Kozmetička

Najmite si skúsenú kozmetičku z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
618 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si cez Wilio najímať kozmetičku z vašej blízkosti?

Hľadáte vo svojom okolí skúsenú kozmetičku na svoju blížiacu sa udalosť alebo špeciálnu príležitosť? Keď si najmete odborníka na krásu, môžete si vychutnať profesionálnu pomoc so všetkým, od vlasov a make-upu až po opaľovanie, manikúru, pedikúru a ďalšie. Bude pripravený so všetkými najnovšími produktmi, nástrojmi a vybavením, aby ste si mohli len tak oddýchnuť. Či už máte naplánovanú špeciálnu udalosť, alebo chcete udržiavať svoj pravidelný režim krásy, váš odborník vám pomôže vyzerať a cítiť sa tak dobre, ako sa len dá. Na Wilio nájdete všetky najlepšie kozmetičky vo vašom okolí. Zbavte sa príprav na udalosti alebo kozmetickej rutiny a užite si profesionálne služby kozmetičku v pohodlí svojho domova.

Kto je kozmetička?

Kozmetičky sú profesionálky, ktoré pracujú na estetickom zlepšení, alebo zmene vzhľadu pokožky.

Aké sú najobľúbenejšie skrášľovacie procedúry?

Medzi najobľúbenejšie skrášľovacie procedúry patrí kozmetické ošetrenie pleti, farbenie obočia a úprava obočia, ako aj manikúra a pedikúra.

Potrebujú kozmetičky nejakú kvalifikáciu alebo školenie?

Väčšina kozmetičiek absolvuje štúdium alebo učňovskú prípravu, aby sa mohli naučiť, ako bezpečne používať a aplikovať výrobky. Kvalifikácia a odborná prax preukazujú, že majú zručnosti a vedomosti odvádzať skvelú prácu.

Prečo si najať kozmetičku z mojej blízkosti?

Umožnenie príchodu mobilnej kozmetičky k vám domov je pohodlnejšie a ponúka väčšie súkromie. Môžete dokonca ušetriť peniaze vzhľadom na ich menšie režijné náklady v porovnaní s niektorými spoločnosťami ponúkajúcimi skrášľovacie procedúry.

Koľko času si mám vyhradiť na termín u kozmetičky?

Dĺžka sedenia u kozmetičky bude závisieť od procedúry, ktorú absolvujete. Napríklad kompletné ošetrenie tváre môže trvať hodinu a pol, zatiaľ čo úprava obočia môže trvať 15 minút.

Koľko stoja služby kozmetičky?

Priemerné náklady na kozmetičku sa pohybujú od 20 do 80 euro za službu, ak si ich objednáte cez Wilio. Cena však bude závisieť od typu služby, ktorú ste si rezervovali, od potrebného špeciálneho vybavenia a od toho, ako dlho to pravdepodobne bude trvať.

Služby

Čo zahŕňajú skrášľovacie procedúry?

Kozmetické a kadernícke služby zahŕňajú nielen ošetrenie pleti a líčenie na špeciálne udalosti. Tu sú niektoré z našich najobľúbenejších kozmetických služieb a to, čo môžete očakávať pri rezervácii:

Kaderníctvo

Môžete si objednať mobilného kaderníka na strihy, farby a úpravu účesov pre mužov i ženy, ako aj účesy na špeciálne príležitosti. Keď si rezervujete mobilného holiča alebo kaderníka, prídu s vlastnými nástrojmi, kozmetickými produktmi a vybavením. Po konzultácii o vašich potrebách v oblasti starostlivosti o vlasy vytvoria plán postupu prác. Ak si necháte urobiť strih a farbu, napríklad zafarbenie vlasov ombre, váš kaderník začne najskôr nanášaním farieb a až potom vlasy ostrihá a vysuší. Niektorí mobilní kaderníci sa tiež špecializujú na služby ako predlžovanie vlasov, dredy a zložitejšie účesy pre špeciálne príležitosti.

Odstraňovanie chĺpkov

Mobilné kozmetičky sú čoraz viac populárne v oblasti odstraňovania chĺpkov s maximálnym súkromím vo vašom vlastnom dome, pokiaľ ide o použitie vosku na rôzne časti tela, či formovanie a farbenie obočia. Keď vaša kozmetička dorazí, bude potrebovať určitý priestor na prípravu miesta na depiláciu, svetiel, uterákov a vybavenia a tiež prístup k vode a elektrike na napájanie ohrievačov a svetiel. Akonáhle sú pripravené, povedia vám, ako ležať, či sedieť na odstraňovanie chĺpkov. Na konci procedúry vám pomôže vyčistiť pokožku, aby sa odstránili zvyšky vosku, než si zbalia vybavenie.

Tetovanie a piercing

Keď si najmete mobilného umelca na tetovanie alebo piercing, bude potrebovať dostatok priestoru na prácu. Zvyčajne si prinesú vlastnú stoličku pre seba, aby mohli pohodlne pracovať dlhšiu dobu a mobilnú stoličku alebo stôl pre vás, v závislosti od toho, na ktorej oblasti tela budú pracovať. Len čo získate konečný návrh, váš tatér začne kresliť tetovanie vpichovaním jemných ihiel naplnených atramentom do kože. Po dokončení tetovania vám poskytnú inštrukcie, ako sa starať o pokožku a predchádzať infekciám.

Špeciálne príležitosti

Príprava na špeciálnu príležitosť je u vašej mobilnej kozmetičky jednoduchá. Môžete si najať kozmetičku, aby prišla pripraviť skupinu ľudí na svadobnú hostinu, skrášlila partiu dievčat pred večernou party, alebo aby použila tetovanie henou na kultúrne podujatia a oslavy. Keď dorazí kozmetička, donesie k vám produkty a nástroje, ktoré potrebuje, aby vytvorila váš dokonalý vzhľad na vašu párty alebo udalosť. Ak ste si objednali mobilnú službu na nástrek opálenia, zvyčajne si prinesú špeciálny stan z textilu, ktorý zabráni tomu, aby sa opaľovací prípravok dostal na steny alebo koberce. Ak si necháte urobiť make-up na fotenie, svadbu alebo inú udalosť, vaša kozmetička si zvyčajne prinesie vlastnú stoličku alebo kreslo a rovnako aj svetlá, aby mohol pohodlne pracovať a vidieť na svoju prácu.

Manikúra a pedikúra

Mobilní odborníci na nechty môžu navštíviť váš domov a poskytnúť vám kompletné služby v oblasti manikúry a pedikúry. Vaša kozmetička prinesie všetko potrebné, aby vám nechty upravila, vytvarovala a zabrúsila. Pred zvlhčením okolitej pokožky a ošetrením vašich rúk a nôh rozmaznávaných pohodlným sedením, nanesú na vaše prírodné nechty lak alebo vytvoria umelé nechty z materiálu podľa vašej predstavy.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia