Koordinátor svadby

Najmite si skúseného koordinátora svadby z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
293 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si rezervovať svadobného koordinátora cez Wilio ?

Deň, o ktorom snívate sa blíži čoraz rýchlejšie a vy začínate stresovať. Našťastie existujú svadobní organizátori, ktorí vám s vašim dňom s radosťou pomôžu. Úlohou svadobného organizátora je odbremeniť vás od stresu pri plánovaní svadby a pomôcť s usporiadaním všetkého od jedla, pitia až po menovky na stoloch. Vďaka organizátorovi sa počas príprav vyhnete stresu s vedomím, že váš deň bude perfektný. Objednanie svadobného organizátora vám zabezpečí svadbu naplánovanú bez stresu. Svadbu vám môže naplánovať celú, objednať svadobnú tortu alebo pripraviť vaše dekorácie. Wilio je určite dokonalé miesto, kde nájdete svojho vysnívaného svadobného koordinátora.

Aké služby mi vie svadobný organizátor zabezpečiť?

Služby svadobného organizátora budú závisieť od typu svadby, ktorú si zvolíte. Medzi najbežnejšie služby, s ktorými vám koordinátor pomôže sú výber miesta, fotograf a dodávateľ občerstvenia.

Budeme sa brať – čo prvé musím urobiť?

Aké vzrušujúce ! Prvou vecou je vziať si pero a papier a zhodnúť sa, o akú svadbu pôjde. Či sa bude konať v interiéri alebo exteriéri, či bude veľká ale menšia – rodinná. Ak urobíte toto rozhodnutie, začnite hľadať koordinátora svadby, s ktorým sa určite dohodnete na veciach, s ktorými vám pomáhať bude a s ktorými zas nie.

Ako skoro by ste si mali rezervovať služby svadobného koordinátora?

Väčšina svadobných koordinátorov je rezervovaná minimálne 6 mesiacov pred termínom svadby, ale určite platí – čim skôr si jeho služby objednáte, tým lepšie. Určite budete mať na výber z viacerých možností a nebudete pociťovať stres.

Kto platí za služby svadobného koordinátora?

V minulosti túto službu platili rodičia nevesty, no v dnešnej dobe je pravdepodobné, že to zaplatí ženích, nevesta alebo obe rodiny.

Ako môžem na svadbe ušetriť pár eur?

Jedným z najlepších spôsobov ako ušetriť peniaze je urobiť si niektoré dekorácia vlastnými rukami. Najať si môžete rôznych profesionálov, ktorí sa živia organizáciou svadieb a nejakého remeselníka, ktorý vám pomôže s koordináciou vašich remeselných diel.

Koľko stoja služby svadobného koordinátora?

Cena služby svadobných koordinátora objednaných cez Wilio sa môže líšiť v závislosti od typu využívaných služieb, počtu hostí, dátumu, miesta a iných faktorov.

Služby

Čo zahŕňajú služby svadobného koordinátora?

Profesionálni poskytovatelia svadobných služieb vám pomôžu zbaviť sa stresu pri plánovaní vašej dokonalej svadby. Pomôžu vám nájsť svadobných dodávateľov, ktorí vám pomôžu s plánovaním a zdobením vašej svadby, zabezpečením dňa, fotografovaním udalosti a rôznymi úlohami, medzi ktoré patrí:

Plánovanie svadby

Tiež sa pohrávate s myšlienkou prečo nenechať plánovanie svadby na profesionála ? Svadobný koordinátor vám vašu svadbu naplánuje do posledného detailu. O pomoc ho však môžete požiadať aj v posledných týždňoch plánovania. Vtedy si koordinátor všetko skoordinuje a zabezpečí hladký priebeh celého dňa. Svadobný koordinátor vám položí množstvo otázok, aby vyzistil vašu svadobnú víziu. Pomôže vám zostaviť harmonogram a naplánuje celý zoznam vecí tak, aby sa všetko stihlo dokonale a na čas. Nakontaktujú sa na ostatných svadobných dodávateľov, aby všetko naplánoval do posledného detailu.

Dekoratéri

Či už chcete, aby vám výzdobu robil aranžér alebo si ju chcete vytvoriť sami, buďte si istý, že ďalší pár rúk sa vám hodí stále. Ak vás láka predstava svadby, ktorú si urobíte doma môžete skúsiť aj to. Ak však nemáte čas, alebo dostatočne šikovné ruky prenajmite si služby dekoratéra, ktorý zorganizuje, vytvorí a kúpi všetko, čo zodpovedá vašej téme, od rozprávkových svetiel a cukroviniek až po svadobné darčeky a kvety. Váš svadobný dekoratér využije svoje bystré oko pre detail a tvorivú myseľ, aby váš svadobný deň dostal ten noblesný nádych bez toho, aby prekročil rozpočet.

Catering

Po obrade je jedlo pravdepodobne najdôležitejšou súčasťou vašej svadby. Môžete si prenajať služby svadobných kuchárov, aby vašim hosťom pripravili chutné jedlo, a barmana, ktorý vám pripraví obľúbené nápoje. Služba cateringu vám okrem výborného jedla a zručného barmana dodá aj všetok servírovací riad, o ktorý sa potom postará. Objednať si môžete aj šikovné čašníčky a servírky, ktoré vám a vašim hosťom zabezpečia 5-hviezdičkové reštauračné služby. Či už budete na svadbe ponúkať pivo, víno alebo koktaily váš barman môže byť za barom vašimi očami a ušami a zabezpečiť spokojnosť všetkých hostí.

Svadobné torty

Najlepším spôsobom ako na svadbe ohúriť hostí perfektnou svadobnou tortou je najať si profesionálneho cukrára, ktorý vám svadobnú tortu upečie presne podľa vašich požiadaviek. Vopred cukrára upovedomte o počte hostí a všetkých požiadavkách na chute a plnky torty. Tortu vám potom cukrár dodá na miesto určenia, aby ste ju vedeli hosťom nakrájať.

Fotograf

Objednajte si služby svadobného fotografa, aby profesionálne zachytil všetky dôležité momenty vášho veľkého dňa (aj počas príprav). Svadobný fotograf si na svadobný obrad a svadobnú recepciu prinesie všetko svoje profesionálne vybavenie. Priniesť si môže aj svadobnú stenu, kde vzniknú krásne skupinové fotky. Po svadbe urobí všetko pre to, aby pre vás vybral tie najlepšie fotografie na úpravu a následne dodanie na USB alebo cez cloud.

Požičovňa áut

Požičajte si svadobné auto, ktoré prepraví vás a vašich hostí z miesta obradu na miesto svadobnej recepcie. Toto auto bude určite skvelou rekvizitou na vašich svadobných fotografiách. Auto si môžete prenajať aj so šoférom, aby ste nemuseli pociťovať žiaden stres.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia