Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Koláče a svadobné torty

Najmite si skúseného odborníka na koláče a svadobné torty z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Koláče a svadobné torty

Potrebujete službu z oblasti koláče a svadobné torty? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na pečenie koláčov, tort, dezertov, prípravy chlebíčkov. Cena dezertov a zákuskov sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: krabice na výslužky, nádoby na prenos, servírovacie vybavenie, ktoré vám poskytne niektorý z našich 1666 pekárov a cukrárov v danej kategórií.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Často kladené otázky

Chcem tortu na mieru. Alebo prečo si nájsť svojho cukrára cez Wilio?
Radi by ste na oslavu priniesli dych vyrážajúci sladký skvost, ale do vienka vám sudičky veľa zručností nedali? Čo takto skúsiť overeného cukrára? Či už potrebujete tortu na špeciálnu príležitosť, trojstupňovú svadobnú, alebo detskú narodeninovú s marcipánovými postavičkami – pre skúseného odborníka nie je nič problém. Zabudnite na dlhé hodiny v spoločnosti lepkavého fondánu a cukrárskych nástrojov, ktoré si nakúpite na jednu príležitosť a viac ich nevytiahnete. Najatie profesionála je najlepší spôsob ako získať nezabudnuteľný skvost, ktorý nielenže vyzerá k svetu, ale aj vynikajúco chutí. Najlepším miestom na vyhľadanie talentovaných a profesionálnych cukrárov je Wilio. Pomocou Wilio nájdete odborníka vo vašom okolí raz dva. Získať krásny a vynikajúci zákusok, ktorý môžete servírovať bez toho, aby ste museli tráviť hodiny v kuchyni, je veľmi jednoduché.
Je cukrár a pekár to isté?
Aj keď sa určité zručnosti navzájom prekrývajú, cukrár je zvyčajne špecialista na pečenie a zdobenie koláčov, zákuskov a tort, zatiaľ čo pekári často vyrábajú koláče spolu so širokou škálou ďalších pekárenských výrobkov.
Na aké príležitosti sa hodia koláče na mieru?
Torty sa bežne používajú na oslavu zvláštnych príležitostí ako sú svadby, narodeniny a výročia. Sú tiež obľúbeným občerstvením a dezertmi pre firemné akcie.
Aké kombinácie sú najobľúbenejšie?
Tradične sa v rebríčku na špici držia čokoládové, maslové, piškótové, medové a tiež tvarohové či ovocné torty. Fantázii sa ale medze nekladú a tak nebude problém ani s príchuťami ako napríklad mrkva, banán, ale aj veľmi obľúbený red velvet.
Koľko porcií má jedna torta?
Štandardná okrúhla torta s priemerom 23 centimetrov má 12 porcií, torty s priemerom 25 centimetrov sú pre 14 – 16 ľudí. Záleží len na vás, aké veľké kúsky budete ukrajovať. Veľkosť si ale radšej ujasnite priamo s najatým cukrárom.
Ako dlho trvá pečenie a zdobenie torty?
Aj keď je doba pečenia pomerne krátka (okolo 40 minút), tvarovanie a zdobenie môže trvať až niekoľko dní, v závislosti od veľkosti torty a zložitosti zvolených ozdôb.
Koľko to stojí?
Cena za prenájom cez Wilio sa zvyčajne pohybuje medzi 30 – 110 €. Cena bude závisieť od typu príležitosti, veľkosti torty, druhu dekorácie a dĺžky trvania.
Čo zahŕňajú profesionálne služby pečenia?
Cukrár vo vašom okolí dokáže pripraviť originálne torty na narodeniny a špeciálne príležitosti, ale aj jednoduché a chutné koláče, ktoré zasýtia všetkých hostí, alebo aj nádherné svadobné torty na váš výnimočný deň.

Služby

Svadobná torta
Obyčajná torta sa pre váš deň určite nehodí. S profesionálnym cukrárom rozhodne nestúpite vedľa, dokáže totiž skombinovať nielen chute, ale zladiť dizajn torty s celkovým štýlom výzdoby. Dobrého cukrára spoznáte aj podľa toho, že s vami bude hovoriť o vašich predstavách a nezabudne sa opýtať na počet hostí. Na základe zistených informácií vám vytvorí odporúčanie. Väčšina výrobcov ponúka aj ochutnávky, aby ste si mohli zvoliť požadovanú príchuť. Váš profesionálny cukrár vo váš veľký deň starostlivo tortu dopraví na recepciu a doladí ju čerstvými kvetmi alebo inými dekoráciami.
Firemné torty a košíčky
Firemné torty s logami a košíčky sú skvelým doplnkom ku každej udalosti. Môžete si objednať košíčky na uvedenie produktu na trh, na otvorenie obchodu, na konferenciu, alebo dokonca len ako rannú čajovú pochúťku pre svojich zamestnancov. Váš cukrár vám odporučí, aby ste si objednali dostatočné množstvo, pretože nikto predsa nechce, aby sladké na akcii došlo. Môžete si dokonca vybrať jedlé logá, napríklad z fondánu či čokolády. Váš cukrár výrobky bezpečne dopraví na vaše pracovisko, alebo miesto konania.
Detské narodeninové torty
Od najnovších filmových postáv až po efektné farby a tvary - narodeninové torty pre deti sú skúškou pre mnohých cukrárov. Prvé, na čo sa vás cukrár opýta, bude príchuť. Pravdepodobne sa bude držať jednoduchého koláča z piškótového, alebo čokoládového cesta, aby oslovil chuťové poháriky detí. Pokiaľ si nebude vedieť rady s motívom, cukrári mávajú už vytvorený katalóg hitoviek, ktorý pravidelne aktualizujú s príchodom každej novej Disneyovky. Rozhodovať sa budete aj nad tvarom torty, obľúbené sú napríklad srdiečka či autá. Na poťah sa používa fondán, ale môžete sa rozhodnúť napríklad aj pre tzv. „naked“ variáciu. Torta sa môže dozdobiť menom oslávenca a vekom.
Torty na špeciálne príležitosti
Torta je vhodná na príležitosti, kde sa stretne veľa ľudí. Dodáva tak akcii akýsi punc unikátnosti. Nezabudnite dobre zvoliť veľkosť, tak aby sa dostalo na každého. Pri týchto tortách síce tiež môžete popustiť uzdu fantázii, ale odporúča sa držať pri zemi. Predsa len čím viac ľudí, tým viac chutí a klasika to skrátka istí. Váš cukrár vám tortu prinesie v krabici pre ľahkú prepravu a skladovanie.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS