Vitajte vo Wilio!

Wilio prezeráte ako neprihlásený zákazník

Prepnúť na poskytovateľa
Navigácia
Služby
Cenníky
O aplikácií
Stiahnuť aplikáciu
Ako to funguje
Často kladené otázky
Ako sa môžeme zlepšiť
Kontaktujte nás
O Wilio
Prihlásiť sa

Kvety, kytice a kvetinová výzdoba

Najmite si skúseného odborníka na kvety, kytice a kvetinovú výzdobu z vášho okolia a za výhodnú cenu!

Zadať dopyt

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Kvety, kytice a kvetinová výzdoba

Potrebujete službu z oblasti kvety, kytice a kvetinová výzdoba? Wilio vám pomôže nájsť kvalitných odborníkov na viazanie kytíc, starostlivosť o kvety, spomienkové vence, donášku kvetov. Cena aranžovaných rastlín a kvetov sa väčšinou odvíja od rozsahu služieb. Prezrite si bližšie informácie k službám: náklady na dopravu, polievanie a starostlivosť, ktoré vám poskytne niektorý z našich 325 kvetinárov v danej kategórií.

27 638 profesionálov na Slovensku

50 983 vyriešených projektov

4,8 z 5 priemerné hodnotenie našich odborníkov

199 720 inštalácií aplikácie

Populárne lokality

Zobraziť viac

všetky

Často kladené otázky

Prečo nájsť miestne kvetinárstvo cez Wilio?
Talentovaný kvetinár môže poskladať dokonalú kyticu tak, aby sa stala stredobodom každej príležitosti. Kvetinárstva disponujú dostatkom kvetín, majú za sebou vyrobených stovky kytíc a na požiadanie poskytujú aranžmán na mieru. A sú pripravené pomôcť aj vám. Kyticu môžete urobiť ešte osobnejšou, pokiaľ pri jej tvorení požiadate tiež o kartu s osobnou správou a o doručenie priamo príjemcovi. Kvetinárstva vám objednané dielo môžu doručiť aj k vám domov, na pracovisko alebo na akciu. Najlepšie kvetinárstvo vo vašej blízkosti nájdete na Wilio. Spojíme vás so skúsenými kvetinármi, ktorí sú pripravení a čakajú na vytvorenie niečoho krásneho. Či už oslavujete, posielate gratulácie, pochvaly, alebo sympatie, vaša kvetinárka vytvorí pre túto príležitosť perfektné aranžmán.
Čo zahŕňajú služby kvetinárstva?
Kvetinárstvo upravuje čerstvé, sušené alebo umelé kvety . Kvetinové aranžmány sú obľúbené na svadbách, akciách a darčekoch pre špeciálne príležitosti. Vzhľadom na ich zložitú prácu sú kvetinárske služby zvyčajne drahé. Ale Wilio vám pomôže nájsť dostupné a skúsené kvetinárstva vo vašom okolí. Povedzte si svoje požiadavky a ponuky od Wilio kvetinárov dostanete čo najskôr. Tu je zoznam kvetinárskych služieb, ktoré si môžete rezervovať na našej platforme.

Služby

Aranžovanie kvetov
Kvetinárstva predávajú hotové a kvetinové aranžmány na mieru. Neboja sa ani ciest a zvyčajne sú schopné zabezpečiť kvetiny priamo na mieste konania. Kvety sú krásnymi darčekmi k narodeninám, promóciám a iným príležitostiam. Tých je veruže nespočetne a skúsení aranžéri si už poradili s mnohými výzvami. A čo viac, z kvetov sú krásne ozdoby na domáce večierky a udalosti. Môžete si dokonca prenajať kvetinárku, ktorá vám zariadi všetky druhy kvetinových aranžmánov pre vaše fotenie. Správne vybratý odborník sa pokúsi splniť každé vaše prianie.
Svadobný kvetinový aranžmán
Wilio vás v rámci vášho rozpočtu spojí s kvalitnými svadobnými kvetinármi. Kvetinárstvo môže pripraviť kytice, oblúky, girlandy, korunky kvetov a mnoho ďalšieho. Váš Wilio kvetinár vám pomôže vybrať konkrétne kvety, ktoré sa na danú príležitosť hodia najviac. Zadajte svoj farebný motív alebo priložte fotografie pre inšpiráciu. Svadobné kvetinárstvo prispôsobí služby vašim svadobným potrebám. Vďaka ich kvalifikácii a skúsenostiam môžete dosiahnuť luxusnú svadbu za rozumné peniaze.
Doručenie
Služby kvetinárstva zahŕňajú aj donášku kvetov. A cez Wilio je ľahké rezervovať si ich rozvoz hneď na druhý deň, alebo aj v ten istý. Pošlite svoju požiadavku a v krátkom čase zistíte, kto je k dispozícii. Súčasťou dodávky kvetinárstva môže byť vyzdvihnutie kvetov, alebo príprava kvetinového aranžmán. Môžu tiež doručiť kyticu vášmu blízkemu, alebo väčšie kvetinové aranžmány pre vaše podujatie.
Likvidácia kvetinovej výzdoby
Najmite si niekoho, kto vám pomôže zbaliť kvetinové inštalácie po vašej svadbe alebo veľkej akcie. Váš Wilio kvetinár dokáže pomôcť s čistením a s likvidáciou kvetov. Pošlite svoju požiadavku ešte dnes a nájdite Wilio kvetinára, ktorý dokáže pracovať efektívne.

Ukážky

Ukážky realizácií našich poskytovateľov

Výroba nábytkuRadoslav
ElektroinštalácieMarcel L.
Rekonštrukcia bytu/domuVladimir J.
Stavebné práceKovacs G.
Stavebné práceKovacs G.
Dizajn, architektúra, projekty a iné službyStanislav
Rekonštrukcia bytu/domuVladimír J.
Služby pre tebaBranis B.
MontážEmil K.

Stiahnite si aplikáciu Wilio
pre Android alebo iOS