Krajčírky

Najmite si skúsené krajčírky z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt
Zistiť viac
984 poskytovateľov
Zadať dopyt
Zistiť viac

Prečo práve Wilio?

Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov z vášho okolia.

Wilio vám pomôže zadarmo zohnať overených a kvalifikovaných profesionálov na takmer akúkoľvek službu či remeslo.

27 638profesionálov na Slovensku
50 983vyriešených projektov
4,8 / 5priemerné hodnotenie našich odborníkov
199 720 inštalácií aplikácie

Ako Wilio funguje?

Stačí zadať dopyt

Odpovedzte na pár otázok o tom akú službu potrebujete.

Oslovíme tých najlepších

Nájdeme tých najvhodnejších odborníkov podľa vašich požiadaviek.

Vyberte si najlepšiu ponuku

Porovnajte ponuky a vyberte si z najlepšie hodnotených odborníkov.

Zadajte dopyt

Služby v tvojom okolí

Radí náš odborník Peter

Čo potrebujem vedieť

Radí náš odborník Peter

Často kladené otázky

Prečo si rezervovať úpravu oblečenia cez Wilio?

Nesedí vám oblečenie alebo potrebujete niekoľko opráv? Zarezervujte si krajčírku vo vašej blízkosti a pripravte svoje obľúbené oblečenie na dokonalé nosenie. Naši krajčíri majú vybavenie a skúsenosti na prácu s vaším oblečením a textíliami tak, aby vyhovovala vaším presným mieram. Alebo môžu zladiť chýbajúce gombíky, opraviť rozbité zipsy a dokonca zalepiť malé otvory. Vaše oblečenie tak bude pripravené na okamžité použitie. Najlepším miestom na rezerváciu úprav oblečenia vo vašom okolí je Wilio. Máme pripravených šikovných a skúsených krajčírov a krajčírky, ktorí prevezmú hromadu vašich odevov, či už na bežné nosenie alebo na špeciálne príležitosti a upravia ho tak, ako má vyzerať.

Aké sú niektoré bežné typy služieb úpravy oblečenia?

Je bežné rezervovať si úpravu oblečenia na formálne alebo špeciálne udalosti. Mnoho ľudí si však nechá upraviť aj firemné oblečenie alebo školské uniformy, aby dobre sedeli a pôsobili profesionálnym dojmom.

Aké sú výhody úpravy oblečenia?

Úpravy oblečenia vám môžu pomôcť premeniť priemerný odev na váš najlichotivejší kúsok, ktorý je správne prispôsobený vášmu tvaru tela. Opravy odevov môžu pomôcť predĺžiť životnosť vášho obľúbeného oblečenia, čo vám ušetrí čas a peniaze, ktoré by ste inak strávili nákupom nových vecí - a navyše, je to lepšie pre životné prostredie.

Aký je najlepší spôsob prípravy na úpravu oblečenia?

Príďte na stretnutie s krajčírkou s odevom, ktorý potrebujete upraviť. Môžete k nemu napísať niekoľko poznámok, ako si vaše úpravy. Pre lepšiu predstavu si môžete priniesť topánky a spodné prádlo, ktoré plánujete nosiť k outfitu.

Ako nájdem vo svojej blízkosti najlepšie služby v oblasti úpravy odevov?

Najlepším spôsobom, ako zistiť, či ste vo svojom okolí našli kvalifikovanú službu úpravy odevov, je skontrolovať si recenzie. Wilio to uľahčuje vďaka transparentnému systému recenzií a hodnotení tak, že viete, že si najímate iba najlepších.

Ako dlho zvyčajne trvá úprava oblečenia?

Drobné úpravy a opravy odevov môžu trvať len hodinu alebo dve, ale kompletný odevný servis pre detailný odev, ako sú svadobné šaty, môže trvať až 6 mesiacov.

Koľko stojí zmena oblečenia?

Na Wilio zvyčajne stojí úprava oblečenia od 20 do 140 eur. Náklady na úpravu odevov závisia od typu odevu, či už potrebujete opravu alebo kompletné šitie na mieru, od stupňa zložitosti a od toho, ako dlho to bude trvať.

Služby

Čo zahŕňa úprava oblečenia?

Naše krajčírky a krajčíri sú zruční v práci s textilom, čo sa výroby, opravy či úprav odevov týka. Tu sú niektoré z najpopulárnejších služieb na úpravu odevov. Pozrite sa, čo môžete očakávať pri ich rezervácii:

Šitie

Potrebujete šijacie práce na mieru, aby ste vytvorili úplne nový dizajn, alebo si odev chcete prispôsobiť svojej veľkosti? Najmite si krajčírku, ktorá vám vytvorí alebo prispôsobí šaty alebo iný odev. Krajčírka zvyčajne začína meraním vašich tvarov a veľkosti pomocou mäkkej pásky, aby zaistila dokonalé uchytenie. Pred výberom alebo prispôsobením vzoru a vyrezaním jednotlivých častí s vami krajčírka prekonzultuje návrhy a látky. Väčšina krajčírok vás požiada, aby ste prišli na finálnu skúšku, kde si môžete vyskúšať (väčšinou hotový) odev a oni môžu vykonať konečné úpravy.

Úpravy formálneho oblečenia

Ak chcete vyzerať čo najlepšie, je dôležité, aby vaše oblečenie bolo ušité na mieru, aby vám dokonale sedelo. Či už potrebujete svadobné úpravy, školské promócie, firemné odevy alebo obleky, profesionálna krajčírka vám pomôže s čímkoľvek. Zmeria vaše presné miery a potom vás požiada, aby ste si vyskúšali oblečenie alebo šaty, ideálne s topánkami, ktoré plánujete nosiť. Počas skúšky si krajčírka všimne alebo označí všetky časti, ktoré je potrebné zúžiť alebo povoliť a miesta, kde musí sedieť lem, na základe výšky vašej topánky. Používa na to kombináciu strojov a techník ručného šitia, aby upravila vaše oblečenie a všetko dotvorila finálnou úpravou pred vašou udalosťou.

Úpravy oblečenia

Väčšina odevov, ktoré si kúpite z regálu, nemusí dokonale sedieť alebo budete možno potrebovať upraviť svoje obľúbené oblečenie, pretože vaše telo časom zmenilo tvar. Zarezervujte si vo svojom okolí úpravy odevov, ktoré vám pomôžu so skrátením šiat, skrátením odevov a dokonca so zmenami školských uniforiem pre deti, ktoré neprestanú rásť. Úpravy oblečenia zvyčajne zahŕňajú vyťahovanie švov a úpravu lemu. Väčšina lemov má niekoľko centimetrov látky navyše, takže môžete pridať ďalšiu dĺžku alebo ju dokonalo prispôsobiť.

Opravy odevov

Keď sa vám zničia obľúbené šaty alebo nohavice, nemusíte ich hneď vyhodiť. Požiadajte profesionála, aby sa pozrel a zistil, či vám môže odev zachrániť technikami, ako je oprava zipsu, oprava švu, nová podšívka, oprava dier, šitie gombíkov a ďalšie. Predĺžte životnosť svojho oblečenia - je to lepšie pre životné prostredie a tiež oveľa šetrnejšie k vášmu rozpočtu.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS

App Store
Google Play
AppGallery
Začnite zarábaťPriemerná hodnota projektu na Wilio je 2 100€.

Napísali o nás

…Wilio podporuje omnoho sofistikovanejšiu formu spájania dopytu a ponuky.

Rýchle sprostredkovanie a ušetrené desiatky eur.

Spomedzi slovenských služieb tak ide zrejme o najintuitívnejšiu a najmodernejšiu službu na trhu práce. 

...nová služba na nájdenie remeselníka, v ponuke ich má viac ako 20-tisíc...

Konečne sa zákazník ocitne v pozícii toho, kto si môže vyberať.

A ako dokázal náš test, naozaj vám odborníka zoženie expresne rýchlo. 

...nájde vám právnika aj remeselníka...

...odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na rôzne prerábky v byte či dome a hľadajú skúsených odborníkov...

...prvou voľbou, keď ľudia potrebujú akúkoľvek službu...

...keď dostente ponuku aj s referenciami do niekoľkých minút, je to prekvapujúco pozitívna emócia