Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa
Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
Rady a tipy
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Kozmetička Košice

Hľadáte kozmetičku v lokalite Košice? V tejto kategórii máme 774 poskytovateľov. Pošlite dopyt.

Zadať dopyt

29 659 profesionálov na Slovensku

71 792 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Kozmetička Košice

Hľadáte kozmetička Košice? Jednoducho vám pomôžeme nájsť kvalitných odborníkov aj v Šaci, Košickej Novej Vsi. Služby môžete využiť aj v širšom okolí ako Modlava nad Bodvou, Valaliky, Bukovec. Odborníci v tejto kategórii tiež robia:poradenstvo v oblasti estetiky, úpravu a farbenie obočia, epiláciu. Zabezpečia pre vás čistenie a ošetrenie pleti ozónom, diagnostiku, konzultáciu a použijú pri tom kozmetiku na čistenie a hydratáciu pleti, kozmetický ozoznizér. Vyberte si najlepšiu ponuku pre kozmetička Košice z našich kozmetičiek.

29 659 profesionálov na Slovensku

71 792 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

226 512 inštalácií aplikácie

Užitočné informácie

Čo potrebujete vedieť

Kozmetička v kozmetickom salóne / Poradca estetiky

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, aký typ pleti máte či ktoré výrobky v starostlivosti o pleť si kúpiť? V tomto smere vám pomôžu v kozmetických salónoch kozmetičky. Starajú sa o zdravie pokožky, jej skrášlenie a vykonávajú kozmetické ošetrenie pleti. Hoci vedia, čo je pre vašu pleť prínosné, v ich kompetencii nie je diagnostikovať kožné ochorenia, predpisovať lieky ani navrhovať liečbu akýchkoľvek kožných ochorení. Niektoré kozmetičky ale úzko spolupracujú s dermatológmi, buď v dermatologickej ordinácii alebo prostredníctvom systému odporúčaní. 

Základné ošetrenia pleti 

Pozostáva z hĺbkového čistenia, naparovania tváre, exfoliačného ošetrenia, masky alebo séra. V kozmetickom salóne si môžete dopriať masáž tváre, rúk a ramien či aplikáciu špeciálnych produktov. 

Čistenie pleti 

Ide o zákrok, kedy kozmetička manuálne odstráni nezapálené vyrážky, čierne bodky a vyčistí pleť od odumretých buniek pokožky. Tento krok nielen zlepšuje vzhľad pokožky ale aj zabraňuje zápalovým procesom či tvorbe jazev a pigmentových škvŕn. 

Liečba akné

Bojujete s ním aj vy? Pravidelné ošetrenie pleti môže v boji s akné výrazne pomôcť. Kozmetička môže tiež poradiť pri výbere vhodných produktov v starostlivosti o pleť. Mierne až ťažké prejavy akné by mal ale liečiť dermatológ. 

Mikrodermabrázia

Mikrodermabrázia je špeciálny a veľmi obľúbený zákrok v kozmetických salónoch. Počas liečby superjemné kryštály (alebo palička s diamantovým hrotom) jemne odstránia odumreté bunky. Pokožka je okamžite jemnejšia, póry stiahnuté, stráca sa hyperpigmentácia a vyhladzujú sa aj jemné vrásky.

Povrchový chemický peeling 
    
Povrchový chemický peeling je jedným z najpopulárnejších spôsobov liečby pleti. Počas peelingu sa používa alfa-hydroxykyselina (najčastejšie kyselina glykolová, mliečna alebo salicylová), ktorá pokožku rýchlo odlupuje a dodáva jej zdravý lesk. Pravidelná aplikácia peelingu pomáha predchádzať starnutiu pleti. 

Telové zábaly, masky a peelingy

V kozmetickom salóne sa postarajú o pokožku tváre ale aj celého tela. V ponuke nájdete odstránenie nežiadúceho ochlpenia depiláciou alebo voskom aj úpravu obočia. Samozrejmosťou sú telové peelingy, masky aj masáže, ktoré pokožku zjemnia a rozjasnia. Čoraz populárnejším a vyhľadávaným je aj dočasné opálenie pokožky nástrekom. Pred akýmkoľvek zákrokom informujte kozmetičku nielen o stave vašej pleti, zdravotnom stave či prípadných alergickým reakciách. A nezabudnite! Nečakajte zázraky na počkanie. Na dosiahnutie výrazného zlepšenia vašej pokožky musíte jednotlivé zákroky opakovať pravidelne a priložiť ruku správnou starostlivosťou o pleť v domácom prostredí.