctvo

Potrebujete službu z oblasti kaderníctvo? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na úprava vlasov pre dámy a pánov, úprava brady pre mužov. Cena služieb úprav vlasov a účesov sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: náklady na dopravu a profesionálna kozmetika, ktoré vám poskytne niektorý z našich 1 022 kaderníkov v danej kategórií.

Pozrite tiež:CenníkyRady a tipy
32 759 profesionálov na Slovensku
87 780 vyriešených projektov
4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov
260 000 + inštalácií aplikácie
Služby
Čo zahŕňa návšteva kaderníčky či kaderníka?
Najrýchlejším a najjednoduchším spôsobom, ako dosiahnuť ľahký a nadýchaný účes, je nechať si upraviť vlasy profesionálmi. Či už chcete vyzerať dobre na blížiacej sa udalosti alebo na veľkom rande, alebo len chcete vylepšiť svoj štýl, zdatní kaderníci vám pomôžu cítiť sa sebaisto a vyzerať čo najlepšie. Podľa vašej konkrétnej potreby vám môžu stylisti poskytnúť širokú škálu úprav vlasov, ktoré zahŕňajú:
Domáce služby pre dokonalú úpravu vlasov
Prečo si namiesto rezervácie stretnutia v salóne najať stylistu na úpravu vlasov na doma? Nebudete sa musieť starať o parkovanie, obávať sa meškania alebo absolvovať dlhé čakacie doby. Stačí nastaviť čas a dátum a vaši stylisti prídu priamo k vašim dverám. Vďaka dostatku času a priestoru budú môcť doviesť svoje skúsenosti s umývaním a fénovaním vlasov až k dokonalosti. Pomocou vysoko kvalitných prípravkov na vlasy a stylingových zručností vám kaderník zmyje vlasy a upraví presne na štýl podľa vášho výberu. Stylista vám dokáže upraviť vlasy rôznymi spôsobmi, vyčarí vám na hlave rôzne účesy od jemných kaskádových kudrliniek až po rozpustilé plážové vlny a dodá vám toľko potrebné sebavedomie. Ak si chcete spraviť wellness deň vo vašom príbytku, na našej platforme nájdete aj kozmetičky špecializované na starostlivosť o nechty, ktoré vám môžu nechty nielen ostrihať či zastrihnúť, ale tiež leštením upraviť tak, aby ste mali pocit ako v drahom profesionálnom salóne.
Strihy a ozdoby
Trápia vás rozštiepené končeky? Aj vo vašom okolí existuje veľa stylistov, ktorí dokážu urobiť dokonalý strih vlasov. Pred stylingom kaderníci zastrihnú poškodené konce alebo vlasy ostrihajú do požadovaného štýlu a tvaru. Takto dosiahnete, aby boli vaše vlasy zdravé. Naši stylisti pomôžu vašim vlasom, aby zostali hladké a hodvábne. Nechávate sa strihať alebo si upravovať strih kvôli nadchádzajúcej sviatočnej udalosti či inej príležitosti? Pomôžeme vám tiež s nájdením skúsených fotografov, ktorí urobia profesionálne fotografie, takže vy môžete bez obáv oslavovať a relaxovať.
Farbenie vlasov
Farbenie vlasov už sa dnes netýka len žien, ale aj muži radi menia farebný štýl vlasov alebo farbením zakrývajú šediny. Ak si chcete zafarbiť vlasy, je vhodnejšie aj doma túto činnosť zveriť do rúk profesionálnych kaderníkov. Okrem toho, že vám pred farbením dokážu upraviť strih, či zastrihnúť konce vlasov, namiešajú odtiene farieb, aké si želáte. V pohodlí domova vám kaderníci na vlasoch vyčarujú hustý farebný melír. Pokiaľ si objednáte kaderníka v predstihu, môžete s ním prostredníctvom fotiek konzultovať farebné prevedenie nového štýlu. Pred farbením nie je potrebné si vlasy umývať, práve naopak, odporúča sa niekoľko dní nechať vlasy neumyté. Časová dĺžka farbenia závisí od náročnosti účesu, v priemere celý proces trvá medzi 1,5 hod. – 3 hod. V prípade, že chcete po farbení dodatočnú úpravu účesu, je potrebné si rezervovať viac času.
Často kladené otázky
Prečo si objednať kadernícku službu cez Wilio?
Máte chuť na poriadnu zmenu vzhľadu? Vylepšite svoj look pomocou odborných služieb kaderníčky či kaderníka. Môžete zabudnúť na ťažkosti s chodením až do salónu a len tak pohodlne relaxovať doma, zatiaľ čo vaše vlasy ošetrí talentovaný kaderník. Ľahký, pohodlný a bezproblémový servis je len jedna z výhod! Pred rezerváciou stylistu vám naša platforma umožní prezrieť si profily špecialistov, porovnať hodnotenia a prečítať si recenzie, aby ste zistili, čo na ich služby hovoria iní ľudia. Recenzie píšu zákazníci ako vy, takže sa vďaka nim môžete ubezpečiť, že si najímate jedného z najlepšie hodnotených stylistov v preferovanej oblasti. Bez ohľadu na to, či si zvolíte rozstrapatené vlny, roztomilé kučery alebo elegantné, pôsobivé účesy, naši talentovaní stylisti dokážu pracovať s vašim konkrétnym typom vlasov a rôznymi vlasovými štruktúrami a vytvoriť nový vzhľad, ktorým sa môžete hrdo pochváliť. Na čo teda ešte čakáte? Kliknite na tlačidlo „Zadať dopyt“ teraz a nájdeme vám najlepšiu službu úpravy či ošetrovania vlasov, ktorá sa vo vašom okolí nachádza!
Ako dlho vopred si mám rezervovať službu kaderníčky alebo kaderníka?
Ideálna rezervácia je niekoľko dní vopred. Vďaka tomu môžete poslať fotografie požadovaného vzhľadu vášmu zvolenému stylistovi a požiadať ho o tipy, skôr ako sa pevne rozhodnete pre nový štýl. V prípade, že si potrebujete hneď rezervovať termín, žiadny problém. Pomôžeme vám nájsť stylistov vo vašom okolí, ktorí vám môžu vlasy umyť, vysušiť a upraviť v ten istý deň alebo hneď na druhý deň.
Musím si umyť vlasy pred návštevou kaderníckeho profesionála?
Nie, pred dohodnutým stretnutím si nemusíte vlasy umývať. Ošetrovanie vlasov sa zvyčajne začína umytím vlasov šampónom, takže môžete jednoducho počkať, kým dorazí váš stylista. Naším cieľom je poskytovať kompletné služby, na ktoré sa môžete spoľahnúť, takže nebudete musieť hľadať dlho, ak potrebujete odborníka na umývanie a úpravu vlasov z vášho okolia.
Ako dlho trvá kaderníkom bežná úprava vlasov?
Jednoduchá úprava vlasov zvyčajne trvá 45 minút až hodinu. Je však možné, že pred finálnou úpravou bude musieť kaderníčka urobiť najskôr strih, vlasy zastrihnúť prípadne vykonať iný zásah do vzhľadu vlasov. Farbenie vlasov, či keratínové kúry na vyrovnávanie vlasov zasa trvajú až dve až tri hodiny v závislosti od dĺžky a objemu vašich vlasov.
Ako často by som mal objednávať kadernícku službu?
Všetko závisí od vašich preferencií, typu vlasov a objemu vašich vlasov. Najlepšie je, ak si raz mesačne necháte vlasy upraviť špecialistom, najmä ak si chcete zachovať svoj súčasný vzhľad vlasov a udržiavať ich čo najzdravšie. Dajte však pozor, aby ste to s kúrami nepreháňali, pretože príliš časté úpravy keratínom môžu viesť aj k suchým a lámavým vlasom.
Dajú sa predlžované vlasy vyrovnávať?
Predlžované vlasy sa môžu vyrovnávať iba v prípade, že ide o predĺženie pomocou ľudských vlasov a nie syntetických. Pretože ľudské predĺženia fungujú ako prirodzené vlasy, je najlepšie prijať preventívne opatrenia pred ich vyrovnávaním. Používajte jemné šampóny bez síranov a iných chemikálií a nepoužívajte príliš veľa tepelných úprav. Nadmerné teplo môže spôsobiť vysušenie a lámavosť, ktoré z dlhodobého hľadiska môže poškodiť vaše predĺžené konce.